Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Ráno 16.12.2014

16. prosince 2014 v 10:12 | Dutka Zdeněk |  Fejetonky 222+
Z vyhaslého kotle na mne kouká tma prosvětlená několika zářícími uhlíky, které slibují nepoužití zápalek.
Přihazuji reklamní plakáty různých marketů, které mne pravidelně zásobuji svými otravnými texty, a lákají mne, jako bezdomovce na polévku zadarmo. Neustále slevy vyšponovaly ceny tak vysoko, že už si je nekupuji ani v akci. Miloval jsem studentskou pečeť a při ceně 53 kč za 180 gramů jsem zjistil, že se bez ni pohodlně obejdu. Nekoupím si ji, ani když je v akci za 22 kč.
V kotli uhlíky zapálily papír a ten suché dřevo, které mi nachystali naši mladí, kteří pomalu přebírají žezlo mých povinností.
Kohout netrpělivě bubnuje zobákem na padací dvířka, která ho brání před nočními dravci. Vybíhá vítězoslavně s kurníku a ohlašuje svým kykyrykem začátek nového dne. Prohání své mladé
(něco mezi kuřetem a slepicí), ale ty ještě neví, co chce. Stará už je stará a mladé jsou mladé. Musí své touhy rozchodit vlastně rozběhat.
V kotli hoří zásoby z letní sluneční výhně uložené do dřeva a já si stavím na čaj.
AHMAD TEA London s hrdým nápisem baleno v Arabských emirátech, mi zasely do hlavy pochybnost, odkud ten čaj vlastně pochází? Při dnešní globalizaci bych se nedivil, kdyby objel pět krát zeměkouli, než přistál v regále TESCA. Naštěstí barví dobře a cena je ještě přijatelná a tak nehrozí, že si ho budu muset pěstovat sám. Zatím.
PC se rozjíždí se skřípěním, jako stará tramvaj v zatáčce a na mne vyskakuje obrázek, že nemám originální kopii Windows. Po pěti létech používání je to pro mne záhadou, protože vedle v pokoji u PC, kterému vládne manželka, nic takového nevyskakuje. No uvidíme. Možná je to jen pokus nějakých hackerů přispět si na své konto nějakou korunou získanou formou, bože daj lehko.

Dávám si do čaje jedovatý cukr s modlitbou, aby ještě za mého života, nepřišel nějaký aktívní pitomec které si volíme za své zástupce a který se potřebuje zviditelnit, na to, že je to bílá droga a nechtěl ho zakázat. Nejhorší je, že se tito námi zvolení zvolenci, snaží změnit i boží zákony,
viz: zakázat trávě růst. Tito říditelé naší společnosti by patřili spíše na psychiatrickou kliniku k dr. Chocholouškovi, protože alkohol, prostituci a trávu se ještě nikomu nepodařilo zakázat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama