Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Solidarita, nebo pokrytectví, aneb zachrání Česká republika celý svět?...sTisk 22/6/2015

22. června 2015 v 7:53 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Na světě je cca 8 miliard lidí a my chceme léčit 14 těžce nemocných dětí ze Sýrie, když nemáme peníze na to, abychom léčili těžce nemocné děti vlastní. Bojujeme s nízkou porodnosti, a chceme léčit děti, které jsou z rodin, kde matky rodí každý rok. Jako myši. Neznají než natahovat ruku a brát. Když nedáte volají diskriminace.

V době, před druhou světovou válkou ale ještě i po ní, kdy ještě nebyla taková "životní úroveň" bylo mnoho vícečetných rodin a smrt, která sem tam zasáhla, byla sice krutá, ale byla součásti života. Příroda si přece vybírá mezi všemi tvory a slabší kusy odstavuje, aby nezaplevelily rasu. Jen lidé se starají o slabší kusy a je to dobře. Jenže starat se o děti ze zemí, které jsou nám tak vzdálené myšlením i náboženstvím to je pokrytectví, kterým si úředníci jen potřebují dokázat svojí potřebnost. Potřebuji si udržet za každou cenu své prebendy, které by jim jinde, než na úřadě nikdo nedal.


Pondělí, 22. června 2015, 07:10:32 |
Souhlasím |
Nesouhlasím |
Nahlásit |
+40
Jaký smysl má to humanitární gesto vlády, když nejsou schopni se postarat o vlastní lid. Je to vskutku jen gesto, ale hloupé. Připravujte se na exodus z Afriky a nešaškujte s gesty. Ze Syrie už tady běženci čekají na hranicích EU

Možná, že mne tentokrát budete mínusovat, ale zdravý rozum říká, že země, která je v životní úrovní svých obyvatel na chvostu EU, má 800 tisíc nezaměstnaných, statisíce Romů, bezdomovectví, by neměla plýtvat prostředky na humanitární mise.

Jestli jsou pracovnici úřadu nevytíženi jsou dvě možnosti. Propustit, nebo dělat misionářskou práci mezi českými nemocnými a bezdomovci.

Čekáte snad, že člověk na obrázku (viz odkaz) bude cítit vděčnost za to, že ho vyléčíte??? Nebo potřebujete mít pocit, jak jste šlechetní. Hloupost a pokrytectví vládne ve vašich hlavách ouřadové.
A děti rostou a mají děti a ty opět mají děti a tak zatímco MY si tady udržujeme hustotu osídlení na potřebné úrovní, ONI jsou připraveni osidlovat.

Foto internet. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama