Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Zpráva sTisku 28/5/2017...Práce až do smrtí.

28. května 2017 v 7:36 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Ne, 28. května 2017, 07:27:57 |

Ti co se nedožijí budou po spálení pracovat v přesýpacích hodinách.

Pracovat proto, abych naplnil rozkrádací ambice politických spekulantu zrovna nepovažuji za potřebné a vzhledem k tomu, že máme důchody tak akorát na jídlo, bydlení a trochu tepla v zimě nechápu, kde se potřeba zvyšovat odchod do důchodu bere.

Řeči psychicky narušeného občana Pilného momentálně Ministra financi, že budou důchodci muset jít do práce sekat trávu se blíží svou úrovní středověku, kdy nechal nevím už který král kopat příkop kolem Paříže a hned ho zasypávat.
Hladové zdi jsou tady proto, že celá politická garnitůra neumětelů bez vyjímky, se stará jen o své prebendy a zoufale krade, jako kdyby neměla nikdy umřít.

Na okraj jen stačí spočítat normohodiny práce, která je potřebná k uživení a rázem se odchází do penze v 50 létech neli dříve.

Nebo to je jinak a ty inženýry a doktory prý pomocníky z centrální Afriky nemá kdo živit???
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 28. května 2017 v 8:43 | Reagovat

Proč zde každý hledá zázraky? Jsem zde na internetu od té doby, co existuje internet, pokud vyhodnotím o, co zde prioritně jde, tak zde každý hledá zázraky. Já mám problém potřebuji kouzelnou hůlku, která udělá kouzlo a stane se zázrak a problém zmizí.

Tak to zde nefunguje, zázraky jsou jenom v; pohádkách, snech, filmech, umění, reklamě, náboženství, politice, atd. Jsem hloupý a ošklivý proto nemohu najít chytrou a krásnou mladou ženu, to je logické, jenže mnoho lidí to na internetu nedokáže pochopit! Vše zde funguje ekonomicky, pokud něco chceš, musíš zaplatit, nemáš peníze tak máš smůlu!

Já bych se chtěl rychle naučit; programovat, cizí jazyk, fotografovat, filosofovat, zpívat, hrát na klavír, být spisovatelem, atd. tak to nefunguje, všechny knihy co nabízejí zázraky jsou podvodem na naivních čtenářích! Neustále zde někdo na internetu křičí, následujte mě a já vás zavedu do ráje, jenže místo do ráje on lidi zavede do konzumního pekla!

Tento konzumní svět byl a bude jenom o štěstí, někdo má štěstí a tak je šťastný, jiný nemá štěstí, a tak chodí brečet na internet. Z díla spatříš tvůrce, ze slov spatříš herce, musíme se naučit odlišit herce od tvůrců, mnoho herců si zde hraje na tvůrce a tím se vytvářejí politické a ekonomické bubliny, když taková veliká bublina praskne, tak je zde veliká krize a mnoho zbabělých lidí začne pít slivovici a kouřit cigarety, protože chce uniknout od ubohé reality, do světa krásných chemických iluzí.

2 Johanz Johanz | E-mail | Web | 28. května 2017 v 8:46 | Reagovat

[1]: Hezké jen jsem nepochopil co tím chtěl autor říct. O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama