Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 12/3 Oslavy ukončení druhé světové války v předvečer třetí světové války.

12. března 2015 v 16:46 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Jediný s Evropských politiků, který se nebojí a nesedí v chumlu, jako ustrašené slepice v hejnu to je náš prezident ZEMAN. Prostě má koule a ví, kdo a jak osvobodil Evropu od fašismu. Nebojí se říct, kdo zavinil Ukrajinskou krizi a kdo je světový četník.
Ostatně blízkost řeky Styx dovoluje mluvit pravdu každému, kdo se pomalu bude odebírat na druhý břeh. Divím se politikům z čeho mají strach a kteří se snaží změnit dějiny, že lžou všem kolem.Je nás ještě dost, kteří víme kdo osvobodil Československo a to za cenu milionů mrtvých. Víme, kdo ma užitek ze všech válek a na svém kontinentu nezažil ani jedinou moderní válku.
Myslí si snad američané, že se jim válka, kterou se snaží vyvolat v Evropě , že se jim vyhne? NE.
Tentokrát budou hořet i Americká města. New York, Los Angels atd.
Milioný mrtvých američanů se budou kupit v hromadách že 11.září.2001 bude proti tomu oslava svátků dětí. Všichni ti co přežijí v podzemí Skalistých poznají co to je vyvolat světový požár.

Já a 90 procent obyvatelstva jsme udělali chybu, že jsme se nechali obalamutit v 89 roce a teď se ještě necháme nahnat do války.
Pamatujte si, jak se kdo vyjadřuje, protože většina občanů nechce, aby jejich děti bojovali za zájmy Amerického kapitálů.
Doufám, že děti ,obzvláště synové pana Stropnického, ale i ostatních politiků a válečných štváčů, půjdou příkladem. Měli by jsme si to pohlídat a nedovolit jim nastoupit do letadel do USA. Kolikrát už ten scénař Američane napsali, že utíkali jejich vyslanci společně s poplatnými politiky, na poslední chvíli ze zemí, ktere se vzbouřili hlavně díky jejich politice, a stále se nepoučili, že je nikdo nechce.

AMI GO HOME
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Strnad Strnad | E-mail | 16. března 2015 v 17:56 | Reagovat

Pořád se neskutečně divím, kde se v lidech bere ta až patolízalská vděčnost sovětskému svazu. A ten strach z USA. Osvobodili nás i američané a ještě naši lidé zbytečně umírali protože jim rusové tenkrát nedovolili pokračovat po Plzni do Prahy. Máte to na wikipedii, tak si rozšiřte povědomí o tom co je rus za svini!
40 let okupace a na vašem mozku jejich propaganda zanechala trvalé následky. Nerad to říkám, ale tyto generace musí vymřít, abychom se posunuli blíž ke svobodě. Vám třeba nevadí, co tu máme rusáků? Plný Karlovy Vary? Plno ruskejch špionů? Myslíte, že rusové nás nekontrolují? Jsme silně prorusky orientovaná země, hlavně díky moravákům. A to se nezmění, dokud rusomilové nevymřou.

2 Johanz Johanz | E-mail | Web | 16. března 2015 v 18:09 | Reagovat

[1]: Vážený pane nechystám se umřít ani pro váš lepší pocit, ani pro Rusy , ani pro Američany. Kdo je v Karlových varech je mi jedno jsou to turisté.Pro mne je jejich význam stejný jestli jsou to Rusové, nebo Američané. Budtě si jistý, že ke svobodě nás neposune ani jeden ani druhý to  jen my sami. K té ruské svini snad jen to že jich zahynulo ve válce 27 milionu a v Osvětimi jsem byl.Doporučuji zážitek na celý život.
P.S. Provokace Američaný tisíce kilometru od jejich břehu na hranicích z ruskem ...ne děkuji nechci.
P.S.2 dnes na těch 27 milionu mrtvých stačí po jedne raketě zaměřené na každé evropské hlavní město. Radioaktivita to dokončí. Přejí vám dlouhy život a aby si nikdo nemyslel že vaše generace musí umřít aby ta druhá mohla žít. Memento mori :-D

3 Strnad Strnad | E-mail | 16. března 2015 v 18:34 | Reagovat

Slušné jednání, což mě velmi překvapilo na diskutéra Novinek. Oplatím stejně. K těm Karlovým Varům: ti rusové nejsou turisté, to jsou majitelé nemovitostí v Karlových Varech a že jich je opravdu hodně! Líbí se vám, že mají rusové v našem státě svou kolonii? Mně vůbec ne. Slyšel jste o ruských mafiích v našem státě nebo o amerických? Já jen o ruských. Z Američanů nemám důvod mít strach, pokud ano, tak mi uveďte důvody proč? Je mi smutno, když vzpomenu jak čechoslováci museli pracovat a umírat jako otroci v  uranových dolech pro rusa, tam se totiž ten uran vozil. Mrazí mě z dědy mráze. Určitě znáte ten projev Zápotockého z roku 1952, jak nám chtěli vyměnit Ježíška za Dědu mráze. To jsou věci z kterých mám strach. Propaganda a lži. To co předvádí Putin na Ukrajině nyní, protože je to zase jenom zrádnej bolševik. Nic takového od američanů nezažívám, santa klaus se neujal. Ale poučte mě prosím o té nebezpečnosti USA, čím nám tady tak škodí. Ať vím, proč je na Novinkách tolik rusofilů. Třeba jsem jen omezený já. Děkuji.

4 Strnad Strnad | E-mail | 16. března 2015 v 18:45 | Reagovat

A ještě k těm 27 milionům. Zkuste se na to podívat z pohledu, že přijeli zabírat území. Nebyla to nezištná pomoc, o čemž svědčí poválečný vývoj a rozdělení Evropy. Mohli nám jenom vystavit účtenku třeba na několik století, ale oni si tu vybudovali kasárna. Stali jsme se odbytištěm pro jejich výrobky. Všude propaganda, abychom byli neustále vděční. Proč? My na to intelektuálně máme nebýt závislí na nikom.

5 Johanz Johanz | E-mail | Web | 16. března 2015 v 19:59 | Reagovat

[4]: A ještě k těm 27 milionům. Zkuste se na to podívat z pohledu, že přijeli zabírat území...... POKUD SI MYSLÍTE TOTO JE ZBYTEČNÉ DÁLE DISKUTOVAT. pŘEČTĚTE SI HISTORII DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLKY.
PS. Pokud si dobře pamatuji tak jsme nadávali že se všechno odveze do Ruska. Ale to je jedno.Moji vnukové by bám to vysvětlili. Jenže ti jsou naučení analyzovat situaci...No a k těm Rusům kteří nas chtějí obsadit snad jen toto....................................http://johanz.blog.cz/1412/stisk-19-12-americke-zakladny-kolem-hranic-s-ruskem

6 Strnad Strnad | E-mail | 16. března 2015 v 20:46 | Reagovat

škoda, čekal jsem rozsáhlejší příspěvek. většinu jsem nepochopil, co jste mi chtěl říct.
já nepsal, že nás chtějí obsadit. oni nás obsadili po válce na 40 let. Dnes jsou sice pryč, ale naše země je stále silně prorusky orientovaná, takže není nutné usilovat o naše obsazení, když jsme jejich spojenci, chápete?
v našich občanech je tak zakořeněná láska k rusům, že zde bolševici nepotřebují ruské základny.

7 Strnad Strnad | E-mail | 16. března 2015 v 21:27 | Reagovat

S těmi 27. miliony jste asi přestřelil.
Tady píšou, že při osvobozování československa padlo 150 tisíc ruských vojáků.

"Zeman se již ke kritice své plánované cesty opakovaně vyjádřil tak, že neúčast na oslavách 9. května by považoval za urážku 150 tisíc ruských vojáků, kteří padli při osvobozování Československa."

Zdroj: http://www.lidovky.cz/nemcova-vlada-by-nemela-kryt-vydaje-na-zemanovu-cestu-do-moskvy-psk-/zpravy-domov.aspx?c=A150316_192701_ln_domov_ele

8 Johanz Johanz | E-mail | Web | 1. dubna 2015 v 16:58 | Reagovat

[7]: Pane Strnad omlouvám se, že odpovídám tak pozdě.Samozřejmě máte pravdu o těch sto padesáti tisících. Ty miliony jsou od začátku války. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama