Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 27/11 Otevřený dopis ČESKÉ TELEVIZI.

27. listopadu 2014 v 21:55 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Zdeněk Dutka, Ostrava
Čtvrtek, 27. listopadu 2014, 21:43:29 |
Zpráva sTisku:
Otevřený dopis ČESKÉ TELEVIZI.

info@ceskatelevize.cz

ČT... již šest let jsem neměl zapnutý váš kanál a to ani jediný. Dočetl jsem se z různých zdrojů, že prý manipulujete s veřejným míněním a plivete síru na jediného člověka, který byl zvolen lidem, na prezidenta této země.
Chci vám říct, že já se vámi nenechám manipulovat a s radosti to přenechám těm několika zoufalcům, kteří si neumí přeladit na jiný kanál. Váš obrovský moloch na kavčích horách Funguje jen díky tomu, že dostáváte poplatky od lidí této země.
Nejsou to peníze od americké ambasády, ani od politické reprezentace, ani kavárenských povalečů, jak se říká seskupení rado by demokratické pravice, ale od všech lidí teto země, kteří mají TV přijímač a kteří by pro tyto peníze našli jistě lepší využití, než je nacpat do nenasytných chřtánů nesolidních umělců a štváčů proti prezidentovi Zemanovi, Rusku a Číně.
Pan Moravec ta figurka s hubou plnou demokracie štve v pozadí proti RUSKU A ČÍNĚ. Myslím si, že lidé mají zájem žít v míru se všemi státy a připojovat se k jakékoliv štvavé kampani není smyslem existence ČT. Kdyby se rozhodovalo o tom, kdo má tyto poplatky dostat buďte si zcela jisti, že vaše kanály by to nebyly. To, že je to pro ostatní televizní kanály, které žijí jen z reklam velmi nespravedlivé, se nemusím zmiňovat.
Očekávám, že když už omylem přepnu na veřejnoprávní kanál, že budu objektivně informován o skutečném dění a nebudu muset poslouchat jakoukoliv štvavou kampaň. Je mi jedno, komu fandíte, nebo kdo vám ještě pokřivuje svědomí, ale pokud nedokážete rozpoznat pravdu od fikce, nebo zbožného přání tak za sebou zavřete dveře a odejděte.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jindra Jindra | 28. listopadu 2014 v 9:34 | Reagovat

To jste ještě neviděl, co předvaděli 17. 11. na "déčku" (kanál ČT-D / ČT-ART) ve vysílání pro děti propagandicticky překrucovali historii. Nenapadlo by mě že že v roce 2014, budu muset kontrolovat na co se mé malé dětí dívají a buď to vypnout nebo náležitě vysvětlit. S klidným svědomím mohu říci, že si pamatuju to, když jsem chodil v 80tých letech do pionýra, nevzpomínam si ale, že by mě v pionýru nějakým způsobem manipulovali. To se děje teď, (myslím tím masové ovlivňování lidí) na to neměli ani ti komunisti...

2 Radek Radek | E-mail | 28. listopadu 2014 v 10:09 | Reagovat

Souhlas, naprostý souhlas...
Není nakonec ČTxx televizí americkou? Německou? Evropskou-Unijní?  Tolik lživé propagandy nezvládl vytvořit ani mistr lží dr.Goebbels...

Mimochodem - viděli jste pořad Pečený sněhulák, vysílaný na ČT1 v pondělí 24.11. ve 21:00? To byl marast a žumpa. snad je za to už i někdo zažaloval...

Já na ČT1 koukám jen na Toulavou kameru a Objektiv, jinak je to pro mně mrtvá televize...

3 Bohdan Bohdan | E-mail | 28. listopadu 2014 v 10:58 | Reagovat

[1]: No to žasnu, že už i na "D", jinak na ten Art v noci rád koukám, ty filmy nejsou aspoň bezduché zabíjačky z USA. Odpornou promajdanovskou propagandu a nenávist proti Rusku vidím až od ukrajinské agrese proti jejich východním spoluobčanům. To se ČT projevila, čemu je zaprodaná.

4 Tomáš born Tomáš born | 4. prosince 2014 v 10:31 | Reagovat

Nadava bábě a mamce

5 danae danae | E-mail | 27. ledna 2015 v 17:36 | Reagovat

Jeden proruský kolaborant vedle druhého, lidé beze cti. Postkomunističtí přisluhovači mrtvé ideologie.
Lháři, že už sami nerozlišují kdy lžou a kdy ne. Tyto stránky podporují nenávist mezi národy, ruskou agresi a nenávistnou válku proti nezávislé zemi. Ukrajina je napadena ruským agresorem který zneužil její vnitrostátní problémy. V samotném Rusku by jakýkoli pokus o separatismus byl okamžitě potlačen a utopen v krvi s odkazem na vnitří záležitosti Ruské federace. Tak jak uboze lžou nejvyšší představitelé Ruska, tak stejně lžou jejich pohůnci pátá kolona v ČR, tedy zdejší přispěvatelé těchto kyselých textů.

6 Johanz Johanz | E-mail | Web | 27. ledna 2015 v 17:50 | Reagovat

[5]: Dlouho jsi se neozvala a já už jsem zapomněl na tvé nesouhlasné projevy se všemi mými názory. I když i pro tebe platí uplně první a druhá věta v MOTTU mého blogu. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama