Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Prvotní příčinou smrti je zrození...sTisk 4/9/2015

4. září 2015 v 13:08 | Dutka Zdeněk |  "Politika"


Prvotní příčinou smrti je zrození.

Potom se to začína mlít v tom mlýně, který jsme omylem nazvali civilizace.
Část tak zvaných civilizovaných lidí vyrábí zbraně, aby se ti ostatní mohli zabíjet. Proč svádíme něco na EU...to je přece půl miliardy lidí a ti přece nechtějí války. Přesto se, jako stádo ženou do války s RUSKEM, nebo mezi sebou(Jugoslavie,Ukrajina),jen proto aby pár zmetků z toho mělo užitek. Psychopatická rétorika(protože to je to jediné co ti akademičtí a umělečtí vysávačí státního rozpočtu umí) je tak dokonalá, že by tomu člověk s prostým rozumem uvěřil navzdory tomu, že fakta mluví jinak. Kdo si myslí že to nikdo neorganizuje a že se Afrika nezbavuje těch které nepotřebuji tak je blázen. Kdo si taky dovoli dát za cestu do evropy tisíce dolarů a po té cestě vypadat, jako ze žurnálu.
Kdo na světě rozpoutal od konce druhé světové války nejvíce sporu? Jsou to Američani se svými natištěnými dolary, které jsou kryty jen válkou a smrtí.

Vina je chamtivost převáděčů, které by za válečného stavu stříleli na místě, kde je přistihnou. Vina je v politicích, kteří jednají proti vůli občanů, a směle je můžeme nazvat vlastizrádci. Vina je v lidech co schvaluji boj jednoho z druhým, přitom jasně nejde o sebeobranu. Vina je i na nás, kteří k tomu mlčíme, a nejsme schopni se sjednotit proti VÁLCE. Poslední na kom je vina je EU což je státní útvar. Vina je na těch kteří potlačuji názor lidí a trestají je za pravdu viz poslední případ člověka, který řekl že si vojáci v Afganistanu smrt zasloužili. Ne smrt si zaslouží ti, kteří zaviňuji situace, kvůli kterým je třeba vojáky posílat do cizích zemi. Tak že se ptejme, kdo poslal vojáky do Afganistanu, kdo zavinil exodus s Afriky do Evropy….JMENOVITĚ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama