Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Listopad 2014

sTisk 30/11 Umravněný akademik

30. listopadu 2014 v 22:03 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Novinky.cz


Zpráva sTisku:
Typické, a zcela poplatné minulosti mnoha akademiku, kteří podle věku prošli komunismem.
Kdo nejde s námi jde proti nám.
Ti co nejvíce křičeli o akademické svobody v 89 je nejvíce sami porušují.
Rektor Zima si dovolil mít jiný názor než ostatní a tak byl umravňen.
Bylo by zajímavé sledovat co by se stalo, kdyby se neomluvil.
Byl by odREKTOrován?
Myslím si, že to je největší prohra celé akademické obce po listopadu 89.
Ostatně k čemu je potřebujeme, když neslouží lidu této země?
Akademická obec, která má jeden společný názor není obec, ale sekta.
TO UŽ TADY BYLO.
Jste stejní, jako ti politici, kteří hlasuji dle stranických přikázání a ne podle svého nejlepšího svědomí. Prostě zbytečná banda parazitů na těle této země.
Když se objeví jeden sedlák se zdravým rozumem a začne nazývát věci pravými jmény, tak se seběhnete, jako kvokající slepice do hejna a jste schopni toho jediného kohouta uklovat,nebo zasypat červenými lístky.
Mám jen jednu otázku "AKADEMICI"kdopak vám sype zrní?
Připomínka k mladým akademickým kuřatům. Vy nemáte mozek???


Několik slov k průvodu PODLE NOVINEK.CZ ASI DVĚ STĚ LIDÍ, který dnes to je 1.12.2014 mířil na hrad.
Tolik hlouposti v jedné větě , kterou pronesla paní, která se zůčastnila průvodu, jsem snad ještě nezaslechl.

Cituji:
"Protestujeme, aby se Zeman paktoval s nedemokratickými režimy."
Chvíli se zamyslela a dodala.
"Jako jsou Čína a Rusko."
Už jen chybělo dodat: to nám řekli na Americké ambasadě.
Taky ji tam mohli říct, že Amerika dluží te nedemokratické Číně 3 biliony dolarů.

sTisk 30/11 Ganja je lék.

30. listopadu 2014 v 4:16 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Tak se mi to co jsem napsal ke konopí vymazalo a tak alespoň písníčka...ostatně je v ni vše.

Ostatně je mnoho solidních informací na Wikipedií.


Odpočinek

29. listopadu 2014 v 15:34 | JzM |  CARPE DIEM
Fotomontáž Dutka Zdeněk

sTisk 29/11 Mini komentáře.

29. listopadu 2014 v 9:52 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Sobota, 29. listopadu 2014, 09:18:56 |
Zprava sTisku:

Další z případů pomýlených činů Václava Klause.
Dobře řekl prezident Zeman, že žádnou amnestii nebude vyhlašovat.

Sobota, 29. listopadu 2014, 09:44:18 |
Zpráva sTisku:

Zajímavé, zřejmě ani nelidské podmínky ve vězení nemají vliv na pokles zločinnosti. Možná tak, že pachatelé nenechavají svědky svých zločinů, aby nemohli svědčit.


Pravděpodobnost že Francouzké loděnice dostanou od Ruska ještě nějakou zakázku je mizivá a důkazem, že Francie není jediná, kdo staví lodě je to, že zadní díl "Sevastopolu" si Rusové dělali sami. Veškerá snaha Putina obchodovat s Evropou se míjela účinkem a navíc USA zavlekli Evropu li do sporu na Ukrajině. Když Putin na Valdau řekl, že od teď se nebude ohlížet na ostatní a Rusko si půjde svou cestou, myslel to vážně. Práce Francouzských loďařů jde do pekla a Rusko si staví společně s Čínou největší překladiště na světě, které bude spojeno zároveň s loděnicí. Jediný efekt SANKCÍ je nezaměstnanost.
I když rubl jde vůči dolaru dolů, mají Rusové dost rezerv na to, aby se z toho nepodělali. I když nejsem ekonom (jako Kalousek)myslím si, že to může být vedlejším efektem přechodu Ruska na jinou měnu, případně snahou, aby Rusové nenakupovali v dolarech. Bylo by zajímavé zjistit, jak si stojí rubl k jiným měnám.sTisk 27/11 Otevřený dopis ČESKÉ TELEVIZI.

27. listopadu 2014 v 21:55 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Zdeněk Dutka, Ostrava
Čtvrtek, 27. listopadu 2014, 21:43:29 |
Zpráva sTisku:
Otevřený dopis ČESKÉ TELEVIZI.

info@ceskatelevize.cz

ČT... již šest let jsem neměl zapnutý váš kanál a to ani jediný. Dočetl jsem se z různých zdrojů, že prý manipulujete s veřejným míněním a plivete síru na jediného člověka, který byl zvolen lidem, na prezidenta této země.
Chci vám říct, že já se vámi nenechám manipulovat a s radosti to přenechám těm několika zoufalcům, kteří si neumí přeladit na jiný kanál. Váš obrovský moloch na kavčích horách Funguje jen díky tomu, že dostáváte poplatky od lidí této země.
Nejsou to peníze od americké ambasády, ani od politické reprezentace, ani kavárenských povalečů, jak se říká seskupení rado by demokratické pravice, ale od všech lidí teto země, kteří mají TV přijímač a kteří by pro tyto peníze našli jistě lepší využití, než je nacpat do nenasytných chřtánů nesolidních umělců a štváčů proti prezidentovi Zemanovi, Rusku a Číně.
Pan Moravec ta figurka s hubou plnou demokracie štve v pozadí proti RUSKU A ČÍNĚ. Myslím si, že lidé mají zájem žít v míru se všemi státy a připojovat se k jakékoliv štvavé kampani není smyslem existence ČT. Kdyby se rozhodovalo o tom, kdo má tyto poplatky dostat buďte si zcela jisti, že vaše kanály by to nebyly. To, že je to pro ostatní televizní kanály, které žijí jen z reklam velmi nespravedlivé, se nemusím zmiňovat.
Očekávám, že když už omylem přepnu na veřejnoprávní kanál, že budu objektivně informován o skutečném dění a nebudu muset poslouchat jakoukoliv štvavou kampaň. Je mi jedno, komu fandíte, nebo kdo vám ještě pokřivuje svědomí, ale pokud nedokážete rozpoznat pravdu od fikce, nebo zbožného přání tak za sebou zavřete dveře a odejděte.

sTisk 25/11 Dejte lidem zbraně.

25. listopadu 2014 v 10:12 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Občan, herec, toho času ministr obrany Stropnický chce vytvořit armádu záložníků v počtu asi 15000 lidí. Prý v případě nebezpečí, kdyby Česká republika byla napadena nepřítelem. (Nepřítel se dá vytvořit vždycky).
15 000 lidí bez pořádného výcviku, to je, jako by jste dali batoleti do ruky zbraň a poslali ho do války.Když budou vycvičeni, kdo bude ten výcvik platit? Zase občané, kteří se na štvavých kampanich a vyvolavání válek nepodílejí.
Jediný nepřítel, který je schopný proniknout na naše území, a proti kterému jsou záložníci k ničemu, jsou vrahové s "Islámského státu" a ti když proniknou na území Česka, tak jistě jen jako jednotlivci, nebo malé bojůvky. Úmyslně nepíší partyzánské, protože mám s tímto pojmem spojený boj lidí za druhé světové války, boj proti fašismu.
Abych se vrátil k IS tak tady nám budou zálohy k ničemu.Honit zločince je spíše povinností policie. (Ne aby terorizovali politické odpůrce.) Jestli se přenese boj IS na půdu Evropy což předpokládám, že s jejích touhou po Alláhovi a stoupajícím fanatismem a množství v Evropě přijde do několika měsíců, pomůže tady jen změnit zákon o zbraních a střelivu, protože jediný, kdo je schopný ubránit své domovy a blízké, jsou samotní občane.
Nechtěl bych se dožít toho, jak jsou lidé, nemuslimové vyvlékání za svých domovů a popravovaní. Moc mi to připomíná dobu, kdy za druhé světové války byly tak vyhlazeny celé vesnice. Nezapomenu ani na My Lai ve Vietnamu a jiné.
Proto bych požádal politiky, na jejichž pohodlný život jsem celý svůj život přispíval svojí prací, aby opustili nesmyslný zákon o zbraňové amnestii a raději šli cestou USA (snad jediné co na té zemi je dobrého) a umožnili lidem vlastnit zbraně pro svou obranu a obranu svých rodin.

Dodatek:
8.1.2014
To co jsem předvídal se stalo skutečností a v Paříži bylo zavražděno bojovníky za džihád 12 lidí v redakci jednoho časopisu.

Zpráva sTisku:
Máte pravdu pane Kuchař a já už několikrát psal o nesmyslné zbraňové amnestii, zatím co kolem nás je plno zbraní...Naprosto s vámi souhlasím.
Nepotřebujeme zbraně na nepohodlnou politickou "elitu" ale na obranu našich domovu a to nejen proti islámu, ale i proti zlodějům, kterých přibývá geometrickou řadou díky amnestiím ale i chudobě. Kdyby měli lide v redakci zbraně nemuselo by to dopadnout tak strašně, jak to dopadlo. Samozřejmě je nutný výcvik.sTisk 23/11 Stropnický bije na buben "ohrožení" ČESKÉ republiky.

23. listopadu 2014 v 13:03 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Novinky.cz


Stropnický nyní ministr České ne armády, která zůstala po zrušení ČESKOSLOVENSKÉ LIDOVÉ ARMÁDY. Bije na buben ohrožení. Vlastenecké cítění, které zmizelo s tím, jak politici zaprodali naši zemi kapitálu a zbytek odevzdali církvím, nemůže mít opodstatnění. Používat ho k chystanému zákonu o mobilizaci je naprosto kontraproduktivní.
Stejně jako sankce vyhlášené na RUSKO.
Harašení na nacionální strunu se táhne celou pravici a její ozvěny pochází z Americké ambasády.
Tímto způsobem si ANO zadělává na velký problém, aby vůbec prošla při dalších volbách.
Psal jsem v předchozím sTisku o harašení pravice zbraněmi a tak jsem rád, že vím, kam mohu zařadit hnutí ANO.
Jediný kdo má z politiků v této zemi koule je prezident ZEMAN a ten dokáže říct pravdu i když se to AMERIČANŮM nelíbí.

Možná a to se asi budu shodovat s tím že ohrožení s můžeme být ze strany Islámského státu ale tady nepomůže žádná záloha, ale vytvoření DOMOBRANY a svěření zbraní do rukou lidu. Jenže z toho má kapitál strach, jako z noční můry, aby lidé neobrátili zbraně proti nim.
Proto tak rychle rušili lidové milice a zbraně házeli do vysokých pecí.

sTisk 20/11...Korupce ve státní správě.

20. listopadu 2014 v 8:05 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Novinky.cz


Čtvrtek, 20. listopadu 2014, 07:53:30 |


Zpráva sTisku:
Plná verze.

Jsem už příliš "starý" na to abych vyšel do ulice a zúčastnil se protestu proti systému. Nemám praporek ani modrý ani červený a průvod by mne nechal daleko vzadu kulhajicího. Bolí mne noha na které mám ostruhu a čekací doba na rehabilitaci je tři měsíce.Dokonce neuvidím ani na hledí odstřelovací pušky, abych mohl střílet.Stejně je to zbytečné. Muselo by se to dělat jako s bizony v Americe.Bylo jich tolik že každým zastřeleným nastoupil na jeho místo jiný. Museli je vyhubit všechny a zbytek dát do rezervace. Tak jedině mi zbývá to péro, abych mohl psát, abych se doma nějak podílel.

Myslel jsem si, že ten systém, který jsem pomáhal protlačovat tím, že jsem si "sháněl" živnosťák už v roce 1985 bude správný a vynese naši zemi na vrchol desítky nejrozvinutějších zemi světa, kde jsme kromě platů už byli. Mýlil jsem se, dobře pro mne bylo do roku 1989. To ještě peníze na vylepšováni všeho kolem sebe měli i důchodci.Vyráběl jsem kuchyňské linky,dvířka s borovice.
Převrat uvolnil v této zemi tu nejhorší špínu, která byla do te doby víceméně skryta a korupci, která bujela v malém, nastartoval do max. obrátek. Opojení moci v OF a pod taktovkou VK tito špinavci zničili tuto zem a ponořili ji až ke dnu, ba aby jsme měli málo starosti kopíroval VK svůj vzor VH a dal lumpům amnestii. Pod to se skrylo hodně bílých límečku a věřím pevně, že se mu za to bohatě odměnili. Sodoma gomora.

sTisk 19/11...Norské pasy...

19. listopadu 2014 v 23:03 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Novinky.cz


Zpráva sTisku:

Norové se s předstihem chystají na uzavření hranic, když se boj IS přenese do Evropy. Mám podezření, že norská zpravodajská služba má informace, které ještě nepronikly na veřejnost. Uzavření alespoň částečné Norského hraničního prostoru, zabrání pohybu nežádoucích osob přes státní hranici. Rozdělení na pasy diplomatické, občanské a imigrantské je schopno zabránit nežádoucímu pohybu osob. Samozřejmě ještě zůstává otevřená zelena hranice, ale přece jen obsazení silnic a železnic včetně vzdušných koridoru je nejdůležitější.
Zavřít hranice jsou schopny země se fungující policii, která není určena k persekuování politických odpůrcu a dobrou armádou do 24 hodin.
I ten nevětší obránce lidských práv proti tomuto dělení pasů nemůže nic namítat.
No a kterých imigrantu je v Evropě nejvíce...přece z islámem obsazených zemí. Předpokládám, že brzy na to dojdou i státy Schengenu a budou se pasy znovu zavádět.
Nechci být prorokem, ale nevěřím tomu, že se IS zastaví před hranicemi Evropy.
Dnes jsou jen 320 km od Evropy a to je po dobré silnici jen tři hodiny cesty.
Kdo viděl brutalitu s jakou bojovnící za čistotu ISLÁMU podřezáváji krky svým zajatcům tak jistě nepochopí ty zmatence, kteří poletovali splašeně kolem podia, na kterém byli prezidenti okolních zemí.
Ti kteří mávali na prezidenta červenými kartami budou první kteří budou patolízalsky přizvukovat a děkovat Zemanovi, že nám k Rusku nechal otevřenou cestu.
Budeme rádí, když nás nenechá v boji s IS samotné.

KDO JE PŘIPRAVEN NENÍ PŘEKVAPEN.

sTisk 19/11...Znepokojení američané.

19. listopadu 2014 v 19:17 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Novinky.cz


Zpráva sTisku:

Jsem velmi znepokojen postojem tohoto amerického jestřába a jeho vměšováním se do vnitřních problémů ČESKÉ republiky. Nepotřebujeme politiku Americké konfrontace s žádným státem, se kterým USA rozpoutávají neustále vojenské konflikty. Jejích postoj světového četníka jen narušuje hospodářské vztahy, které by měla Česká republika budovat všemi směry bez ohledu na politickou příslušnost.
USA se snaží zbavit obrovského dluhu vůči ČÍNĚ rozpoutáním nejen lokálních válek. USA si buduje tak nepřátele a snaží se zároveň vnutit svým vazalům svůj pohled na svět.
Nejsme ovšem vazaly ani Ruska ani USA.
Nepotřebujeme jejich hospodářskou pomoc, nehledě k tomu,že je krytá dluhem USA vůči Číně.
Potřebujeme pragmatické mozky,které nás vytáhnou ze sraček do kterých jsme spadli za dvacetipětiletého budování kapitalismu.
Kam nás jejich pomoc a vliv dovedl je vidět na tom, že 1.5 milionu občanů České republiky žije na pokraji bídy, a že máme 800 tisíc nezaměstnaných.Tak špatné výsledky jsme nedosahovali ani za nejhlubší vlády komunismu.JE TO NAPROSTO NEPOROVNATELNÉ.
Každý kdo si pamatuje tu dobu a že jsme byli mezi první desítkou nejvyspělejších zemí světa,musí říct Mc Cainovi rozhodne NE

Vzkaz pro ČESKÉ POLITIKY. Vymaňte se ze své připosranosti a začněte stavět na České svébytnosti a naší schopnosti přežít mezi velmocemi. Nenechte se zastrašit z žádného velvyslanectvi, nebo nakonec si na nás bude dovolovat i stát Burundi. Postavte se čelem problémům a dělejte to co je výhodné pro lidi této země, jimž máte sloužit a kteří si vás platí. Neberte jidášský groš přisluhovačů a postavte se na vlastní nohy....Ještě není pozdě.

Zpráva stisku:
Co se do prvního komentáře nevlezlo. Fandím panu Zemanovi, který se nebojí pragmaticky nazvat věci pravými jmény. To že sankce vůči Rusku jsou kontraproduktívní je jasné každému kdo má kousek sedlácké krve v těle. (tím neni myšlen vztah k půdě)napsal jsem to ve sTisku hned se začátkem sankcí.
a že je pan Zeman pragmatik(prognostik) je zcela jasné i kdyby se placená modrá klaka umávala červenými praporky do bezvědomí.

sTisk 17/11 Prezidenti a vajíčka.

17. listopadu 2014 v 21:14 | Dutka Zdeněk |  "Politika"


Novinky.cz


Demonstranti urážejí hlavy státu a policie mlčí. Kdo řídí Českou policii.

Brutální zásah policie proti Zemanové příznivkyni Věře Řezníčkové z předchozího dne, a rozdílný postup u pokládání květin u pomníku k výročí 17 listopadu. Tady něco ošklivě páchne.
Policie mlčky přihlíží, jak rozvášněný dav háže vajíčka na prezidenty spřátelených státu.

Ještě jednou se ptám kdo řídí českou policii.

Ostrava Pondělí, 17. listopadu 2014, 20:48:40
Inteligentní člověk se nenechá vyhnat do ulic několika vulgárními slovy, byť by je řekl sám prezident zeměkoule.
Navíc, jak už tady někdo řekl, mladí jejichž slovník se hemží vulgarizmy už vůbec nééé.
Souhlasím s panem Babišem a navíc k článku že Zeman rozděluje zemi.
Ne Zeman rozděluje zemi, ale ti co ztrácejí svou moc a vyvolávají tyto demonstrace...Nebo mi chce někdo namluvit, že těch stovky červených lístku dostali ti mnozí bezdomovci (podle fotografii to tak vypadá) a ostatní od armády spásy, když přišli na oběd???

Však ono vyjde najevo, kdo to spískal.
Já bych tipoval na pana Kalouska s vydatnou podporou Amerického velvyslanectví,On je to taková zašťara, že by to dokázal zorganizovat. Jistě mu zůstalo v TOPce dost pochlebovačů, aby s jejich pomoci a nějakým tím milionem tuto akci provedli. Jen blázen by si namlouval, že to bylo přirozenou reakci, na Zemanova slova.Zeman neleze USA do zadku a řídí se tím co je pro tuto zemi výhodnější.
V zemi kde statisíce nezaměstnaných nevyjde do ulic, i když trpí hlady tak už už jsou diví, aby vyběhli na povel PUSSY RIOT.

Pamatujte: ROZDĚL A PANUJ, anebo KDO Z TOHO MÁ UŽITEK

sTisk 17/11...Policejní brutalita. 2

17. listopadu 2014 v 19:51 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Zpráva sTisku.

Dnes na TV Prima, večerní zprávy: Internetem koluje video s údajným obsahem brutálního útoku policie.

Zákrok proti politické aktivistce, která jela podpořit prezidenta Zemana, byl prý správný a adekvátní, říká policejní mluvčí a nějaký náhodný advokát.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

Tak postupovala i Komunistická policie proti těm, kteří se odvážili vyslovit jiný názor.

Proti Zemanovská klika, která vyvíjí štvavou kampaň pro několik nevhodně použitých slov,(když chceš psa bít vždy si hůl najdeš) se dokonce rozhodla aktivistku Věru Řezníčkovou(60) obžalovat z narušení veřejného pořádku.
Nic se nezměnilo za 25 let a metody bývalé vládnoucí kliky, která tahá nadále za provázky jsou stejně brutální, jako byly metody STB před předaním moci skrytým agentům v OPOZICI.

Jak byl zákrok adekvátní je ze záznamu jasně vidět.
Na verbální projevy aktivistky, které nebyly ani urážlivé, nebo sprosté, odpovídá policie brutální silou. Žena nebyla ozbrojena ani se nechystala na nikoho útočit. Dokonce policistu přesvědčovala, aby ji nechal odjet, Přesto byla vyvlečena z automobilu a znehybněna. Chmaty a chvaty určené k znehybnění nejhorších grázlu, byly použity na bezbranné ženě. Doufám, že to viděla matka zasahujícího policisty...


Johanz.sBlog.cz

16. listopadu 2014 v 20:52 | JzM |  TÉMA TÝDNE.
Když jsem si založi blog na tehdy ještě fungujícím sBlogu na Seznamu psal se rok 2008. Bylo to proto, že jsem měl v sobě ohromný přetlak a psaním jsem ho ze sebe dostal ven. Poprvé jsem blog smazal na popud své tehdejší přítelkyně, které se nelíbilo, že píší o sobě a samozřemě i o ní.(Titran a Natálie) Jo paní učitelka, měl jsem vědět, že vše co se o nich píše je pravda.
Navíc tato byla ke všemu ještě krásná.Po druhé jsem blog už nezrušil, ale zase to za mne učinil seznam.cz, který bez skrupuli přikročil ke zrušení blogů. Tak jsem přešel tady na Blog.cz a zatím jsem tady čtyři roky.
V poslední době se už nevěnuji lásce, jako kdysi,takže mé další přítelkyni se nepodařilo mne přesvědčit, abych blog zrušil. Láska ano, ale kdo si to bude po rozchodu všechno pamatovat a že jsem měl pravdu se ukázalo po 3.5 létech,(Jája a Já)Takže nakonec se ukázalo že jediný kdo naprosto respektuje že trávím hodiny psaním blogu je moje manželka. Svatá to žena. Jistě se za mne přimluví i v pekle, aby mne tam nevzali.
Teď po malé přestávce jsem se vrhl na psaní politických komentářú a plátí ještě více motto z úvodní strany blogu...
Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.
Za čtyři roky dvacet tisíc návštěv a za poslední dva měsíce deset tisíc. Psaní je pro mne, jako pro někoho třeba hulení travy, nebo sex. Už bez toho nemohu být a tak doufám, že ještě dlouho udržím ruku nad klávesnicí a myšlenky v kokosu.Cesta se krátí neuvěřitelným tempem a za chvíli třeba trenovat skoky do rakve. I když jsem byl přesvědčený, že se dožiji 98 let přece jen to nebude tak snadné. Můj otec ještě žije a tak doufám, že jsem geny zdědil po něm.Poslední srandy s milenkou mi na zdraví nepřidali a přesto, že touhy jsou stále latentně skryté a občas vyrazí na povrch.Jednou až se tady přestanu objevovat a administratoři smaží můj blog, ztratí se moje virtuální existence z internetu i ze skutečnosti. Vrátím se do Matrixu a budu čekat na znovuzrození.JzM

Jsme lidé.

16. listopadu 2014 v 18:21 | But... |  Kmetoviště

Jsme lidé proto, že dokážeme projevit soucit a lítost ,
nejen svým přátelům ale i lidem které neznáme.

sTisk 16/11...Policejní brutalita.

16. listopadu 2014 v 11:00 | Internet |  "Politika"

Tak toto si nedovolili ani komunističtí policajti . Je to jako zásah gestapa v předvečer druhé světové války.
Jestli to je to co nás čeká tak chraň nás BŮH. Policisté tuto situaci jednoznačně nezvládli.

Dnešní policie by ve jménu ochrany pořádku mocných neváhala po demonstrantech, kteří jsou na dně i střílet.Jak se Kapitalismus brání silou mocí i s použitím armády vidíme i na Ukrajině nebo USA.

Nechápu, jak mohou někteří lidé tento zákrok schvalovat, je to vyloženě politická provokace, která je docela možné byla někým řízena.

Že se nic nezměnilo je platné z arogance těch, kteří by měli pomáhat a chránit.Jako včera v Praze a nic na tom jestli to bylo vyprovokované, ten policista tu ženu vytahoval z poza volantu chvatem, který je určený pro úplně jiné typy zásahu.Nehledě na to, že žena za volantem je naprosto bezbranná a nikoho neohrožovala.


sTisk 16/11...USA končí s válečnou retorikou.

16. listopadu 2014 v 10:13 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Usa končí s válečnou rétorikou vůčí Rusku.


Zpráva sTisku:
Zajímavé že podle mých zkušeností to je úplně naopak a Obama to řekl, jestli to řekl, jen proto, aby neztratil tvář před Američany. Jen obrovské částky, které Francie bude muset zaplatit za nedodání dvou letadlových lodí. Všichni normálně myslící vědí, že všechny ty sankce poškodily hlavně EU a že Rusko je odběratel zboží, které Evropa vyrobí a Rusové za něj platí hlavně plynem. Strach z Ruské zimy, která Evropě hrozí, přinutila její politiky k nátlaku na USA, aby upustilo od válečné rétoriky vůči Rusku. Číst mezi řádky je lepší, než papouškovat Mainstreamová media. Pravda je jedna, ale její výklad má mnoho úhlu pohledu.

Farizejství Camerona, který se ohání jednotou USA a Evropy je neskutečné. Zatím co doma neustále vyhrožuje vystoupením Británie s EU a Skotové chtějí vystoupit ze svazku Britů on se ohání jednotou. Evropa se rozpadá zevnitř a on prezentuje jednotu.
Myslí si snad pan Cameron, že Putin je pitomec???
Ne myslí si, že mu to všechno sežereme i s navijákem. Nevím jaký je vzájemný obchod mezi Británií a Ruskem nebo Evropou a Ruskem, ale věřím tomu, že příklon Ruska k Asijským a Jihoamerickým státům, přelety strategických bombardéru nad oceánem v "blízkosti" USA ukázaly válečný štváčům, že se Prezident Putin nedá zastrašit harašením zbraní a zahnat do kouta.

Ostatně USA a Evropa ho budou potřebovat proti rozpínavostí Islámu.

sTisk 15/11 Schwarzenberg

15. listopadu 2014 v 20:38 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Novinky.cz


Sobota, 15. listopadu 2014, 20:26:10 |

Takové typiše čechiše jméno.
Jeden z mnoha důvodu proč ho lidé nezvolili za českého prezidenta.
Jak zní ZEMAN a jak zní Schwarzenberg.
Pořád se ho nemohu naučit vyslovit a to umím říct i třitisícetřistatřicettři.
Prý se budeme muset o svou obranu starat sami, řekl "kníže"? Jako, kdyby jsme neměli jiné starosti, tak začneme budovat vojsko a povede ho kdo jiný než Kalousek se hrabětem, nebo co to je.
Říkal jsem si kde asi se Kalousek po dalším krachu tentokrát v TOP 09 vynoří a ejhle on bude budovat českou armádu.
Že by cítil možnost spousty trafik, když Česka republika zavede povinnou vojnu??? Co jiného. Hodně peněz na obranu to už se nějaká ta miliarda ztratí, aniž by si toho někdo všiml. Pán Kalousek se svými padáky by mohl dělat majora parašutistům. Kokta mu bude dodávat dřevo na rakve,
do kterých mladí parašutisté budou skákat přímo s letadel.
Jo a kolik bude potřeba vojenských funkcionářů, což by mohli obsadit ztracenci z TOP 09 a ODSčást druhá:

Zpráva sTisku:
Kdo to je ten Švancenberk s TOP 09 Na toho jsem ve mé Evropské vizi z roku 2011 úplně zapomněl.


Nějak mu to s tím rozpoutáním války na Ukrajině nevyšlo a teď začne házet jedovaté sliny válečného štváče tady v Česku. Vůbec nechápu voliče TOP 09.
Vždyť pán kníže patří k těm, kteří vždycky vyjednávali z pozice síly.
Slušnost, považovali za slabost. Stejně, jako cikáni.

Jenže tak to není a předvádí nám to prezident Putin.
Švancenberk se může z toho pominout...
Američané pustili Ukrajinu se zřetele, protože pochopili, že si ukousli příliš velké sousto a v souvislosti s Ruskem, žádný steak z medvěda nebude.
No a Pán Kníže Karel má smůlu. Co teď předhodí svým přátelům a vůdcům světového kapitálu.
Že by rozpoutal válku mezi Českem a Slovenskem??? Zklamal jsi kníže.

Světový kapitál začíná kopat kolem sebe, jako kobyla která chcípá, protože chápe, že jeho doba je u konce.
Lidé získávají informace přímo z celosvětové sítě internetu, bez zprostředkovatelů v Mainstreamových médiích a bez servilních novinářů poplatných těm, kteří je platí .Politici mají čím dál tím menší vliv na obyčejného průměrného člověka, který má jen trochu zdravý rozum. Mladí lidé chtějí žít bez válek a bojů a to po celém světě.
Jediný kdo má zájem o konfrontaci jsou zbrojní koncerny, a kde je jich nejvíce všichni víme.
Proto se zeptejme, komu slouží tito lidé, kteří volají po ozbrojených střetech pod záminkou, že osvobozuji ty, kteří osvobozovat do této doby nepotřebovali. Komu slouží TOP09,s Kalouskem a Knížetem v čele??? Komu sloužilo zkrachovalé ODS. Mějte se na pozoru.

Západ slunce nad Evropou.

14. listopadu 2014 v 11:47 | Dutka Zdeněk |  Foto-Atmosféra
Až jednou někomu rupnou nervy a zmáčkne knoflík, jako navrhuje Pan Hess v komentářích na novinkách.cz tak nám slunce přestane svítít po sta let, než mračna radioaktivního prachu usednou na zničenou civilizaci.Jenže vánoce se blíži a vánoční kaktusy kvetou, jako každý rok a budou kvést i bez lidské civilizace.


Foto Dutka Zdeněk

sTisk 14/11 Znárodnění na Krymu.

14. listopadu 2014 v 9:54 | Dutka Zdeněk |  "Politika"


Zpráva sTisku:

Mám jen jeden dotaz. Jak Oligarchové získali majetek?
Odpověď. Tak že se dnes potuluji po zemi tlupy nezaměstnaných a bezdomovců a ti co mají práci jsou vyčerpání a na hranici bídy. Nejsem proti soukromému podnikání ostatně byl jsem první "živnostník" V ČSSR již v roce 1985 jsem dostal živnostenský list.

Ps: Pana Bakalu a kapitál, považuji pro tuto nejen tuto společnost za naprosto nebezpečnější než hordu bezdomovců, nebo i domovců propíjejících své sociální dávky. Pan Bakala získal za babku majetek v hodnotě miliard korun a to s vydatnou pomoci dnešního předsedy vlády, který mimo jiné sliboval zrušení církevních restituci až to dopadlo tak že v České republice má církev největší majetek na světě. Opět se ptám jak ho získala?
Odpověď: Tak že chudí jsou ještě chudší a bohatí bohatší.

Jak jsem už ve "sTisku" napsal, nevěřím oligarchům ani panu Babišovi, oligarchové jsou to lidé, kteří žijí z lidské bídy. Nevěřím ani komunistům a hlavně těm, kteří se přetransformovali do nových stran. Pár slušných zůstalo v KSČM, ale jsou bezvýznamní svou nečinností. Jen v době voleb kdy ostatní křičí jak byli komunisté špatní.
Strach s komunistu, hlavně s těch co to mysleli dobře a věřili v beztřídní společnost straší i po tak dlouhé době členy jiných stran a kapitál. Bojí se, že by se nejen přišlo na jejích zlodějny, ale že by začali jeden za druhým odcházet do vězení.

Nesouhlasím s tím, aby zisky společností podnikajících v České republice odcházely do ciziny na úkor našich lidí a svádělo se to na nezaměstnané, že berou dávky na hranici ač životního minima. Ostatně ani ti cikání, nejsou schopni spotřebovat tolik, aby to prosperující ekonomiku zničilo. Už jsem zaslechl, že se občan Babiš v příštím rozpočtu podívá na sociální výdaje státu.
ČEKÁ NÁS DALŠÍ UTAHOVANÍ OPASKŮ SE KTERÝM ZAČAL občan KLAUS???
Tady pomůže jedině celo lidové povstání a vymetení Augiášova chléva.

Nesouhlasím s tím, aby zisky společností odcházely do ciziny na úkor našich lidí.Je jedno jestli je to 40 miliard zisku(ne)České spořitelny,40 miliard Telekomunikací.
Začalo to Kuponovou privatizaci a kdo je hlavním viníkem je všem jasné. Nejsou to lidé této země, ale hyeny kapitálu a jejích přisluhovači.


sTisk 13/11...Vyprofilovanost novinářů i politiků.

13. listopadu 2014 v 9:57 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Novinky.cz

Zdeněk Dutka, Ostrava

Čtvrtek, 13. listopadu 2014, 09:42:25 |
Zpráva sTisku:
Evropa se rozpadá na prvočinitele a vy tady blábolíte o tom, že je tady část občanu, kteří dají přednost před jistotou životní úrovně před svobodou.
Naše země není vůbec svobodná a nikdy nebyla. Nejhorší na tom je, že jsme lezli vždy velmocem do zadku, jako vazali a ne jako suverénní kmen. Nic na tom nezmění Váš, ale ani můj pohled. Poplatnost politiku USAkům je otevřeně vidět na postojích tkz. pravice i když je to v podstatě přetransformována levice. Nikdo nevidí, kolik Putin vynaložil úsilí, aby přiměl svět ke spolupráci. Většinou se mu to podařilo a jen jediný, kdo chce neustále konfrontaci a být hegemonem světa je USA. Evropští politici vidí, že je to cesta do pekla, ale nejsou schopni se odtrhnout od podřízenosti k USA a začít budovat svojí EVROPSKOU nezávislou politiku spolupráce.
Není třeba novinářskou školu, aby člověk selského rozumu pochopil, o co jde. Vy jste už ten rozum ztratil, pokud jste ho nezaprodal?

Je těžko vidět věci kriticky a přitom nespadnout ve vychvalování bývalých úspěchu, ale vychvalováni svobody, která tady "kromě toho, že můžeme nahlas reptat" není a nebyla, je slepou činností. Uplatní a hůře, přímo zlodějští politici a nejen český kapitál je schopen své oponenty, nebo bíle koně ponořit navždy do vln Orlické přehrady ať už obrazně nebo doopravdy.
Jsou to lidé, kteří bez skrupulí jdou za svým cílem a tím jsou peníze a moc. Je jedno jestli se za tím skrývá touha dokázat si svou výjimečnost, nebo je to porucha osobnosti, v obou případech to je pro okolí devastující.

Novinky.cz
Čtvrtek, 13. listopadu 2014, 13:21:19

Placená klaka se pouští do rozboru světové politiky. Já mám na blogu alespoň napsáno:
Autor vychází se směsi domněnek a faktů a nezakládá si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Jen položím těm borcům otázku, zda dobře poslouchali tiskovou konferenci pana Putina, který řekl, že Rusko už nadále nebude
ustupovat před rozpínavosti USA a bude si dělat svoji politiku.
Ty Vaše postřehy, když dnes už i malé dítě ví kolik má US army po světě základen jsou směšné. Možná se kočkuje Čína s Japonskem sto let o nějaké ostrovy, ale jsou to sousedé. Stejně, jako Ukrajina sousedí s Ruskem.

sTisk 12/11 Děti mají hlad...

12. listopadu 2014 v 16:21 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Novinky.cz


Zpráva sTisku:

V závodní jídelně Brněnského učiliště jsme dostali přidáno, kolikrát jsme chtěli. Psal se rok 1967 a zdálo se, že nic nestojí v cestě rozkvětu socialismu. Často probíhaly večerní soutěže, o to kdo sní více knedlíku. Kuchařky byly dajné, všeho bylo dost i ta posrana mandarinka se na stole občas objevila. Všichni jsme pracovali, bavili se a neměli žádné existenční starosti. No až na mé rodiče, kteří už v té době šetřili na druhé auto a tak řízek byl jen v neděli. Otec soustružník a matka účetní ve Vítkovicích. Tři děti, třípokojový byt a každý rok rekreace. No k moři se jezdilo spíše na východ, nebo k Balatonu.

Tolik beznaděje kolik je v dnes této zemi jsme nezažili. Mnoho lidí lidí mělo zahrádky ať už na zeleninu, nebo na to aby si tam vodili milence. Dvě noci v hotelu na Chopku z ROH za padesát korun a nikdo si nemyslel, že ho ten druhý vykořisťuje.

Dnes otročíme Kapitálu v této zemi, který nás potřebuje jen na práci, protože nemají starost o zboží, které odeberou v Německu a tudíž mu stačí dávat nám minimální mzdu.
Kdyby byla ČR uzavřeném systému, museli by kapitalisté (zaměstnavatele) dávat lidem takové mzdy aby měli zajištěn odbyt zboží. Vzhledem a v důsledku globalizace jen otročíme na jiné země, kterých politici a obchodníci jsou lepší než ti naši. Myslím si, že vozit jogurty kolem světa a brambory z Egypta do Česka, které bylo bramborářskou velmocí je nesmysl. Dříve nebo později na to dojedeme.


Zpráva sTisku:

Středa, 12. listopadu 2014, 16:15:42

Pomalu se odbourávají vymoženosti, které lidé prosazovali skoro století. Nemyslím tím komunisty. Dělníci už prošli tím vývojem, kdy byly hladové stávky a zatím co oni neměli co do huby, stékala mastnota s panských stolů až na dvůr k jejích prasatům. Otroci si museli vybojovat svobodu snad v jediné válce, která kdy trochu zasáhla USA. Dnes to vypadá, že nám utahují kolem krku smyčku s KLAUSOVA opasku. Zkoušejí co vydržíme??? Tak to si vybrali špatný vzorek populace v ČR...my umíme žít skromně. Měli si na to vybrat země, které z rozežranosti neví co dříve jestli dovolenou v Karibiku nebo na Jamajce. Jejich ekonomika není výkonnější a lidé pracovitější ale co je bezpochyby,...nenechají si nic líbit a jsou v ulicích nato tata.

sTisk 11/11...Suverenita ČR dostáva na frak.

11. listopadu 2014 v 11:31 | Dutka Zdeněk |  "Politika"

Zpráva sTisku:
Pane Vondra ani mi tak nepřipadá, že by suverenita naší země byla ohrožena Čínou a Ruskem ale USA. Nátlak USA na přijetí sankcí proti našim sousedům a revidování výsledku druhé světové války, včetně zásobování Ukrajiny zbraněmi a posouvání hranic NATO K Ruské federaci to je to skutečné nebezpečí. Vůbec ne obchodování s Čínou nebo Ruskem. USA rozpoutává jeden konflikt za druhým, aby prodala své zbytečné přebytky zbraní a má největší výdaje na zbrojení na světě. Čím dříve se Evropa zbaví této závislosti tím dříve může budovat svoji jednotu a stát se velmocí a ne vazalem USA. Je mi divné, že tak samozřejmé věci při vaší inteligenci nechápete.

P.S. Vůbec bych se nedivil, kdyby jeden z důvodu rozpoutání ukrajinské krize byl strach ne z Ruska, ale z Číny, která nakupuje na Ukrajině pozemky na pěstování potravin.

Cílem USA je odvrátit pozornost od vnitřního problému a každá válka tam zatím přinesla jen větší prosperitu, pokud pomineme ty tisíce dřevěných a zinkových rakví, které se vraceli z válečné zóny. Jedno jestli to byl Vietnam, Korea, Kambodža,Afganistán.
Představitelům nejen zbrojního průmyslu nezáleží na tom, že Americké matky prolévají slzy za své syny, kteří bojují mnohdy v samotnými státy, vyvolaných válkach. Jenže zahrávat si s Ruskem je hra s medvědem, který může přenést slzy na území USA.
Jenže i to je kapitalistům jedno. Vždyť oni jsou ukrytí v dobře vybavených bunkrech, se kterých vylezou za tisíc let, až opadne radioaktivita.

sTisk 10/11 Daňové ráje...offshor

10. listopadu 2014 v 21:58 | Dutka Zdeněk |  "Politika"
Když jsem kritizoval před několika měsíci, že zisky cizích firem, které u nás podnikají by stačily k pokrytí všech potřeb České republiky. Patří mezi ně všechny telekomunikační firmy, vodárny, energetické firmy a další... Zapoměl jsem na firmy, které se nechávají danit v zemích s nízkou daňovou zátěží. V zemích, které tak bezpracně, bez nároku na dokonalou infrastrukturu jaká je v ČR, vegetuji jako paraziti na Českých občanech a firmách, které tyto praktiky neprovádějí.
Celá globalizace má za následek jen přelévaní peněz (jinak řečeno lidské práce) z méně rozvinutých zemí do těch více rozvinutých. Je to hra s čísly, která však vyjadřují jen virtuální realitu. Kolik má natištěných FED dolaru nic neznamená. Počítá se jen s tím co je doma. To co je v bankách, se při jakékoliv krizi rozpadne na prach. Zlaté rezervy(KTEROU NEMÁME) ani dolarů, které nemají ani cenu potištěného papíru se nenajíme. Za firemní daně, které odtékají potůčky a potoky pryč z této země by jsme mohli dotovat zemědělství, platit důchody, opravovat silnice a školy, kultúra...
Tak že shrnutí je, že jsou předražené zakázky, jsou zdaněny v daňových rájích, a ještě zisky vyvezeny do cizích zemí. To jsou tři úniky finančních prostředku. Náš člověk potom trpně kouká, jak minimální plat v Německu je 39000 kč zatím co u nás je průměrný plat na který málo kdo dosáhne 23000 kč. To již při stejných cenách potravin a služeb u nás a za hranicemi ČESKÉ země.
Kdo za to může??? Jsou to jednoznačně politici všech vlád a stran od roku 1989. Počínaje Václavem Klausem zpackanou kuponovou privatizaci, a následným,rozprodejem FABRIK s jejich rozkradení a zničení.


Dodatek 26.12.2014

Zpráva sTisku:
Tak Putin není žádný hlupák a má to v hlavě spořádané. Ví kam odcházejí(odtékají) peníze ze země. Jenže na rozdíl od ČESKA SE RUSKO ničím vazalem nestane a nikomu se nepodaří ho vysát do dna, tak jako se povedlo vysát ČR.Díky politikům napříč politickým spektrem jsme na dně a víme kdo to nastartoval. Zahraniční kapitál a Čeští zloději tuto zemi schramstly, jako Číňan zrnko rýže. Dokonce i taková země, jako je Japonsko si hýčká své zemědělce, aby země měla potravinovou soběstačnost na rozdíl od nás, kteří v případné krize která je přede (za) dveřmi, budeme jíst salát z řepky olejné.


Dodatek 26.12.2014 /2

Zpráva sTisku:
My co pamatujeme velké stavby přehrad a kubík vody, který stál třicet haléřů víme, jak to bylo.Všechny přehrady Těrlicko,Šance,Dlouhé stráně,Žermanice, a z jiných krajů to neznám se postavili za dob socialismu. Většina vodovodu byla postavená v této době . Komu jdou zisky a kde končí je jasné. Místo aby živily vyprahlou pokladnu v této zemi, tak tečou peníze zahraničnímu kapitálu, který se jich zmocni. To je to správné slovo.
Zmocnil, aby vysával tuto zemi a rozmnožoval bídu lidí, kteří jsou na něm závislí.

Až bude třeba pojmenovat viníky, nebudeme to muset říkat ani moc nahlas, všichni známe ty jidáše, kteří zrazuji a okrádají vlastní zemi.Když zůstanu věrný předchozímu dodatku, budemé pít dešťovku?

sTisk 9/11...Nově vzniklé státy vytlačují vetřelce.

9. listopadu 2014 v 6:35 | Dutka Zdeněk |  "Politika"


Zprává sTisku:
V Luhansku a Doněcku proběhly volby, které dopadly tak, že to nevyhovuje USA a některým válečným štváčům v Evropě. Dalo se čekat, že Ukrajinu budou podporovat všichni výrobci zbraní a na ně napojeni politici, kteří jsou podplacení nekonečným množstvím dolarů, které tam tečou ze západu. Co mne ale zajímá více než úplatnost politiků je že Novináři a to včetně novinářů Práva stále nazývají vojáky nově vznikajících státních útvaru TERORISTY, SEPARATISTY, BANDITY. Je to jako by Praha v době, kdy se ČSSR rozdělila na dva samostatné útvary Česko a Slovensko nazývala tímto způsobem Slováky a opačně. Důsledné nazývání skutečnosti pravými jmény je jediný způsob jak psát, aby lidé něčemu věřili. V dnešní době propojenosti světa internetem a skutečnost, že jsme se učili ve škole rusky nám umožňuje posuzovat informace, které k nám plynou. Bohužel, nebo bohudík si budou muset politici zvyknout na to že v území kde žije velká většina Rusů a byly vždy víc Ruské mohou být tendence k osamostatnění. Obzvláště když nikdo nenaslouchá hlasům, které se ozývaly s těchto oblasti. Zákaz ruštiny to následně zpečetil.
Tak, jako by se na území ČR zakázala slovenština. Což slovácí udělali s češtinou v TV...
Přirozené tendence se nedají zvrátit žádným válečným štváčem, jako je například Pan Kocáb, nebo Kalousek s Koktou ale i mnozí další. Trpělivost prezidenta Putina je nekonečná a mohu jen říct, že je to velký státník.

Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.


Neděle, 9. listopadu 2014, 08:36:27
Zpráva sTisku:

Myslím si že se Doněck a Luhansk vrátil zpět do náruče velkého medvěda. Zůstávat v zemi jejiž představitele vyvolali válku a následnou mobilizaci proti vlastním občanům a dokonce trestat ty, kteří odmítli mobilizovat a bojovat proti svým, je nemyslitelné a nikdy by se to nevyřešilo.
Protože většinou jsou lidé vůčí sobě tolerantní až do doby než se do toho vloží tisíc kilometrů vzdálený USAk a poštve jednoho proti druhému.

Canafest 2014

8. listopadu 2014 v 21:52 | Dutka Zdeněk |  Fejetonky 222+

Největší hráči na světových trzích s léčivými prostředky jinak řečeno farmaceutické koncerny, neví jak dostat z konopného potenciálu co největší zisky.Nemohou vyvrátit jeho lečebné účinky.
Zakázat to sice jde, ale bylo by to, jako zakázat slunci svítit.Jejich zákazem by do soukromých rukou plynuly další obrovské částky, stejně jako s alkoholu a cigaret. Jenže rostlina, která provází lidstvo na jeho cestě tisíce let, si nedá poručit, aby nerostla tam, kde vypadne její semínko. To dráždí monopoly a jejich státní přisluhovače.

Foto ...Dutka

Vyjíždím z Ostravy doprovázený hustým deštěm, jak má správný podzim vypadat. V Praze vystupuji z Pendolina překvapený sluníčkem tak, že jsem zapoměl ve vlaku deštník. Snad někomu poslouží.To už se mi stáva čím dal tím častěji a tak možná konopí, které prý zpomaluje postup toho němce co mi neustále schovává věci a zastavuje třes, který dříve nebo později postihne každého bude alternativou k lékům které ničí ledviny a játra.
Než jsem po návratu přišel k autu, ktere jsem nechal na parkovišti u Hornbachu byl jsem téměř mokrý. Celý den pršelo. Jen jsem vystoupil z vlaku tak jsem se opět nemohl pořádně nadechnout.Zatracená Inverze a průmyslová oblast.Budu se muset přestěhovat někam na jih.
Foto...Dutka


Na rozdíl od loňského Canafestu jsem se tentokrát nechal zvěčnit mezi dvojčaty. Hned mne přestaly bolet nohy, když se přitiskly na mou mužnou postavu, která je určena k rozporcování na jatka. Přesto jsem si na Václavském náměstí neodpustil klobásu, která na rozdíl od té z roku 2012, stála místo 35 kč tak 70 kč.Odstraněni konkurence (bylo tam těch stánků víc) a řízená inflace Českou bankou to je svinstvo. Za dva roky sto procent. Potom si šetřete na důchod.Pojezdil jsem, kde se dalo ale z důvodu opravy v metru jsem se na Hradčany nedostal. Na Canafestu bylo lidí, jak v tramvaji ve špičce, když jeli havíři a oceláři na šichtu a navíc vstupne 200 kč mne odrazuje od cesty přiští rok . Jistě při tom zájmu by už mohli udělat ten festival "bylinek" i v Ostravě.

Pokračováni
Foto...Dutka Nikon3100