Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Červenec 2015

Lidé mají obrovskou moc,mohou se rozhodnout, jak budou platit...sTisk 26/7/2015

26. července 2015 v 5:47 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
http://www.novinky.cz/ekonomika/375887-na-svete-je-cim-dal-vic-bankovek-navzdory-rustu-plateb-kartou.html

Někdo si tady pochvaluje, že se osobně obejde bez hotovosti.
Jediný kdo má z bezhotovostního styku užitek jsou bankéři, politici a jejich potřeba manipulovat(viz Singer)
Já osobně se obejdu bez karty, kterou jsem zrušil, jeden z důvodu byly bankovní poplatky a poslední kapkou to, co se stalo v Řecku, kdy lidé stáli dlouhé fronty na "SVÉ" peníze a stejně splakali nad výdělkem.
Peníze jsou jen potištěné papírky a v případě KARTY ani to ne.Jen virtuální realita.
Komu to vyhovuje je zcela jasné. V okamžiku, kdy se vrátí směnitelnost peněz ať rublu či juanu za zlato(a vše k tomu směřuje)jsou dolary v prčicích i s celým FEDem.

Mohou tisknout na čtyři směny a nic jim to nebude platné jen naředí stávající stav.
Peníze mají jen takovou hodnotu co si za ně můžete koupit a
"hodnota má hodnotu hodnoty".
Jak s oblibou říkám mému kamarádovi ...Žádné peníze,ani to zlato nemá cenu fazolové konzervy, nebo pytle pšenice, když propukne krize.

Jo hlad je svině a život je zamotaný, jako gordický uzel.

Peníze či zlato můžete strčit do "slamníků" a pořád, pokud je hned neutratíte,(tak jako já) je budete mít. Budete tam mít i kartu, když budete tak hloupí a schováte si ji do slamníku.
Jediný kdo bude mít užitek z vaši karty ve slamníku bude váš bankéř.

Takže co s tím. V případě krize nám budou peníze a karty už vůbec, na dvě věci...na nic a na hovno.Jediné co je dobré mít uloženo jsou zlaté mince ale ty nám budou platnéaž krize pomine.

Tudiž jediná rada je UTRATIT většinu hotovosti a nechat si jen obnos potřebný k přežití do další výplaty,penze či jinému příjmu.

UTRATIT JE ZA COKOLIV CO SE DÁ V PŘÍPADĚ POTŘEBY, SMĚNIT ZA JINOU POTŘEBNOU VĚC.

Demonstrace proti islamizaci Evropy, nebo policejní manévry?...25/7/2015

25. července 2015 v 17:59 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Vystupuji v podzemních garážích z auta a jdu na v 15 hodin ohlášenou demonstraci proti Islamizaci Evropy, jak jsem na Facebooku slíbil. Policejní síly od pomocníku VB, dnes nazývané městská policie je všude tolik, že mnohdy zastiňují i demonstrující převážně mladé muže. Policejní vrtulník a skenovací vozy na protilehlých koncích náměstí a nejméně čtyři druhy policistů od neodzbrojených až po těžkooděnce nasvědčují tomu, že někdo tady má pořádný strach o koryta. Nelžu, když řeknu, že policisté pokryli každý kout náměstí i přilehlé ulice. Jednomu jsem řekl:
"Co se chystá válka, že je vás tady tolik?"
Jen se zašklebil a neodpověděl.

Tajní policisté se promenádovali mezi davem a prozrazovala je nemoderní vysílačka, která je přece jen větší než mobilní telefon. Nebudu popisovat řeči, které se ozývaly od řečníku všichni je známe až snad na jednoho, který prohlásil, že se za 25 let se tady nic nezměnilo. Byl to student, který měl 21 let. Jenže to co řekl není pravda a když tak jen částečná. Změnilo se toho hodně a to k horšímu. Snad jen ještě na závěr kdy už všichni opouštěli prostor, tak se pokoušela hrstka křiklounů vyprovokovat nějakou policejní akci, ale tady budiž ke cti policistu, že se tvářili pod kápím a helmou silně unuděně a přehřátě. Jestli byl na střeše nějaký odstřelovač se mi nepodařilo zjistit a kdo se budete dívat na ČTV TAK SE JISTĚ DOVÍTE PODROBNOSTI, KTERÉ JSEM JÁ NEVIDĚL a prorežimní TV si je vysvětli prorežimně. Jinak nuda, ale první vlaštovka vyletěla.
NA KAŽDÉM ROHU A V KAŽDÉ ULIČCE...
kONEC AKCE...
PONAUČENÍ...SLOUHOVÉ REŽIMU OČEKAVALI DALEKO VĚTŠÍ ÚČAST A REŽIM SI OPĚT NA CHVÍLI VYDECHL. Ti co klikli na FB na to, že příjdou se mohou jen zastydět sami před sebou, že dali přednost teplu vyhřátých koupališť, nebo záhradní grilovačce. Jejich lhostejnost udivila i prorežimní slouhy. Pokud nebude na Václavském náměstí či jinde sto tisíc lidí,tak jsou to jen plané poplachy.

VĚŘÍM TOMU ŽE I TITO KLUCI UKRYTÍ POD HELMAMI, KTEŘÍ JSOU OTCOVÉ RODIN, NEMAJÍ ZÁJEM NA TOM, ABY JEJICH SYNOVÉ A DCERY BYLI OHROŽENÍ STOUPAJÍCÍ ISLAMIZACI ČESKÉ ZEMĚ A VE SVÝCH SRDCÍCH JSOU LIDMI, KTEŘÍ TADY NECHTĚJÍ PRÁVO ŠARIA.

Navíc by si měli uvědomit, že ať je platí stát sebelépe, platí je z peněz daňových poplatníků, tudiž těch proti, kterým by měli zakročovat.Je po všem a Ostrava opět děsí svou vikendovou opuštěností a jen na rohu ulice postává zapomenutý policajt, s lístečkem v ruce, na kterém má napsáno, jak se jmenuje a kde bydlí, kdyby se náhodou v cizím městě ztratil.

Srdíčko pro nepřátele této země...sTisk 24/7/2015

24. července 2015 v 23:27 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Přesto, že jsem původně chtěl koupit jednoranný P-16000 BUCKHUNTER Španělské firmy Vortek, dal jsem nakonec přednost plnohodnotnému Derringeru ráže 45 české firmy GREAT GUN.Je to takový můj malý PATRIOTISMUS.Zároveň jsem si tím koupil dárek ke včerejším narozeninám.


Z Facebooku

22. července 2015 v 5:40 | Dutka Zdeněk |  "Politika"


Psala nesmysly o migrantech na Facebooku, teď jí hrozí vězení za šíření poplašné zprávy

Sedmačtyřicetileté ženě z Dačicka hrozí trestní stíhání kvůli šíření poplašné zprávy o migrantech. Na Facebooku totiž zveřejnila zprávu, že v Lidéřovicích na Jindřichohradecku u rakouských hranic skupina arabských uprchlíků podřezala zemědělci veškerá hospodářská zvířata. Policie podle ženy následně zadržela 90 migrantů. Nyní jí hrozí až dva roky vězení.Celá Česká mediální scéna se zmítá v chaosu a oni vytáhnou jednu zprávu, aby opět zasévali strach mezi lidi. Je to totéž, jako když stíhají dnes už bývalého člena KSČM(rychle ho vyloučili... PROČ?) za to, že na FB napsal, že schvaluje smrt čtyř Českých vojáku v Afganistanu.(Co tam dělají naši vojáci se ptám JÁ) kdyby tam nebyli, nejsou dnes mrtví. Další je případ pana TYKADÉLKA Smetany a mnoho jiných..........

Jde jen o zoufale pokusy vlády a jejich přisluhovačů zastavit uvědomění občanů, že je něco sakra shnilého na této "demokracii" Tyto zastrašovací metody jsou ovšem kontraproduktivní a zasévají do myslí lidí ještě větší ODPOR proti všem politikům a exekutivě a zvyšují uvědomění, že tato demokracie nefunguje.

Kdo viděl toto
ale i jiné videa, tak se musí zasmát(kdyby to nebylo tak vážné) tomu, že česká exekutiva chce obžalovat nějakou 47 letou ženu, která si vymyslela a na svém facebookovém profilu zveřejnila že nějací muslimové podřezali na statku v Čechách pár zvířat.Proč chtějí stíhat ženu která je bezesporu bez jakéhokoliv vlivu na dění v česku? Když zvěrstva která se dějí ve Francii a Německu i ostatních zemích jsou mnohem horší,než výmysl nějaké ženy která jen předvídala situaci, která nastane když bude Česká republika přijímat Migranty


Co je daleko horší, že po FB putují přisluhovači režimu a vyhledávají komentáře, které vyhodnocují a na základě těchto vyhodnocení udávají své spoluobčany
České exekutivě.
Pokoušejí se tak zastavit a zastrašit uvědomění většiny národa.
Jsou to přisluhovači zla, které ovláda TY, které jsme zvolili, aby nás zastupovali.

a tak opět musím napsat:

Nebudu čekat až mne nějaký člověk, na kterého jsem delegoval ve volbách moje práva s očekáváním toho, že se o ně postará, nechá zavřít za to,že špatně pochopil svojí funkci a myslí si, že tímto delegováním nade mnou získal nějakou pravomoc.

Ráno 13.7.2015

13. července 2015 v 10:21 | ZDENĚK DUTKA |  Fejetonky 222+
Je tři hodiny po půlnoci a močový měchýř se hlásí o slovo. Odsunu Peggy,

která si hoví v teple zákoutí mezi mýma nohama a těžce se posunu do polohy vsedě. Překonám ztuhle klouby a pomalu se sunu na toaletu. Za oknem bubnuje déšť a jeho šumění zrychluje mé tempo, abych si necvrkl do slipu. Po zpáteční cestě navštívím lednici a marně hledám něco k snědku. Nakonec objevím na sporáku zbytek včerejšího oběda a s chutí do sebe naházím par koleček cukiny s jogurtovou tatarkou. Už ani nejdu do postele, protože se znám a že spánek odešel nenávratně pryč. Zapnu počítač, pohledám film, který jsem stáhl z torentu a ponořím se do katastrofálního děje filmu, kde řádí hurikány na celém pobřeží USA. Naštěstí u nás hurikány nemáme tak jediný výsledek venkovní průtrže je ten, že nebudu muset zalévat.
Oči se mi začnou klížit po půl hodině a tak opět zalehnu, počkám až se mi Peggy zavrtá nosem do zadnice a spokojeně oba usneme.

Je osm ráno a močový měchýř se hlásí o slovo. Odsunu Peggy ..............

Z kuchyně slyším ženu řinčet nádobím a v duchu ji přesvědčuji, že kupovat myčku na těch pár let co nám ještě zbývá, nestojí za to. Už je v plné polní a přesunuje se od dřezu k žehlicímu prknu.
Naše kuchyň 6x4 metry na severní straně domu je chladná v létě a teplá v zimě, ovšem to za cenu hromady dřeva. Dnes ještě netopíme jen chvíli v kotelně na teplou vodu.
Když jsem dům kupoval, nebylo tu nic jen holé zdi.
Žádná voda, "toalety" na dvoře a na topení, kuchyňská kamna.
Dalo to práce, ale žijeme tady, jako kdysi na bytě v Porubě.
Ne tak pohodlně, ale zase téměř v lese.
Když jsem včera protáhl svého Chopera tak jsem se zastavil u souseda (1km) a probral s ním mezinárodní situaci, nestačil jsem se divit. On jako dislektik nečte a tak oba dva máme jiné vědomosti. Já z Internetu a on z Mainstreamu v TV. Že to byly vědomosti různé, se není co divit. Nakonec jsme skončili u ženských, kde mám na rozdíl od něj mnohem více zkušenosti a tak jsem mu radil. Jeho manželka o něm řekla, že je takové tele, že by nepoznal tokající ženu ani, kdyby k němu vztahovala ruce z postele.
Po cestě domů jsem se zastavil u osamoceného ořechu v polích a utrhl sedm zelených ořechů pro manželku, která z nich a koření, každý rok vyrábí pro nás oblíbenou ořechovku.
Chvíli jsem si pomyslel, že na mne někdo míří puškou, ale to byl jenom následek z hledání zbraně, kterou si chci pořídit, kde jsem se dozvěděl, že předovka je schopna zabít na kilometr.
Dnes až pojedeme do centra k zubaři, vezmu ženu do obchodu se zbraněmi, aby si ohmatala dvouhlavňový Derringer. Já už si ho zkusil, ale má tak malou pažbu, že mi to připadá, že je stavěny pro ženy. Uvidíme, co na něj řekne ale možná kdyby Deringer vyráběl pažbu pro muže tak by se mu zvýšil prodej. Ostatně pažba jde snadno vyměnit.

Tak to je pro dnešní ráno všechno musím ještě zalít skleníky a namazat bolavé klouby konopnou mastí.

Carpe diem, aneb každý den si užij.

3. července 2015 v 20:48 | Dutka Zdeněk |  Fejetonky 222+
Potkal jsem v Lidlu Vaška, bratra mého kamaráda, se kterým jsme se neviděli asi dva roky.
"Víš, kdo umřel?" Ptá se mne.
"Kdo?"
"Naďa od Vládi."
???
"Oslavila 60 ku a do tři měsíců byla na prkně."
???
"Agresívní forma rakoviny játry.
Nepomohl ani operatér ze Švýcarska."
Bije to kolem nás až se divím, kdo vypočítal ten průměrný věk?
No jo, statistika je přesná věda s nepřesnými čísly.
Na druhou stranu můj otec ještě žije a dokonce jsem zaslechl, že si nabrnknul v 85 létech nějakou babu.
Asi aby mu měnila pleny. Čtyřicet let se chystám, že se na něj zajedu podívat a vždycky si řeknu, že to jistě nemá zapotřebí.
Jinak by třeba vzkázal. Na pohřeb mu, ale půjdu, jestli nenatáhnu kopyta dříve než on, jako
NAĎA, jejíž otec taky ještě žije.
Posledně jsem ho viděl, jak se sune po schodech krok sun krok, a pozdravil jsem.
Myslím, že už nevnímal a žije jen se setrvačnosti. Kdo se teď o něj postará, když NAĎA odešla na druhý břeh?
Tak k tomu co jsem napsal v titulku CARPE DIEM.
Z důvodu možného… DNES TU JSEM A ZÍTRA NE
jsme s ženou vyrazili na výlet.
Dnes autem zítra na motorce.
Tak až do konce, nebo dokud nedojdou peníze.
HUKVAKLDY...
Po zaparkování vedle silnice protože čtyřicet KČ je přece jen moc na naše penzijní peněženky, jsme vyšli k Biskupské oboře (To bylo na tabulce na vratech)
Dveře kostela zvaly k nakouknutí, poprvé co jsem šel kolem tohoto kostela za šedesát let, byly otevřené a tak jsem nakoukl dovnitř.
Uslyšel jsem kakofonii zvuků, kterým jsem absolutně nerozuměl.
Když šestice přestala hrát a začali mluvit tak jsem pochopil, proč tomu nerozumím.

Mluvili německy a tu řeč, já neznám. Ještě tak rusky, slovensky a polsky.(Vtip)

V oboře se vyvalovalo stádo daňků a jen čekali na odstřel. Později jsme viděli projet BMW se značkou, která se skládala jen z jedniček a nul, říkám ženě, vidíš, jede si vybrat jelena na noční odstřel. Taky to mohl být dirigent, ale co by dělal dirigent v autě za téměř dva miliony na lesní správě v dančí oboře.

Dančí siesta.

Liška Bystrouška.

Někdo nám ukradl lišku Bystroušku z podstavce. Pravda originál je originál, ale v dnešní době by snad někdo mohl nechat vyrobit kopii na 3D tiskárně a umístit ji na podstavec. Jistě by se našlo i dost ochotných, kteří by přispěli do sbírky. Tak nám zůstal jen bludný kámen na cestě k hradu.


Je to jen otázkou času, kdy propukne noc dlouhých nožů...sTisk 1/7/2015

1. července 2015 v 8:36 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Zdeněk Dutka, Ostrava

Středa, 1. července 2015, 08:16:27
Je to jen otázkou času, kdy poprvé zaútočí a donutí tak celou Evropu okamžitě ustoupit od Schengenu a uzavřít hranice národních státu.
Když jsem o tom psal v příspěvku http://johanz.blog.cz/1411/stisk-19-11-norske-pasy
nikdo ještě nebyl na tuto situaci kromě Noru připraven.
Zřejmě mají s islámem a migranty více zkušenosti než zbytek Evropy.


Novinky.cz


Zpráva sTisku

I politicky málo vzdělaného člověka, jako jsem já by napadlo to co mne, když viděl ty zdravé mladé muže vystupovat z lodi.

Máme je tady a nevíme co s nimi.

Můžeme jen čekat až napadnou naše domovy, a být připraveni nehledě na zákon o zbraních a střelivu, který tady je jen na ochranu politiků a úředníku, kteří špatně pochopili že mají soužít lidem a ne nadnárodnímu kapitálu, který se řídí heslem rozděl a panuj.


Kapitál zasévá nenávist do duší lidí, kteří žili dosud po generace klidně vedle sebe.

Žádná armáda, ani policie nás neochrání před bojůvkami, které na pokyn MOPOE(Muslimské organizace pro osídleni Evropy)povstanou a zaútočí. Budou,jako Banderovci za druhé světové války, kteří se pohybovali a vraždili po celé Evropě jednou tu a podruhé jinde.

Kdo má užitek z toho co se tady děje. Kdo chce vyvrátit Evropu z jejich civilizačních základu? Jen se ptám jsou to zoufalé pokusy světového četníka o záchranu dolaru?
Protože bez vedoucí úlohy dolaru jsou USA a všichní ti světoví vůdci naprosto zbyteční, což si uvědomují a kopou kolem sebe, jako chcípající kobyla.Nebudu čekat až mne nějaký člověk, na kterého jsem delegoval ve volbách moje práva s očekáváním toho, že se o ně postará, nechá zavřít za to,že špatně pochopil svojí funkci a myslí si, že tímto delegováním nade mnou získal nějakou pravomoc.