Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Policie stíhá za názor a skuteční viníci těchto situaci jsou politici...sTisk 9/9/2015

9. září 2015 v 8:21 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Policie poplatná mocipánům, kteří si nastavují zákony,tak, jak se jim to hodí, bude stíhat lidi, kteří kritizuji ve strachu o své životy, ty hordy, které se do Evropy valí z Afriky a Asie.
Místo, aby stíhala ty, kteří tuto situaci vyvolali, chce potlačovat SVOBODU SLOVA, byť je někdy za hranicemi dobrého vkusu.
Tak zatím co člověk,(Kesudis) který na internetu napsal o čtyřech vojácích "České armády" že si svou smrt zasloužili byl odsouzen na rok podmíněně na třicet měsíců,

Ti co tuto situaci zavinili dále posílají vojáky umírat do zahraničních misí.

Policie se stává prodlouženou rukou systému, který založený na nesprávných interpretacích Americké demokracie, hnije od shora.

TO UŽ TADY BYLO.

Necítím proti uprchlíkům nenávist, protože když pominu těch deset procent infiltrovaných bojovníku ISIS věřím, že jsou to nešťastní lidé. Poznat se to dá snadno. Uprchlíci utíkají s celou rodinou.
Ty, kteří budou stíhání za to, že se nešťastně vyjádřili jinak, než se líbí lidem, kteří tuto situaci zavinili, těm vyjadřuji svou podporu.

To že policie je a byla poplatná systému, tomu se není co divit jenže všichni ti policisté a udavači (což je to nejodpornější slovo co znám) a táhne se už od dob nacismu až do dnes, by měli zbystřit, jestli náhodou ta většina, která dnešní imigraci kritizuje, nemá pravdu?

Protože až dojde islamizace do fáze dvě budou si muset vybrat.

Fáze tři, kdy islám začne násilim vytlačovat původní obyvatelstvo té se snad ani tito policisté a udavači nechtějí dožít a jsou jen zmatení, jako ti, kteří dnes používají nevhodná slova, která se dají interpretovat, jako šíření nenávisti.(ÚHEL POHLEDU)

Dnes je těžké poznat útočníka, když přicházejí beze zbraní, ale věřte tomu, že se to velice rychle změní a z desíti procent bojovníku ISIL se stane 90 procent bojovníku za ISLÁM v jednom dni. TOTIŽ TI UPRCHLÍCI POSTIŽENÍ VÁLKOU mají mobilní telefony.

Podívejte se do historie a zjistíte, že to, že v tomto Evropském prostoru můžeme žít tak jak žijeme, je jen díky tomu, že naši předkové se útočníkům postavili rozhodně a se zbraní v ruce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama