Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 12/11 Děti mají hlad...

12. listopadu 2014 v 16:21 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Novinky.cz


Zpráva sTisku:

V závodní jídelně Brněnského učiliště jsme dostali přidáno, kolikrát jsme chtěli. Psal se rok 1967 a zdálo se, že nic nestojí v cestě rozkvětu socialismu. Často probíhaly večerní soutěže, o to kdo sní více knedlíku. Kuchařky byly dajné, všeho bylo dost i ta posrana mandarinka se na stole občas objevila. Všichni jsme pracovali, bavili se a neměli žádné existenční starosti. No až na mé rodiče, kteří už v té době šetřili na druhé auto a tak řízek byl jen v neděli. Otec soustružník a matka účetní ve Vítkovicích. Tři děti, třípokojový byt a každý rok rekreace. No k moři se jezdilo spíše na východ, nebo k Balatonu.

Tolik beznaděje kolik je v dnes této zemi jsme nezažili. Mnoho lidí lidí mělo zahrádky ať už na zeleninu, nebo na to aby si tam vodili milence. Dvě noci v hotelu na Chopku z ROH za padesát korun a nikdo si nemyslel, že ho ten druhý vykořisťuje.

Dnes otročíme Kapitálu v této zemi, který nás potřebuje jen na práci, protože nemají starost o zboží, které odeberou v Německu a tudíž mu stačí dávat nám minimální mzdu.
Kdyby byla ČR uzavřeném systému, museli by kapitalisté (zaměstnavatele) dávat lidem takové mzdy aby měli zajištěn odbyt zboží. Vzhledem a v důsledku globalizace jen otročíme na jiné země, kterých politici a obchodníci jsou lepší než ti naši. Myslím si, že vozit jogurty kolem světa a brambory z Egypta do Česka, které bylo bramborářskou velmocí je nesmysl. Dříve nebo později na to dojedeme.


Zpráva sTisku:

Středa, 12. listopadu 2014, 16:15:42

Pomalu se odbourávají vymoženosti, které lidé prosazovali skoro století. Nemyslím tím komunisty. Dělníci už prošli tím vývojem, kdy byly hladové stávky a zatím co oni neměli co do huby, stékala mastnota s panských stolů až na dvůr k jejích prasatům. Otroci si museli vybojovat svobodu snad v jediné válce, která kdy trochu zasáhla USA. Dnes to vypadá, že nám utahují kolem krku smyčku s KLAUSOVA opasku. Zkoušejí co vydržíme??? Tak to si vybrali špatný vzorek populace v ČR...my umíme žít skromně. Měli si na to vybrat země, které z rozežranosti neví co dříve jestli dovolenou v Karibiku nebo na Jamajce. Jejich ekonomika není výkonnější a lidé pracovitější ale co je bezpochyby,...nenechají si nic líbit a jsou v ulicích nato tata.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama