Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 6/6/2015 Koupím brokovnici a tisíc nábojů.

6. června 2015 v 17:25 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
TOTO SE STALO několik hodin asi 5 hodin po napsání: (Koupím brokovnici a tisíc nábojů.)...Je to přesně ten případ, který se stal a se kterého jsem měl obavy, že se stane. Nějací dva týpci zabijí člověka a zmizí. Kdyby měl brokovnici a výcvik ve střelbě a třeba i jeho žena, která to vše viděla, nemuselo to tak dopadnout.Byli by mrtví, ale na té správné straně...
Bude hůř, protože zločinci vědí, že jsme neozbrojeni.Češi, Moraváci a Slováci nejsou a nebyli žádní zbabělci, jen si vybrali ve své krátké historii vždy do svého vedení ty největší parazity.
Věřím tomu, že kdybychom bojovali ve druhé světové válce hned, jak jsme byli prodání západem Hitlerovi, nemusela válka dopadnout tak, jak dopadla.
Měli jsme v té době jednu z nejlépe vyzbrojených armád a linii bunkrů, které dodnes trčí podél hranic Československa, jako memento zrady.
Opět se v Evropě tady začínají objevovat válečné tendence, kterým vláda a parlamentza vydatného přispění Amerického FEDu(peněz)přizvukuje.
Bude se opakovat stejná situace, jako v roce 1939 a vláda zradí zájmy svého lidu, kterými jsou žít v míru a svobodě?

Teď, ale k věci související s naší bezprostřední situaci, kdy se hordy muslimů začínají tlačit do Evropy. Před rokem jsem varoval, že to co se vyplavuje na břehy Itálie a teď i Řecka nejsou žádní uprchlíci, ale všechno muži vojenského věku.

K tomu snad jen:

Koupím brokovnici a tisíc nábojů.

Jsou dvě možnosti, které mohou nastat a obě mi zaručují poměrnou bezpečnost v této zemi, kterou její "vláda" není schopna ubránit, proto, že se věnuje vymyšlenému nebezpečí z RUSKA, které tady rozšiřuje Americká administrativa, aby zakryla skutečné nebezpečí z JIHU.
1)
Mohu být vyšetřován a případně odsouzen za nedovolené ozbrojování.

Tím pro mne vznikne poměrné bezpečí za stěnami vězení, které stráží policie ozbrojená palnými zbraněmi.

PŘIPRAVEN ZNAMENÁ NEBÝT PŘEKVAPEN.

Nebo v případě toho, že dojde k útoku chátry na můj dům, chátry, kterou jsme si tady pustili přijetím Amerických(USA) hodnot.(Co to kurva je???)

2)
Mohu se bránit a při dobré mušce a znalosti terénu kolem svého domu a s pomoci stejně ozbrojených sousedu,vzít sebou na druhý břeh tisíc chatristů (od slova chátra a ne charta) i když po dnešních zkušenostech mi je jasné, že tato dvě slova se tak navzájem prolínají, jako by byla jedno a že to není náhoda.

Tak zůstáva otázka, kde vzít brokovnici, protože chátra i díky chartě se blíží.

Dodatek 18.25


Sobota, 6. června 2015, 18:25:25 |
Zpráva sTisku:

Doufám až MOPOE (Muslimská organizace pro osídleni Evropy) naplní svůj cíl a bude tady dost uprchlíku na to, aby začali noc dlouhých nožů, že ti šmejdí, kteří vydělávají na "bídě a utrpení muslimů" a přinášejí tím ještě více utrpení tentokráte už do svých Evropských domovů, půjdou na řadu, jako první.
Víme, že lidský život nemá v těch zemích, odkud uprchlíci pocházejí, žádnou cenu.
Buďte připraveni, ,zakládejte domobrany a sousedské hlídky. Je na vesnicích dost myslivců a nejeden má více než jednu kulovnici.
Až půjde do tuhého a věřte, že ten den přijde, tak musíme být připraveni.

Protože naše "armáda" nemá čas. Musí bojovat v Afganistanu a kdo ví kde ještě.


Český General NATO, Petr Pavel už šroubuje Americké roznětky na střely s plochou dráhou letu, připravené k použití na Rusko.

DODATEK:11/6/2015


Zpráva sTisku:

Dost dobře jsem nepochopil jestli to bude jednodušší, nebo složitější získat zbrojní průkaz.Každopádně každý mukl, který vyleze z vězení ví, kde si jít pro zbraň bez zbrojního průkazu. Dnes, kdy se k nám šíři nebezpečí z jihu i východu je v prvé řádě povinnosti otců rodin bránit své domovy i s tím rizikem, že si seženou zbraně bez ZP. Je to vina všech vlád od 89 roku, že dovolily takové podmínky, že se necítíme ve svých domovech bezpečně.

Celý rok na svém blogu kritizuji v souvislosti s nebezpečím, které se k nám blíží ve formě přistěhovalectví, neustále zbraňové amnestie, které vyhlašují vlády ČESKÉ republiky ve strachu, aby lidé neobrátili zbraně proti nim.
Jenže s tím rizikem, musí každý, který jedná proti vůli většiny národa, počítat.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pepe Pepe | 7. června 2015 v 8:34 | Reagovat

Brokovnici muzete zakoupit zcela legalne i s naboji. Udelejte si (kupte) zbrojni prukaz) neni to zase tak nic sloziteho.

2 Johanz Johanz | E-mail | Web | 7. června 2015 v 13:06 | Reagovat

[1]: Fajn podrobněji už to nešlo :-D  :-D  :-D

3 jena jena | E-mail | 9. června 2015 v 20:18 | Reagovat

Zdravím všechny co jim není jedno,
jak si tady s námi každej vytírá prdel.
Mám toho dost,a mám pocit že už nemáme kam
couvat ale jít v před a za námi budou
lítat hlavy a stříkat krev.a Kdo říká že
je hrdej na to že je čech tak ať de do
prdele já se stydím za to že jsem čech,
a moc chci abych se za to stydět nemusel,
lidi - poďme s tím něco udělat!!!!

4 Johanz Johanz | E-mail | Web | 9. června 2015 v 22:04 | Reagovat

Vážený příteli, ale co? O_O Nemáme někoho, jako Rusové Putina. Chybí nám člověk, za kterým by Češi šli.

5 Vladimír Vladimír | E-mail | 13. června 2015 v 16:24 | Reagovat

Není mi jedno jak tady v ČR i ve světě žijeme,ale zabíjením(pokud mě někdo vyloženě neohrožuje na životě ) se problém nevyřeší,jen splodí zase,nové násili,to už tu byo milionkrát a nic se tím nevyřešilo.Ikdyž nejsem žádný měkota,jsem pro asertivní řešení. Požadovat svá práva ale NENECHAT SE ODBÝT.Jít stále za pravdou,třeba do omrzení.Přesně toto dělá Putin,pokud vím,že mám pravdu,není síla,která by nás přemohla,protože v pravdě je Bůh s náma.Vždyť jak chcete vybudovat domobranu nebo obranu státu,když lidé nepříjdou ani na manifestaci :-) je jim to jedno a od těchto malých věcí to začíná.Takže začněme každý u sebe.Já už začal,byl jsem pěkné kvítko a lump ale změnil jsem přístup k životu.Co vydáš to se ti vrátí - toto je vesmírný zákon,který působí nepřetržitě na věky všech věků.Přemýšlejme a mějme se rádi.
PS : ostatně,imigranti berou jen to,co jim  je nabídnuto :-)  vini jsou lidé na jiných místech a s těmi je třeba si  "popovídat" vláda,zastupitelé atd.atd.

6 Johanz Johanz | E-mail | Web | 14. června 2015 v 11:06 | Reagovat

Blízkost smrti by každému měla napovědět, jak se má chovat a že tady nebude věčně. Divím se, že američtí jestřábi chtějí vzít sebou na onen svět půlku zeměkoule. :-D

7 Vladimír Vladimír | E-mail | 14. června 2015 v 12:12 | Reagovat

[6]: Johanz,tak do tohoto si myslím,jsou už zapojeny i jiné-vyšší síly(taky jsem někde četl,že jsme už překročili pomyslný kritický milník a že už atomová válka nebude)takže jsme snad hlídání (opatrování)nějakou větší vesmírnou silou, což mi dodává pocit klidu :-)

8 Vladimír Vladimír | E-mail | 14. července 2015 v 16:53 | Reagovat

už to tady začíná lidičky velká síla přichází :-)
všem přeji hezké dny  
https://youtu.be/1SfREyEUkNg

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama