Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 29/3 Sobotka nedbal varování.

29. března 2015 v 15:28 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Panu Sobotkovi toho času-dočasu premiérem této země, nestačilo varování, kterého se mu dostalo od voličů tím, že ČSSD volilo o deset procent to je o třetinu voličů méně.
On nesplněním slibu odstranění církevních restitucí, přesto dokázal to co zatim nedokázal žádný z předchozích vůdcu ČSSD
Byl zvolen sto procenty hlasů členů ČSSD a to i potom co ztratili třetinu svých oprávněných voliču v posledních volbách2013.

Dnešním prohlášením o povolení průjezdu cizích neoznačených vojenských vozidel přes ČR.
a jeho slova o tom, že si máme dát pozor na Rusko svědčí o tom, že si v něm při posledním pozvání do USA našli Američané věrného a poslušného lokaje.

OPĚT KLASICKÝ SCÉNAŘ, JAKÝ PRAKTIKUJI AMERIČANE NEUSTÁLE DOKOLA

PREMIER ZŘEJMĚ ČERPÁ Z JINÝCH PRAMENŮ viz: odkaz...


Toto video s Českým překladem bylo zablokováno na youtube tak snad vám pomůže originál v ruštině...


Takže já říkám, dejme si pozor na lokaje.

Komentovat roli pana Stropnického, který hraje ministra obrany/války je zbytečně dokud nás náborem svých synu do armády nepřesvědčí o tom, že to myslí vážně.


Po uzávěrce:

Zpráva sTisku:
Co se s mainstreamu nedovíme...

"To, že konvoj nepôjde cez Slovensko , sa dá vysvetliť tým , že prakticky každé dva týždne sa vo štvrtok konajú v rôznych mestách ( Bratislave a ďalších veľkých mestách ) vystúpenia proti rozmiestňovaní základní NATO . A tieto demonštrácie budú pokračovať , sú pomerne početné, ľudia prichádzajú s heslami proti NATO ako takému . Prejazd takého konvoja Slovenskom by bol čistou provokáciou a ešte viac ľudí by bolo proti NATO " , povedal bývalý slovenský premier Ján Čarnogurský . Doplnil, že keby americké vojská išli cez Slovensko, ešte viac by to rozdelilo slovenský národ (1).
UPP:Otroctví...

Petra Rohlíčková, Horažďovice
Neděle, 29. března 2015, 22:24:16 | Souhlasím | Nesouhlasím | Nahlásit | +1
Otrokem se stane každý, komu celou výplatu pohltí výdaje na stravu a bydlení a práce přestane být příležitostí k ekonomickému rozvoji. Zůstane jen aktem přežití.

Skládám hold p.Rohlíčková...
Prostě jsme jako ti kuliové v Mexiku. Přijeli na farmu bez peněz a tak jim majitel nabídl půjčku, a pak za měsíc dlužili o dolar více než vydělali. Tak to šlo pořád dokola až dlužili tolik, že přišel exekutor a sebral jim vše na co si půjčili a zůstali jim holé ruce.Stali se z nich otroci, protože se výnosem s exekuce nepodařilo pokrýt dluh. Tak to začalo znovu...majitel se nabídl, že jim půjčí, ale oni nechtěli a půjčili si z banky...nevěděli totiž, že farmář má v bance třetinový podíl...AMEN
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zita Zita | Web | 29. března 2015 v 15:34 | Reagovat

Sobotka teď nějak povyrostl, od toho 100%ního zvolení, dřív to byl jen Sralbotka, tedy ne, že by teď nebyl. Nikdy jsem ho nemusela.

2 Johanz Johanz | E-mail | Web | 29. března 2015 v 16:18 | Reagovat
3 hovorka11 hovorka11 | E-mail | 2. dubna 2015 v 10:29 | Reagovat

ČSSD má velmi vážný problém- je ve vládě, která jde s islamisty proti našim občanům a občanům EU.
V současnosti vláda blokuje dodávku letadel L 159 do Íráku. Mají tam sloužit jako výcvikové stroje pro 36 letadel F16, která írácká vláda zaplatila USA a přesto je nedostala, protože prý USA dodá postupně.
USA plánuje "boj" proti ISIL na 3 roky. Přitom írácká a syrská strana se dožaduje zastavení zásobování ISIL ze strany NATO přes její členský stát Turecko a přetnutím tras z něj, což by znamenalo konec ISIL do 1 až 2 měsíců.
To ovšem USA se Saudskou arábií odmítá a nadále verbují placené teroristy. V krytí uřezávačů hlav a postupného rozkladu Evropy jim pomáhá ČSSD.

Zde vidíte přilípnutou ISIL na tureckých hranicích a zoufalý boj kurdů o prostor na přežití mezi těmito spojenci NATO a uřezávačů hlav.:

http://isis.liveuamap.com/

4 L.Tajovský L.Tajovský | E-mail | 4. dubna 2015 v 9:07 | Reagovat

Zdeňku, zas mi mluvíte z hloubi duše, Sobotka = mdle nevýrazný,sebestředný,nic neříkající,kafemlejnek. Ale hlavně,100% hrobař ČSSD!!! L.Tajovský

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama