Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Karma

22. března 2015 v 20:15 | Wikipedie |  Esoterika
Mám politiky plné zuby. Je to šest měsíců co jsem začal do rubriky politika trochu více psát a za tu dobu jsem zjistil že v České politice je tolik hlupáku, kteří jsou zaprodání cizímu kapitalů a je jedno jestli východnímu, nebo západnímu , že je mi s toho na zvracení.
Některá jména ve mne evokují primitivizmus nejhoršího zrna.
Když jsem dostal odpověď od KPR tak to byla poslední kapka.Mám dost toho co prezentuje nefachčenko politický amatér Sobotka, nebo miliardář Babiš...táto země prohrála v roce 1989 svou možnost o zlepšení života jejich lidí a už ji nic nezachrání před ASIMILACÍ.
Je jaro a kdo ví jestli není mé poslední. Budu si užívat života pokud to jde a nebudu si přivolávát nemoci, které jsou vyhrazeny pro politiky... ale i pro ostatní šmejdy, na které to dolehne dříve, nebo později.

Karma (sanskrt) nebo kamma (pálí) v buddhismu označuje etický přírodní zákon příčiny a následku, čin vykonaný se záměrem, nebo vědomým motivem a odpovídající následek tohoto činu, postihující zpětně aktéra samotného. Zjednodušeně řečeno podle této doktríny egoistické jednání způsobuje utrpení, zatímco nesobecké jednání přináší štěstí. Z buddhistického pohledu neznamená karma "osud", ale může být přeložena jako "čin" nebo "příčina a následek".

Budeme-li tedy pochopení karmy používat správným způsobem, přinese nám to svobodu. V každé situaci tak bytosti mají svobodu rozhodnutí o své budoucnosti.Buddhismus nabízí zvlášť účinné metody na odstranění otisků negativních, škodlivých činů z mysli. Tyto metody nám umožňují zbavit se toho, co by v budoucnosti dozrálo jako problematické stavy a situace. Prostřednictvím buddhistické meditace můžeme výrazně ovlivnit celý proces příčiny a následku. Pokud se však nerozhodneme, že budeme pracovat se svou myslí, nebudeme nad ní mít vůbec žádnou kontrolu a budeme prostě jen obětí svých vlastních činů.

Problém je že nevědomé bytosti nejsou schopny pochopit příčinu špatných nálad a mají tendence těmto negativním stavům mysli podléhat - tzn. vytvářet další negativní karmu.

Vím jak to funguje a dostalo se mi několika varování, když jsem provedl něco co se neshoduje s tím co "vesmír" považuje za správné a tak vy všichni političtí mastodonti , dříve nebo později vás vaše karma dostihne....


Dutka Zdeněk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | 9. října 2016 v 10:27 | Reagovat

Vesmír, ale nic nepovažuje za správné či špatné, to jen vaše mysl. Karma je především síla návyku, je to vaše zvyková mysl. karma je tedy tvořená vaší myslí. Je-li vaše mysl prázdná i vaše karma je prázdná. Vaše mysl, ale byla vždy prázdná, tak i vaše karma byla vždy  prázdná. Karma vždy vede k utrpení. Pokud vytváříte dobrou karmu, nakonec se štěstí, které získáte změní v utrpení, protože je vše pomíjivé.

2 Johanz Johanz | E-mail | Web | 9. října 2016 v 10:35 | Reagovat

[1]:Hezký napsané ovšem už hůře pochopitelné. Ostatně úhel pohledu je to co je tady složité. Díky za reakci.
P.s. Bez mysli by vesmír neexistoval. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama