Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 7/12 Vysvědčení pro Zemana 3- ???Braňme prezidenta.

7. prosince 2014 v 15:08 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Neděle, 7. prosince 2014, 15:06:10


Zpráva sTisku:
Pravice zuří, že nezískala post prezidenta, který by podepsal cokoliv. Američtí poradci zklamali na celé čáře. Jenže Kalousek svojí politikou si zadělával na průser velmi dlouho, vlastně od doby kdy se v jeho režií potopila KDUČSL a on pak založil TOP 09. Tento sebestředný člověk by se spojil i se samotným ĎÁBLEM, (americkou ambasádou) aby se vrátil po krachu další jim založené a téměř zničené strany TOP 09, na výsluní. Totéž platí i o Bursíkovi s jeho potopením strany zelených, což jsem předvídal v den, kdy byl zvolený do čela této strany. Nyní se Bursík opět objevuje v řadách KDUČSL v čele další strany určené k zániku a to je LES. Tito dva ničitele země a stran, ve kterých se objeví, mají tolik drzosti, že vždy najdou lidi, které ošálí svými slovy a zatímco většina lidí hodnotí jejich skutky, Ti lidé hodnotí jejich sliby. Jsou to mastodonti politiky, která už nemá v Čechách nárok na úspěch obzvláště po tom, co dokázali za 25 let zničit.Občanská válka, aneb Zemanova pravda

Souvislosti:
Lenka Procházková na Parlamentních listech.
Úryvek:
Dnes 7.12.2014
Ukrajinou je to pro mne tak nepochopitelné. Jak to, že ty lidi, když máme internet, si údaje nenajdou. Vždyť polovina z nás umí rusky, vždyť se můžeme dívat i na ruskou televizi, abychom měli druhý obraz - nemusíme jim věřit úplně….ale je dobré si to srovnávat a hledat pravdu. Hledat!! A ne přebírat jeden názor. To nám pak zakrní mozky a jsme schopní opravdu vraždit se mezi sebou, Slovani. Mě to připadá strašné. Nebo ti Češi, kteří tam padli, už tři nebo čtyři, je jich tam asi 25, z Ostravska především. Jak to, že se o nich nemluví s úctou. A když Zeman řekne, že je tam občanská válka, což je absolutní pravda, tak jak to, že mu oponují, že se mu posmívají? Že to berou jako jeho prohřešek, říkat pravdu? Já musím říci, že ne se vším souhlasím, nejsem slepá, v něčem mám jiný názor než pan prezident, ale v tom hlavním on říká pravdu. A především my musíme hájit prezidenta, kterého jsme si zvolili v prvních svobodných přímých volbách! Vždyť ho zvolily skoro tři milióny lidí a teď nám pár Bursíků a Kocábů bude říkat, že ho musíme odvolat? Že se tím má zabývat ústavní soud? To je neuvěřitelné. Oni chtějí nabourat ústavu, oni chtějí zrušit přímou volbu prezidenta a tomu musíme zabránit, že si to v parlamentu někdo koupí - Babiš třeba, Schwarzenberg už doufám ne. Zeman je člověk, který zná historii, je bezpochyby vzdělaný a je dobrý politik a stratég. Nemusí mi být osobně sympatický, ale beru jej jako prezidenta na svém místě."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nejvetsi Frajirek Nejvetsi Frajirek | 8. prosince 2014 v 11:39 | Reagovat

Ten kdo vymyslel tuto konspiracni teorii je genius. Take je usmevne jak ti co pisi tyto fantasmagorie rikaji ze ostatni jsou zaslepeni nejakou propagandistickou lzi a sami predkladaji za pravdu nejaky blabol asocialnich silencu a ani si nedokazi predstavit ze svet se neridi podle toho jestli je nekdo s ruskem nebo proti nemu.

2 Johanz Johanz | E-mail | Web | 8. prosince 2014 v 11:48 | Reagovat

[1]: ŠKODA ŽE NEROZUMÍM VAŠEMU KOMENTÁŘÍ. O_O

3 Johanz Johanz | E-mail | Web | 8. prosince 2014 v 11:54 | Reagovat

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama