Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 10/11 Daňové ráje...offshor

10. listopadu 2014 v 21:58 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Když jsem kritizoval před několika měsíci, že zisky cizích firem, které u nás podnikají by stačily k pokrytí všech potřeb České republiky. Patří mezi ně všechny telekomunikační firmy, vodárny, energetické firmy a další... Zapoměl jsem na firmy, které se nechávají danit v zemích s nízkou daňovou zátěží. V zemích, které tak bezpracně, bez nároku na dokonalou infrastrukturu jaká je v ČR, vegetuji jako paraziti na Českých občanech a firmách, které tyto praktiky neprovádějí.
Celá globalizace má za následek jen přelévaní peněz (jinak řečeno lidské práce) z méně rozvinutých zemí do těch více rozvinutých. Je to hra s čísly, která však vyjadřují jen virtuální realitu. Kolik má natištěných FED dolaru nic neznamená. Počítá se jen s tím co je doma. To co je v bankách, se při jakékoliv krizi rozpadne na prach. Zlaté rezervy(KTEROU NEMÁME) ani dolarů, které nemají ani cenu potištěného papíru se nenajíme. Za firemní daně, které odtékají potůčky a potoky pryč z této země by jsme mohli dotovat zemědělství, platit důchody, opravovat silnice a školy, kultúra...
Tak že shrnutí je, že jsou předražené zakázky, jsou zdaněny v daňových rájích, a ještě zisky vyvezeny do cizích zemí. To jsou tři úniky finančních prostředku. Náš člověk potom trpně kouká, jak minimální plat v Německu je 39000 kč zatím co u nás je průměrný plat na který málo kdo dosáhne 23000 kč. To již při stejných cenách potravin a služeb u nás a za hranicemi ČESKÉ země.
Kdo za to může??? Jsou to jednoznačně politici všech vlád a stran od roku 1989. Počínaje Václavem Klausem zpackanou kuponovou privatizaci, a následným,rozprodejem FABRIK s jejich rozkradení a zničení.


Dodatek 26.12.2014

Zpráva sTisku:
Tak Putin není žádný hlupák a má to v hlavě spořádané. Ví kam odcházejí(odtékají) peníze ze země. Jenže na rozdíl od ČESKA SE RUSKO ničím vazalem nestane a nikomu se nepodaří ho vysát do dna, tak jako se povedlo vysát ČR.Díky politikům napříč politickým spektrem jsme na dně a víme kdo to nastartoval. Zahraniční kapitál a Čeští zloději tuto zemi schramstly, jako Číňan zrnko rýže. Dokonce i taková země, jako je Japonsko si hýčká své zemědělce, aby země měla potravinovou soběstačnost na rozdíl od nás, kteří v případné krize která je přede (za) dveřmi, budeme jíst salát z řepky olejné.


Dodatek 26.12.2014 /2

Zpráva sTisku:
My co pamatujeme velké stavby přehrad a kubík vody, který stál třicet haléřů víme, jak to bylo.Všechny přehrady Těrlicko,Šance,Dlouhé stráně,Žermanice, a z jiných krajů to neznám se postavili za dob socialismu. Většina vodovodu byla postavená v této době . Komu jdou zisky a kde končí je jasné. Místo aby živily vyprahlou pokladnu v této zemi, tak tečou peníze zahraničnímu kapitálu, který se jich zmocni. To je to správné slovo.
Zmocnil, aby vysával tuto zemi a rozmnožoval bídu lidí, kteří jsou na něm závislí.

Až bude třeba pojmenovat viníky, nebudeme to muset říkat ani moc nahlas, všichni známe ty jidáše, kteří zrazuji a okrádají vlastní zemi.Když zůstanu věrný předchozímu dodatku, budemé pít dešťovku?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milan Milan | 3. ledna 2015 v 5:00 | Reagovat

Ta reklama "Snížíme daňovou zátěž Vaší firmy! Offshore společnosti v daňovém ráji" se povedla :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama