Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 22...ZFP a její přisluhovači.

22. září 2014 v 8:00 | JzM
Milý příteli. Známe se dvacet pět let a já tě znám jako sebe sama. Zatím co ty jsi pozoroval, jak utrácím své peníze abych si dělal dobře(holky,lyže,motocykl,) já sledoval, jak je hromadíš.Vím, že by sis nechal pro pětník vrtat koleno (ne svoje) a taky se mi to několikrát už stalo, že jsem od tebe koupil předražené něco co bych jinde pořídil levněji. Jenže od doby, kdy jsi vstoupil do společnost ZFP to jde s tebou s kopce. Proč bych si měl myslet, že najednou chceš, aby mé peníze tím, že se o ně bude starat tvoje společnost, byly v heboučku a teploučku. Vykládáš mi, že tvé společnosti jde především o to, abychom byli "finančně gramotní" abychom ušetřili. Koupil sis Mercedes (fajn šetřil jsi dlouho)a vykládáš, že to je pro to, že to bylo tvým zbožným přáním, a na druhou stranu, že na schůzky společnosti jezdí dámy v Mercedesech a Audinách. Asi to bylo taky jejich zbožným přáním? Zřejmě se velmi dobře starají o peníze svých klientů, když si mohou dovolit tak drahá auta. Několikrát jsem ti dal najevo můj vztah k virtuálním penězům a taky k lidem, kteří si tímto způsobem vydělávají na luxusní život.
V této zemi je velké množství lidí, kteří dělají absolutní hovno a tady si to mohu napsat, není tu cenzura jako na novinkách.cz. Vysvětli mi, jakou hodnotu mají peníze, které vzniknou tím, že si někdo s těch novodobých lapků nadstaví penále za nesplacení splátky na třeba sto procent za den.
Jakou přidanou hodnotu má například práce exekutora??? Jen zmar a lidská traumata..
Tato virtuální realita skončí v okamžiku, kdy lidé pochopí, že jediný způsob je vyměňovat si služby (dovednosti) navzájem. Upeču ti chleba a ty mi vyměníš kolo na vozidle.Vyměnit se dá všechno.
Dojdou na úbytě všichni ti ŠMÉJDI, BANKÉŘI, PSEUDOPODNIKATELÉ, POLITICI ATD. Znám tě dobře a tak jedinou radu než ti to tvé pomatení skupinou ZFP, kteří ti dokonce dali i vizitky (Nevím proč si mi ji dával, když bydlíš za rohem), vymyje zbytek mozku.
Nezapomeň své dovednosti, které ti stačili dosud ke slušnému živobytí, protože až čas nazraje, půjdete všichni do prdele i se svými virtuálními penězi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Josef Josef | E-mail | 26. září 2014 v 7:25 | Reagovat

Tak to se mi líbí, tohleto.....Velká pravda, líp bych to neřek:-)

2 Johanz Johanz | E-mail | Web | 26. září 2014 v 8:28 | Reagovat

[1]:Děkuji. Jistě by se to dalo vylepšit ale i tak to splňuje svůj účel. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama