Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 19/11...Znepokojení američané.

19. listopadu 2014 v 19:17 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Novinky.cz


Zpráva sTisku:

Jsem velmi znepokojen postojem tohoto amerického jestřába a jeho vměšováním se do vnitřních problémů ČESKÉ republiky. Nepotřebujeme politiku Americké konfrontace s žádným státem, se kterým USA rozpoutávají neustále vojenské konflikty. Jejích postoj světového četníka jen narušuje hospodářské vztahy, které by měla Česká republika budovat všemi směry bez ohledu na politickou příslušnost.
USA se snaží zbavit obrovského dluhu vůči ČÍNĚ rozpoutáním nejen lokálních válek. USA si buduje tak nepřátele a snaží se zároveň vnutit svým vazalům svůj pohled na svět.
Nejsme ovšem vazaly ani Ruska ani USA.
Nepotřebujeme jejich hospodářskou pomoc, nehledě k tomu,že je krytá dluhem USA vůči Číně.
Potřebujeme pragmatické mozky,které nás vytáhnou ze sraček do kterých jsme spadli za dvacetipětiletého budování kapitalismu.
Kam nás jejich pomoc a vliv dovedl je vidět na tom, že 1.5 milionu občanů České republiky žije na pokraji bídy, a že máme 800 tisíc nezaměstnaných.Tak špatné výsledky jsme nedosahovali ani za nejhlubší vlády komunismu.JE TO NAPROSTO NEPOROVNATELNÉ.
Každý kdo si pamatuje tu dobu a že jsme byli mezi první desítkou nejvyspělejších zemí světa,musí říct Mc Cainovi rozhodne NE

Vzkaz pro ČESKÉ POLITIKY. Vymaňte se ze své připosranosti a začněte stavět na České svébytnosti a naší schopnosti přežít mezi velmocemi. Nenechte se zastrašit z žádného velvyslanectvi, nebo nakonec si na nás bude dovolovat i stát Burundi. Postavte se čelem problémům a dělejte to co je výhodné pro lidi této země, jimž máte sloužit a kteří si vás platí. Neberte jidášský groš přisluhovačů a postavte se na vlastní nohy....Ještě není pozdě.

Zpráva stisku:
Co se do prvního komentáře nevlezlo. Fandím panu Zemanovi, který se nebojí pragmaticky nazvat věci pravými jmény. To že sankce vůči Rusku jsou kontraproduktívní je jasné každému kdo má kousek sedlácké krve v těle. (tím neni myšlen vztah k půdě)napsal jsem to ve sTisku hned se začátkem sankcí.
a že je pan Zeman pragmatik(prognostik) je zcela jasné i kdyby se placená modrá klaka umávala červenými praporky do bezvědomí.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama