Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 14/11 Znárodnění na Krymu.

14. listopadu 2014 v 9:54 | Dutka Zdeněk |  "Politika"


Zpráva sTisku:

Mám jen jeden dotaz. Jak Oligarchové získali majetek?
Odpověď. Tak že se dnes potuluji po zemi tlupy nezaměstnaných a bezdomovců a ti co mají práci jsou vyčerpání a na hranici bídy. Nejsem proti soukromému podnikání ostatně byl jsem první "živnostník" V ČSSR již v roce 1985 jsem dostal živnostenský list.

Ps: Pana Bakalu a kapitál, považuji pro tuto nejen tuto společnost za naprosto nebezpečnější než hordu bezdomovců, nebo i domovců propíjejících své sociální dávky. Pan Bakala získal za babku majetek v hodnotě miliard korun a to s vydatnou pomoci dnešního předsedy vlády, který mimo jiné sliboval zrušení církevních restituci až to dopadlo tak že v České republice má církev největší majetek na světě. Opět se ptám jak ho získala?
Odpověď: Tak že chudí jsou ještě chudší a bohatí bohatší.

Jak jsem už ve "sTisku" napsal, nevěřím oligarchům ani panu Babišovi, oligarchové jsou to lidé, kteří žijí z lidské bídy. Nevěřím ani komunistům a hlavně těm, kteří se přetransformovali do nových stran. Pár slušných zůstalo v KSČM, ale jsou bezvýznamní svou nečinností. Jen v době voleb kdy ostatní křičí jak byli komunisté špatní.
Strach s komunistu, hlavně s těch co to mysleli dobře a věřili v beztřídní společnost straší i po tak dlouhé době členy jiných stran a kapitál. Bojí se, že by se nejen přišlo na jejích zlodějny, ale že by začali jeden za druhým odcházet do vězení.

Nesouhlasím s tím, aby zisky společností podnikajících v České republice odcházely do ciziny na úkor našich lidí a svádělo se to na nezaměstnané, že berou dávky na hranici ač životního minima. Ostatně ani ti cikání, nejsou schopni spotřebovat tolik, aby to prosperující ekonomiku zničilo. Už jsem zaslechl, že se občan Babiš v příštím rozpočtu podívá na sociální výdaje státu.
ČEKÁ NÁS DALŠÍ UTAHOVANÍ OPASKŮ SE KTERÝM ZAČAL občan KLAUS???
Tady pomůže jedině celo lidové povstání a vymetení Augiášova chléva.

Nesouhlasím s tím, aby zisky společností odcházely do ciziny na úkor našich lidí.Je jedno jestli je to 40 miliard zisku(ne)České spořitelny,40 miliard Telekomunikací.
Začalo to Kuponovou privatizaci a kdo je hlavním viníkem je všem jasné. Nejsou to lidé této země, ale hyeny kapitálu a jejích přisluhovači.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 opus opus | 14. listopadu 2014 v 17:23 | Reagovat

[Smazaný komentář]
Dal jsem dva komentáře pod stejnou přezdívkou OPUS, tak co tady šachujete?

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama