Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Otevřít oči.

21. března 2015 v 7:56 | Dutka Zdeněk |  Fejetonky 222+
Slunce
po včerejším zatmění opět naznačuje krásný den a nebýt pitomců co se honí za ziskem, za který si koupí jen více aut a děvek, bylo by na světě krásně.
Dnes má můj vnuk se kterým jsem trávil v posledních dvaceti jedna létech spoustu času, narozeniny. Pozoroval jsem, jak s mimča z inkubátoru vyrůstá v chlapce a posléze v muže. Dokonce dnes poprvé uvidíme, jeho přítelkyni. Je to už chlap a až na drobné nedostatky (ve výchově) si ten titul zaslouží. Když to porovnám s tím, jak jsem se v jeho létech zmítal s určením svého ega JÁ, tak mu docela závidím. Jeho cílevědomost ač už na škole, nebo v pěstování rostlin, je obdivuhodná. Je to výhoda milujících rodičů i prarodičů.

Peggy

Překonává šok z jarního střihu a neustále se třepe jako ratlík. Znal jsem jen jednoho pejska, který se tak třepal a to byl pes jedné mé známe, Hašlerky.


Pustil jsem slepice, které po zdecimování hejna jedním Sibiřským haskym zmizelo ve slepičím nebi a s němi i vajíčka, která už začaly nosit.
Sibiřský hasky.

To jsou psi, kteří jsou na dávení slepic specialisté. Sousedův hasky, (ne ten co zadávil ty moje)který si udělal výlet přes cestu, vnikl na pozemek druhého souseda a zadávil mu kohouta, to dostal hned zpět. Při útěku přes silnici ho dostihla karma a přejelo ho auto. Tak je to se vším.
Karma.

Jednou nás dostihne ihned, a my víme za co to bylo, a jindy to trvá déle a my nevíme za co nás "tresta". Jenže některé případy jsou tak očividné, že se až podivuji, jak je ten osud ke každému spravedlivý. Jde jen o to že člověk a matrix, bůh, vesmír…mají různá hodnotová měřítka a tak se v tom vyznejte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama