Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Červenec 2016

Budou slované stejně pasívní při ochraně svých domovu, jako Germáni a Franci???

20. července 2016 v 17:13 | Dutka Zdeněk |  "Politika"


Středa, 20. července 2016, 17:05:15

Zpráva sTisku.


Nejednou jsem před touto situaci varoval na svém blogu. Jediné na co přišli politici z Bruselu je, že budou omezovat počty legálně držených zbraní.
I mi byla jedna preventivně zabavena ač jsem se ničeho nedopustil. Takže nečekejte až naše domovy ovládne zběsilá rasa plná vzteku a dokud to jde ozbrojte se, aby jste byli připraveni. Dnes se i moje doktorka svěřila, že si udělala zbrojní průkaz. Není na co čekat a ochrana naších rodin,dětí , vnuků, a přátel a případně naší země má přednost. Ne útočná válka na Rusko, jak si vymýšlejí generál NATO Petr Plevel, Langšádlová, Štětina a jiní političtí jestřábí, ale ochrana naších domovů.Slované nejsou ovce i když při volbách by se to tak mnohdy mohlo jevit. Do zbraně přátelé.

http://johanz.blog.cz/1412/stisk-23-12-allah-abkar-neni-abraka-dabra

sTisk 11/7/2016 Jak získá USA pozemek velkosti celé Evropy bez lidí.

11. července 2016 v 22:31 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Dedukce, aneb FABULACE?

Včera opět byly "KONDENZAČNÍ" čáry na obloze rozložený, jako šachovnice. Letadla křižovala oblohu všemi směry a lidé na FB potvrzovali, že jsou nad územím Moravskoslezkého kraje. Olomouc, Zlín,Ostrava a jiná města potvrzovala výskyt Chemtrails.

Jak to dopadne se pokusím naznačit.

Až se podaří nasytit ovzduší potřebným množstvím jedů tak, aby jsme byli oslabeni natolik, že více nebude třeba, rozpoutá USA válku s Ruskem. Na zakladě toho začnou umírat lidé a nikdo si nevšimne, že nákaza, která zachvátí Evropu nemá přirozený původ, ale je spuštěna z laboratoří.

Tí co o tom ví a dokonce to podporují jsou chránění protilátkou, jako když jste očkovaný proti čemukoliv.
Proč lidé, politici, po návštěvě USA jednají tak, jak si USA přejí? Jsou jako vyměnění, než když tam odletěli. Sobotka,Bělobrádek,Babiš...Mají strach, že když nedostanou sérum tak zemřou oni i jejich rodiny.

Jak do toho zapadají Migranti? 20 milionu nemytých a bez základních hygienických návyku, tvoru, kteří před nedávném slezli ze stromu, pomůže roznášet nákazu po Evropě. Zavlečou ji do každého domu do každé uličky i vesničky v boji o jídlo, kterého začne být nedostatek.

Jednotky US Army a jejich nenakažení vojáci pak už dokončí začišťovací práce a odstraní to co se nepodařilo chemtrails. Tak že, kdo přežije tak je pravděpodobně majitelem séra....


Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

sTisk 8/7/2016 Nedřel jsem proto, aby to političtí prostituti zničili ve válce.

8. července 2016 v 7:45 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
sTisk 8/7/2016...7.20 hod
Dostal jsem živnost v 1985 roce.Skákal po střechách, jako veverka z doby ledové a naplňoval své sny, které mi nenaplnil socialismus, SNY O SVOBODĚ. Pronajal místnost a zařídil stolařství. V roce 1989 jsem dům koupil a otevřel smíšenku v jedné malé místnosti, později v druhé větší. Všechno jsem dělal vlastníma rukama s pomoci mé ženy. DŘEL JSEM, ABYCH TO SPLATIL. Potom vtrhla do země horda hypermarketů, jako IKEA a Tesco.
Teď nás ještě politici chtějí zavléct do války. Bylo by dobré, aby byli varování, že přijdou, jako první na řadu před popravčí četu ti, kteří Jako třeba P. Langšádlová z TOP 09 nebo, Štětina,ale i Sobotka A MNOHO DALŠÍCH, kteří zavlékají zbytky našeho vykradeného státu ke zničení. Musí(bude) vytvořeno komando, jako vytvořili Izraelci po druhé světové válce, které honilo nacistické zločince po celém světě. Volání po válce proti Rusku je příprava na genocidu vlastních občanu a státu Evropy. Za mrzký groš nás chtějí prodat největšímu vrahům světa, USA.


Politici toto je poslední varování na úrovní předpovědi.


Trestní zákoník - ČÁST DRUHÁ - HLAVA XIII - Díl 2
§ 406Příprava útočné války
Kdo připravuje útočnou válku, na které se má podílet Česká republika, a tím přivodí pro Českou republiku nebezpečí války, bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem......