Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Listopad 2014

sTisk 7/11 Filip ...Pal odsud Hajzle

7. listopadu 2014 v 13:41 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Zpráva sTisku:
Možná kdyby Filip jel do USA tak by si dokonce od toho bývalého člena KDU ČSL vysloužil pochvalu. Velitel TOP 09 Kalousek, po kterém kam šlápne, zůstává jen poušť, a teprve až odešel z KDU ČSL, se tato strana postavila opět na své byť hliněné nohy. Se vysmíval Filipovi, který má víc rozumu než celá pravice dohromady a ví, že Rusko je je náš dlouhodobý partner a v Doněcku prosazuje své zájmy a ochraňuje své lidi na rozdíl od USA, které jsou tisíc kilometrů od svých hranic.
Jak dopadla TOP 09, máme v čerstvé paměti. Ten Arcilotr volal Filipovi a chechtal se mu do telefonu. Tato politická mrtvola zničila, na co sáhla. Nekopu do mrtvol psal jsem o tom již v roce 2011...

http://johanz.blog.cz/1109/vize

Rusové jsou naši sousedé od pradávna a dnešní Rusko vedené Putinem je země, která se snažila spolupracovat s ostatními zeměmi a např. zakázka na letadlové lodě byla výhodná hlavně pro Francii. Sankce uvalené USA a jejími vazaly v EU, jsou kontraproduktivní pro EU a výhodné pouze pro USA. Navíc na světě se vždycky najde někdo, kdo sankce obejde.
HDP v Rusku od uvalení sankcí poskočilo z 2.5 procent na 4.5 procent.
Evropa je v rozkladu a USA uvalilo sankce na Maďarsko, že chce s EU vystoupit.
Doufám že politici poplatní těm kteří je skrytě nebo nepokrytě platí se vzpamatují a řeknou
AMI GO HOME…Nebo česky… Jděte do prdele.

http://johanz.blog.cz/1411/stisk-7-11-evropa-je-v-rozkladu

Před večerem: Babiš versus Němeček:


Zpráva sTisku:
Ten Babiš všem sedí, jako osina v zadku a to je znamením že zatím funguje dobře. Politická mrtvola Kalousek si musí přihřát polívčičku na každém "poklesku"To je zajímavé, jak si vyskakuje a ztrací glanc(nikdy ho neměl). Vyvolávat hlasováni o nedůvěře. Vždyť voliči mu dali jasně najevo co si o něm myslí. Těch pár mandátu co Topce zůstalo by si měl šetřit, protože po dalších volbách už nemusí TOPka vůbec existovat.No a kam půjde? Zpět do KDU ČSL, jako Bursík. Uděla kolečko a skončí, kde začal? Prdlačky, KDU ČSL se už podruhé stejným člověkem zničit nedá. No a Němeček ten má tolik másla na hlavě, že by ho včely odnesly na svůj piknik.


sTisk 7/11 Evropa je v rozkladu.

7. listopadu 2014 v 10:09 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Tak se nám ta vysněna Evropa začíná rozpadat pod rukama.
Státy, které vstupovaly s naději do tohoto nerovného svazku, začínají chápat, že to na ně byla ušita bouda. Trhy v bývalých východních státech zaplavili výrobky ze západu a vytlačili kvalitní potraviny, ale i jiné komodity z místních regionu. Lidé si nepomohli a navíc se změnou režimu dostali k moci šmejdí, pocházející z nomenklaturních kádru a nebál bych se říct, že i skrytí agenti, které tehdejší KSČ měla ukryté ve skryté i otevřené opozici. Všechny špatné vlastnosti lidí odhalila tato změna režimu.
Dnes, kdy nám USA podstrkuje válku až pod nos do Evropy se lidem začínají otevírat oči. Lidé se zbytky selského rozumu a nezmanipulovaní mainstreamovými medii začínají chápat, jaký byl na nás udělaný podvod, který začal KUPONOVOU PRIVATIZACI. Výprodej České republiky za babku zajistil budoucnost této zemi velmi černě.
Byla to velká chyba a jediné řešení je vrátit se kupředu.
Nepomůže nám v tom žádné NATO a EU ani mobilizace mladých lidí obnovením vojny.
Jen důsledné nazývání věcí pravými jmény a mluvení pravdy.
Nikdo nechce válku v Evropě kromě těch, kteří z toho mají užitek. V tiskové konferenci s Vladimírem Putinem, v podtextu zaznělo,že Rusko je jaderná velmoc a nenechá si kydat na vlastní dvorek.

Je na nás, s kým budeme spolupracovat. Ne poslouchat a být slouhy USA nebo EU, ale jako malý národ, který přežil uprostřed velmocí nám nezbývá než být sami sebou a spolupracovat tam kde je to výhodné.Nejsme přece ničí vazali.

Hisex 2

5. listopadu 2014 v 10:41 | JzM |  Fejetonky 222+
Psi ječí, jako zběsilí až mne donutí vyjít před dveře. Hlouček sousedů a auto na vozovce naznačují, že se něco stalo. Připlížím se k nim pomalým krokem válečného zvěda a ptám se, co se stalo. Vysvětlení netřeba. V příkopě leží mladý pes dcery souseda přes ulici Sibiřský Hasky, který po sražení automobilem spí věčným spánkem. Někdo nechal otevřené vrata do zahrady u jeho domu a pes poslušný svého pudu zamířil přímou cestou za krkem kohouta přes ulici. K jeho smůle mezi jejími domy leží frekventovaná silnice. Kohout to samozřejmě nepřežil, což jeho majitel kvitoval poznámkou "jdu ho oškubat na polévku".
Pamatuji si ještě jeho otce, kterému Sibiřský Hasky zardousil pět slepic. Bylo to před léty a ani Hasky ani soused už nežijí. Tehdy jsem slyšel rachot z druhé strany sousedova domu, a jelikož nás tehdy ještě nedělili ploty tak jsem se šel kouknout. Když jsem zabočil za roh, uviděl jsem Haskyho s hubou plnou peří, jak mu z tlamy visí slepice. Ostatní ležely kolem připravené ke škubání. Pes, když mne uviděl, se rozběhl domů.
Totéž asi udělala dnešní oběť a vyběhla vrátky přímo pod kola automobilu. Soused sice říkal, že na něj volal stůj, ale který pes na to slyší s plnou pusou peří a vědomím, že se dopustil něčeho v lidském světě nedovoleného. Auto čeká na silnici a blokuje cestu čekáním na policii. Vůbec se nedivím, že se někdy nemůžeme policie dočkat, když se pro škodu možná za pět tisíc volá policie. Tak si tady žijeme.P.s. Pominu skutečnost, že pes po nárazu odletěl téměř deset metrů což naznačuje, že auto nejelo padesátkou, jak je v obci a navíc v nepřehledné zatáčce nařízeno.

Znásilněná islámem...sTisk 2/11

2. listopadu 2014 v 9:01 | JzM
Co se na novinky.cz nevešlo...
Proti této "kultuře" se nedá bránit jinak než cíleným bombardováním a jak jsem zastánce humanity tentokrát bych doporučoval použití Neutronové bomby.Zpráva sTisku: Domobrana je jediné východisko proti těmto ale i jiným zlořádům. Ne připitomělá zbraňová amnestie, kdy policie vyhlašuje. VRAŤTE ZBRANĚ. Cepy a sudlice nám nepomůžou proti kalašnikovům, které mají jistě ukryté na půdách mešit. Jak to dopadá, vidíme na videu z jejích zemí, jak IS vraždí muže na obsazovaných územích. A oni jdou, jako telata na porážku.
Jak by to vypadalo v Evropě, si všichni dokážeme z ne tak dávné minulosti představit (Dachau, Osvětim). Je čas skončit s humanitou na nepravém místě.
Utečenci připlouvající do Evropy, jsou muži v plné síle. V přístavu Calais mezi těmi, kteří se chtěji propašovat do Anglie nebyla jediná žena. Nač taky? Vezmou si násilím Angličanky (Češky, Němky).
Čas se nám krátí a tato (Evropská) civilizace je ohrožena postupem barbaru. Není to poprvé v historii, kdy se barbaři dostali tak daleko do Evropy.
Tentokrát jsme si je pozvali sami a nasadili, jako veš do kožichu.

Vděčnost nečekejme.
http://johanz.blog.cz/1409/stisk-11


Neděle, 2. listopadu 2014, 10:23:25 | +13
Volby na Východě Ukrajiny


Jasné jako facka...lidé se rozhoduji o své budoucnosti a "demokratické státy" s tím nesouhlasí, protože se jim to nehodí do jejich plánu světa. Možná už by měly vystartovat americké bombardery a tomahavky mít pohotovost. Protože jestli tam vyhrají proruské síly má USA dalšího nepřítele v cestě ke světovládě...