Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Září 2015

Jak to bylo doopravdy s kameramankou Maďarské TV na kterou Mainstream uspořádal štvanici...sTisk 23/9/2015

23. září 2015 v 16:05 | Z Internetu |  "Politika"
To že dokáže Mainstream vytvářet dojemné příběhy k vůli manipulaci s lidmi místo, aby se snažil sdělovat pravdu je už snad jasné i dětem navštěvujícím ZŠ.

Jen proto tady umisťuji odkaz na toto video, které zpracoval bloger Michal Malá s blogu na iDnes.

Je na něm jasně vidět, jak to bylo doopravdy. je mi líto kameramanky, která se připletla do vysoké hry politiků, kteří potřebovali obět.
Nakonec se ukázalo, že je obětí ona KAMERAMANKA.

Pro mne je to hrdinka.


Zbraně a střelivo, záruka nového života.

21. září 2015 v 9:56 | Daniela |  Kmetoviště

Zrovna jsem přepočiával střelivo do pistole, kterou jsem si pořídil před nedávnem, když moje dcera prohlásila koukajíce na mne.

ZBRANĚ A STŘELIVO ZÁRUKA NOVÉHO ŽIVOTA.

To se mi tak zalíbilo, že to dávam do kmetoviště, jako perlu, která se zatřpytí až vzhledem k nadcházejícím událostem.
Doporučuji každému se postarát sám o sebe, protože ani policie ani vláda této země není schopna se o své občany postarat.

Chtějí mne zabít z LÁSKY K ČESKU...Kaufland a plíseň...sTisk 19/9/2015

19. září 2015 v 20:06 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Když žena včera dopoledne koupila nic zlého netuše v prodejně Kaufland v Ostravě Porubě Komisárek od firmy SEMAG Z Haviřova Šumbargu se zárukou do 19.9.2015 nemohla tušit, jakou záruku, poskytuje záruka. Namazala si chléb s máslem a se šunkou a jeden mi nabídla. S chutí jsem se zakousl a až zvolala, že chleba je plesnivý jsem ho vyplivl. Jeden kousek jsem, ale již spolkl. Náhodou obrátila chleba, když se chtěla zakousnout a plíseň uviděla. No posuďte sami, jak moc mne Kaufland z lásky k česku ohrozil na životě...Vite co je zvláštní? Že když si pečeme sami doma tak ani týden neubere chlebu na kvalitě pokud nepočitáme pokračující okoralost. TAKŽE MILÝ KUFLANDE MÁM TĚ DOST.


Abych byl spravedlivý tak mne taky naštvaly ty vlašské ořechy z obřích pytlů, kde minimálně polovina z nich byla zeschlá a jádra nepoživatelná...TAKŽE MÁM TĚ KAUFLANDE DOST...a proč?


Z lásky k sobě a svým bližním a je mi to jedno odkud jsou jestli s ČESKA nebo....

Tři fáze islamizace...sTisk 13/9/2015

13. září 2015 v 20:25 | JzM

Bez komentáře snad ...Poslouchejte a přemýšlejte.


300 Bitva u Thermophyl...sTisk 12/9/2015

12. září 2015 v 19:00 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

V reakci na útoky muslimů, které se odehrávají v Evropě


Kdo viděl film 300 Bitva u Thermophyl, tak ví co bude dál, není to poprvé, kdy se muslimské hordy pokoušely dobýt Evropu.
Tentokrát je to sofistikovaný útok páchány a organizovaný,
(Muslimskou organizaci pro osidlení Evropy)
a každý, kdo tomu napomáha bude v konečném důsledku souzen za vlastizradu.

Proto varování: Všichni ti, kteří se pokoušejí zastrašit obyvatelstvo zákony, které si na to vymysleli a poštvat na nás(lid) policii, která má obyvatelstvo chránit, BUDOU VOLÁNÍ K ZODPOVĚDNOSTI.

Policie stíhá za názor a skuteční viníci těchto situaci jsou politici...sTisk 9/9/2015

9. září 2015 v 8:21 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Policie poplatná mocipánům, kteří si nastavují zákony,tak, jak se jim to hodí, bude stíhat lidi, kteří kritizuji ve strachu o své životy, ty hordy, které se do Evropy valí z Afriky a Asie.
Místo, aby stíhala ty, kteří tuto situaci vyvolali, chce potlačovat SVOBODU SLOVA, byť je někdy za hranicemi dobrého vkusu.
Tak zatím co člověk,(Kesudis) který na internetu napsal o čtyřech vojácích "České armády" že si svou smrt zasloužili byl odsouzen na rok podmíněně na třicet měsíců,

Ti co tuto situaci zavinili dále posílají vojáky umírat do zahraničních misí.

Policie se stává prodlouženou rukou systému, který založený na nesprávných interpretacích Americké demokracie, hnije od shora.

TO UŽ TADY BYLO.

Necítím proti uprchlíkům nenávist, protože když pominu těch deset procent infiltrovaných bojovníku ISIS věřím, že jsou to nešťastní lidé. Poznat se to dá snadno. Uprchlíci utíkají s celou rodinou.
Ty, kteří budou stíhání za to, že se nešťastně vyjádřili jinak, než se líbí lidem, kteří tuto situaci zavinili, těm vyjadřuji svou podporu.

To že policie je a byla poplatná systému, tomu se není co divit jenže všichni ti policisté a udavači (což je to nejodpornější slovo co znám) a táhne se už od dob nacismu až do dnes, by měli zbystřit, jestli náhodou ta většina, která dnešní imigraci kritizuje, nemá pravdu?

Protože až dojde islamizace do fáze dvě budou si muset vybrat.

Fáze tři, kdy islám začne násilim vytlačovat původní obyvatelstvo té se snad ani tito policisté a udavači nechtějí dožít a jsou jen zmatení, jako ti, kteří dnes používají nevhodná slova, která se dají interpretovat, jako šíření nenávisti.(ÚHEL POHLEDU)

Dnes je těžké poznat útočníka, když přicházejí beze zbraní, ale věřte tomu, že se to velice rychle změní a z desíti procent bojovníku ISIL se stane 90 procent bojovníku za ISLÁM v jednom dni. TOTIŽ TI UPRCHLÍCI POSTIŽENÍ VÁLKOU mají mobilní telefony.

Podívejte se do historie a zjistíte, že to, že v tomto Evropském prostoru můžeme žít tak jak žijeme, je jen díky tomu, že naši předkové se útočníkům postavili rozhodně a se zbraní v ruce.

Prvotní příčinou smrti je zrození...sTisk 4/9/2015

4. září 2015 v 13:08 | Dutka Zdeněk |  "Politika"


Prvotní příčinou smrti je zrození.

Potom se to začína mlít v tom mlýně, který jsme omylem nazvali civilizace.
Část tak zvaných civilizovaných lidí vyrábí zbraně, aby se ti ostatní mohli zabíjet. Proč svádíme něco na EU...to je přece půl miliardy lidí a ti přece nechtějí války. Přesto se, jako stádo ženou do války s RUSKEM, nebo mezi sebou(Jugoslavie,Ukrajina),jen proto aby pár zmetků z toho mělo užitek. Psychopatická rétorika(protože to je to jediné co ti akademičtí a umělečtí vysávačí státního rozpočtu umí) je tak dokonalá, že by tomu člověk s prostým rozumem uvěřil navzdory tomu, že fakta mluví jinak. Kdo si myslí že to nikdo neorganizuje a že se Afrika nezbavuje těch které nepotřebuji tak je blázen. Kdo si taky dovoli dát za cestu do evropy tisíce dolarů a po té cestě vypadat, jako ze žurnálu.
Kdo na světě rozpoutal od konce druhé světové války nejvíce sporu? Jsou to Američani se svými natištěnými dolary, které jsou kryty jen válkou a smrtí.

Vina je chamtivost převáděčů, které by za válečného stavu stříleli na místě, kde je přistihnou. Vina je v politicích, kteří jednají proti vůli občanů, a směle je můžeme nazvat vlastizrádci. Vina je v lidech co schvaluji boj jednoho z druhým, přitom jasně nejde o sebeobranu. Vina je i na nás, kteří k tomu mlčíme, a nejsme schopni se sjednotit proti VÁLCE. Poslední na kom je vina je EU což je státní útvar. Vina je na těch kteří potlačuji názor lidí a trestají je za pravdu viz poslední případ člověka, který řekl že si vojáci v Afganistanu smrt zasloužili. Ne smrt si zaslouží ti, kteří zaviňuji situace, kvůli kterým je třeba vojáky posílat do cizích zemi. Tak že se ptejme, kdo poslal vojáky do Afganistanu, kdo zavinil exodus s Afriky do Evropy….JMENOVITĚ

Třetí světová na dosah...sTisk 3/9/2015

3. září 2015 v 14:40 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Když jsem slyšel ne tak dávno, jak plamenně obhajuje Langsadlová boj za svobodu pomocí atomových zbraní napadlo mne, jestli ti lidé třeba PETR PAVEL, a mnoho dalších ví o čem mluví. Teď speciálně pro Langsádlovou matku dvou synů a místopředsedkyni TOP 09.
Zatím co Pana Kufidise odsoudili za to, že se otřel slovy o čtyři padlé vojáky v Afganistanu, k jednomu roku k jednomu roku žaláře podmíněně na třicet měsíců, tak tuto (je mi odporné nazvat ji ženou a matkou) nikdo nepopotahuje za to, že veřejně obhajuje a vyvolává atomovou válku.
Mám jen jednu otázku, protože proti hlouposti se nedá bojovat, ví táto "žena" že jedna mezikontinentální raketa z osmi hlavicemi může vymazat z povrchu zemskéhoPrahu a celou Českou republiku a ty co přežijí, ti budou umírat dlouho na nemoc z ozáření???
Ví, že atomová bomba svržena na Hirošimu byla ohníček na opékaní buřtů proti tomu co dokážou ty dnešní.

Tak jen styďte se vy všichni, kteří harašíte zbraněmi pod notou USA a kteří si myslíte, že se nás to nedotkne. Jo a vzhledem, že tady na můj blog občas zabloudí někdo s USA tak jen jeden vzkaz...nevěřte tomu, že by se vám to tentokrát vyhlo. Nevěříte? Tak si dejte do vyhledávače "plastové rakve".Minulost nebo budoucnost? Hirošíma v minulosti nebo Praha v budoucnosti.


Západ slunce nad ČR

1. září 2015 v 21:13 | Dutka Zdeněk |  Foto-Atmosféra
Už dost bylo toho horka...