Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Když se domněnka vydáva za pravdu

15. května 2015 v 8:43 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Nejsem novinář ani agentura a to co napíšu, se v mnohém opírá o domněnky a informace posbírané s internetu. Jenže když slyším, nebo čtu vyložený blábol, něco se ve mně vzpříčí.

Na první místo v blábolení, bych postavil Klvaňu s jeho výrokem o tom, že nás sovětská vojska za druhé světové války dobyla a ne osvobodila. Je to blábol hodný fašistického pohrobka a bylo by zajímavé zapátrat v jeho rodokmenu.

U umělců, kteří jsou naučení prodávat své role a tvářit se u toho tak přesvědčivě, že by tomu jeden uvěřil, je to jasné.
Či chleba jíš, toho píseň zpívej. Je to v nich od doby, kdy se jako potulní kejklíři stěhovali od obce k obci a za skývu chleba prodávali své "UMĚNÍ" Rozdíl mezi nimi a cikány byl v tom, že cikáni byli svobodnější(v té době)a raději zardousili někde slepici, aby se nemuseli podbízet.

Politici ta hrdá sorta hlupců, kteří nemají svůj názor a jsou schopni za jidášky groš zaprodat svůj národ, o tom není třeba moc psát. Tentokrát se ve vládě sešla pěkná sorta jidášů. Jeden vedle druhého si jeli pro instrukce ke svému chlebodárci, a kdo by si myslel, že český oligarcha je čistý protože peníze nepotřebuje tak jsou jiné způsoby jak donutit člověka k poslušnosti. Ostatně se mi zdá, že cela ta vláda mlátí prázdnou slámu ať už při volebních slibech tak po volbách.

Lidé, kteří nemají v hlavě vymeteno, si najdou pravdu a ani sofistikované metody manipulace s obyvatelstvem nemůžou vymést z hlav to, co do nich vsadily celoživotní zkušenosti a přístup k internetu.
Důkazem je pokles voličstva ČSSD v posledních volbách o třicet procent.

Bohužel opět jsme skočili na lep manipulaci, za kterou byly skryté obrovské peníze a koblihy a dali své hlasy nesprávnému objektu jimž ANO jistě je.

KDU ČSL se vyškrabala ze dna, do kterého ji zavlekl neschopný Kalousek a je na cestě tam opět spadnout.
Talárek ve kterém je zabalený Bělobrádek, smrdí satanovým puchem, jako celá ta kohorta katolických kněží.

Top 09 z bořičem stran Kalouskem a spícím "šlechticem" v čele odjíždí na věčnost a je zbytečné se o ni rozepisovat. Ostatně zoufalé výkřiky Pražské kavárny, která cítí svůj konec netřeba komentovat.

ODS se soudruhem Štětinou a Němcovou tak to je kapitola sama pro sebe. Ještě dvacet pět let po převratu, když se něco nepovede tak za to mohou komunisté.
Tady ovšem musím souhlasit, protože všichni ti hajzlíci, kteří si i v KSČ hrabali pod sebe, utekli ihned po převratu v roce 1989 do OF,ODS, a začali ničit tuto zemi v čele s V.K.

Takže beznadějně koukám na tu hrůzu, která tady v této zemi vládne 25 let v čele se SOBOTKOU a jediné co nám zbývá je vrátit se zpět ke svým latifundiím (chatám a zahrádkám) a modlit se k bohu, který sídlí v každém z nás,(ne k církvi) aby nás, jako národ ráčil zachránit.

Ještě by se dalo toho napsat mnoho, jako například poděkování novinkám.cz za cenzuru, která mne vždy nasměruje jinam, a já opět objevím nějaký zajímavý web, kde najdu nezmanipulované informace.
Což mi připomíná, že jsem zapomněl na jednu sortu a to novináře, ale to je na dlouhý rozbor a tak snad někdy jindy.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | 15. května 2015 v 19:49 | Reagovat

Zapomněl jste na Havla, Klause,Rumla, Zemana, Kocába, Dlouhého ..... Bylo by fajn dát ke každému shrnutí co způsobili. ;-)

2 Johanz Johanz | E-mail | Web | 20. května 2015 v 5:38 | Reagovat

Samozřejmě že se dá do výčtů přidat mnoho lidí kteří o něčem rozhodoval za posledních 25 let. Mimochodem Klaus tam je, je to ta zkratka V.K. Hlavní architekt dnešní podoby Česka. O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama