Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Demonstrace proti islamizaci Evropy, nebo policejní manévry?...25/7/2015

25. července 2015 v 17:59 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Vystupuji v podzemních garážích z auta a jdu na v 15 hodin ohlášenou demonstraci proti Islamizaci Evropy, jak jsem na Facebooku slíbil. Policejní síly od pomocníku VB, dnes nazývané městská policie je všude tolik, že mnohdy zastiňují i demonstrující převážně mladé muže. Policejní vrtulník a skenovací vozy na protilehlých koncích náměstí a nejméně čtyři druhy policistů od neodzbrojených až po těžkooděnce nasvědčují tomu, že někdo tady má pořádný strach o koryta. Nelžu, když řeknu, že policisté pokryli každý kout náměstí i přilehlé ulice. Jednomu jsem řekl:
"Co se chystá válka, že je vás tady tolik?"
Jen se zašklebil a neodpověděl.

Tajní policisté se promenádovali mezi davem a prozrazovala je nemoderní vysílačka, která je přece jen větší než mobilní telefon. Nebudu popisovat řeči, které se ozývaly od řečníku všichni je známe až snad na jednoho, který prohlásil, že se za 25 let se tady nic nezměnilo. Byl to student, který měl 21 let. Jenže to co řekl není pravda a když tak jen částečná. Změnilo se toho hodně a to k horšímu. Snad jen ještě na závěr kdy už všichni opouštěli prostor, tak se pokoušela hrstka křiklounů vyprovokovat nějakou policejní akci, ale tady budiž ke cti policistu, že se tvářili pod kápím a helmou silně unuděně a přehřátě. Jestli byl na střeše nějaký odstřelovač se mi nepodařilo zjistit a kdo se budete dívat na ČTV TAK SE JISTĚ DOVÍTE PODROBNOSTI, KTERÉ JSEM JÁ NEVIDĚL a prorežimní TV si je vysvětli prorežimně. Jinak nuda, ale první vlaštovka vyletěla.
NA KAŽDÉM ROHU A V KAŽDÉ ULIČCE...
kONEC AKCE...
PONAUČENÍ...SLOUHOVÉ REŽIMU OČEKAVALI DALEKO VĚTŠÍ ÚČAST A REŽIM SI OPĚT NA CHVÍLI VYDECHL. Ti co klikli na FB na to, že příjdou se mohou jen zastydět sami před sebou, že dali přednost teplu vyhřátých koupališť, nebo záhradní grilovačce. Jejich lhostejnost udivila i prorežimní slouhy. Pokud nebude na Václavském náměstí či jinde sto tisíc lidí,tak jsou to jen plané poplachy.

VĚŘÍM TOMU ŽE I TITO KLUCI UKRYTÍ POD HELMAMI, KTEŘÍ JSOU OTCOVÉ RODIN, NEMAJÍ ZÁJEM NA TOM, ABY JEJICH SYNOVÉ A DCERY BYLI OHROŽENÍ STOUPAJÍCÍ ISLAMIZACI ČESKÉ ZEMĚ A VE SVÝCH SRDCÍCH JSOU LIDMI, KTEŘÍ TADY NECHTĚJÍ PRÁVO ŠARIA.

Navíc by si měli uvědomit, že ať je platí stát sebelépe, platí je z peněz daňových poplatníků, tudiž těch proti, kterým by měli zakročovat.Je po všem a Ostrava opět děsí svou vikendovou opuštěností a jen na rohu ulice postává zapomenutý policajt, s lístečkem v ruce, na kterém má napsáno, jak se jmenuje a kde bydlí, kdyby se náhodou v cizím městě ztratil.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama