Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Kde vzít zbraně na sebeobranu v okamžiku, když krize vypukne.

25. května 2015 v 10:47 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Bez nich by nám bylo líp.

foto internet.

Již v roce 2014, kdy jsem trochu začal sledovat politické dění pomoci internetu, jsem napsal, že jednou budeme vděčni Rusku za to, když nám pomůže v boji proti islámu, lepé řečeno islámským teroristům, které MOPOE ve velkém infiltruje do Evropských zemí.


Když jsem uviděl atletické postavy "muslimů" vystupující z lodi a žádající o azyl bylo mi jasné, že tady něco nehraje. Nešlo o lidi vyčerpané ani v depresi. Jejich úsměv na kameru a vztyčené dva prsty do písmene "V" mohli znamenat jen dvě věci:
Konečně jsme v zemi svobody, nebo, přinesli jsme vám svobodu. Já osobně se přikláním k druhé alternativě. Nebyla tam totiž ani jediná žena a dodnes, když zachytím na internetu fotografii s lodí uprchlíku je 95 procent osazenstva mužského pohlaví.
Teď k věci z titulku:
Jak se budeme bránit invazi. Je jasné, že když k něčemu dojde, nemáme šanci beze zbraní ubránit své rodiny ani pomoci svým přátelům. To že si útočnici najdou metodu jak nás jednoduše zničit je jasné z videi, na kterých ukazuji popravy svých (muslimů), kteří patří jen k jiné tlupě.
Kdy nám vláda da konečně pomocnou ruku v podobě výcviku jednotek sebeobrany a ukáže nám jak postupovat v případě napadení. Tady nejde o přepadení benzinové pumpy, kde je nejlépe útočníkovi neodporovat, tady je cílem fyzická likvidace. (Charlie hebdo).
Ve Švýcarsku má domobrana zbraně doma a nevěřím tomu, že lidé tam vzdají své životy jen tak. U nás můžeme jít na porážku jako ovce, protože politici mají strach, že by lidé použili zbraně proti nim a vyhlašují neustále zbraňové amnestie.
Je to dnes jako, když židy odváděli k transportu.
Jenže ti nevěděli, co je čeká a Goebbelsovský Mainstream jich v tom důkladně utvrzoval.
Stejně jako nás dnes, kdy neustále poukazuje na hrozbu z Ruska, kde ale nikdo nikoho nevraždí a lidé na Krymu jsou šťastní, že se dostali pod ochranná křídla velkého souseda,
Mainstream bagatelizuje hrozbu z JIHU.

Cizinecká policie ČR vydala alarmující zprávu; v uplynulém roce byl počet islámských Arabů, kteří uvízli v v jejích sítích, směšný v porovnání s ostatními zeměmi, kde se počítají muslimští imigranti na tisíce, zejména z Afriky; uprchlíci z Eritreje, Etiopie a Somálska směřují do Itálie, Řecka a Španělska. A přinášejí do Evropy fundamentalistický islám… U nás byly z celkem 4 153 "nelegálů" jen necelé tři stovky Libyjců, 255 Kuvajťanů a 111 občanů Saudské Arábie. Tedy asi sedm set. Moucha? Ovšem pozor; předloni jich bylo jen něco přes sto, nárůst je skoro o šest set… Muslimů v Česku zkrátka razantně přibývá. Nejvíce zneužívali padělky západoevropských pasů a občanek obyvatelé Sýrie a Albánie. Cizinecká policie se rovněž podílela na akci s krycím názvem Čistka. Spolupracovala s Útvarem pro odhalování organizovaného zločinu

Hloupé (je slabé slovo) je probírat kvóty na uprchlíky v době, kdy cizinecká policie denně zasahuje u desítek případu nelegálně přistěhovalých muslimů. Tak zatím co my budeme řešit legální přistěhovaní, bude narůstat to nelegální.
Tady je zapotřebí dát STOP. VYJÁDŘÍT SE, že Evropa patří těm, kteří v ní pracují a kteří se hlásí k jejím hodnotám, ač jsou sebevíce pochybné, ale jsou naše Evropské.

Dávám trochu naděje do nově vzniklé skupiny http://ceskoslovenstivojaci.org/

Věřím, že i když jsou proti odvodům, postaví se za to, aby každý mladý muž, nebo i žena, kteří budou chtít a mít zájem můžou nastoupit k výcviku držení a ovládání zbrání.
(Tady bych viděl i vynikající příležitost pro podnikatelský záměr)

Není třeba přísahat zemi, která už není naše, ale výcvik, kvůli tomu co, jsem napsal nahoře by se hodil. Už jen pro to, abychom se v případě potřeby nepostříleli navzájem, až nás okolnosti donutí otevřít armádní sklady se zbraněmi, nebo veškerou produkci zbrojovek umístit na vnitřní trh.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ivan Škrášek - L. V. I. Ivan Škrášek - L. V. I. | E-mail | Web | 26. května 2015 v 20:05 | Reagovat

NÁROD UŽ SE NOVÉHO BOJÍ..
radši volí cestu osvědčeného, protože tak nemůže být překvapený.. jen si prostě zanadává a nic..
Nejsme žádní mladíci s interaktivním výkřikem.. skládáme, plánujeme a dáváme vše dohromady postupně (což neznamená, že pomalu).. prostě nechceme jít a oslovit NÁŠ ČESKÝ NÁROD v plenkách.. máme podporu u krajánků v cizině a lidé si nás začínají všímat.. všimnětě si nás také na .....: https://www.facebook.com/groups/1626423137571424/?fref=ts

Ivan Škrášek (L. V. I.-Lidová Vlastenecká Iniciativa)

2 Lenka Lenka | 18. března 2016 v 13:47 | Reagovat

Chcete se ubránit agresorům? Pak sáhněte po obušku. Obušku z pytle ven!

http://www.paralyzery-vychytavky.cz/obusky/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama