Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 17/12 pohodlní policisté.

17. prosince 2014 v 15:05 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Bože daj lehko.

Před chvíli, asi deset minut, jsem odjížděl od obchodu HRUŠKA VE VŘESINĚ U OSTRAVY.
Policisté si tam podle mne, ale i podle pokladní, která reagovala na můj dotaz se slovy, už jsou tam zase, zřídili svou pozorovatelnu s pohodlným a bezpečným vybíráním pokut.Příjezd a odbočení k prodejně je zastaven dvojitou plnou čárou asi patnáct metrů za křižovatkou a že to nikdo nedodržuje je jasné. Nemá totiž odůvodnění. Daleko nebezpečnější je se otáčet na přilehlé křižovatce, abych se dostal do svého směru.
Když jsem odjížděl tak jsem otevřel okénko u spolujezdce a zavolal na policistu,který na onom parkovišti perlustroval nějakou mladou řidičku.
"Vy asi nemáte co dělat?"
"Je tam značka? Je! " Odpověděl.
Ano je,tak se postarejte o zrušení, je tam jen proto, aby jste mohli vybírat pohodlně pokuty a jste tady zaparkování pořád." Domluvil jsem a s nechtěným protočením kol jsem odjel. Odbočil jsem správně a na křižovatce, kde musí být dokonce zrcadlo, protože je nepřehledná se otočil. Když jsem jel kolem tak jsem mu z vrchu zatroubil a zamával, aby viděl že dodržuji předpisy.

Prostě naprosta a zbytečná buzerace a číhání tam, kde se nemůže nic stát. Notabene je tam 30 km rychlost a zátáčka, takže tam jezdí všichni pomalu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | E-mail | 20. prosince 2014 v 23:46 | Reagovat

Pane Dutko, upozornil jste na sebe odkazem v diskuzi na novinkách,proto jsem zabloudil až sem. Vaše politické názory mě vcelku nezajímají, zastavil jsem se až na článku o policistech. Z vašeho popisu je zřejmé porušování pravidel jak vámi tak i ostatních řidičů v místě. Chtěl bych vás ujistit, že systém značení v místě má svoje opodstatnění,napřklad i to, že křižovatka je příliš blízko. Při porušování pravidel je dobré se taky zamyslet nad tím, jak by to asi vypadalo, kdyby porušoval každý. Stejně tak si nelze vybírat s předpisů paragrafy které se mi zdají zbytečné a proto je nedodržui(mimochodem za to bezdůvodné troubení bych vám dal klidně flastra:)). Nechtěl jsem vás tímto poučovat ale mlčet nemůžu. Přeji klidné pohodové vánoce J.B.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama