Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Květen 2015

sTisk 30/5/2015 Zmatení rusobijci chtějí vyhnat všechny Rusy z ČR

30. května 2015 v 20:41 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Úhel pohledu:

Ti čtyři Češi, kteří nesmí do Ruska a vydávají to z jejich strany za úspěch, jsou jen zmatení hlupácí, kteří si myslí, že Rusové vybrali ty, kteří jim vadí.
Tolik hlouposti se dá předpokládat u těch, kteří byli vybrání, ale ne u Rusů.

Vybrali ty a to docela náhodně, kteří jsou svými protiRuskými postoji obecně známi a jsou tak proflákli, že si s nich už národ dělá prču.

Měli by se spíše obávat a znejistit ti, kteří nebyli vybrání a přitom zasahuji do dění v Rusku mnohem víc.
Jistěže Ruská tajná služba má vytipované mnoho těch, kteří škodí Rusku mnohem více než nějaký:

Štětina,Ženíšek,Schwarzenberg a Fuge či, jak se ten čtvrtý jmenuje.

Takže, když se ti čtyři budou chlubit v kavárně, že na ně Rusko ukázalo prstem,tak by si měli uvědomit, že pro RUSKO jsou pouhé nuly, a že potlesk kavárny si tedy nezaslouží.

Ti ostatní, jako např. Generalisimus NATO Petr Pavel, který by souhlasil i s útokem atomovými zbraněmi na Rusko, by měli zbystřit a přestat si myslet, že nejsou v hledáčku tajných služeb a ptát se proč nevybrali mne.....Mimochodem, považuji jeho názor za velmi nebezpečný pro tuto zemi, neli pro celou planetu.

Parlamentní listy dne 2.6.2015


Marek Obrtel řekl:(velitel skupiny www.ceskoslovensti vojaci.cz )

Napadá mne na tomto místě také otázka, kam zařadit chování současného náčelníka generálního štábu AČR, generála Pavla, kterého jsem si před deseti lety velmi vážil.....Obrázek je pro místopředsedkyně TOP 09 Helenu Langšádlovou

Otevřený dopis pro místopředsedkyní TOP 09
PERKUSIK@seznam.cz
www.johanz.blog.cz
Dnes 30. 5. 2015, 21:21:20
Komu: Langsadlovah@psp.cz

Vážená paní
vaše slova o boji za svobodu, včetně použití atomových zbraní vás řadí, do jedné řady s Ukrajinskou političkou Tymošenkovou, která chtěla pozabíjet všechny občany Ruská národnosti žijící na Ukrajině."ATOMOVKU NA NĚ"
Čiší z vás primitivismus nejhoršího zrna.
Mate děti???
Víte co by z nich zbylo?
Víte, že jedná Balistická raketa s atomovou náloží je schopna srovnat ze zemí celou Prahu i z jejím obyvatelstvem.
Ptám se vás, kdo vás platí, že chcete poštvat Českou republiku do války s Ruskem a vymazat ji z mapy???

To, že to chce Generalisimus NATO Petr Pavel vyplývá z toho, že je to voják...i když by spíše než používat štvavou rétoriku proti Rusku, měl hlídat jižní hranici EU.

Milá paní začněte přemýšlet i když to už je v podstatě zbytečné, protože celá TOP 09 to má sečtené.


sTisk 29/5/2015 Generál bez vojska řinčí atomovými zbraněmi.

29. května 2015 v 2:16 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Hlupákum rozum do hlavy nenaleješ.

Chtějí bojovat s Ruskem a přitom jím přímo v Evropě roste za zády armáda, kterou si pouštějí přímo do ulic. Do každého města, dnes už i do vesnic se cpou hordy muslimů, které od nepaměti byly ničeny evropskými vojsky.
Do dnes jsou kolem pobřeží jižních státu EU, Itálie a Španělsko, rozesety ,jako výstražné memento tvrze, určené k hlídkové službě a pro posádky k boji proti Muslimům.
Dnes, kdy pitomci řinčí ATOMOVÝMI zbraněmi a chlubí se svou příslušnosti k útočnému paktu NATO,pomáhají pomatení lidumilové Z EU stěhovat AFRIKU di EVROPY.

OIbratem ruky na povel se změní dnešní uprchlíci v bojovníky.

Tímto jednoduchým způsobem dostane MOPOE(Muslimská organizace pro osídlení Evropy) bez boje mnohamilionové vojsko přímo mezi nás.


Páta kolona už je připravena.
Je to geniální plán, hodný velkého stratega, o kterém nevíme kde sídlí.
Kdo má zájem obětovat Evropu pro své plány?
Rusko to určitě není. Ti mají dost problémů s rozpínavou Evropou sdruženou v NATO a řinčíci zbraněmi.
Komu vyhovuje rozbitá Evropa zmitající se v chaosu a válčící?
Je jedno s kým jestli s Ruskem, nebo s vnitřním nepřítelem.

Typuji to na Americkou zbrojařskou lobby , protože jediný stát, který vyděláva na válkach nejvíce a nebyl válkou postižen na svém území, za svou celou historii jsou USA.

A tak zatím co si čeští generálove v uniformách(kostýmech)masti kapsy a velkohubými výkřiky se chtějí se pustit i do jaderné zkázy...
Ti střízlivi, kteří ještě neztratili poslední špetku zdravého rozumu, poukazují na nebezpečí z jihu.


Stejně, jako jsem poukazoval na přisluhovače, kteří chtějí boj za každou cenu a místo přiznání odpovědnosti za zločiny pácháne ve válkách, hledají hlupáky, kteří hlásají otevřeně svůj názor a na ně svalují svou vinu.(případ Kesudis)


Musíme pojmenovat i ty co se pokoušejí vymazat Česko z mapy na zeměkouli jsou to: Generalisimus Petr Pavel, za vydatného přizvukování a Teď pořadě. Top 09,ODS,ANO,KDU ČSL, a neopatrníci z ČSSD...

Ze chasy zblbnuté válkou(nestačilo jim výprask, který jsme utrpěli pod Bílou Horou) vyzdvihnu speciélně jeden názor, který svědčí o tom, že jeho autor je při nejmenším nepříčetný.Pronesla ho mistopředsedkyně TOP 09 zřejmě kamarádka p.Němcové z ODS, protože její výrok má právo zařadit se do zlatého fondu, který založil pomatenec Phdr dr, až mudr KLVAŇA c.i.p.

Viz výrok:
Jaderná válka by byl boj za naši svobodu
Podle místopředsedkyně TOP 09 Heleny Langšádlové by mělo jít případně NATO kvůli obsazenému Pobaltí do války s Ruskem, i jaderné.
"Ano, bylo by to naší povinností. Byl by to boj i o naši svobodu," odpověděla.

Myslím si, že to nepotřebuje komentáře a každý soudný člověk si udělá obrázek sám.

Snad jen,že po jaderné válce žádnou svobodu mít nebudeme a pani Langšadlová pokud to čirou náhodou přežije ukrytá v tunelu Blanka, bude bojovat o svou svobodu na stromech s jinými primáty,

Ostatní, by se měli začít organizovat do domobrany a chystat se na masakr, který v Evropě nastane v okamžiku, kdy naroste muslimská komunita natolik, že pro ně nebudou peníze na sociální dávky a oni nabydou přesvědčení, že za to může původní obyvatelstvo.

Těch devět stihaček které má ČA nám bude k ničemu a jediné co se bude hodit je reakce rychlého nasazení v místě napadení a to může zajistit jedině domobrana složená z lidí, kteří budou mít výcvik v zacházení se zbraněmi a budou v místě svých domovu naležitě vyzbrojeni ve smyslu,
Můj dům můj hrad.

Jak neschopná bude armáda i policie ve střetu s tímto protivníkem jsme viděli v Uherském Brodě, kde bylo osm mrtvých.
Nechejme ty velkohubé tlkachaly placené Americkou administrativou tlachat( stejně nejsou schopni dnešní mladé zmobilizovat žadným zákonem a připravujme se na boj, který proběhne v našich domech,městech a osadách.

BUDE TO BRZY.

WWW.johanz.blog.czsTisk 28/5/2015 Smrt je pro všechny....

28. května 2015 v 11:35 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Hlavní zásada je nevěřte ničemu.

Nevěřte ničemu, čím nás krmí "nezávislý" Mainstreamový tisk.
Vždycky lhali a zkreslovali situaci tak, aby ti co jsou zrovna u moci i když jsou to třeba komedianti ,komunisti,nebo oligarchové, vypadali nejlíp.
Bohužel je to tím, že za negativní zprávy o sobě, nikdo z těch vyžírku, kteří jsou u moci nebude platit.
Proto se vyvinula ona placená klaka,(viz písně Kryla) skládající se z lidí pohodlně žijících z daní těch, kterým by měli sloužit. Je to tak, že si pěstujeme tasemnici která nás užírá zevnitř a čim více ji krmíme tím více bují a narůstá.
Jak to dopadne víme všichni.Hostitel umírá,tasemnice opouští tělo a vydava se na cestu hledat dalšího hostitele.

Zbude jen opuštěná země....Pro tentokráte o tom vzorku sněti bych řekl, že to bude mnohem horší.V Amerických(nejen) laboratořích, jsou vzorky nemocí, které by dokazaly zničit matičku zemi s její populaci do několika týdnů a to přeháním bylo by to dříve. Jediný důvod proč to dosud nepoužili je ten, že by se to nevyhnulo nikomu a ti šmejdi ukrytí v podzemí, kteří se chovají, jako slepí krtci by po tom neměli s kým provádět své kejkle.

WWW.johanz.blog.cz

Kdo posílá naše vojáky na smrt?

27. května 2015 v 8:07 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Memento mori Vietnam.

V čele klaka a poza hrdiny.......Karel Kryl

Dnes si vybrali jednoho člověka jmenem Kesudis(zítra to bude jiný)

DODATEK 12/6/2015
Ani to tak dlouho netrvalo a je tady další politický vězeň a vzhledem k tomu že je třetí(ještě Smetana ktery maloval tykadla) MŮŽEME ŘÍCT, ŽE PRAKTIKY, KTERÉ TADY BYLY ZA VLÁDY KSČ SE VRACEJÍ:

Nyní je Kesudis trestně stíhán za projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka a také za schvalování trestného činu, hrozí mu až 3 roky vězení Kesudis na svém facebookovém profilu napsal, že si vojáci smrt zasloužili.

Ten člověk se jmenuje Kesudis a jen nazval věci pravým jménem.

Vrhla se na něj smečka hyen, policie, novináří a celá ta poplatná chamraď, aby odvrátili pozornost od skutečných viníku, kteří za to můžou, že vojácí umírají na beznadějných "misích".

To jsou mimo ČESKÉ vlády hlavně tito lidé.....

To jsou ti na jejihž rukou ulpěla krev nejen vojáků, ale i tisíců afgánců, kteří bojuji ve své zemi proti okupačním armádam západních zemí v čele s USA a EU.To jsou ti, kteří přimo aplikují mezinárodní potlačovaní práv a svobod a ne tam nějaký Kesidis.

Kdo posílá naše vojáky na smrt?


Předseda -
David Kádner - Úsvit

Místopředsedové -
Alexander Černý - KSČM, Karel Černý - ČSSD, Ivan Gabal - KDU-ČSL, Bohuslav Chalupa - ANO.

Členové -
Milan Brázdil - ANO, Jana Černochová - ODS, Josef Hájek - ANO, Igor Jakubčík - ČSSD, Václav Klučka - ČSSD, Stanislav Mackovík - KSČM, Antonín Seďa - ČSSD, Martin Sedlář - ANO, Jiří Skalický - TOP09 a Starostové, Marek Ženíšek - TOP09 a Starostové.

Tito lidé tedy posílají naše otce, syny, bratry, manžely, přátele a kamarády umírat do okupačních vojenských misí. Nedělají to zadarmo, kromě poslaneckého platu za to mají příplatky za členství (funkce) ve výborech, podvýborech, komisích a dalších orgánech sněmovny. A tito lidé pak pokrytecky pláčou, když naši blízcí v Afghánistánu nebo kdekoli jinde zemřou. A nutí nás plakat sborově s nimi. Jejich rodinní příslušníci to samozřejmě nejsou.

WWW.johanz.blog.cz

Cenzura na ironii. I blbec by pochopil.

26. května 2015 v 11:11 | Dutka Zdeněk |  Cenzura
noreply@novinky.cz
Zablokování uživatelského účtu
Včera 25. 5. 2015, 22:09:49
Komu: PERKUSIK@seznam.cz
Dobrý den,

dnes jsme vám na jeden den zablokovali přístup do názorového fóra na službách Novinky.cz a Sport.cz kvůli příspěvku:

"KDO TO BUDE PLATIT AŽ NA TO NEBUDE.
TI CO TUTO ZEMI OKRADLI A TO NEJEN O PENÍZE, ALE I O ZDRAVÝ SELSKÝ ROZUM, SI BUDOU V KARIBIKU VYHŘÍVAT PR.EL A MY BUDEME OŽEBRAČENÍ, JAKO AMERIČTÍ INDIANI...
PO ČESKÉ ZEMI NÁS BUDOU NAHÁNĚT ROMOVÉ A VOLAT GADŽO DEJ, DEJ DÁVKY Z ČEHO MÁ DEŽO ŽIT, JA A MOJE DESET DETÍ A DVESTO VNUKŮ.
KDYŽ UTEČEME, TAK NÁS BUDOU HONIT MUSLIMOVÉ Z AFRIKY
NO A KDYŽ SE TAK TAK ZACHRÁNÍME, TAK NÁS SEJME AMERICKORUSKOČÍNSKY ODSTŘELOVAČ OSTŘELOVACÍ PUŠKOU ČESKE VÝROBY.
PRY VE VITENAMU JE LEVNĚ A MAJÍ TAM PO AMERIČANECH HODNÉ VOLNÝCH BYTŮ V PODZEMÍ."

Tento příspěvek odporuje pravidlům názorového fóra Novinky.cz.

S dodržováním těchto pravidel jste vyslovil/a souhlas při registraci.

Pokud budete i nadále vkládat příspěvky, které jsou v rozporu s pravidly, přístup do názorového fóra vám již nebude obnoven.

Hezký den
redakce

Vítej v klubu.

25. května 2015 v 14:31 | Dutka Zdeněk |  Jája a Já
Tak se mi Jájo z ničeho nic objevil na mobilu v Facebooku divný odkaz.
Viktor xxxxxxx. Marně jsem pátral, kdo to může být, protože nikoho toho jména v rodokmenu nemáš.
Divil jsem se až do chvíle, kdy jsem si to dal na facebooku vyhledat a ejhle.
Objevilo se mi

NARODIL SE.

Vzhledem k tomu, že znám tvůj vztah k dětem tak nemohu než napsat.
Gratuluji, že i ty jsi se zařadila do té množiny babiček a dědečků.
Jistě teď porušíš všechna svá předsevzetí, že děti nepotřebuješ a nemusíš.
Taky už jsem pochopil, když jsem tě koutkem oka zahlédl v projíždějícím autě, proč tak divoce gestikuluješ.

Taky to pro mne byl šok, když jsem se to dozvěděl o mé dceři, že jsem málem spadl se žebříku.No a to já na rozdil od tebe děti miluji.
Mimochodem uteklo to, jako voda a jeden vnuk chodí na vysokou,druhý na střední.
Poznámka pod čarou. Děti potřebuji hodně lásky....

foto internet.
Babíííííííííííí


Viktor je mužské křestní jméno, které vzniklo z latinskéhovictor, neboli vítěz.

Doufám že bude v životě jen Vítězit,blahopřeji.

Zdeník

Kde vzít zbraně na sebeobranu v okamžiku, když krize vypukne.

25. května 2015 v 10:47 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Bez nich by nám bylo líp.

foto internet.

Již v roce 2014, kdy jsem trochu začal sledovat politické dění pomoci internetu, jsem napsal, že jednou budeme vděčni Rusku za to, když nám pomůže v boji proti islámu, lepé řečeno islámským teroristům, které MOPOE ve velkém infiltruje do Evropských zemí.


Když jsem uviděl atletické postavy "muslimů" vystupující z lodi a žádající o azyl bylo mi jasné, že tady něco nehraje. Nešlo o lidi vyčerpané ani v depresi. Jejich úsměv na kameru a vztyčené dva prsty do písmene "V" mohli znamenat jen dvě věci:
Konečně jsme v zemi svobody, nebo, přinesli jsme vám svobodu. Já osobně se přikláním k druhé alternativě. Nebyla tam totiž ani jediná žena a dodnes, když zachytím na internetu fotografii s lodí uprchlíku je 95 procent osazenstva mužského pohlaví.
Teď k věci z titulku:
Jak se budeme bránit invazi. Je jasné, že když k něčemu dojde, nemáme šanci beze zbraní ubránit své rodiny ani pomoci svým přátelům. To že si útočnici najdou metodu jak nás jednoduše zničit je jasné z videi, na kterých ukazuji popravy svých (muslimů), kteří patří jen k jiné tlupě.
Kdy nám vláda da konečně pomocnou ruku v podobě výcviku jednotek sebeobrany a ukáže nám jak postupovat v případě napadení. Tady nejde o přepadení benzinové pumpy, kde je nejlépe útočníkovi neodporovat, tady je cílem fyzická likvidace. (Charlie hebdo).
Ve Švýcarsku má domobrana zbraně doma a nevěřím tomu, že lidé tam vzdají své životy jen tak. U nás můžeme jít na porážku jako ovce, protože politici mají strach, že by lidé použili zbraně proti nim a vyhlašují neustále zbraňové amnestie.
Je to dnes jako, když židy odváděli k transportu.
Jenže ti nevěděli, co je čeká a Goebbelsovský Mainstream jich v tom důkladně utvrzoval.
Stejně jako nás dnes, kdy neustále poukazuje na hrozbu z Ruska, kde ale nikdo nikoho nevraždí a lidé na Krymu jsou šťastní, že se dostali pod ochranná křídla velkého souseda,
Mainstream bagatelizuje hrozbu z JIHU.

Cizinecká policie ČR vydala alarmující zprávu; v uplynulém roce byl počet islámských Arabů, kteří uvízli v v jejích sítích, směšný v porovnání s ostatními zeměmi, kde se počítají muslimští imigranti na tisíce, zejména z Afriky; uprchlíci z Eritreje, Etiopie a Somálska směřují do Itálie, Řecka a Španělska. A přinášejí do Evropy fundamentalistický islám… U nás byly z celkem 4 153 "nelegálů" jen necelé tři stovky Libyjců, 255 Kuvajťanů a 111 občanů Saudské Arábie. Tedy asi sedm set. Moucha? Ovšem pozor; předloni jich bylo jen něco přes sto, nárůst je skoro o šest set… Muslimů v Česku zkrátka razantně přibývá. Nejvíce zneužívali padělky západoevropských pasů a občanek obyvatelé Sýrie a Albánie. Cizinecká policie se rovněž podílela na akci s krycím názvem Čistka. Spolupracovala s Útvarem pro odhalování organizovaného zločinu

Hloupé (je slabé slovo) je probírat kvóty na uprchlíky v době, kdy cizinecká policie denně zasahuje u desítek případu nelegálně přistěhovalých muslimů. Tak zatím co my budeme řešit legální přistěhovaní, bude narůstat to nelegální.
Tady je zapotřebí dát STOP. VYJÁDŘÍT SE, že Evropa patří těm, kteří v ní pracují a kteří se hlásí k jejím hodnotám, ač jsou sebevíce pochybné, ale jsou naše Evropské.

Dávám trochu naděje do nově vzniklé skupiny http://ceskoslovenstivojaci.org/

Věřím, že i když jsou proti odvodům, postaví se za to, aby každý mladý muž, nebo i žena, kteří budou chtít a mít zájem můžou nastoupit k výcviku držení a ovládání zbrání.
(Tady bych viděl i vynikající příležitost pro podnikatelský záměr)

Není třeba přísahat zemi, která už není naše, ale výcvik, kvůli tomu co, jsem napsal nahoře by se hodil. Už jen pro to, abychom se v případě potřeby nepostříleli navzájem, až nás okolnosti donutí otevřít armádní sklady se zbraněmi, nebo veškerou produkci zbrojovek umístit na vnitřní trh.

Z lásky k ČESKU...

21. května 2015 v 19:28 | Dutka Zdeněk |  Fejetonky 222+
Zavezl jsem manželku do "Roboty", protože jinak se ta magořina v penzionu důchodců, který je veden, jako policejní akademie, nazvat nedá, a vyzbrojen lístečkem, protože si pamatuji už jen max. tři položky jsem vyrazil do Kauflandu.
Uklidnil jsem Peggy, která mi skákala na klíně, jako žába v rybníce a vyzbrojen vozíkem jsem prošel vstupními dveřmi. Kolem mne po levé ruce se mihl spěchající pán v brýlích a asi mých létech. Odbočil k pohyblivým závorám a prásk.
Brýle na zemi a pán otřesený, jako kdyby vrazil do zdi. Koukl jsem se pořádně svým slabým zrakem a vidím, že pán odbočil o něco dříve a vlezl do široké mezery mezi automatem na peníze a turniketem.


"To níc není, už se mi to taky stalo, že jsem vrazil do skla mezi dvěma sloupy."
Politoval jsem jej a pokračoval do nitra hledat něco, co prodávající prodává z lásky k Česku za přijatelnou cenu.
Prodává to levněji než v Německu z lásky k Německu? Moc jsem toho nenašel, ale mezitím se mi rozleželo, že bych měl varovat ostatní před tou pastí a tak po zaplacení jsem zamířil k recepci, která je ostatně hned vedle pasti. Nebudu to zdržovat, ale kdysi bych napsal: soudružka za pultem mi řekla že to nejde odstranit a že tam nemůže nic dát.
" Možná tam můžete pověsit nějaký plakát do výše obličeje"
Říkám a ukazuji ji na otisk obličeje člověka, který si tam málem zničil brýle jistě ne levné

Ovce a nic než ovce, které nejsou naučeny přemýšlet a čekají na povel.
Dal jsem ji tři možnosti, jak se to dá řešit a ona viděla řešení v mačkání tlačítka na ochranku.
Možná se tam mohl postavit ten skřítek co přišel, a který neumí nic jiného než dělat poskoka jiným poskokům.
Nic nepomůže velký nápis z " lásky k česku."
Posléze, když jsem pochopil beznadějnost tohoto světa, tak jsem paní Hoň..ovou opustil, a že si to vyfotím.
Zatracený chytrý telefon stávkoval, a když už jsem přišel na to, jak vyfotit tu neviditelnou překážku tak se objevil opět Kaufandský pohůnek a místo, aby vyřešili problém s neviditelnou překážkou tak řešil, že se tady nesmí fotit.
"Já nefotím, já dokumentuji případ" Říkám.
No nic to nepomohlo a tak jsem si šel vyložit nákup.
Nikde jsem neviděl ten zákaz focení a tak jsem vrátil vozík nachystal chytrý telefon a vrátil se zpět .
Už tam nikdo nebyl a tak jsem si to blikl pro akta X, protože mi připadá, že tady fakt žijí mimozemšťani.
Jo ale nevím, jak se tady tolik blbů z vesmíru dostalo.

Stalo se v Kauflandu v Ostravě Mariánských Horách dnes 21.5.2015

Odpověď z kauflandu 26.5.2015.

Vážený pane Dutko,

děkujeme za Vaši zprávu a barvité vylíčení nešťastné kolize zákazníka v naší ostravské prodejně.

Vaše upozornění jsme konzultovali s ředitelkou obchodního domu, která potvrdila, že se jedná o velice ojedinělou situaci, jelikož v prostoru před sklem bývají obvykle plastové nákupní košíky. V každém případě nás však tato situace mrzí a v zájmu zvýšení bezpečnosti nakupujících bude v dohledné době na sklo nalepen plakát. Pevně věříme, že Vámi navržený postup pomůže podobné situaci předejít.

Dovolte, abychom velice poděkovali za Váš aktivní podíl na zlepšení našich služeb, a doufáme, že zůstanete naším spokojeným zákazníkem.


U rybníka odpoledne

17. května 2015 v 17:51 | JzM |  Fejetonky 222+
Když mi dnešní ráno zůstalo ramínko baterie v ruce a voda tryskala na podlahu, tak jsem si řekl, že ještě štěstí, že se to nestalo mé ženě. Nejdříve jsem se to pokusil opravit, ale nějak už to nešlo. Sedl jsem tedy do auta a jel do Hornbachu. Tam mne místní umělec (zaměstnanec) přesvědčil o tom, že stačí vyměnit těsnění a bude to dobré. Prdlačky, jak říkáme my latiníci. Nebylo to dobré, jen jsem vyhodil 32 Kč za těsnění a musel jsem jet znovu. Tentokrát jsem koupil celé ramínko s tím, že v další etapě už koupím novou baterii. Potom snad už by zbývalo koupit rovnou nový dům. Vzpomněl jsem si na mnoha lidmi proklínaný socialismus, kdy jsme měli baterii bez poruchy doma 20 let a potom jsme se odstěhovali. Tady na chalupě už mám za stejnou dobu baterií třetí. Když spočítám, že mám čtyři vývody vody tak už to stálo hezkou hromádku peněz. No a tak spíše než fyzicky tak psychicky unaven, po krátkém spánku po guláši na oběd, jsem vyrazil nasát atmosféru klidu.

Ne nejel jsem na Slezskou Ostravu kouknout na kremaci, ale k rybníku, který tady v rámci a za peníze EU postavili v Bolaticích, Kouknout na labutě, husy, žáby, racky, volavky, prostě na hladinu rybníka.Vzhledem k tomu že už se mi tady ty labutě pořád opakuji tak pro dnešek to zkusím z husama.


Foto Dutka


Když se domněnka vydáva za pravdu

15. května 2015 v 8:43 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Nejsem novinář ani agentura a to co napíšu, se v mnohém opírá o domněnky a informace posbírané s internetu. Jenže když slyším, nebo čtu vyložený blábol, něco se ve mně vzpříčí.

Na první místo v blábolení, bych postavil Klvaňu s jeho výrokem o tom, že nás sovětská vojska za druhé světové války dobyla a ne osvobodila. Je to blábol hodný fašistického pohrobka a bylo by zajímavé zapátrat v jeho rodokmenu.

U umělců, kteří jsou naučení prodávat své role a tvářit se u toho tak přesvědčivě, že by tomu jeden uvěřil, je to jasné.
Či chleba jíš, toho píseň zpívej. Je to v nich od doby, kdy se jako potulní kejklíři stěhovali od obce k obci a za skývu chleba prodávali své "UMĚNÍ" Rozdíl mezi nimi a cikány byl v tom, že cikáni byli svobodnější(v té době)a raději zardousili někde slepici, aby se nemuseli podbízet.

Politici ta hrdá sorta hlupců, kteří nemají svůj názor a jsou schopni za jidášky groš zaprodat svůj národ, o tom není třeba moc psát. Tentokrát se ve vládě sešla pěkná sorta jidášů. Jeden vedle druhého si jeli pro instrukce ke svému chlebodárci, a kdo by si myslel, že český oligarcha je čistý protože peníze nepotřebuje tak jsou jiné způsoby jak donutit člověka k poslušnosti. Ostatně se mi zdá, že cela ta vláda mlátí prázdnou slámu ať už při volebních slibech tak po volbách.

Lidé, kteří nemají v hlavě vymeteno, si najdou pravdu a ani sofistikované metody manipulace s obyvatelstvem nemůžou vymést z hlav to, co do nich vsadily celoživotní zkušenosti a přístup k internetu.
Důkazem je pokles voličstva ČSSD v posledních volbách o třicet procent.

Bohužel opět jsme skočili na lep manipulaci, za kterou byly skryté obrovské peníze a koblihy a dali své hlasy nesprávnému objektu jimž ANO jistě je.

KDU ČSL se vyškrabala ze dna, do kterého ji zavlekl neschopný Kalousek a je na cestě tam opět spadnout.
Talárek ve kterém je zabalený Bělobrádek, smrdí satanovým puchem, jako celá ta kohorta katolických kněží.

Top 09 z bořičem stran Kalouskem a spícím "šlechticem" v čele odjíždí na věčnost a je zbytečné se o ni rozepisovat. Ostatně zoufalé výkřiky Pražské kavárny, která cítí svůj konec netřeba komentovat.

ODS se soudruhem Štětinou a Němcovou tak to je kapitola sama pro sebe. Ještě dvacet pět let po převratu, když se něco nepovede tak za to mohou komunisté.
Tady ovšem musím souhlasit, protože všichni ti hajzlíci, kteří si i v KSČ hrabali pod sebe, utekli ihned po převratu v roce 1989 do OF,ODS, a začali ničit tuto zemi v čele s V.K.

Takže beznadějně koukám na tu hrůzu, která tady v této zemi vládne 25 let v čele se SOBOTKOU a jediné co nám zbývá je vrátit se zpět ke svým latifundiím (chatám a zahrádkám) a modlit se k bohu, který sídlí v každém z nás,(ne k církvi) aby nás, jako národ ráčil zachránit.

Ještě by se dalo toho napsat mnoho, jako například poděkování novinkám.cz za cenzuru, která mne vždy nasměruje jinam, a já opět objevím nějaký zajímavý web, kde najdu nezmanipulované informace.
Což mi připomíná, že jsem zapomněl na jednu sortu a to novináře, ale to je na dlouhý rozbor a tak snad někdy jindy.

Můj první hydroponický pokus.

14. května 2015 v 17:52 | Dutka Zdeněk |  Nezařazeno
Když jsem uviděl na internetu ty krásné fotografie bylin roztoucích v hydroponii zatoužil jsem po tom něco spáchat a vzhledem k tomu, že po ženách už moc netoužím a fotografovat se taky nedá pořád, řekl jsem si že to zkusím. Od myšlenky u mne nikdy nebylo daleko k činu a tak tady dávám obrázek mého prvního hydroponického pokusu. Teda vlastně druhého, ale to co bylo třicet let zpět to se už nepočíta.

Foto Dutka


Čerpadlo z akvária,vykružovák otvorů a trubky s Hornbachu, a zatím pár sazenic a už to jede. V případě, že to bude fungovat tak udělám ještě nadstavbu no a v případě, že ne, tak člověk už ztratil v životě věcí....
Fotky přídám podle růstu....

Labutí balet.

13. května 2015 v 19:44 | Dutka Zdeněk |  Foto-Atmosféra
Labutě jsou prý věrné a žijí v párů celý život. Když jeden z páru zahyne, zahyne i druhý. u LÍDÍ JE TO PODOBNÉ

Foto Dutka

Nacismus...umučení gestapem.

12. května 2015 v 18:14 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Ostrava -Mariánské Hory 12.5.2015

Kdyby se tito lidé dožili dnešních dnů jistě by nepatřili mezi Klvaňovce.
Nemohu najít slov o tom, jak mne ten člověk odpuzuje.

Slunce svítí na místa, kde leží lidé snijící své poslední sny. Mám tady polovinu své rodiny a poslední živá tetička je tady se mnou. Pamatuji si dobu, kdy bylo tady v Mariánských horách na hřbitově vždy plno živých lidí. Jenže to byly rodiny ještě spjaty pokrevním poutem příbuznosti z doby, kdy být sám znamenalo strádat. Dnes jsme tady sami a jen Peggy pobíhá po opuštěných hrobech. Část hřbitova s bezejmenými ocelovými kříži, kde byli pohřbeni vojácí německé armády už zmizela rozlezajícímu se městu a hřbitov jistě podle nalepených žlutých štítku s oznámením o likvidaci bude brzy úplně opuštěný, jako většina hřbitovu na území města. Dnes se spaluje a na to stačí malý pomníček, nebo vsypová loučka.

Nezapomeneme na vás dokud jsme na živu na vás, kteří jste položili životy, aby jsme my mohli žít.

Foto Dutka Zdeněk

Vztekloun.

9. května 2015 v 8:49 | Neznámý autor. |  Foto-Atmosféra
Potkali se náhodou a hned si padli do oka.


Jaro u rybníka.

9. května 2015 v 8:43 | Dutka Zdeněk |  Foto-Atmosféra
Proč ti dva kačeři ženou tu kačenu fakt nevím.Smějící se


Foto Dutka Zdeněk Nikon 3100+fotoshop

sTisk 4/5/2015 Když agentury lžou.

4. května 2015 v 12:06 | Dutka Zdeněk
JOHANZ (johanz@seznam.cz)
(bez předmětu)
Dnes 4. 5. 2015, 12:01:32
Komu: tomas.macku@ipsos.com

Češi se obávají Ruska a chtějí posilovat naše vztahy s NATO


V dubnu 2015 proběhl výzkum agentury Ipsos na vzorku 1050 respondentů, který zkoumal postoje obyvatel k Rusku a možným reakcím České republiky na jeho kroky. Vzhledem k současné ruské politice se většina 65 Čechů obává dalších kroků Ruska. Abychom se ochránili před potencionálním ohrožením, měli bychom posilovat vztahy s našimi spojenci z NATO a nijak nepodporovat ruské postoje na mezinárodní scéně. Právě naše členství v NATO je totiž vnímáno jako nejspolehlivější ochrana proti Rusku. Postoje prezidenta Miloše Zemana vůči Rusku podporuje pouze třetina obyvatel (37%).

To jsou kecy pane MACKU.

KDO BYL ZADAVATEL VAŠEHO PRŮZKUMU???

Anketa

12.30 HOD
Obáváte se Ruska?
Ano
35.6%
Ne
64.4%
Celkem hlasovalo 11710 čtenářů.

TOTO JE PRŮZKUM, NA NOVINKY.CZ, KTERÝ VYPOVÍDA NĚCO JINÉHO.

14.02 HOD

Anketa

Obáváte se Ruska?
Ano
35.1%
Ne
64.9%
Celkem hlasovalo 19490 čtenářů.


Tomáš Macků - Ipsos (Tomas.Macku@ipsos.com)
RE:
Dnes 4. 5. 2015, 12:54:15
Komu: johanz@seznam.cz
Dobry den,
jedna se o vyzkum verejneho mineni (dotazovani reprezentativniho souboru populace ČR) a ne o anketu na webovych serverech.
Vyzkum nebyl nikym zadan, je to vyzkum Ipsosu na aktualni tema, ktere vzdy vyvola mnoho negativnich i pozitivnich komentaru..
Preji pekny den


Tomáš Macků
Research & Communication Director
Ipsos
Slovanský dům, vchod E, Na Příkopě 22,
110 00 Praha 1, Česká republika
Office: +420 226 513 111
tomas.macku@ipsos.com | http://www.ipsos.cz
Ipsos

Společně....

3. května 2015 v 11:19 | Dutka Zdeněk |  Wanda a Já
Kráčíme po nevyšlapané stezce společně čtyřicet let. Čas se podepsal na naších tělech i myslích a vložil do srdcí strach, že se cestá končí. Přes to, že život byl a je mnohdy složitý, netrpěli jsme nikdy nouzí a ze všech těch peripetii života se nám podařilo vyklouznout těmi správnými dveřmi.Na každé křižovatce, kterých bylo hodně odbočila moje žena na cestu, která ve svém důsledku nebyla blouděním. To o mně se to říct nedá. Já bloudil svým způsobem pořád. Naštěsti jsem si před čtyřiceti léty našel anděla, který na mne dával pozor až do dnes.Co bude dál nikdo neví a já jen doufám, že ten anděl, ta moje Valentina dobrotivá tu bude ještě dlouho na mne dávat pozor abych neodbočil z cesty, která je mnohdy velmi zrádná.sTisk 1/5/2015 Klvaňa

1. května 2015 v 11:53 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Pátek, 1. května 2015, 10:23:49 |

Motorkáři

Souhlasím |
Nesouhlasím |
Nahlásit |
+46
Zpráva sTisku:

Hysterie proti průjezdu motorkářů pokračuje, ale historii se nikomu nepodaří překreslit.
Na to žije ještě příliš mnoho lidí, kteří si pamatují válku a vědí, kde je pravda.

Žádný psychotický Klvaňa i kdyby měl deset titulů před i za jménem nemůže změnit obecné podvědomí o tom kdo přinesl největší obětí ve druhé světové válce.


To že si dnes může udělat vysokou školu každý pitomec moc dobře víme z aféry v Plzni. Stačí mít dost peněz, nebo politické konexe. Nepochybuji, že to šlo i kdysi, i když ne tak ve velkém.

Myslím si, že ten člověk patří do psychiatrické léčebny.