Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Prosinec 2015

Vzajemně prosouložená politika. Každý s každým. ..sTisk 15/12/2015

15. prosince 2015 v 9:11 | Z Internetu
Jedním slovem, je to hnus!
V záplavě emigrantských informací přeposílám tuto následující proto, abychom se vůbec vyznali u nás doma, když někdo blbě žvaní v masmédiích, kdo je kdo...???
Obrazovku ČT a TV NOVA ovládlo "monstrum" Monika Mac Donagh Pajerová (dále jen Monika MDP)
tak, už to víme,aneb kdo vede hysterickou mediální štvanici proti Zemanovi)
Google oMoniceMDP :
1. Monika MDP- bývalá studentská vůdkyně z r.1989, nyní pedagožka pražského centra New York University je nevlastní sestrou Jiřího Dientsbiera ml.
(protizemanovské červené karty rozdávala Šárka Kadlecová, bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví - jaká náhoda !). NYU je něco, jako byl dříve VUML, jen teď je to Havlismus.
2. Monika MDP je vdaná za Ira, Petra Mac Donagha.
3. Měla milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem (dnes ministr zahraničních věcí) a po rozvodu s ním žila. Proto Zaorálek brojí proti Zemanovi?
4. Její dcera Emma Smetana je moderátorka TV Nova (na rodila se v Paříži, kde M.Pajerová žila se svým prvním manželem Smetanou). Emma Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Hajem.
5. Sestrou Moniky Mac Donagh Pajerové, je "Biomasa" Kateřina Jacques (jméno má po francouzském exmanželovi Christian u Jacques). K. Jacques je partnerkou Martina Bursíka, předsedy strany Zelených a místopředsedy ODS Topolánkovy vlády. Porodila mu dceru Noemi. Bursík dříve žil s Monikou- nevlastní sestrou Jiřího Dienstbieraml. Jiří Dienstbierst st. byl 4x ženatý, jeho třetí manželkou byla Květa Dienstbierová, bývalá manželka Ivana Havla. Ivan Havel je bratrem ex-prezidenta Václava Havla. Jiří Dienstbier ml.(protizemanovská klika v ČSSD) se narodil ve Washingtonu a je americký státní občan. (takže máme američana ve vládě!!!)
Klan organizující hysterické mediální a červeno-kartičkové kampaně proti Zemanovi:
Pošli tuto zaprodanou mediálně-politickou"mafii"dál, aby lid znal pravdu.
To je banda propletenců na nejvyšší úrovni !!!!!!!!!!

Kdo rozkláda ČESKOSLOVENSKÉ VOJÁKY V ZÁLOZE ZEVNITŘ?

11. prosince 2015 v 10:29 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Událost dne:
Pani Nela Lísková napsala o prohlášení nějaké čety Československých vojáku v záloze, kterou kritizoval mainstream pro nevhodné vyjádření jejího velitele. "BUDEME VĚŠĚT VE STRAKOVCE". Nebo tak nějak
Kvůli těmto fanatickým výrokům a těmto vyjádřením jsme s Markem Obrtelem přestali podporovat Československé vojáky v záloze. Patrně je někdo z jistých míst dobře motivován, aby toto seskupení zevnitř rozložit a aby veřejnost nabyla dojmu, že se jedná o zfanafizované magory a s tímto se zásadně nikdy neztotožním.

K TOMU SNAD JEN MOHU NAPSAT: Kdo je motivován k tomu rozložit ČSV.

No jo co se dá dělat...nejdříve ČSSD, které jste opustila, potom Okamura totéž, ale toho se vám nepodařilo rozložit a teď dokonce jste přesvědčila Obrtela, aby opustil dítě, kterému dal život? Nějak se to vám to všechno hroutí paní Nelo Lisková. Místo,aby jste podržela ČSV pro jeden úlet jedné čety tak opustite celou armádu,
Pro Obrtela:
Kdo vás tak polekal že vám spadly kalhoty na půl žerdi. Píšete,
že jste chtěl Domobranu? To já vám navrhl v době, kdy už ČSV budovali strukturu. Jenže to je jedno protože TO, že zahyne velitel neznamená, že se fronta zhroutí...

na svém blogu mám článek ve kterém podezřívám OBRTELA z toho, že byl nastrčená osoba. Toto vyustění situace mne v tom utvrdilo že me domněnky jsou jako vždy správné.

Vojácí čekají vás nové volby velitele. Obrtel nemá právo rušit nic co vzniklo z iniciatívy zdola. Cíle se nezměnily. Chránit tuto zemi.

Bohužel Obrtel to vzdal.

Věřím tomu že Paní Nela Lísková, která se mu vetřela do přízně na tom má lví podíl.
SPD pana Okamury se ji nepodařilo rozložit a věřím tomu, že se ji nepodaří rozložit ani ČSV...