Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Canafest 2014

8. listopadu 2014 v 21:52 | Dutka Zdeněk |  Fejetonky 222+

Největší hráči na světových trzích s léčivými prostředky jinak řečeno farmaceutické koncerny, neví jak dostat z konopného potenciálu co největší zisky.Nemohou vyvrátit jeho lečebné účinky.
Zakázat to sice jde, ale bylo by to, jako zakázat slunci svítit.Jejich zákazem by do soukromých rukou plynuly další obrovské částky, stejně jako s alkoholu a cigaret. Jenže rostlina, která provází lidstvo na jeho cestě tisíce let, si nedá poručit, aby nerostla tam, kde vypadne její semínko. To dráždí monopoly a jejich státní přisluhovače.

Foto ...Dutka

Vyjíždím z Ostravy doprovázený hustým deštěm, jak má správný podzim vypadat. V Praze vystupuji z Pendolina překvapený sluníčkem tak, že jsem zapoměl ve vlaku deštník. Snad někomu poslouží.To už se mi stáva čím dal tím častěji a tak možná konopí, které prý zpomaluje postup toho němce co mi neustále schovává věci a zastavuje třes, který dříve nebo později postihne každého bude alternativou k lékům které ničí ledviny a játra.
Než jsem po návratu přišel k autu, ktere jsem nechal na parkovišti u Hornbachu byl jsem téměř mokrý. Celý den pršelo. Jen jsem vystoupil z vlaku tak jsem se opět nemohl pořádně nadechnout.Zatracená Inverze a průmyslová oblast.Budu se muset přestěhovat někam na jih.
Foto...Dutka


Na rozdíl od loňského Canafestu jsem se tentokrát nechal zvěčnit mezi dvojčaty. Hned mne přestaly bolet nohy, když se přitiskly na mou mužnou postavu, která je určena k rozporcování na jatka. Přesto jsem si na Václavském náměstí neodpustil klobásu, která na rozdíl od té z roku 2012, stála místo 35 kč tak 70 kč.Odstraněni konkurence (bylo tam těch stánků víc) a řízená inflace Českou bankou to je svinstvo. Za dva roky sto procent. Potom si šetřete na důchod.Pojezdil jsem, kde se dalo ale z důvodu opravy v metru jsem se na Hradčany nedostal. Na Canafestu bylo lidí, jak v tramvaji ve špičce, když jeli havíři a oceláři na šichtu a navíc vstupne 200 kč mne odrazuje od cesty přiští rok . Jistě při tom zájmu by už mohli udělat ten festival "bylinek" i v Ostravě.

Pokračováni
Foto...Dutka Nikon3100
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama