Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Hisex 2

5. listopadu 2014 v 10:41 | JzM |  Fejetonky 222+
Psi ječí, jako zběsilí až mne donutí vyjít před dveře. Hlouček sousedů a auto na vozovce naznačují, že se něco stalo. Připlížím se k nim pomalým krokem válečného zvěda a ptám se, co se stalo. Vysvětlení netřeba. V příkopě leží mladý pes dcery souseda přes ulici Sibiřský Hasky, který po sražení automobilem spí věčným spánkem. Někdo nechal otevřené vrata do zahrady u jeho domu a pes poslušný svého pudu zamířil přímou cestou za krkem kohouta přes ulici. K jeho smůle mezi jejími domy leží frekventovaná silnice. Kohout to samozřejmě nepřežil, což jeho majitel kvitoval poznámkou "jdu ho oškubat na polévku".
Pamatuji si ještě jeho otce, kterému Sibiřský Hasky zardousil pět slepic. Bylo to před léty a ani Hasky ani soused už nežijí. Tehdy jsem slyšel rachot z druhé strany sousedova domu, a jelikož nás tehdy ještě nedělili ploty tak jsem se šel kouknout. Když jsem zabočil za roh, uviděl jsem Haskyho s hubou plnou peří, jak mu z tlamy visí slepice. Ostatní ležely kolem připravené ke škubání. Pes, když mne uviděl, se rozběhl domů.
Totéž asi udělala dnešní oběť a vyběhla vrátky přímo pod kola automobilu. Soused sice říkal, že na něj volal stůj, ale který pes na to slyší s plnou pusou peří a vědomím, že se dopustil něčeho v lidském světě nedovoleného. Auto čeká na silnici a blokuje cestu čekáním na policii. Vůbec se nedivím, že se někdy nemůžeme policie dočkat, když se pro škodu možná za pět tisíc volá policie. Tak si tady žijeme.P.s. Pominu skutečnost, že pes po nárazu odletěl téměř deset metrů což naznačuje, že auto nejelo padesátkou, jak je v obci a navíc v nepřehledné zatáčce nařízeno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama