Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 6/12 Braňme prezidenta.

6. prosince 2014 v 20:20 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Někdy mi připadá, že lidé nemají zájem na tom přemýšlet vlastním rozumem a papouškují to, co zaslechli někde v mainstreamu. ČT poplatná svým konáním neznámo komu, protože její chlebodárci jsou jednoznačně poplatníci TV. Za těch 7.5 miliard ročně, které ČTV pobírá, by si lidé zasloužili minimálně objektivitu, když už tam nejsou redaktoři, kteří by mohli nosit hrdý název novinář.
V poslední době nás ČTV tlačí do názoru, že vše špatně pochází z Ruska a nejhorší člověk je prezident Putin, samozřejmě po prezidentu Zemanovi. Viděl jsem několik přenosu prezidenta Putina a říkám, že RUSKO může být hrdé na svého prezidenta. Jak jsou jejich odpůrci ubozí, ukázala akademická obec UK, když více méně přikázala svému rektorovi Zimovi, aby se omluvil za svůj výrok o tom, že demonstraci s vajíčky při uctění památky všech 17 listopadů, nazval nepřiměřenou.
Poptáme se sami sebe, jestli ty červené listy, kterými protestující mávali, koupili, když šli kolem papírnictví. To nebyl spontánní protest, ale příprava a pokus o puč. Jenže se organizátorům nepodařilo nadzvednout občany ze židlí a připojit je k protestům a to z jednoho důvodu, že to byla pitomost. Ostatně ohlasy na internetu mluví o něčem jiném než o podpoře MODRÝCH, KTEŘÍ MÁVAJÍ ČERVENÝMÍ PRAPORKY.
Nebudu psát o tom, že do toho je zapojena Americká ambasáda a váleční štváči v čele s Kalouskem a Švancenbergem. Nakonec snad má prezident svou rozvědku a jestli ne tak může najmout paní Nagyovou, která byla osvobozena a jistě bude hledat práci...

Na závěr jen odkaz na petici za podporu prezidenta Zemana

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama