Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 5/3 komentáře v PL dnes.

5. března 2015 v 9:39 | Dutka Zdeněk |  "Politika"Jestli to bouchne Ženíšek ....,, Johanz z Mallevilu, 5. 3. 2015 8:48:37
Tak budeš mít štěstí, že Praha to schytá mezi prvními městy, stejně jako Varšava, Berlín, Vídeň, Paříž, Bonn, a co já vím kolik měst nad milion obyvatel. Tak čelem k výbuchu fašisto, a ne aby si zalezl do tunelu Blanka tam tě to vyfoukne, jako fén mrtvou hnidu po použití antiparazitního šamponu. Tak čelem k výbuchu a usmívat se ať nejdeš do pekla smutný. .......................AMI GO HOME....máme dost svých (-!-)


Bělobrádek, když na něj kouknu tak vidím, že mu začínají růst rohy., Johanz z Mallevilu, 5. 3. 2015 9:30:08
Tu dvojitou bradu od kapající mastnoty s církevních stolu, má na úkor těch, kteří spí pod mosty a vybírají popelnice, aby neumřeli hlady. Už moje babička má v rodném listě napsáno dcera bezzemka bez vyznání.
Já věřím síle, která ovládá vesmír, ale jistě to není to, o čem se nás po staletí snaží přesvědčit Církev a je jedno jaká. Každý divoch v pralese, v kmenu, který přežil tisíce let, má více moudra, než ti chytroliní bez pudu sebezáchovy, kteří nás chtějí dat na pospas své touze po moci.


Soudruzi..., Johanz zMallevilu, 5. 3. 2015 10:42:01

Pohleďte na ten marasmus, který jste zapřičinili svojí neschopnosti, změnit své priority ani za 25 let. Jste stále stejní a neschopní pozvednout lid této země ze sraček, do kterých jste ho dostali onou neschopnosti. Den za dnem přibývá nezaměstnaných chudých a lidí bez domova. Setinu procenta, kdy přibude pracovních míst vydáváte za svůj úspěch a přesto je za rok o procento nezaměstnaných víc. Proto říkám, že na všechny kteří se po roce 1989 účastnili politického života, který tuto zemi poslal někde na chvost vyspělých průmyslových zemi platí druhý dodatek americké ústavy z 15.prosince 1791 ....Toto platí i pro ty, kteří chtějí zavést tuto zemi do války, pod praporem USA na věčné časy.
Je Stropnicky fašista???, Johanz z Mallevilu, 5. 3. 2015 15:55:29

Zpráva sTisku:.....

Role soudruha, panu Stropnickému slušela lépe,ale to byl mladší.
Dnes, kdy je na ministerstvu vnitra už hraje, že nehraje.
Jak jsem se dočetl na Novinkách.cz, tak nás chce zavléct do války.
Jeho slova, že ČR se připojí k cvičení americké armády nasvědčují, že tento herec nezvládá svou roli. Vážený pane, nadpoloviční většina občanů ČR nechce, aby tady byla Americká Armáda a za tím si stojím.
Nechceme, aby nás Američané zavlekli do války na Evropském kontinentě jen proto, že potřebují miliardy zisků. Stejně je odevzdají ČÍNĚ.

PANE STROPNICKÝ,jen pod jednou podmínkou by náš národ možná souhlasil se spolupráci na poli válečném s českým ministerstvem války pod vaším vedením..........
Kdyby váš syn a nevlastní syn, syn vaši manželky Veroniky a synové ostatních politiků šli v čele šiku českých jinochů.
Jistě by vás chválili všechny matky, že jich chcete zbavit břemene, které pro matku syn je. Pochvalu americké administrativy máte automaticky.

Tak si to rozmyslete než to začne, a ne, že utečete do USA. Tentokrát to už nebude taková sranda, jako za druhé světové války se 40 miliony mrtvých a nevyhnou se tomu ani Američané.Ostatně tisíce plastový rakví kolem Amerických měst nasvědčuje tomu, že americká administrativa s tím počítá.
Ovšem, pokud chcete strávit s Veronikou zbytek života v podzemí Skalistých hor tak....
Děj se vůle boží.

P.S. Jinak pro mne ANO, pokud se dožijeme, a to jistě ne vaší zásluhou dalších voleb, znamená NE...můžete to vyřídit vašemu šéfovi co rozdával koblihy v metru, aby ho chudáci co opět naletěli, volili.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama