Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 18...Čechům nestačí výplata... Spolupráce RUSKA a ČÍNY.

17. září 2014 v 9:32 | JzM sTisk |  "Politika"

Novinky.cz
Čechům nestačí výplata.
Středa, 17. září 2014, 08:52:27


K tomu, že většina lidí žije od výplaty k výplatě, není co dodat. Mnoho lidí je na tom ještě hůře.
Pán Singr z ČNB svým nepředloženým jednáním, jdoucím proti lidem této země, zavinil další zvednutí cenové hladiny už tak předražených výrobku (alespoň co se týče cen v okolních zemích). My co jsme vycvičení z dob dávno minulých, kdy každý "modrý" tvrdí, že bylo hůře než dnes, si umíme ještě spoustu věcí udělat sami.
Například umýt si auto. Ušetřím 200 kč za měsíc. Na ty přihlouple filmy v Cinema nemusím vůbec a podle toho, že jsem kdysi chodil do kina s dcerou min 4x za měsíc tak ušetřím min 400. Do zoo 160, bazén nemusím, stačí štěrkovna přes léto tak ušetřím nejmíň 1000 kč, pečeme si doma vlastní chleba, který je kvalitnější a levnější než s pekáren. Že tím ničím a nejen já, ty lidi, kteří se pustili do živnosti to je mi líto, bohužel. Rozdíl mezi tím, když mám peníze je jednoduchý,...prostě si na cestu do přírody uvařím kávu a ušetřím tak 30 Kč, že si jej nedám v restauraci. Jenže to je cesta do pekel.
Děláme si domácí marmeládu, která je marmeláda a ne ovocná směs, ve které je jedna jahoda na kilo škrobu z brambor. ATD... Dnes co se dá udělat doma je mnohem levnější a mnohdy i kvalitnější.

Byly doby, kdy začaly vznikat továrny, proto, aby nemusel každý dělat všechno doma a bylo to levnější. Zároveň si lidé vydělali peníze, mohli si kupovat věci a začala civilizace spotřeby.
Majitelé byli na svou firmu hrdi a budovali ji třeba po generace. Nyní přijde bankéř a pod vylhanou záminkou konkurence je schopen zavřít fabriku, která v regionu dávala práci stovkám lidí a bude vozit zboží z druhého konce světa. Komu to vyhovuje je nasnadě.

Jste nenasytní vy bando bankéřů, exekutorů, soudců, advokátů, úředníků, Ale i ředitelů firem, které vysávají peníze z této země do zahraničí(O2.T.mobil,majitele vodáren a a a a), a patří vám, aby jste umřeli bohatí s pochopením, že veškeré zisky vám jsou k ničemu.

Štěstí to chodí jinými cestičkami.

Rusko a Čína chtějí vybudovat obrovský přístav u společné hranice.


Středa, 17. září 2014, 11:34:04 |

Zpráva sTisku: Když se dva perou třetí se směje. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho utrhne. Zatímco USA nutí Evropu do sankcí a Britové chtějí vyřadit Rusko s platebního systému SWIFT

http://johanz.blog.cz/1409/stisk-14

Tak ČÍNA ta jeden a půl miliardová země se zachycuje drápkem a nabízí RUSKU investice ve výši miliard dolarů(Juanů, Rublů), které mimochodem jim dluží USA. Tak peníze, které USA dluží ČÍNĚ pomohou RUSKU.
USA a EU, jako malé děti pořád chtějí bořit bábovičku RUSKU a nevidí, že jim roste konkurence, která staví hrad z kamene spolupráce.
Váleční štváčí v USA chtějí vyprovokovat konflikt za každou cenu, aby zakryli své obrovské dluhy. Jsou ochotni zničit starý kontinent a tlačí ho do připitomělých sankcí, o kterých každý ze soudně uvažujicích politiku ví, že nemohou být učinné. Možná v jejich světě ano, ale to je jen marným snem politiku z Woolstreat.

Shoda buduje neshoda ruinuje.

Díl Druhý:

Diplomat USA: Sankce by mohly být zmírněny i bez vrácení Krymu

Středa, 17. září 2014, 19:02:00
Zpráva sTisku:
Že by přímý důsledek toho co RUSKO a ČÍNA oznámili o vzájemném obchodu??? 30 Velkých zakázek včetně stavby jednoho z největších přístavu a překladiště na světě.
možná, že už i USA a EU pochopili, že jediný kdo na sankce uvalené na RUSKO doplatí je USA a hlavně Evropa? Že čína okamžitě zaplní trhy, které se v RUSKU uvolní.

Viz:http://johanz.blog.cz/1409/stisk-18-cechum-nestaci-vyplata


Stejně tak jak se to stalo u nás po roce 1989. Za každou zavřenou Českou fabrikou a opuštěním trhu se zahraniční kapitál s chutí vrhl na zaplňování děr v nabídce.
Nejlépe to bylo vidět na zbrojní výrobě, kterou HAVEL přenechal tehdy ještě západnímu kapitálu napospas. Myslím si, že přední poradci v USA jsou ČIŇANE.Tolik kopanců, se kterých má ČÍNA profit to přece není normální.

P.S. Taky je možné,že je to úmysl,aby Evropa byla zbankrotována a pro USA banky, snadnou kořistí....

Jenže i u nás už byla ČÍNA se svou nabídkou svého platebního systému UnionPay, tak aby se USA nepřepočítaly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vanda Vanda | E-mail | Web | 4. února 2015 v 10:52 | Reagovat

Jsem jedním z těch Čechů, kterým výplata nestačí. Beru 15 tisíc čistého, ale nájem máme na půl něco málo přes 6 tisíc. Na živobytí moc nezbude, na Vánoce si beru půjčku skoro každý rok od Providentu - online půjčka http://www.vyberovepujcky.cz/ Příští měsíc mám splaceno, dostala jsem v práci nečekané prémie :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama