Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Prosinec 2016

sTisk 30/12/2016...Příprava na válku.

30. prosince 2016 v 17:04 | JzM |  Fejetonky 222+

sTisk 30/12/2016 Příprava na válku.

Corrado: Střelnice v centru Ostravy dnes nepraskala zrovna ve švech, ale přesto jsme se tam dostali jen po haluzi. V reakci na neustálé štvaní do války proti Rusku, které slyšíme ze všech stran a dokonce od chvíle, kdy si byl Stropnický pro utajené instrukce v USA i od něj, jsem se rozhodl, že si vyzkouším svou perkusní pistoli.
Bohužel jsem se dozvěděl, že v kryté střelnici se perkusí nesmí střílet, neb se chová nezvedeně, skoro jako plamenomet, musel jsem střílet sousedovou ČZetou.
Takže se nemusím stydět a klidně pane Stropnicky mohu do války ovšem to nebude na straně, na kterou svolaváte ty mladé pitomce, kteří se nechají oblbnout vaší komediantskou rétorikou.
Tam si dejte svého syna a svou manželku klidně do čela vojsk. Žena Žilková by mohla vést pojízdný bordel, neb její touha po pořádných černých samcích je obecně známa.
Já přejdu k těm, kteří nás osvobodili za druhé světové války od německého fašismu. Odmítám poslouchat černého Keňského bojovníka za muslimy Baracka Husaina Obamu, jak se z posledních sil snaží rozpoutat třetí světovou válku, třetí a poslední.
JEŠTĚ K TĚM VÝSLEDKŮM STŘELEB. VŠECHNY RÁNY ŠLY DO TERČE. TY ZALEPENÉ NA DVACET PĚT METRU A TY BEZ LEPENÍ V RYCHLOSTŘELBĚ NA PĚT METRŮ.
Sám se tomu podivuji, neb můj zrak už není to co býval.
Kdybych někoho zastřelil omylem, protože na tu vzdálenost už nepoznám kdo jde tak se omlouvám.Tady zřejmě platí co se v mládí naučíš ve stáří, jako by jsi našel.Nebo taky možná záleží na tom, kdo je váš nepřítel.
Fotka uživatele Johanz Z Mallevilu.

sTisk 27/12/2016 Už mne tu ten život sere.

27. prosince 2016 v 18:37 | JzM |  Fejetonky 222+
V odpovědi na uděleni pokuty obchodu ALZA který si dovolil otevřít kamenny obchod ve svátek.
sTisk 27/12/2016 Už mne tu ten život sere.
Třetina národa žije od výplaty k výplatě či od dávek do dávek, vyjímkou nejsou ani případy, kdy lidé bez domova umírají hlady, a ti zoufali politici zaměstnávají ČOI-ku takovýma kravinama, že v normálním světě by utržili obě instituce jen opovržení.
Prodavačky místo volných svátečních dnu stejně museli nastoupit na doplňovaní zásob, a ten kdo byl v nakoupit v pátek v obchodě Globus si mohl s úsměvem zavzpomínat na dobu, kdy dovezli před 89 rokem do prodejny Ovoce a zelenina, mandarinky.
Zoufalci v čele se Sobotkou nejsou schopni vyřešit jediný důležitý problém, kterých má tato země nespočetné množství a tak řeší jestli kuřácí mohou kouřit v restauraci.
Už vidím komando Antikuřácké policie vymakaných svalovců z městské policie, jak zakročuje a trhá kuřákům cigarety od úst. Zároveň zatýká hospodského a bere ho do vazby, protože jeden opilý host usnul s hlavou na stole a on mu nevydal učtenku. Co na tom, že to bylo pravidlem, a že si pro něj vždy manželka přišla před záverečnou a odvedla ho domů.
Nad tím vším stojí ředitel think thanku a pornoherec Jakub Janda s taktovkou v podobě penisu a ukazuje všem lidem co je správné, jak se mají chovat a tetelí se radostí až mu mléko po bradě teče, že spadlo letadlo a zahynulo 90 lidí. Jsem rád, že už můj život je v poslední fázi, protože to krásné jsem zažil za socialismu.

sTisk 26/12/2016... Není všechno zlato co se třpytí.

26. prosince 2016 v 15:50 | JzM |  "Politika"

Johanz Z Mallevilu

sTisk 26/12/2016... Není všechno zlato co se třpytí.


Nechci polemizovat s názorem soudruha V. Dlouhého co si mysli o Putinovi a Trumpovi to je jeho problém. Jen nemohu spolknout ta slova v nadpisu z jeho uvedení v Parlamentních listech.....v textu jsem vám je přepsal Caps lockem...
Můj názor je,že ta hydra jménem Dlouhý se podílela na rozebrání(rozkradení) průmyslu v ČR velkou měrou a věřím tomu, že jednou až se kolo dějin obrátí , půjde ten ubožák sedět na doživotí...bohužel zatím dostal za činy proti republice křeslo prezidenta hospodářské komory...
.
Autorkou tohoto rozhovoru z Dlouhým na Parlamentních listech je Libuše Frantová a kdo si ji vygoogluje bude mit jasno proč uvedla SLOVA nejoblíbenější politik devadesátých let...

TAKŽE POZOR NA TO, KDYŽ SE VÁM NĚKDO SNAŽÍ NĚCO VSUGEROVAT.

PARLAMENTNÍ LISTY DNES:

Šéf Hospodářské komory Vladimír Dlouhý: Nikdy bych nečekal, že ve vyspělé demokratické zemi uspěje politik jako Trump. Jeho styl je mi protivný, stejně jako Putinův. Rusku postavit tvrdou hráz

25. 12. 2016 17:59
ROZHOVOR Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý je přesvědčen, že bychom měli nechat Rusy, ať jsou Rusy, ale současně bychom jim měli jasně vymezit hranice. "Na této hranici se musí postavit tvrdá hráz, ale za tou hranicí musíme asi respektovat do určité míry ruský vliv. Těžko můžeme ovlivnit, co se děje v Rusku, když politiku prezidenta Putina podporuje velká většina lidí. To všechno ale nemění fakt, že způsob jakým politiku provádí jak Trump, tak Putin, je mi protivný," PROHLÁSIL NEJOBLIBENĚJŠÍ POLITIK 90. LET, uznávaný ekonom v rozsáhlém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.

DAL BYCH VÁM TADY JEHO FOTKU, ALE KDYŽ HO VIDÍM CHCE SE MI ZVRACET.

sTisk 16/12/2016 Zoufalý svět

16. prosince 2016 v 12:57 | Johanz z Mallevilu |  TÉMA TÝDNE.

Jak Jsem už podotkl moc na blog nepíšu spíe na FB ale pro jistotu kdy začala tvrdá cenzůra hodna Komunistů je dobré mít uloženy své poznatky na vice místech.
Tak moje adresa na FB je: Johanz z mallevilu

sTisk 16.12.2016...10.00 Zoufalý svět.

Tak zatím co se v Ostravě povaluji bezdomovci po lavičkách a mnoho z nich se neprobudí do nového dne neboť jejich osláblý organismus nevydrží nápor mrazu.
Ostravští radní se rozhoduji, že postaví v trase staré lanovky, která vozila s Dolních Vítkovic z dolu Hlubina hlušinu na haldu, lanovku novou.
Tento experiment pochybné potřebnosti je výplodem chorého mozku spekulantů. Kolik peněz z 600 000 000 slovy šest set milionu korun ulpí v rukou těch, kteří o tom rozhodují můžeme jenom spekulovat.
Experiment pro turisty nemá vůbec žádnou šanci aby fungoval.

Tak že zatímco obrovské území přístupné z všech stran Ostravy Hulváky (Benátky) leží ladem a čeká na investora a je jako stvořené pro aquapark, který by mohl být nejmodernější v české republice budeme mít lanovku. Jaký je rozdíl v potenciálu přilakání turistu na moderní aquapark a nebo na lanovku, která má zastávky na místech, kde se všude dá dojet vozem to nechám na tom, kdo to dočetl až tady. Bože dej nám politiky a radní se zdravým rozumem, nebo raději žádné. Johanz Z Mallevilu

P.S. o účelnosti vynaložených prostředku ovšem pochybuji v obou dvou případech a jistě by se našly desítky možných investic, které by byly potřebnější.

sTisk 5/12/2016...O bohu?

6. prosince 2016 v 15:05 | JzM |  Esoterika
Už tady moc nechodím ale to neznamená že jsem se vzdal internetu a života ve virtuální realitě. Ne jen se pohybuji více na FB. Moje adresa je

Johanz z Mallevilu.

Kdo chcete můžete si mne přidat do svých přátel.


sTisk 5.12.2016...19.15.hod O bohu?

Dostal jsem dotaz, jak si představuji boha:

Tak nějak stručně :-)

Já nevěřím v žádnou církev. Bůh je jen jeden, ale není to ten moudrý muž s dlouhými vousy, Spíše si ho představuji, jako všeobjímájící a všepronikající entitu.
Je všude .
V tobě ve mně v každé bytosti. Je jen na nás, jak ho uchopíme a jak s ním budeme komunikovat.Takže když se modlíš, nebo recituješ nějakou mantru, tak se obracej k sobě. Částečky boha, které v tobě jsou se buď spojí, nebo také nespojí s ostatními částmi božské existence. Záleží na tom, jak je modlitba a potřeba toho proč se modlíš intenzívní. Podle toho zabere.

Proč nevěříš v církev, já jsem křtěná.
a modlím se Otče nàš.

Já jsem taky křtěný, ale vysvětlíš mi proč by mezi mnou a bohem měl být ještě nějaký prostředník???
Mohu komunikovat přímo a taky se mi dostalo signálu,že to funguje.
Nemusím ke zpovědi, abych se očistil.
Zpověď je interní záležitost mezi věřícím a bohem.
19:20
Modlitba: K čemu je otče náš jenž jsi na nebesích, když je v tobě a všude kolem. Mám své modlitby, které jsem si složil.
Diskuse na FB.