Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Únor 3.2.2015 Ráno -5

3. února 2015 v 10:20 | Dutka Zdeněk |  Fejetonky 222+

Z kotle vychází teplo a já poslouchám věčné brblání manželky, že je ji zima. Měli jsme zůstat v bytě na sídlišti stejně dům je dražší než byt. Jenže přijde jaro, všechno rozkvete a je po stescích. Peggy ječí falzetem, že chce ven a tak jdu nakrmit věčné hladové slepice. Začaly nosit vejce tak už je to veselejší. Už si doma děláme z potravin, co se dá, od chleba počínaje až po sýry a paštiky konče. Sice neovlivníme to, čím jsou vykrmeny prasátka na cestě k nám, ale to další zpracováni už ano. Paštika je úžasné chuti a vyjde na míň než třetinu ceny. Žena si prosadila nové varné centrum a tak jsme přešli z plynové trouby na elektrickou. Kuře má úplně jinou chuť. Není vysušené jako z plynu.
Sedím u PC a kladu písmenka na obrazovku. Bavím se komentováním Novinky.cz a v podstatě mi to připadá, jako bych čekal na smrt. Manželka je už tři měsíce na nemocenské a vypadá to na přímý přechod do důchodu. Sedím ji u zadku a nudím se. Ovšem tak si řeknu: Svoje sis užil, a přečtu si něco z minulosti. Prohlédnu nějaký obrázek ze vzpomínek a řeknu si ...co by jsi ještě chtěl . Přitulím Peggy stejně mne pořad kontroluje svým zrakem a já už mám podezření jestli ji manželka nedala do obojku kameru. Začíná další den stráveny u PC.


P.S. Sen: Nejdříve jsem kupoval byt. Bylo to v nové výstavbě v Nové vsi u vodárny. Zdálo se mi, že dvě stě tisíc je nízká cena, ale když jsem zjistil, že je dům z vepřovic a místo oken prosvítá světlo dírami ve zdi tak jsem od koupě ustoupil.

Najednou jsem se ocitl vedle mladé ženy, no nebudu to popisovat snad jen, že v nejlepším mi skočila Peggy na hlavu a probudila mne. Potvora jedna žárlivá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama