Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Ráno 13.7.2015

13. července 2015 v 10:21 | ZDENĚK DUTKA |  Fejetonky 222+
Je tři hodiny po půlnoci a močový měchýř se hlásí o slovo. Odsunu Peggy,

která si hoví v teple zákoutí mezi mýma nohama a těžce se posunu do polohy vsedě. Překonám ztuhle klouby a pomalu se sunu na toaletu. Za oknem bubnuje déšť a jeho šumění zrychluje mé tempo, abych si necvrkl do slipu. Po zpáteční cestě navštívím lednici a marně hledám něco k snědku. Nakonec objevím na sporáku zbytek včerejšího oběda a s chutí do sebe naházím par koleček cukiny s jogurtovou tatarkou. Už ani nejdu do postele, protože se znám a že spánek odešel nenávratně pryč. Zapnu počítač, pohledám film, který jsem stáhl z torentu a ponořím se do katastrofálního děje filmu, kde řádí hurikány na celém pobřeží USA. Naštěstí u nás hurikány nemáme tak jediný výsledek venkovní průtrže je ten, že nebudu muset zalévat.
Oči se mi začnou klížit po půl hodině a tak opět zalehnu, počkám až se mi Peggy zavrtá nosem do zadnice a spokojeně oba usneme.

Je osm ráno a močový měchýř se hlásí o slovo. Odsunu Peggy ..............

Z kuchyně slyším ženu řinčet nádobím a v duchu ji přesvědčuji, že kupovat myčku na těch pár let co nám ještě zbývá, nestojí za to. Už je v plné polní a přesunuje se od dřezu k žehlicímu prknu.
Naše kuchyň 6x4 metry na severní straně domu je chladná v létě a teplá v zimě, ovšem to za cenu hromady dřeva. Dnes ještě netopíme jen chvíli v kotelně na teplou vodu.
Když jsem dům kupoval, nebylo tu nic jen holé zdi.
Žádná voda, "toalety" na dvoře a na topení, kuchyňská kamna.
Dalo to práce, ale žijeme tady, jako kdysi na bytě v Porubě.
Ne tak pohodlně, ale zase téměř v lese.
Když jsem včera protáhl svého Chopera tak jsem se zastavil u souseda (1km) a probral s ním mezinárodní situaci, nestačil jsem se divit. On jako dislektik nečte a tak oba dva máme jiné vědomosti. Já z Internetu a on z Mainstreamu v TV. Že to byly vědomosti různé, se není co divit. Nakonec jsme skončili u ženských, kde mám na rozdíl od něj mnohem více zkušenosti a tak jsem mu radil. Jeho manželka o něm řekla, že je takové tele, že by nepoznal tokající ženu ani, kdyby k němu vztahovala ruce z postele.
Po cestě domů jsem se zastavil u osamoceného ořechu v polích a utrhl sedm zelených ořechů pro manželku, která z nich a koření, každý rok vyrábí pro nás oblíbenou ořechovku.
Chvíli jsem si pomyslel, že na mne někdo míří puškou, ale to byl jenom následek z hledání zbraně, kterou si chci pořídit, kde jsem se dozvěděl, že předovka je schopna zabít na kilometr.
Dnes až pojedeme do centra k zubaři, vezmu ženu do obchodu se zbraněmi, aby si ohmatala dvouhlavňový Derringer. Já už si ho zkusil, ale má tak malou pažbu, že mi to připadá, že je stavěny pro ženy. Uvidíme, co na něj řekne ale možná kdyby Deringer vyráběl pažbu pro muže tak by se mu zvýšil prodej. Ostatně pažba jde snadno vyměnit.

Tak to je pro dnešní ráno všechno musím ještě zalít skleníky a namazat bolavé klouby konopnou mastí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renda♥ Renda♥ | Web | 13. července 2015 v 10:36 | Reagovat

:)
PS. U mě na blogu probíhá Fashion soutěž, hledám účastníky. Nechtěla bys to být právě ty ? :)

2 Lemmen Lemmen | 13. července 2015 v 16:35 | Reagovat

Chlope, mám pušku předovku .50 (12,7 mm). Prostřelí klidně dva, tři chlapy stojící bokem vedle sebe... ale na blízko, na 10 - 15 metrů. Je velmi přesná na 100 m, třefim s ni krabičku od zápalek na tuto vzdálenost. Ale "smrtící" dostřel odhaduju tak na max 300 - 350 metrů, a to ještě obloukem a po hlavě. Ona se totiž po těch 100 - 120 metrech velmi rychle strácí jak přesnost tak i rychlost kule, a tedy i její energie jde velmi rychle dolů. ;-)

3 Johanz Johanz | E-mail | Web | 13. července 2015 v 18:00 | Reagovat

[2]:Fajn. tak jsme to dnes pořešili s mojí zubařkou že dostřel je 1km(informace od...http://www.radio-foto.eu/predovky/zacatky.php)
Ovšem to by vám musel někdo do rány vstoupit. Moje žena prohlásila, že bych  se strefil tak na dvacet metrů a tudiž jsou všechny informace o dostřelu a přesnosti pro mne irelevantní. Dík za reakci. O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama