Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Duben 2015

sTisk 28/4/2015 Už jsem myslel, že na mne cenzůra NOVINEK.CZ zapomněla.

28. dubna 2015 v 19:48 | Dutka Zdeněk |  Cenzura
To potěší, když si jeho komentářů všimne i cenzura, alespoň člověk ví, že ho někdo čte.

noreply@novinky.cz
Zablokování uživatelského účtu
Dnes 28. 4. 2015, 19:37:27
Komu: PERKUSIK@seznam.cz
Dobrý den,

dnes jsme vám na jeden den zablokovali přístup do názorového fóra na službách Novinky.cz a Sport.cz kvůli příspěvku:

"Tak odevzdejte zbraně, aby jsme se neměli čím bránit a připravte se na stavbu mešit. Toto je Islamské spiknutí...
http://johanz.blog.cz/1504/stisk-19-4-organizace-pro-presidleni-muslimu-do-evropy"

Tento příspěvek odporuje pravidlům názorového fóra Novinky.cz.

S dodržováním těchto pravidel jste vyslovil/a souhlas při registraci.

Pokud budete i nadále vkládat příspěvky, které jsou v rozporu s pravidly, přístup do názorového fóra vám již nebude obnoven.

Hezký den
redakce

sTisk 24/4/2015 Konec americké diplomacie. Soudný člověk jim nevěří ani slovo.

25. dubna 2015 v 16:28 | Pavel Lintymer
Převzato z Internetu, ode mne bez komentáře.

Excelence
Andrev Shapiro
Velvyslanec Spojených států amerických
P r a h a
Praha, dne 14.4.2015
Věc: Otevřený dopis

Vaše excelence.
Patřím mezi občany, kteří se narodili ještě za druhé světové války a byli svými rodiči, učiteli a známými vychováváni k absolutní úctě a lásce ke Spojeným státům americkým. Zpívali jsme (jako trempové) písně - Americký námořník, Quadalcanal, Niagaru, milovali jsme Rapsodii v modrém, Američana v Paříži, čítali jsme Walta Whitmena, Lawrence Ferlinghettiho, králem majáles jsme zvolili Allana Ginsberga, zbožňovali jsme Louise Armstronga, Ellu Fitgeraldovou, Gerry Mulligena, Jerry Lee Lewise, Elvise Presleyho, Beach Boys a spoustu dalších.
Problém nastal, když se k nám dostaly zprávy z televizních a rozhlasových světových stanic, tisku, resp. když jsme navštívili USA.
Vy, Američané, se označujete za nositele demokracie a etiky světa. Jenomže Váš prezident zasouval doutníky do něžných ženských míst, což by žádný slušný chlap v životě neudělal. Takže dle našich etických norem se jednalo o úchylné jednání. Nasnadě je pak otázka, zda se jedná o jediné úchylné jednání, nebo o systémové selhání? Co je možné takovému člověku věřit? Nic!
Pak jste tam měli George W. Bushe. Ten na sto procent tvrdil, kde všude jsou chemické zbraně, které ohrožují celé lidstvo. Přidali se pak k němu i další - např. John Major v Anglii. Pak jste vtrhli za zády OSN do arabské země a udělali tam "pořádek". Výsledek je takový, že tam den co den umírají ženy a děti, takže ten Váš George W. Bush způsobil zabití více osob, než např. Kambodžský Pol Pot a zařadil se mezi největší "vrahy" světa. A tomuto prezidentovi bychom měli věřit?
Vy Američané máte zvláštní vkus při výběru svých spřátelených osob. Tak např. před léty jste si vybrali za vhodnou hlavu státu Augusto Pinocheta, což byl jeden z nejhnusnějších vrahounů vlastních obyvatel, nyní např. upřednostňujete Petro Porošenka, který poslal ukrajinskou armádu a privátní vojska několika ukrajinských gaunerů vraždit ukrajinské obyvatele, milion lidí navíc uteklo z místa bojů pryč. Takže pan Petro Porošenko je sprostý vrahoun, který patří před mezinárodní tribunál do Haagu. Nechcete doufám tvrdit, že prezident Václav Havel měl proti "Slovenským separatistům" v čele s Vladimírem Mečiarem poslat tanky a bombardovat Bratislavu, Žilinu, Banskou Bystricu a Košice tak, jak to činí Petro Porošenko?
A nyní, Vaše excelence, radíte jemně našemu panu prezidentovi Zemanovi, co má dělat. To Vás učili na Vaší prestižní univerzitě, že existuje pouze jediná "pravda"? Tedy Americká pravda. Nikdy není pouze jediná pravda.
Dovolím si Vám také připomenout, že během druhé světové války padlo celkem 23,2 milionů sovětských vojáků, ale na všech frontách (Tichomoří, Afrika, Evropa) pouze 418.500 Američanů. Nezpochybňuji Americké dodávky bauxitu, strojů, potravin a zbraní, atd. tehdejšímu Sovětskému svazu, Anglii atd.
Dovolím si Vám připomenout, že to byli Rusové, kteří uštědřili Němcům první porážku u Moskvy na jaře 1942, u Stalingradu 2.února 1943, v bitvě u Kurska 5.8.1943, zatímco Anglo-americká vojska porazila Němce v Africe až dne 13.5.1943.
Dovolím si Vám, Vaše excelence, připomenout, že na svátek svatého Valentina, dne 14. února 1945 rozflákala Americká letadla Prahu a zabila 701 osob, zranila 1.184 osob, 11 dnů před vstupem do Plzně rozbombardovala Americká vojska dne 17. a 18.4.1945 především Měšťanský pivovar, sídliště Slovany a Škodovku Plzeň. Těch leteckých útoků a zabitých civilních osob bylo na mnoha dalších místech naší vlasti více. Dovolím si Vám připomenout i fakt, že Americká armáda na Plzeňsku nechala propustit z basy fašistické vojáky, zejména důstojníky a vzala je pod svoji ochranu, že vydrancovala po bombardování zbylý technologický archiv Škodovky Plzeň, že zabavila našim lidem zbraně, že neumožnila odjezd lidí na pomoc Praze při povstání apod.
Dovolím si Vám připomenout, že oslava v Rusku není za účelem oslavy Ukrajiny, ale konce II. světové války. Nu, a aby nedošlo k omylu, tak my, staří občané, stejně vždycky zvažujeme, zda to, co řekl Vladimír Putin je lež, či není a Rusům nikdy nemůžeme zapomenout rok 1968. Kdyby Vladimír Putin chtěl budovat Ruské základny v Mexiku, nebo na Kubě, tak bychom jej považovali za jasného agresora. Ale jste to Vy, kteří chcete zřejmě budovat základny na Ukrajině, vedle Ruska. Na Krymu proběhlo referendum a většina občanů se vyslovila pro připojení k Rusku. Takže jestliže jste umožnili samostatné Kosovo (tam ani žádné referendum neproběhlo), nemůžete upřít toto právo komukoliv jinému.
I nadále si nesmírně vážíme Amerických vědců, lékařů, hudebníků, spisovatelů, techniků, ale nikoliv některých Vašich dopujících sportovců, politiků, zbrojařů, obchodníků a válečníků. Vždyť jsou to Vámi vyrobené zbraně, dodané Vašimi obchodníky komukoliv na světě, které zabíjejí Vaše a naše vojáky. V tom jsme zajedno s pokrokovými Americkými filosofy, vědci, sociology, spisovateli, hudebníky a všemi skutečnými demokraty.
Pavel Lintymer, Praha, důchodce

sTisk...21/4/2015 Oligarchá šetří na nepravých místech.

21. dubna 2015 v 16:18 | Dutka Zdeněk


Když sliboval že vybere o dvěstě miliarcd daní více bylo to asi jen zbožné přání, nebo volební sliby.
To že nejlepší investice v rozkradené zemi by byly do důchodu ,protože by lidé začali více nakupovat a tím stimulovali služby je neodiskutovatelné. Nemáme ani na vstupné do ZOO aby jsme se koukli v pavilonu opic jak dopadneme jako národ. Nemáme na bazén, který zeje prázdnotou a nic by se nestalo kdyby tam bylo i sto lidí více.
Nejhorší zpúsob využití statního rozpočtu je to vložit do statních zákazek na stavby století. Nechápu jak mohli komunisté postavit atomku a ještě v rozpočtu ušetřit a nebýt v mínusu. To nemluvím o vodních elektrárnach. Elektřina stala 30 haléřů a šlo to.
To že to nebude snadné už tady bylo.


Zpráva sTisku:

Oligarcha se cuká vyvést zemi z bídy, do které ji uvrhly bývalé vlády. Průměrná mzda u nás(26 TISÍC) je nižší než mají v Německu minimální plat(39 tisíc) Rozkrádačka pokračuje a nadnárodní společnosti vysávají poslední zbytky majetku ze země.
Co jsme chtěli? Jeden šmejd větší než druhý.Jeden devalvuje korunu. druhý vysává rozpočet na dotace. Třetí plýtvá prostředky.
Dálnice je zvlněná, že mi cvakají zuby, když tam jedu, Tunel Blanka, je jako štětka, která má varixy, Zemědělství zničené, zisky ze země jsou v daňových rájích a my sedíme a čekáme, až nás ti zmetci zavlečou do války. Všichni nám lžou do očí, jako kdyby jsme neměli možnost si informace ověřit.
Do Ukrajiny jdou zbraně, aby se rozpoutala válka a většina peněz,se tam rozkrade.
Je mi z této země na blití více, než bylo za socialismu. Poklonkujeme Usa,které evidentně rozpoutalo desítky válek včetně té na Ukrajině s tisící a miliony mrtvých a ve jménu chamtivosti vraždí všechny ty, kteří je nemusí a chtějí žít jinak.

sTisk 20/4...Malá pohádka o budování země.

20. dubna 2015 v 10:22 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Byl jednou jeden král a ten měl dva syny dvojčata. Protože to byli kluci zralí do světa, zavolal si je král k sobě a řekl: "Chlapci moji, můj život na této zemi už nebude dlouho trvat a já nevím, jak se mám rozhodnout komu dát své království. Rozhodl jsem se, že vám každému dám velké pozemky u řeky a vy si tam vybudujete svá minikrálovství. "
"Děkujeme ti otče" odpověděli synové unisono, budeme dělat vše pro to, abychom tvou důvěru nezklamali.
"Tady máte na začátek každý pytel dukátů a jděte."
Oba synové, kteří se jmenovali jeden Honza a druhý Miloslav popadli pytel a utíkali co jim nohy stačily, aby si vykolíkovali hranice svých pozemků. Země to byla krásná mlékem a strdím oplývala a tak Honza a Miloslav začali stavět svou zem od začátku.

Honza pozval ty nejlepší řemeslníky na stavbu domů a ti mu postavili vesnici, kde mohlo žít v domečcích plno dalších řemeslníků, kteří uměli tolik věcí, že byla radost na ně pohledět. Z domů se ozýval každý večer smích, když muži přišli z práce domů spokojeni, že vydělali trochu grošů a mají práci.

Miloslav, který si myslel, že je větší šoumen si pozval do země firmu, která mu postavila dům až k nebesům, do kterého se pozval banky a makléřské firmy, za nimi šli exekutoři, kteří už cítili, že budou žně. Cena pozemků strmě rostla a kdo se chtěl usadit v zemi, musel si půjčit peníze od bankéřů. Nebylo to snadné, ale banky vesele půjčovaly peníze, které si u nich uložil Miloslav. V domech, které lide spláceli bankám, vládl křik a nespokojenost protože úroky mačkaly lidi, jako lis na víno, ale místo vína, z nich tekla krev a slzy.

Honza se rozhodl, že do každého domu zavede teplovod a tak nejlepší jeho řemeslníci postavili kotelnu, která zásobovala teplem celou zemi. Na pozemcích rostly rychle rostoucí dřeviny, které lidé káceli a sušili na slunci .Lidé, platili minimum a všechny peníze zůstávaly v království. Práce bylo plno a nikdo netrpěl hlady ani zimou.

Miloslav se rozhodl, že půjde snadnější a rychlejší cestou a pozval firmu GAZ, která zavedla do každého domu plyn, a lidé začali topit plynem. Všechny platby šly do cizích zemí, jen minimum zůstalo v zemi krále Miloslava.

Tak to bylo se vším, elektrárny, vodní zdroje, zemědělství, se u Miloslava chopil pozvaný kapitál a všechny peníze, které měl Miloslav pro svou zemi, pomalu odtékaly pryč.

U Honzy to vzkvétalo a tak si Honza dovolil ze svých prostředků postavit výškovou budovu, ale ne pro zahraniční bankéře, ale pro své lidi, protože se rozkřiklo, jak je v Honzové království dobře a jak země vzkvétá.

To nedalo spát Miloslavovi a rozhodl se, že pozve do své země zahraniční vojska, protože ho jeho bratr ohrožuje. Na to se rozpoutalo peklo, protože vojska, přece musí válčit a tak zatímco v zemi Miloslava lidé utíkali, aby nemuseli bojovat za zahraniční majitele a kapitál, tak v zemi Honzy povstali všichni lidé v jednom šiku na obranu své země, kterou milovali.

Kdo vyhrál…samozřejmě, že nikdo protože válka nemá vítězů.


Starý král si pozval oba syny a řekl. "Honzo tobě dávám celé království, protože si to zasloužíš a projevil jsi státnickou moudrost, lidé tě milují a jsou ve tvé zemi štastní. Ty Miloslave, budeš uvržen do vyhnanství, protože škody, které jsi napáchal jen tak nikdo neodstraní. Budeš tam tak dlouho, dokud nevrátíš království ten pytel zlata, který si nacpal do chřtánu nenasytného kapitalistického draka."


Že vám to něco připomíná? Mně taky…

sTisk 19/4....MOPOE- Muslimská organizace pro osidlování Evropy.

20. dubna 2015 v 0:00 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Je mi líto těch mrtvých běženců, ale ve světle toho, kolik lidí zahyne denně na světě, je to přece jen kapka v moři. Zajímá mne spíše, kdo organizuje ten přesun muslimů do Evropy.


Tak nevím, ale lidé, kteří jsou mnohdy lépe oblečení než naši nízkopříjmoví zaměstnanci, v e velkém migruji do Evropy.
Trochu mi to připomíná nálet kobylek do ještě zeleného lesa.
Neskutečné je, kolik s nich asi je politických běženců a kolika s nich v tom přesídlení pomáhá Muslimská organizace pro osídlení Evropy. (MOPOE) Nevěřím tomu, že se tolik tisíc lidí denně kolik jich připlouvá po moři do Evropy, dokázalo dát dohromady bez důkladné pomoci nějaké organizace.
Chápal bych přeplouvání v malých člunech a vorech za cenu toho že můj život visí na vlásku a ne to, že lidé jsou z Afriky vypravování po stovkách a tisících.

Oni neutíkají, ale jsou do Evropy posílání.

Možná kdyby se udělala prohlídka jejich peněženek, našly by se bankovky stejných seriových čísel.

Je to prostě geniální plán, jak muslimové využili imigrační politiky evropských zemí až do té míry, že ji začali osídlovat.


Teď by mne spíše zajímalo kolik je mezi těmi utečenci vycvičených a radikálních muslimů, které sem posílá, některá vlivná muslimská organizace.
Všechno co se kolem děje vnímám pomoci internetu a podle toho si dělám úsudek. Nejsem stát, který má výzvědnou službu a tak netvrdím, že mám pravdu, většinou se ale během mého života domněnky potvrdily.
Kdy dojde k nějakému násilnému činu, jako byl Charlie, je jen otázkou času. Ostatně mám tady někde v rubrice politika článek, kde jsem to předvídal.

Autor vychází se směsi domněnek a faktů a nezakládá si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Dodatek 4/6/2015

Zajímavé video o imigraci:

sTisk 18/4...Potlačená pravda (Krym cesta domů)

18. dubna 2015 v 8:59 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Dnes v době internetu, kdy nejsme závislí na jediném zprostředkovaném názoru, ale dokážeme si udělat obrázek přímo a najít si skutečnost v čase i místě děje, to má mainstream složité. Můžou do nekonečna opakovat ty své zaplacené "pravdy" ale trochu soudný člověk si uděla svůj obrázek sám. Tisk a media vždy lhala ať už za komunistu či teď(nevim jak toto období nazvat snad DOBA TEMNA.
Jak už jsem někde napsal, závidím Rusku prezidenta Putina...není to figurka, jako byl Jelcin, nebo je Obama, který je ve vleku zbrojářské lobby.

Pokaždé, když ho vidím mluvit tak cítím, že ten člověk ví o čem mluví, ne jako ti "naši" komedianti ve vládě.


Zpráva sTisku:

Kdyby dnes na Krymu Rusové Řeky utiskovali, nebo dokonce vraždili, jako Ukrajinci Ukrajince v Doněcku a Luhansku, byly by toho plné stránky prozápadního tisku a našeho (mainstreamu).
Neni tomu tak a tudíž této informaci mohu věřit.


Stejně jako věřím filmu (Krym cesta domů) http://www.zvedavec.org/vezkratce/10207/

Omlouvám se za nefunkčnost odkazu, ještě před několika hodinama byl funkční.

Zatím se jen snesla kritika mainstreamu na lidi, kteří si dovolili prohlásit, že na Ukrajine je občanská válka(JAKO NÁŠ PREZIDENT).


JE I NENÍ...je to válka oligarchů(zbohatlíků), kteří zneužívají neschopnosti lidí se jim postavit. Chtějí trestat ty co se postavili proti odvodům a nenechali se vehnat do bratrovražedného boje.

Bude to i u nás takové, že branci kteří odmítnou bojovat za USA a EU budou stíhání?
Proto říkam jediný ospravedlnitelný boj je proti nepříteli, který napadl naše domovy.
Boj, který vedou domobranci na východní ukrajině proti pravidelné armádě, kterou na ně poslal POROŠENKO takovým bojem je.
Kdo v tom všem má prsty si můžeme usoudit z pouhé otázky.

Kde je Porošenkova manželka a děti? V USA KAM JE POSLAL DO "BEZPEČÍ"

Nikdo mne nepřesvědčí že USA přinášejí klid a mír do zemí ve kterých bojují.
Kam vstoupí Američané zůstane spálená země rozvrat a chaos.
Nebojím se Ruska, ale USA, že nás zavlečou do válečného konfliktu.
Myslí si, že je to nepostihne, ale opak je pravdou.
Až "naší" momentální vládci budou utíkat před válkou z této země nebude jim to nic platné.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

sTisk 16/4...Na Moskvu paní Millerová.

16. dubna 2015 v 7:01 | ZDENĚK DUTKA |  "Politika"
Zpráva sTisku:


Můžete brát vážně někoho, kdo za dvacet pět let dokázal zlikvidovat zemi, která byla soběstačná s vyvinutým průmyslem a dovážela jen mandarinky a rifle do tuzexu? Můžete brát vážně vlády, které dokázaly, že máme 600 tisíc nezaměstnaných a 2 miliony lidí na hranici životního minima. Dokázaly, že jsme v minimálním platu čtvrtí od konce v Evropě před Litvou, Rumunskem a posledním Bulharskem.
Tak by se dalo pokračovat, ale kdo není slepý ten to vidí a kdo nechce vidět tomu ani pravda nepomůže.
Jenže teď si naši zvolení zástupci vymysleli, že budeme podporovat útočný pakt NATO tím,
že branci budou přísahat ne jen na republiku, ale i na NATO.
Ptál se nás někdo jestli chceme poslat své děti a vnuky do boje za kapitál???
Neptal.
Tak si najděte dobrovolníky , úchylu je tu dost.

"Bohužel" už jsem ve věku ve kterém mne neodvedou(neodvezou) snad jedině na vozíčku(na Bělehrad paní Millerová)...stejně jsem byl u PTP a samopal jsem dostal do ruky jen jednou s náboji a podruhé bez, aby jsme si při cvičení neublížili.
Jak tak koukám na ty masakry v první a druhé válce(75 tisíc mrtvých v jeden den a jedné bitvě)a kota nebyla dobyta.
Tak si říkám, proč si nikdo nebere ponaučení.

Takže až vám dají do ruky samopaly, tak vězte nebo ne dá se střílet na obě strany.
Když mladí odmítnou vojenskou službu a PŘÍSAHU, která se zrodila v nemocných hlavách hereckých hvězd Stropnického, oligarchů Babiše, profesionálního politika Sobotky a zástupce boha na zemi BĚLOBRÁDKEM (KDU ČSL),kteří jsou řízení platbami a pokyny ze zahraničí tak to není porušení přísahy.
Je to jen pouhý pud sebezáchovy.
Prožil jsem celý život v Evropě v míru, až na "humanitární" bombardování bývalé Jugoslávie a doufám jen, že budu spálen v Ostravském krematoriu a ne v atomové výhni kterou se jim za vydatné asistence USA podaří rozpoutat.

A když už to tak má být,tak doufám, že přede mnou bude v řadě stát Pražská Kavárna v čele s Bendou, Stropnickým a kníže s tím německým jménem, celou vládou v čele se Sobotkou, BABIŠEM A BĚLOBRÁDKEM.
Také bych si vyprosil, aby tam byla p.Němcová a Klvaňa s velkým sráčem(1) ŠANDOREM , mohou se držet za ruce až do konce.
Těším se, jak společně se budeme spolu pařit (od základu vypařovat).
Ne, že nám utečete do USA a tam si pohodlně dožijete.
Protože to bude bráno, jako porušení přísahy věrnosti, kterou jste si sami vymysleli.
Pro Šandora platí extra přísaha ještě za ČSSR.

PRO VÁS JSOU HROBY PŘICHYSTÁNY V ČESKÉ ZEMI.

MEMENTO MORI

1, Sráčem nazvál s.Šandor všechny ty, kteří nechtějí bojovat za VLAST. Jakou vlast měl na mysli to už neřekl, jestli myslel tu Českou tak tu už není naše ani voda a za tu co je musíme platit Francouzům. Tak proč bojovat za VLAST.

sTisk 6/4/2015...Ameriko! Zákaz vstupu na hrad a podhradí.

6. dubna 2015 v 11:15 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Že se náš prezident zasazuje o suverenitu země České,
mnohém více, než celá úplatná vláda, je už snad jasné každému, kdo se trochu orientuje v situaci. Zakázat vstup na HRAD zástupci největšího uzurpátora moci na zeměkouli, Americkému velvyslanci v Českých zemích, nás po světě proslaví více, než nás proslavil prezident Klaus tím, že tady vpustil světový kapitál a nechal naši malou zemičku roztrhat na kusy.
Abych mu nekřivdil byl Zeman v té době předsedou ČSSD.

Prezident Zeman je člověk, který ví jak odpovědět na drzost.

Vlezdoprdelkové Premiér Sobotka a Bělobrádek si museli jet do USA pro instrukce, aby věděli, jak se mají chovat. Sobotka nemastný neslaný člověk, nechápu, jak se mohl v ČSSD tak dlouho udržet. Lhář (církevní restituce), profesionální politik a kariérista (celý život v politice), který neví, jak lidé žijí. Protože kdyby to věděl a nic proti tomu nedělal, patřil by zavřít do té nejhlubší hladomorny a ne brát 1.6 milionový plat.
Abych nezapomněl na Babiše, který je na vrcholu popularity tak toho přišel Sapira zkontrolovat na sjezd ANO, kde Babiš byl zvolen sto procenty hlasů stejně, jako Sobotka. Vzácná to jednota, Jako na sjezdech KSČ (KOMUNISTICKÉ STRANY ČESKOSLOVENSKA)

Jen se bojím, že USA se svou drzostí světového vládce nastraží na prvního, lidem zvoleného prezidenta, nějakou past.

Viděli jsme, jak to umí, kdy na Ukrajinském majdanu, který jednoznačně vyvolali USA a EU svým vměšováním. Věřím tomu, že byl zřízený letecky most a Američtí politici a poradci skákali padáky do nenasytně otevřené náruče OLIGARCHY Porošenka, který vzápětí rozpoutal teror proti jinak mluvicímu obyvatelstvu Ukrajiny.
Mimochodem EU prý poslala na Ukrajinu dalších 5 miliard euro, zřejmě na to, aby si mohl Porošenko obratem nakoupit zbraně z evropských zbrojovek a rozpoutat teror v DLR a LLR

Prezident Zeman je člověk, který řekl USA, kde je jejich místo. Není to v srdci Evropy v České zemi, ale tam kde Američané patří a to je na Území spojených států amerických. Tam ať si dělají pořádky a nelezou k nám.


Díky prezidente.Dutka Zdeněk

Marek Obrtel: "Až stejnou cestou pojedete příště, nikdo Vám mávat nebude. Ale to už bude pozdě"Velikonoce 2015

5. dubna 2015 v 9:29 | Dutka Zdeněk |  Fejetonky
Z povzdáli hučí vysavač a Peggy zmizela v jedné ze svých mnoha skrýší, kam utíká, když se cítí ohrožena. Svou ranní kávu jsem si vypil už v šest hodin a vylezl jsem s postele, protože jsem se nemohl svým novým mobilem připojit na internet. David, který když tady spí, mi vypne Internet a tím pádem nešlo Wi-Fi. Nesnáší světýlka a odnáší s pokoje i tikající hodiny.
Vysávač přestal hučet a z kuchyně slyším láteření Davida na Peggy, která ťapká po podlaze, kterou ON zrovna vytírá. V terase voní mazanec a ze stolu na mne kouká očima z kávových zrníček beránek. Žena ve svém šílenství dodržuje všechny velikonoční zvyky. Já ač věřící ve vyšší strukturu, než je člověk, ale nevěřící v to, že mne k poznání dovede chamtivá církev, jsem raději zasedl k počítači.
Ozývá se zvonění zvonku ode dveří a dcera se svým manželem a druhým vnukem a Kelly (to je sestra od Peggy) se jako velká voda valí z předsíně do kuchyně. Sluníčko září a slibuje krásný den, tak chmury pryč. Dnes žádné novinky a parlamentní listy a politika.
Všichni utekli do terasy, kde je krásně teploučko tak zatím jdu za nimi.

Snad ještě, když Kelly vlezla do kuchyně tak hned hodila bobek na čerstvě umytou dlažbu a vysloužila si pokárání. Hovínka skončila v kamnech a Kelly trucuje v pelíšku od Peggy, která na to vyčítavě kouká. Než jsem to dopsal tak zalezlo sluníčko. Je typické aprílové počasí. V kuchyni se hádá David se svým otcem a slyším steny, které vyvolává křen, který strouhá moje dcera. Je to obyčejný sváteční den.

sTisk 3/4...Seriál s účasti Václava Klause.

3. dubna 2015 v 22:11 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Pátek, 3. dubna 2015, 22:07:18 |


Zpráva sTisku:

Co zákon to sabotáž.

Nový seriál navazující na poslední díl seriálu ZDIVOČELÁ ZEMĚ se začne natáčet letos v létě. Bude se jmenovat ROZKRADENÁ ZEMĚ. Hlavní roli v seriálu bude hrát. Neznámy německý herec jménem Bruno Nejezchleba, jehož předkové se v 19 století odstěhovali do USA. Jeho otec příslušník americké pěchoty,divize Generala Patona, zůstal po osvobozeni v Plzni, kde si vzal Marii Blacksabatovou, černošku jejiž kořeny sahají až k prezidentu Obamovi.Dnes si říkající Miriam Obama Nejezchlebová.
Hlavním poradcem seriálu se stal občan, prognostik Václav Klaus.
Když se ho sTisk ptal na podrobnosti seriálů bylo mu řečeno ...
"Bude to doopravdy,ale doopravdy pravdivý seriál." Vždyť jsem byl u toho.
Tady sTisk uvádí jen názvy některých kapitol.

Převrat
Kuponová privatizace
Opasek kolem pasu
Kapitál v Česku
Zavírání fabrik
Rozkradení důchodových fondů.
Daně,daně,daně,
Opasek kolem krku.
Dragoon ride
První americká základna v ČR
Blackout
Třetí světová.
Nad Evropou září americké hvězdy.
Pustina

Bude třetí okupace, nebo je to nabídka bratrské pomoci.

1. dubna 2015 v 8:38 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Fejetonek...

Teď nevím, jaké je to správné slovo, ale do prdele vítr mi strhl kus lepenky ze střechy a oni(Američané) si tu jezdí, jako na prvního máje a předvádějí se, jako komedianti.
Však je taky plno komediantů, ministry, a plno ministrů, komedianty.
Chraňte nás před Američany i Rusy.
Před jedněmi, aby odjeli z Evropy a před druhými aby se nenechali vyprovokovat hašteřením se zbraněmi.
I když nás okrádají šmejdi v politice, obchodu, i justici prostě všude, pořád je to lepší než válka...
Koukněte na Ukrajinu, kde se začínají prát OLIGARCHOVÉ o moc a amící pořád tlačí, Evropu, aby tam dala zbraně.
Komu?
Porošenkovi, nebo tomu druhému Kolomojskému?
Jeden už použil "armádu" UA a druhý má svoji vlastní armádu.
Tomu říkají USA, že je to boj o demokracii?... NE to se frackové perou o peníze a zdroje.
Američtí poradci rozpoutali podle klasického scénáře boj člověka proti člověku a výsledkem je zbídačelá země.
No a naší úplatnící tleskají z povzdáli a čekají, jak to dopadne a ke komu se připojit.
Když jsem viděl včera na youtubu, jak v 1938 roce obyvatele Prahy freneticky tleskali Německé armádě, která nás přijela okupovat tak mi to hodně připomnělo, jak včera ten človíček vyslovoval samochválu, že uvařil Američanům 30 litrů guláše. Jistě se mu odmění.
Jediný odpor projevili Čechové, když do Česka vstupovali armády Varšavské smlouvy, která vznikla pět let po NATO.
Sám jsem se dvakrát dostal do te skrumáže a to poprvé 21 srpna 1968, kde jsem byl zaskočen dýmem s tankových dýmovnic u Ostravské radnice a zažil jsem, jak se podpaloval ruský tank i střihání čubky, která se bratříčkovala s Ruskými vojáky.
V roce 1969 Na Petrově v Brně jsem zažil i střelbu, ale to už byli naši vojáci, kdo do nás střílel. Vojsko, které nikdy nebojovalo proti vetřelcům, bylo použito proti vlastním lidem.
Vedle mne vybuchl slzný granát a já musel být ošetřen.
Byla to sranda, při které šlo o život.
Tak jako dneska, kdy tleskáme(čechové) armádě jejímž cílem je rozpoutat válku na Evropském kontinentu a zatáhnout do toho všechny ty kteří o to nestojí.
Na Ukrajině byl cíl splněn a teď ji budou trhat na kusy a bude ještě hodně mrtvých synů. Doufám jen, že ne tři miliony, jako ve Vietnamu.

P.S. Všimněte si, že vozidla vstupující na naše území nenesla ani označení US army ani NATO.