Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 16... IS vyhrůžky...Volby...

14. září 2014 v 8:12 | JzM
Neděle, 14. září 2014, 08:00:48 |
Zpráva sTisku: Stejně,jako jsem napsal 4 září ve svém "sTisku"

http://johanz.blog.cz/1409/stisk-11

Armáda Muslimů v Evropě,jako předsunutá jednotka se změní v čiré zlo až příjde signál.Mezi těmi,kteří chtěli změnit svůj život tím, že migrovali do Evropy je pátá kolona uprchlíku, kteří obratným nátlakem,(pokud se proříznuté hrdlo dá tak nazvat)změní tuto muslimskou komunitu v časovanou bombu, která otevře ISIS (IS) dveře do Evropy. My zhýčkání snadným životem, beze zbraní, nenaučení bránit se skutečnému zlu budeme zírat na to,jak Evropa padá na kolena. Padá na kolena díky tomu, že prodejní politici ve strachu o svá privilegia otevírají cestu muslimskému zlu a zároveň zákonem o zbraních a střelivu brání, aby lidé alespoň částečně bránili své domovy sami.
Je to strach z toho že nejsme takové ovečky, jak se o nás říká jen to zatím nevíme. Je to jen tušení,že nepůjdeme na jatka dobrovolně. Jenže k čemu jsou nám cepy a sudlice proti dobře ozbrojenému a organizovanému nepříteli.

Zpráva sTisku.
ČSSD CHce zatočit s drogami a podpořit české pěstitele a zatočit s drogami.
Neděle, 14. září 2014, 12:57:16


To jsou ale kecy. Toho jsme slyšeli už tolik až nám zaléhaly uši. Předvolební sliby...kde jsou církevní restituce? Co nás čeká? Stíhání těch, kteří si pěstují konopí pro vlastní potřebu, aby si policie udělala čárku. Zatím co veřejnost ví, jak je konopí léčívé.Další ti co vaří pervitin zůstanou nepotrestání, protože se tam pohybují velké peníze. Zatím nikdo z politiku neukázal, že to myslí s lidem této země dobře. Sobotkovi ujíždí vlak a všechny preference jdou dolů. Slíbí vám i věčně modrou oblohu a strdí zdarma...Volit budu, ale jistě ne ČSSD.Sobotka je tam už dlouho na to, aby muselo být pořad hůř. Stejně tak ti ostatní mafiání s Kalouskem v čele.
Pozor na ty skryté přestupovače co byli v OF, potom ODS, potom TOP 09, ...
Ještě se musím zmínit jen abych nezapoměl na ty umělce v čele s Krajčou, kteří každé volby nesou jinou korouhev.

Neděle, 14. září 2014, 13:26:29

Zpráva sTisku: Pro NOWAK...Když pominu tu obrosku sumu, kterou bývala ČSSR měla v přebytku zahraničního obchodu, a že byla bez dluhů tak nebylo zase tzak zle . Třípokojový byt moji matky, která byla účetní a otec soustružnik nebyla žádná králikárna. Králikárny byly ty předválečné byty, kde bydleli mi prarodiče. Tři auta během života jim taky stačily.Fabrik, které byly postaveny na zelené louce včetně dnešního MITTALU, bych mohl vyjmenovat stovky. Byly rozkradeny v kuponové privatizaci a tu zodpovědnost panu Václavu Klausovi nikdo neodpáře. Z kvetoucí a soběstačné země (i když nebyly někdy mandarinky), Kapitalisté a politici ti zakuklenci, kteří, jako krysy opustili KSČ v roce 89, udělali zemi, která je závisla na cizím kapitalů, který si veškeré zisky odvede do svých krajin.Jsme vyplundrovaní, jako po světové válce a ještě tak nás zavléct do další.


Zpráva sTisku:
IS a Syrští rebelové ve shodě.
Neděle, 14. září 2014, 16:42:07

Když si nejprve přečtu diskuzi tak jsou mi mnohdy vzata slova s úst a já si připadám, jako plagiátor což nechci. Tudiž, když se můj příspěvek podobá druhému, není to opisování, ale vzácná shoda.

Tak se islamisté dohodli se Syrskými rebely a jejich společným cílem je svržení režimu Basada Asada...moje oblíbené slovo KECY, dnes už používám po druhé. Jejich cílem je přece obnovení Islámu v hranicích končících někde v Evropě. Teď nebudu hledat mapku.
Takže se připravme ...když se dohodne nepřítel IS, s přítelem Syrie...tak to zavání tím, že USA přibylo nepřátel. Teď už čekám jen na první pořádný odpal v Evropě a to na zastrašení EU a získání Muslimské menšiny na svou stranu. Jo strach je mocný nepřítel a to na straně Evropské civilizace mnohem více než na straně islámu. Křestanům nikdo neslibuje posmrtný ráj plný černookých hurisek, ale peklo při neposlušnosti k církví...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama