Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Březen 2016

Když se dva perou třetí se směje. sTisk 31/3/2016

31. března 2016 v 10:44 | JzM

Zdeněk Dutka, Ostrava

Čtvrtek, 31. března 2016, 09:33:55 |
Souhlasím |
Nesouhlasím |
Nahlásit |
+30
Když se dva perou třetí se směje. Tentokrat ten třetí jsou obyvatele ČR.

Lukša pochopil, že TOP 09 je u konce, a jako první (nechci napsat krysa) opouští potápějící se bárku. Titanik by byl hodně honosný název pro tu změt různorodých přeběhlíku z jiných stran a obdivovatelů"knížat"
Takže pane Lokša jsme zvědaví kde se tentokrát vynoříte až Topka upadne v zapomnění a ještě více jsme zvědaví, kde se vynoří ten ožralec Kalousek, obdivovatel Tibetu a člověk, který nenávidí všechny kolem sebe se zdravým názorem.

Taky jsem viděl na videu kde se pokoušel Kalousek prodrat zátarasem a kordonem policie k hradu, kde byl Čínský prezident na návštěvě ČR, toho obdivovatele fašistů Štětinu a notorickeho vyháněče vojsk Kocába. Fakt by mne zajímalo, kdo ty zmetky platí. Jestli my občane z rozpočtu tak jsme, jako národ úplně praštěni do hlavy.

www.johanz.blog.cz

Otevřený dopis přÍslušníkum policie ČR

30. března 2016 v 11:15 | Michaela Holubková 30/3/2016

OTEVŘENÝ DOPIS PŘÍSLUŠNÍKŮM POLICIE ČR

MICHAELA HOLUBKOVÁ 30|03|2016
Vážení ochránci zákona a pořádku,
má následující slova jsou určena vám všem, kteří berete svou profesi především jako své poslání. Vím, že vaše povolání je po všech stránkách velmi náročné. Jste čím dál tím více zavalováni administrativou, pro níž vám pomalu ani nezbývá čas na samotnou práci. Stovky hodin přesčasů, jenž vás připravují o chvíle prožité se svými blízkými. Denně za nás nasazujete své životy, do služby odcházíte s vědomím, že se také možná už domů nevrátíte. A za všechna tato rizika, která podstupujete pobíráte mzdu, která v žádném případě není adekvátní tomu, co vše svému povolání obětujete. A přesto svou práci vykonáváte s láskou a poctivě. Velmi si vás za to vážím, jen je tu ale jedno malé ale. Tedy důvod proč jsem se rozhodla vám napsat.
Vy jste ti, kdo chrání a pomáhají. Já jsem člověk, který stojí pomyslně na druhé straně barikády. A i přesto máme mnoho společného. Máme rodiny, zájmy, měsíc, co měsíc na stole kupu nezaplacených složenek. Náš všední život je stejný. Když vám skončí služba a svléknete uniformu, jste milujícími manžely, partnery, otci, sourozenci, syny, či dcerami. A čím to je? Všichni jsme lidmi, kteří cítí a vnímají. Proto jsme tak jedineční.
To, co mám na srdci, je říci vám několik věcí, na které by jste neměli zapomínat a připomenout si je vždy, když dostanete rozkaz zakročit proti davu lidí. Viděla jsem záznam ze zásahu dne 26.03.2016 na Václavském náměstí a to mě až rozplakalo. Já vím, přišel rozkaz zakročit proti extrémistům a radikálům. Ale dají se staří a invalidní lidé, maminky s kočárky, děti označit za extrémisty? Mají to snad napsané na čele? Jak poznáte, že jsou to ti, proti kterým máte zakročit? Víte, co jsem viděla na těch záznamech? K smrti vyděšenou malou holčičku, která tam byla se svým dědečkem. Pána s bílou hůlkou, ženy, které po ranách zasazených těžkooděnci padaly k zemi. Starého pána, jehož oslepil zásah pepřovým sprejem. Vždyť je to tak nebezpečné používat jej v davu, kde hrozí, že jím mohou být zasaženy třeba kojenci v kočárcích, nebo děti, které tam jsou se svými rodiči. Tito lidé přeci proboha nejsou extrémisté, ale pouze lidé, kteří přišli pokojně vyjádřit svůj názor.
Tak proč ta nesmyslná brutalita? Copak je to nějaké hrdinství mířit zbraní na bezbrannou starou paní? Je hrdinstvím porazit ženu na zem? Je nějaké hrdinství uhodit obuškem těhotnou ženu? Ptám se, nebylo větší hrdinství vyvést slepého pána opatrně z davu, ochránit ženy, děti, staré a invalidní lidi, aby je dav neušlapal? Ano, dnes rozkaz zněl rozehnat dav, ale co příště? Co když přijde rozkaz střílet ostrými? Když budu stát proti vám neozbrojená invalidní žena, dokážete se mi dívat do očí a stisknout spoušť? Opravdu budete střílet do bezbranných lidí? Splníte takový rozkaz? Co vaše svědomí, dokáže se s tím vyrovnat? Dokážete pak žít s pocitem, že jste zabili? Co, když před vámi bude stát někdo vám blízký, stisknete spoušť? Přemýšleli jste nad tím, co by jste udělali, kdyby jste dostali takový rozkaz? Budete střílet, nebo zahodíte zbraň, až se budete dívat do očí babiček, dědečků, maminek, dětí?
Zkuste prosím přemýšlet o mých slovech. Jak jsem jž napsala, to, co nás spojuje, je to, že jsme lidé. Lidé, kteří mají srdce a používají vlastní rozum. Jak my, tak i vy jste obětí tohoto systému. A stejně tak jako nás, tak i vás systém jednou obětuje, až vás přestane potřebovat, taková je bohužel smutná realita.
Velmi vás prosím, přemýšlejte o tom, co jsem vám napsala. Věřím, že i vy máte srdce na tom správném místě. Děkuji vám za pozornost, snad se vám má slova vybaví v hlavě, až dostanete rozkaz.
29.03.2015

Sebeobrana proti šílené vládě sTisk 29/3/2016

29. března 2016 v 0:44 | Převzato z Internetu. |  "Politika"
Interní zprávy bezpečnostních služeb ukazují, že v Česku významně vzrůstá odpor vůči vládě i mezi členy bezpečnostních složek. Stále více policistů má vnitřní morální problém nadále hájit protinárodní režim reprezentovaný loutkovou vládou Bohuslava Sobotky.
Demonstrace v Praze ze dne 6. února ukázala, že epizoda zaměstnance Českého rozhlasu (který si stěžoval, že mu jistý policista odmítl pomoci s poukazem na to, že ČRo nevysílá pravdu) není zdaleka ojedinělá. Nervozita politických špiček by se dala krájet a blížící se volby do krajů na podzim by mohly nebezpečně zamíchat regionální politikou.
Ve chvíli, kdy v současné kritické situaci v Evropě je jediným zájmem vlády a poslanců, jak lidem odebírat legálně držené zbraně, to znamená, že rukavičky ohleduplnosti a politické korektnosti šly dolu a teď už létají vzduchem nikoliv argumenty na podporu migrace a obohacování, ale pendreky a facky, viz včerejší zásah na Václavském náměstí, kde byli zatčeni a pod samopaly odvedeni NEspokojení spoluobčané.
Lidé už nevěří vládě jako celku. Věří několika málo politikům a zejména prezidentovi Zemanovi. Každá politická elita, která má vyšší prioritu na podporu cizinců a migrantů, než na podporu vlastních občanů, je vládou vlastizrádnou a zfašizovanou. Diskuse s občany se nepřipouští. Občan má "držet hubu a krok". A těch pár lidí, kteří mají odvahu postavit se za národní práva, ti jsou pozatýkáni, rozpuštěni a rozehnání.
V Německu by to bylo úplně stejné, jenže na demonstrace Pegidy chodí statisíce lidí a policisté mají strach a jsou schováni před hněvem lidu za obrněnými zásahovými vozy, nikoho si nedovolí zatknout. Do českých ulic je potřeba dostat více lidí. Ale jak se zdá, v rámci prokleté nedělní (vlastně sobotní) knedlíkové pohody je většina lidí v ČR zatím lhostejných k politice nasunování prvků NWO ze strany politiků v ČR. Stejně jako v roce 1938 a 1939 si chce většina národa tu likvidaci vlastní země asi "vysedět" až do hořkého konce na gaučích u televize, tehdy u rádia.
Vláda Bohuslava Sobotky, podobně jako Benešova vláda, v určité chvíli ze země uprchne. Až bude zle a islamisté budou v ČR chodit od domu k domu a provádět razie, současné české elity budou v bezpečí daleko pryč. Nezodpovědná politika, vlastizrádná politika, dovede zemi k rozvratu a stejně jako na konci I. a II. republiky se bude říkat, že za to můžou ti zrádcové ze západu. Ale co to bude platné, když koncepty NWO, které ze západu do ČR importují cizí elity, jsou veškerou silou realizovány elitami českými, které v plánu NWO a islamizace Evropy hrají roli kolaborantů, kteří si jezdí pravidelně každý kvartál do ciziny pro seznamy úkolů od svých páníčků.
Augiášův chlév, který v ČR reprezentuje zkorumpovaná vláda prolezlá pestrou směsicí individuí, od oligarchy s čapími hnízdy, přes gumového kejvala, bývalého pučistu proti zmíněnému kejvalovi, až po divadelního herce s lampasáckými kalhotkami, je potřeba vyčistit. Občané musí zavčas zatáhnout za záchrannou brzdu a v nejbližších volbách vyházet současné politické špičky od moci. Dokud je čas. Protože Češi mají zvyk, že na všechno je času dost a nechávají vše až na poslední chvíli.
Ale procesy NWO jsou nezvratné. To není jako vyzvednout si novou občanku na poslední chvíli, nebo na poslední chvíli podat daňové přiznání. Procesy NWO se nedají revokovat, mezinárodní smlouvy a svazky jsou prakticky (s výjimkou revoluce nebo rekurzu národní politiky) nezrušitelné a pokud někdo bude čekat moc dlouho, tak může zjistit, že už je pozdě. Až přijdete na úřad a za přepážkou na berňáku bude muslimka zahalená od hlavy až k patě v černém a tvrdým hlasem vám řekne, že musíte počkat půl hodiny, protože teď přepážku zavírá a jde na polední modlitbu.
To se potom lidé začnou divit, až jim děti začnou domů tahat modlitební koberečky ze školy, kde je nafasují od pana ředitele, který nedávno konvertoval. To se budou lidé divit, až jim budou děti mlátit o podlahu hlavičkama při odříkávání koránu a v 15 letech jim přivedou ukázat těhotnou přítelkyni ve věku 13 let s oznámením, že jim imám v mešitě požehnal. To se budou lidé divit, až se budou rušit fotbalové zápasy a liga, protože podle wahábismu sport odvádí pozornost od modliteb.
To se budou lidé divit, až se budou na náměstích kamenovat ženy, které si vyšly na procházku bez zabalení do černého pytle. A neziskovky budou kázat hodnoty o tom, jak je vepřové nezdravé a jak alkohol ničí mozkové buňky. A i když si lidé zvyknou, že nebudou Vánoce, Velikonoce, ani sport v televizi, ztráta národní identity, jazyka, kultury, knih, zvyků a obyčejů bude pro několik příštích generací opravdu děsivým zážitkem v rámci islamizace Evropy.
Nedejte se! Choďte do ulic, choďte na demonstrace. Přesvědčujte policisty, aby se dali na vaší stranu. Aby se obrátili proti těm, kteří jsou skutečnými nepřáteli lidu a národa. Bojujeme za společnou věc, za přežití národa v novém konceptu, který nechápeme. Nový světový řád je rozvíjen všude okolo nás. Čím rychleji pochopíte, tím lépe pro vás. Bez vlastního postoje a odporu nelze čekat změnu, apelují na své čtenáře kolegové z nezávislých serverů, pronásledovaných Evropskými hodnotami a stojících před zrušením formou vypnutí.