Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Listopad 2015

Alex Švamberk odsuzuje kapelu, která burcuje lid k vlastenectví. sTisk 30/11/2015

30. listopadu 2015 v 2:17 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Duševní ubohost autora který jak sám uvedl už udal některou kapelu je nekonečná.
Slavík ač to považuji za naprosto zbytečnou soutěž jen naznačuje ve svých výsledcích že mladí nejsou tak slepí, jak by si Alex Švamberk a přál.

Je tady skupina lidí, kterým není lhostejný osud ČR. Nejsou to jen fanoušci skupiný Ortel.

Hrozba,která přichází z Afriky není žádná fata morgána,ale skutečné nebezpečí pro Evropu,tak jako už v historii několikrát, kdy se Osmané pokoušeli Evropu dobýt. Dodnes ční pevnosti kolem celého jižního pobřeží Evropy, jako memento a připomínka z minulosti o tom jak se turci pokoušeli rozšířit Osmanskou říší.

Když tak Švamberk operuje znalosti historie, viz jeho text o Moravcovi (kdo ho zná) tak by si měl tyto věci uvědomovat.

Znásilnění,ke kterému došlo dvěma migranty (bohužel zdroj se nepodařilo otevřít zřejmě blokován FB) Bych připsal na vrub právě takovým pisálkům, kteří bagatelizuji hrozbu,kterou bezpochyby je středověká kultura puštěna mezi rozmazlené evropské občany.

Proto: Bravo ORTEL a všichni ti, kteří na toto upozorňují a nestrkají hlavu do písku, jako ministr spravedlnosti???(co to je?) Pelikán,( jehož bratr konvertoval k islámu), když mu volali z TV Prima a chtěli se jej zeptat na jeho udání docenta Konvičky ani nezvedl telefon.

Tyto lidi, kteří pouštějí islám do EVROPY a nebrání se jeho pronikání a sním i bojovníku ISIS, považuji za skutečné nebezpečí. Souhlasím s prezidentem Zemanem...Zavřít hraniční prostor a považuji p.Sobotku , který toto umožňuje, za vnitřního nepřítele této země.


Tak se nám ten svět sere.

27. listopadu 2015 v 6:00 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Už je to tady, už je to tady,už je to tady...pravda a láska zvítězí nad lží a nenávisti.
Stalo se přesně naopak.
Ve společnosti se utrhly party vexláku,zparchantělých komunistů a začaly ve jménu nedostatku mandarinek likvidovat soběstačnou společnost.

Ze země, kde sice nebylo všechno úplně echt udělali ve jménu kapitálu zadluženou a podrobenou společnost, kterou politici vedou úplně někam jinam než slibovali před volbami.
Sobotka, který se nejvíce podílel na demontáži prosperujíci společnosti a dokázal ji z desátého místa na světě posunout někde na šedesáté místo, má na rtech stále ten zdrogovaný škleb o kterém si myslí, že je to usměv.

Je to už druhá zásilka brokovnic, kterou se podařilo zadržet a chraň nás ruka páně zjistit na co jsou určeny.
Pelikán se svým bratrem stíha docenta Konvičku, který mluví pravdy byť nevybíravými slovy a vnucuje nám Islám pod hrozbou trestu. Děkuji stačí mi ježíš.

http://johanz.blog.cz/1505/kde-vzit-zbrane-na-sebeobranu-v-okamziku-kdyz-krize-vypukne

Pelikán jehož bratr je muslim si ukrojil příliš velké sousto...sTisk 26/11/2015

26. listopadu 2015 v 9:58 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Zpráva sTisku:

Jen jim ty pušky nedávejte v Evropě. Alespoň do té doby dokud v celé politické reprezentaci napříč Evropou panuje strach vyzbrojit vlastní občany.
Neměli by jsme se čím bránit, protože první co se stane tak ty sta tisíce mladých mužů co doma nechali ženy,matky otce a dědy si od nás vezmou co potřebuji. To je totiž jejich úkol, na který jsou připraveni.
Nechci ani kdyby si to soudruh PELIKÁN stokrát přál, klekat pětkrát hlavou k Mecce a bouchat s ní o zem aby si mne ALLÁH všiml.

A jestli si Pelikán a jemu podobní myslí, že tím že budou kriminalizovat docenta Konvičku, který jim vypadl z akademického šiku a zastává na Islamizaci evropy jiný názor než JE TEN, který jim nadiktovala americká administrativa tak k tomu mohu jen napsat.

Pane PELIKÁN...Nikdo neroste do nebe a JÁ

Nebudu čekat až mne nějaký člověk, na kterého jsem delegoval ve volbách moje práva s očekáváním toho, že se o ně postará jak nejlíp umí, nechá zavřít za to,že špatně pochopil svojí funkci a myslí si, že tímto delegováním nade mnou získal nějakou pravomoc.

K tomu bych jen dodal, že tímto kriminalizováním politických odpůrců se politici dostávají na stejnou úroveň, jakou měli komunisté a PRO DEMOKRACIÍ jsou mnohem nebezpečnější než samotný docent Konvička.

Nezapomeňte pohrobci soudruhu, že jsme již prošli tím obdobím kriminalizace, každého kdo měl jiný názor a umíme číst mezi řádky.

Mladé můžete zblbnout, ale nás jen dočasně.

Válečný štváč Petr Pavel generalisimus NATO skončil jako druhý v pokusných volbách za ZEMANEM.

14. listopadu 2015 v 19:48 | Dutka Zdeněk |  "Politika"


GenerálPetr Pavel ten válečný štváč??? Je vidět, že lidé ho moc nesleduji, jak leze do prdele NATO a USA.

Na druhou stranu podle toho, kdo to pořádal MF DNES a iDNES tak si myslím, že kdyby se do toho zapojili i jiné subjekty jako třeba Parlamentní listy, nebo další tak by náš prezident vyhrál drtivou většinou. Já se o hlasováni dozvěděl pozdě už bylo uzavřeno...smůla

Radim Valenčík
Radim Valenčík Pozoruhodné, že je to na IDNES

Johanz Z Mallevilu
Johanz Z Mallevilu Správně, i nepřátelé potřebuji informace a tak se to zabali do pěkného obalu, aby občane nepojali podezření a zjištuje se koho by mohli amíci postavit, jako svého koně do voleb proti Miloši Zemanovi...

Je to průzračné, jako dětské chcanky... vsaď se, že si ho vyberou, jako svého koně a začne se objevovat v Mainstreamu čím dál tím častěji.

sTisk 16/11/2015 O den později...

Už je to tady přesně podle předpovědi a valečný štváč Petr Pavel volá po spojení s Ruskem.
Za další negativum považuji to, že pokusné volby trvaly tak krátce, že mnoho lidí je nestačilo ani zaregistrovat, protože jsou v práci a vydělávají si na chleba.

Kdo má přístup k PC i v zaměstnání jsou hlavně úředníci, akademici a jiní parazité a tudíž považuji hlasování za skreslené to i přes vítězství Miloše Zemana.
Jeho další vítězství pokud se mu do voleb nic nestane, bude naprosto drtivé.

Také vítězství Generalissima jen v Praze, nasvědčuje tomu, že moje domněnka o hlasujících je správná.

Zpráva sTisku ze dne 29/5/2015

Musíme pojmenovat i ty co se pokoušejí vymazat Česko z mapy na zeměkouli jsou to: Generalisimus Petr Pavel, za vydatného přizvukování a Teď pořadě. Top 09,ODS,ANO,KDU ČSL, a neopatrníci z ČSSD...
Ze chasy zblbnuté válkou(nestačilo jim výprask, který jsme utrpěli pod Bílou Horou) vyzdvihnu speciélně jeden názor, který svědčí o tom, že jeho autor je při nejmenším nepříčetný.Pronesla ho mistopředsedkyně TOP 09 zřejmě kamarádka p.Němcové z ODS, protože její výrok má právo zařadit se do zlatého fondu, který založil pomatenec Phdr dr, až mudr KLVAŇA c.i.p.


Zvítězí světová revoluce nebo civilizace zahyne?...sTisk 11/11/2015

11. listopadu 2015 v 21:07 | Dutka Zdeněk


Zpráva sTisku:

A tak zatím co mnoho lidí bude bez domova umírat v zimě mrazem a hladem a to přesto, že třeba v životě pracovali, bude zbytečná armáda, která nikdy nebojovala za celou historii Československa, nadále ujídat už z tak skromného krajíce, který tady zbyl po řadění předchozích i nynější vlády.

Nadával jsem na socialismus, protože jsem nevěděl, jak je kapitalismus zrůdný.
Obdivoval jsem demokracii až do chvíle, kdy jsem zjistil, že demokracie je jen komedie hraná podřadnými herci, kterým jde jen o zisk do vlastních kapes.

Ať zvítězí celosvětová revoluce a smete tu prohnilou lidskou civilizaci a ty kteří ji řídí jen k vlastnímu prospěchu, do nejhlubších pekel.

Z večerní procházky

11. listopadu 2015 v 17:10 | Dutka Zdeněk |  Foto-Atmosféra

Švédové opouštějí své domovy...sTisk 7/11/2015

7. listopadu 2015 v 11:44 | Dutka Zdeněk |  "Politika"


Když jsem byl dítě bylo Československo bezpečnou zemi k životu. ,
Zemi jejiž, byť to byli komunističtí politici, dělali všechno, aby lid byl spokojen.
Stavěli domy, celá města, přehrady a elektrárny,silnice,nemocnice,atomové elektrárny,fabriky,zaváděli vodu téměř do každé vesnice,
I za cenu omezení práv jednotlivce(to po čem dnes volají USA)


Jak to vypadá dnes si odpovězte sami. Potěmkinová vesnice a vrchní ničitel Schapira na to zhlíží ostřížim zrakem Americké administrativy.


Politici až na vyjímky, z vyplazeným jazykem žebrají o odměnu a panačkujíc na zadních slibuji poslušnost.

To jsme si zase nasrali do vlastního hnízda...sTisk 4/11/2015

4. listopadu 2015 v 8:46 | Dutka Zdeněk |  "Politika"


Středa, 4. listopadu 2015, 08:38:51

ANO...Ano to jsme si zase nasr...li do vlastního hnízda.
Země vydana na pospas zlodějům,STBakům,vexlákum a jiným šmejdům, zmizela rozkradena zahraničními společnostmi, které do země pustili největší lháří a manipulatoři a to VH a VK. Dnes vedou tuto zemi do úplné zkázy ti, kteří se na tom podíleli od začátku.LYSOHLÁVEK,KOBLIHA, a JEZUITA.

Modlete se lidé, země která se rozprostírala od Němec až po Rumunsko, umírá díky vnitřním nepřátelům slovanství...


Komentář číslo 2

Zpráva sTisku.

Nejde o to jestli daně ano nebo ne...jde o to, že daně platím proto, aby se zlepšil život lidí této země a ne aby se daně rozpustily ne li rozkradly ve firmách napojených na státní rozpočet. Zoudruch(nove pojmenovaní ...zlodějský soudruh)Kobliha by mohl vyprávět. Veškeré dotace jsou maskované úniky daní a zlodějna. Pokud se firma nedokáže uživit na trhu sama nemá tam co dělat. Financování neziskovek, které nikdo nepotřebuje a které vyvijejí činnost mnohdy hraničící z kolaborantsvím, Posluhování USA které válčí a rozvrací režímy na celém světě našimi politiky je jako útok vnitřního nepřítele této země, který je placen z naších daní.

Napište si sami seznam řemesel, která by jste vzali sebou budovat novou zemi a můžete být jistí, že by najednou by bylo daní tolik, že by vaše země vzkvétala-

Pak by ovšem přišel zoudruch Lysohlávka a prodal by vaše byty Šakalovi a byli by jste opět v prdeli.


Na a proto jestli se tito zoudruzi dočkají voleb radím jen nevolit.

Sami si řekněte, kdo je v této zemi VLASTIZRÁDCE.