Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Kdo posílá naše vojáky na smrt?

27. května 2015 v 8:07 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Memento mori Vietnam.

V čele klaka a poza hrdiny.......Karel Kryl

Dnes si vybrali jednoho člověka jmenem Kesudis(zítra to bude jiný)

DODATEK 12/6/2015
Ani to tak dlouho netrvalo a je tady další politický vězeň a vzhledem k tomu že je třetí(ještě Smetana ktery maloval tykadla) MŮŽEME ŘÍCT, ŽE PRAKTIKY, KTERÉ TADY BYLY ZA VLÁDY KSČ SE VRACEJÍ:

Nyní je Kesudis trestně stíhán za projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka a také za schvalování trestného činu, hrozí mu až 3 roky vězení Kesudis na svém facebookovém profilu napsal, že si vojáci smrt zasloužili.

Ten člověk se jmenuje Kesudis a jen nazval věci pravým jménem.

Vrhla se na něj smečka hyen, policie, novináří a celá ta poplatná chamraď, aby odvrátili pozornost od skutečných viníku, kteří za to můžou, že vojácí umírají na beznadějných "misích".

To jsou mimo ČESKÉ vlády hlavně tito lidé.....

To jsou ti na jejihž rukou ulpěla krev nejen vojáků, ale i tisíců afgánců, kteří bojuji ve své zemi proti okupačním armádam západních zemí v čele s USA a EU.To jsou ti, kteří přimo aplikují mezinárodní potlačovaní práv a svobod a ne tam nějaký Kesidis.

Kdo posílá naše vojáky na smrt?


Předseda -
David Kádner - Úsvit

Místopředsedové -
Alexander Černý - KSČM, Karel Černý - ČSSD, Ivan Gabal - KDU-ČSL, Bohuslav Chalupa - ANO.

Členové -
Milan Brázdil - ANO, Jana Černochová - ODS, Josef Hájek - ANO, Igor Jakubčík - ČSSD, Václav Klučka - ČSSD, Stanislav Mackovík - KSČM, Antonín Seďa - ČSSD, Martin Sedlář - ANO, Jiří Skalický - TOP09 a Starostové, Marek Ženíšek - TOP09 a Starostové.

Tito lidé tedy posílají naše otce, syny, bratry, manžely, přátele a kamarády umírat do okupačních vojenských misí. Nedělají to zadarmo, kromě poslaneckého platu za to mají příplatky za členství (funkce) ve výborech, podvýborech, komisích a dalších orgánech sněmovny. A tito lidé pak pokrytecky pláčou, když naši blízcí v Afghánistánu nebo kdekoli jinde zemřou. A nutí nás plakat sborově s nimi. Jejich rodinní příslušníci to samozřejmě nejsou.

WWW.johanz.blog.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lemra líná Lemra líná | 28. května 2015 v 5:26 | Reagovat

Trošku se v tom pohybuju, takže.... Nikdo nikam nikoho neposílá. Alespoň zatím. Účast našich kluků je čistě dobrovolná a o tzv. mise, je velký zájem. Kamarád už byl 3x. On je to totiž docela slušnej vejvart pohybující se řádově ve statisících. Plat v ČR běží a plat venku v dolarech současně k tomu. Záleží na lokalitě. Průměr půl mega až třičvrti za misi. Možnost, že se voják nevrátí, je minimální. To už mu spíš uteče manželka. Takže... nikam nikoho nikdo neposílá, vojáci tam chodí dobrovolně a rádi a pro prachy.

2 Johanz Johanz | E-mail | Web | 28. května 2015 v 5:36 | Reagovat

[1]: VE SKUTEČNOSTI JDE O TOTO:

Dnes si vybrali jednoho člověka jmenem Kesudis(zítra to bude jiný) Nyní je Kesudis trestně stíhán za projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka a také za schvalování trestného činu, hrozí mu až 3 roky vězení Kesudis na svém facebookovém profilu napsal, že si vojáci smrt zasloužili.
Ten člověk se jmenuje Kesudis a jen nazval věci pravým jménem. :-D .........p.s. TO ŽE TAM VOJÁCÍ CHODÍ DOBROVOLNĚ SI MUSÍ NEZNAMENÁ ŽE TO JE SPRÁVNÉ... :-D

3 dědeček dědeček | 31. května 2015 v 11:18 | Reagovat

Odpověď pro "Lemra líná"

Mílíte se když tvrdíte, že tam ty kluky nikdo neposílá.
Je pravda, že to nedostali rozkazem ale přesně jak říkáte Vy, dostali finanční pobídku a jdou tam pro peníze. Jsou to tedy žoldáci v pravém slova smyslu. Jenže? Kdyby Amerika nenařídila z našich daní uvolnit obrovské finanční prostředky na finacování vojenské agrese mimo naše území nikdo by se tam nehrnul.
Kde má mladej kluk toužící po obdivu žen a luxusním voze sehnat do roka 600 tisíc. V některé ze zahraničních montoven na našem území? Například prací na montážní lince ŠKODA AUTO Deutschland GmbH Mladá boleslav ani náhodou.
V podstatě mi to připomíná situaci jako když si někdo za peníze najme nájemného vraha na nemohodlnou osobu. Zaplatí mu a pošle ho ne "něj". Nebo ne?

přejí Vám mír v srdci.

dědeček

apropó: Minimální mzda u McDonald 15USD, čtvrt století po sameové revoluci? :-D

4 Lobotomie Chemicky Lobotomie Chemicky | 5. září 2015 v 12:19 | Reagovat

Tak to je fakt síla!! Protiřečit si v jedné větě to Ti zjevně jde. Takže "Nikdo nikam nikoho neposílá."

"Oni" tedy jen zařídí to aby ty peníze potřeboval a poctivou prací si k nim nedostal. Potom zařídí aby peníze pro žoldáky byly "odkloněny" z daní pracujících a jenom mu je nabídnou. Hotovo.

Dle Tvé logiky uvažování, teda když ukradnou peníze důchodcům a dají je nájemnému vrahovi, tak jsou OK?
Tak to je fakt hustý!!! :-!

5 Johanz Johanz | E-mail | Web | 6. září 2015 v 12:57 | Reagovat

[4]: Kdo chce pochopí, kdo ne ten se v tom nimrá pane z Loděnice.To o těch důchodcích a najemném vrahovi je fakt brilantní argumentace.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama