Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Tančící kráva.

16. října 2014 v 22:15 | JzM |  Fejetonky 222+
Co dělat? Z novinek.cz mi poslali BAN, manželku jsem odvezl do práce, kterou už přestala mít ráda, ale musí tam, na TV nekoukám, protože nesnáším, když si nemohu vrátit film zpět a bratrstvo neohrožených na PC to už mi ty hrůzy z druhé světové stačí dva díly za den.
Tak jedeme pro mléko, kterého zbytek jsme vylili třem kocourům, kteří okupují naši půdu a zahradu. Peggy nepřestává štěkat, jako pominutá, když vidí, že si dávám tričko a adidasky (tepláky) do kravína to stačí.
Do spícího Mitsubishi ji musím zanést, protože je slepá, už jako já v šeru a vidíme houby. I když bydlíme u zastávky tramvaje, jsou obě žárovky na sloupech černé, jako kdyby mělo přiletět Luftwaffe a vesnice byla zatemněná. Vyrážíme na cestu ke kravínu ve vedlejší vesnici, protože všechny JZD v okolí kapitalismus schramstl, jako když ještěrka polyká mouchu. Z plnicího automatu mi teče bílý pramen života, litr za 13 kč. Je to napojeno přímo na tank, ve kterém je malé bíle moře mléka. Peggy mne z auta opřena o dveře a nos přitisknutý na sklo pozoruje, abych ji nezmizel. Obracím své zraky ke kravínu, na jehož rohu je rekonstruovaná výdejna mléka postavena, a vidím zadek krávy, jak tančí kankán. Tak to jsem ještě neviděl. Jdu pro Peggy, aby to taky viděla a jdeme zpět. Kráva ještě stále pohybuje boky, jako barová tanečnice zadkem (nebo naopak) a my zíráme oba. V tom šeru teprve po chvíli rozpoznám, že nad krávou ve zdi je umístěný kartáč, kterým si kráva šmidlá kolem ocasu. Zřejmě je z toho blažena, protože když zamlaskám, aby pustila další, která čekala v řadě, jen se otočí, kdo to dělá, a když zjistí, že nikdo, pokračuje v činnosti jako by se nechumelilo. Nabažili jsme se toho pohledu a na zpáteční cestě lesem jsme dali přednost dvěma srnám přes silnici, my přece nikam nespěcháme. Rád jezdím tu trasu i v zimě ve sněhu, kde mnohdy nepotkám za celou dobu ani jedno auto. Na rozdíl od cesty do Mariánských hor, kde jsem vezl ženu na noční. Tam je ten provoz, jako když startuji monoposty až na to, že se u dalších semaforu sejdeme.
Peggy už spí, a jistě se ji zdá o tom, jak ji nějaký pěkný jorkšíráček připravuje na roli matky. Hárá, ale o rodině rozhoduji já a já říkám NE. Dobrou noc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama