Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 25/11 Dejte lidem zbraně.

25. listopadu 2014 v 10:12 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Občan, herec, toho času ministr obrany Stropnický chce vytvořit armádu záložníků v počtu asi 15000 lidí. Prý v případě nebezpečí, kdyby Česká republika byla napadena nepřítelem. (Nepřítel se dá vytvořit vždycky).
15 000 lidí bez pořádného výcviku, to je, jako by jste dali batoleti do ruky zbraň a poslali ho do války.Když budou vycvičeni, kdo bude ten výcvik platit? Zase občané, kteří se na štvavých kampanich a vyvolavání válek nepodílejí.
Jediný nepřítel, který je schopný proniknout na naše území, a proti kterému jsou záložníci k ničemu, jsou vrahové s "Islámského státu" a ti když proniknou na území Česka, tak jistě jen jako jednotlivci, nebo malé bojůvky. Úmyslně nepíší partyzánské, protože mám s tímto pojmem spojený boj lidí za druhé světové války, boj proti fašismu.
Abych se vrátil k IS tak tady nám budou zálohy k ničemu.Honit zločince je spíše povinností policie. (Ne aby terorizovali politické odpůrce.) Jestli se přenese boj IS na půdu Evropy což předpokládám, že s jejích touhou po Alláhovi a stoupajícím fanatismem a množství v Evropě přijde do několika měsíců, pomůže tady jen změnit zákon o zbraních a střelivu, protože jediný, kdo je schopný ubránit své domovy a blízké, jsou samotní občane.
Nechtěl bych se dožít toho, jak jsou lidé, nemuslimové vyvlékání za svých domovů a popravovaní. Moc mi to připomíná dobu, kdy za druhé světové války byly tak vyhlazeny celé vesnice. Nezapomenu ani na My Lai ve Vietnamu a jiné.
Proto bych požádal politiky, na jejichž pohodlný život jsem celý svůj život přispíval svojí prací, aby opustili nesmyslný zákon o zbraňové amnestii a raději šli cestou USA (snad jediné co na té zemi je dobrého) a umožnili lidem vlastnit zbraně pro svou obranu a obranu svých rodin.

Dodatek:
8.1.2014
To co jsem předvídal se stalo skutečností a v Paříži bylo zavražděno bojovníky za džihád 12 lidí v redakci jednoho časopisu.

Zpráva sTisku:
Máte pravdu pane Kuchař a já už několikrát psal o nesmyslné zbraňové amnestii, zatím co kolem nás je plno zbraní...Naprosto s vámi souhlasím.
Nepotřebujeme zbraně na nepohodlnou politickou "elitu" ale na obranu našich domovu a to nejen proti islámu, ale i proti zlodějům, kterých přibývá geometrickou řadou díky amnestiím ale i chudobě. Kdyby měli lide v redakci zbraně nemuselo by to dopadnout tak strašně, jak to dopadlo. Samozřejmě je nutný výcvik.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Enigma Enigma | 30. listopadu 2014 v 11:54 | Reagovat

Jenže právě USA se už delší dobu snaží lidem zbraně sebrat, je také třeba sledovat co se tam děje, lidé se tam proti tomu bouří.

2 Johanz Johanz | E-mail | Web | 30. listopadu 2014 v 18:50 | Reagovat

To já přece vím , ale ještě ten zákon nebyl přijat. Celá ta západní civilizace je o tom, že bojuje stát versus občan.Zoufala snaha úředníku a všech těch, kteří mají přidanou hodnotu nula dokázat sami sobě, že jsou potřební. Je jich čím dál tím více a oklešťuji právo člověka na existenci. Není daleko doba kdy se začnou požírat navzájem. [1]: :-(

3 crockfort crockfort | 12. prosince 2014 v 9:20 | Reagovat

Na hajlalahy v is bych hodil atom mozna bolavy ale jediny reseni tyhle situace v momnte kdy budou v mece tak bych ji tam osobne poslal. Doted.se na nich.jen vydelava je to asi fajn biznis pro ty zamorem ale my je mame za prdeli. V kobani bo.kdese tlucou tam bych vystavil vedle tabor pro uprchliky zbytek po presunu uprchliku okamzite zavalil CuC bombama (podlatkovejma co.jim implozi necha vybuchnout.mozky a jiny organy)druhy den bych uklizel odpad a treti.den jen zapalit ohnicek xD a 4den odpocivat a zajatcum a uprchlikum atd,. prenechat mesto s e vsemi statkami udelat z toho exemplarku tak to ty prasata vyjebany pochopi hned ze sou v prdeli kuwa zijou na pousti kdenic.neni jak to ze.maj scud a jiny rakety? je.to zasranej biznis,, takze war-ianta B je.. ale dost na hovno jako CZ je v predeli ale semknout evropu tak ze  by najednou.americe stopla transfery jako.letovej taklodni prostor tak tam ty bubaci pochcipaj hlady a munice jim dojde do vecera(kdozvas si ted vzpomel na hurvinkovo valku) haha rikatesi moc prosty,,, ano je to.ale tak,, jenze taky.je.to samej poseroutek a obamolezec xD takze co? hovnoevropa bude v prdeli my budeme v prdeli a amici? vysmaty za vodou xDD to.je.prcaal e ,,ted vazne pojde sem projit po pribrami za rudou vyhrabejme nekde starou rezonanci na.smetaku azkusme si postavit par proudovejch motoru a nakonec.to pojdme vsichni oslavit s lahvinkou ceskeho piva nad zari is v atamovem havu smrti,, budme humalni,,,

4 when when | 12. prosince 2014 v 17:26 | Reagovat

hm tak sem napsal komentar a stejne jako na novinkach a jonym int, odpadu i tady pada ruka cenzora az stul,, takze pampala odpadi,, :-D

5 Johanz Johanz | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 12:57 | Reagovat

[4]: Co to je za blábol??? [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama