Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Září 2014

Den dpo 2014...Obrázky.

13. září 2014 v 17:42 | JzM |  Foto-Atmosféra
Dětské hlasy přehlušovaly rachot tramvají, starých i nových. V místech, kde jsem nikdy nebyl ač jsou samém centru Poruby to vřelo. Tramvaje cinkaly o sto šest v rytmu dětských nožiček šlapajících na nožní zvonky v depu. Jedna za druhou vyrovnané v řadách, jako římské légie tu staly a odpočívaly tramvaje všech ročníků. Na otázku, které jezdí, když jsou všechny tady se nedalo odpovědět. V Martinově se přidaly autobusy a požární auta a tam jsem neodolal a zkusil si požární přilbu. Seděla mi líp než přilba na motorku. Po Zpáteční cestě z Martinovského depa jsem uviděl v autobusu kamarádku od JJ, i se svým postiženým synem a řekl ji AHOJ. No a hned vedle ní stál můj soused ob dva domy. Sakra známých, jako bych měl svatbu.

Pečení je radost.

12. září 2014 v 22:12 | JzM |  Foto-Atmosféra

Pravda nedělám to často, ale když jsem sám doma a moc se nudím tak se pustím i do něčeho užitečného.Výborné Chlebánky ve formě na Mufliny-
Foto-Johanz


Chyby v MATRIX

11. září 2014 v 20:38 | JzM
REVIVAL
Když jsem si stáhl knihu z názvem "Chyby v MATRIX" do PC netušil jsem, že se v praxi setkám s příkladem, který tam autoři Grazyna Fosarová a Franz Bludorf uvádějí, a to ještě tak brzy.
Všechno co tady popisuji se událo dnes 16.4.2012. 06:30
Dávat šrot potulným cikánům jsem přestal ve chvíli, kdy jsem objevil, že i stovka jsou peníze. Zatím co já jim šrot dával z lítosti nad jejich osudem, oni mi dají velké kulové.Tak se stalo, že jsem zbavoval železný boiler připravený do šrotu, zbytečnosti.
Zabrán do práce jsem se soustředil na odlupování izolace tak, že jsem nevnímal okolí.
Najednou se otevřely dveře vedoucí do koupelny a z nich vykoukla hlava mé manželky.Usmála se na mne a zase dveře zavřela.Viděl jsem ji zcela zřetelně a jen jsem si pomyslil, že mne pořád sleduje.
Po desíti minutách jsem práci ukončil a přes koupelnu vešel do kuchyně a celou dobu jsem mluvil do manželky.
Celou cestu jsem si myslel, že už je vzhůru až jsem přišel do pokoje, Tam spala spánkem spravedlivých. Viděl jsem,jak se probírá z hlubokého spánku.Jen mne v duchu napadlo, jak mohla tak hluboce usnout během několika minut.
Zeptal jsem se
"Co jsi chtěla, když jsi před chvíli nahlížela do koupelny?"
Odpověď mi vyrazila dech.
"Já jsem ještě od té doby co jsi ráno odešel nevstala z postele."
Přejel mi mráz po zádech, protože vím, že to by si nevymyslela.
To jsou chyby.
Chyby v MATRIX v praxi a na živo....sTisk 15...Petrohrad versus Praha

11. září 2014 v 8:22 | JzM |  "Politika"
Novinky.cz
Čtvrtek, 11. září 2014, 08:13:08

Zpráva sTisku: Jen otevřu oči a hned taková pitomost. Na druhou stranu jistě mají Pražští radní svojí rozvědku, možná vedenou paní Nagyovou v ilegalitě, která potvrdila to, co jedná paní povídala, že se Rusové vměšují. Nejlepší na tom všem je, že nebýt pana Putina tak se ta příhraniční roztržka jednoho státu mohla zvrhnout v celosvětový konflikt a to by jinak Pražákům cvakalo u zadečků. Jeho velikost, jako státníka, by zasloužila, jmenovat ho čestným občanem Prahy.
Předpokládám, že pokud je či byla Praha "bratrským" městem s Petrohradem, minimálně vypsala k této otázce referendum. Možná by poznali, že opět kopou jinou ligu, než většina občanů. ALE jak říkám, Já nemám rozvědku a tak můžu mít zkreslené informace...

Novinky.cz
Čtvrtek, 11. září 2014, 11:54:47
Rezešové přidal odvolací soud 3 roky
Zpráva sTisku: Délka trestu, kterou tady všichni promílají je důležitá ALE... Dost na tom, že soudu narostly koule a odsoudil ji. Dovedu si to představit, jak se tam tlačilo za peníze jejího taťky. No teď si představte ten zlom, který ta rozmazlená panenka( Mimochodem mi připomíná JULII Tymošenkovou Z UKRAJINY, a nevím čím)zažije tím, co se stane, když příjde do vězení. Na druhou stranu je docela možné, že bude mít své ženské bodygardy a polstrovanou celu s veškerým servisem.

sTisk 14... Islámští běženci, pátá kolona ISLÁMU

10. září 2014 v 17:44 | JzM |  "Politika"

Středa, 10. září 2014, 17:33:18 |

Zpráva sTisku:

Novinky.czBritové chtějí odříznout Rusko od platebního systému SWIFT
Pátek, 29. srpna 2014, 21:26:38

Jen jsem netušil, že budeme první zemí po Rusku, které to ČÍNA nabídne.

http://johanz.blog.cz/1408/stisk-6

Čína chce zaplavit střední a východní Evropu svojí platební kartou .

Další a další peníze budou unikat z naší zahraničním kapitálem a Českými zloději vysáté země. Nikdy se naše děti ani vnukové nebudou mít dobře. Jsme jen malý ostrůvek lidí, kteří se neumí bránit a zatím co němečtí důchodci a zaměstnanci si užívají na jihu evropy, my tady se snažíme seškrabavat zbytky, které spadly ze zlodějských stolů. Jsou to Bankéří, církev, politici, kapitalisté s vyjímkou drobných živnostníku, uředníci a jiní parazitujíci na naší prací.
Jděte všichni vy chytří do zemí odkud jste přišli a vy politici co umožňujete vysávat tuto společnost, která mohla být rájem, nebýt KUPONOVÉ PRIVATIZACE a roku 89,zalezte do jeskyní kam patříte.

A tak zatím co BRITOVÉ chtějí odstavit RUSKO od platebního systému SWIFT vloudí se zadnímí vrátky ČÍNA se svým systémem UnionPay. Nejenže vstoupili do RUSKA, ale i nabízejí tento system i do východní a střední EVROPY. Nebude trvat dlouho a bankéři v Londýně, ale i na Wall Streat
se budou bít do hlavy, že se pustili do nerovného zápasu .Doplatíme na to hlavně v Evropě. Jeden by řekl babo raď co teď.

Vitamín C...Kyselina Askorbová

10. září 2014 v 14:16 | JzM

Novinky.cz
Citrony jsou nejdražší v historii.


Kdo se trochu zabýval nějakou nemocí, tak zjisti zcela vážně, že se vitamínem C může lečit i rakovina. Je to alternatívní léčba, jako třeba KONOPÍM.Nebudu tady psát podrobnosti, každý si najde co potřebuje sám...... MOHU JEN DOPORUČIT


Tam jsem koupil Céčko V LÉKARENSKÉ kvalitě na dobírku s poštovným zdarma a jsem spokojený.

POZOR v lékárně je to příliš drahé.

sTisk 13

6. září 2014 v 22:07 | JzM |  "Politika"
Novinky.cz
Putin je pod vlivem satana.
Sobota, 6. září 2014, 22:04:12

Foto: INTERNET
Zpráva sTisku: Když tam vidím ty čtyři patriarchy pravoslavné církve, nazdobené, jako narozeninový dort, tak se fakt musím zasmát. Jenže to nejde, protože satan doopravdy existuje. Bere na sebe různou podobu a tentokrát vzal na sebe podobu bojovníku za různá náboženství. Maskuje se do všelijakých hábitů a je jedno jestli to je brokát prošitý zlatem, nebo černé oblečení, se kterého koukají jen ďábelské oči bojovníku za správnou víru. Tak, jako zloděj volá chytněte zloděje, aby od sebe odvrátil pozornost, tak i satan se maskuje do zbožné masky a se vztyčeným prstem a odulou tváří volá, CHYŤTE SATANA. Církve manipulují s člověkem po tisíce let za jediným účelem a to, zasít do lidských duší strach, aby se daly snadno ovládat. Zbabělci v minulé vládě dali církvi majetky, které nikdy nebyli ani politiků ani církve a pocházejí z tohoto strachu a krvavých mozolu lidské poroby. Náš malý národ žije v prostoru, který si ubránil uprostřed silných národů Germánu, Franků, ale i Slovanů a tak si ho nenechme nikým vzít a to ani kohortou poplatných politiků, kterým jde především o jejich blaho a plná břicha. Ano tam je ukrytý ten pravý satan. Je ukrytý v každé minci úplatku, v každé kotletě na pořádaných rautech. Skrytě vyskakuje a zasévá do lidských duší touhu po mamonu, při které se lidé neštítí ani vraždit.

sTisk 12

5. září 2014 v 9:38 | JzM
Novinky.cz
Islám vyhrožuje Putinovi
Pátek, 5. září 2014, 08:43:15

Zpráva sTisku: USA a Rusko bok po boku v boji proti Islámu. Francie ještě ráda dodá výsadkové lodě Rusku. Nakonec, když už to nebude vypadat dobře, vstoupí do války i Čína.Nejhorší je ovšem, že Evropa má na svém území obrovskou potenciální muslímskou jednotku, která ať chceme, nebo nechceme sebou nese své zvyky, jako železnou košili. Násilí, které je provází je jim přirozené a než se stačíme rozkoukat máme proříznuté hrdlo a vyvražděnou rodinu jen proto, že vyznaváme jinou víru. V této souvislosti , jak jsem již psal mne zaráží zbraňová amnestie vyhlašená vládou české republiky.Nechápu proč v zemi, kde koupit zbraň na černém trhu není problém, mají se ti slušní zbavit obrany, kterou jim policie a ani politici ve svých opevněných domech nejsou schopni zajistit.Braň se.
Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

http://johanz.blog.cz/1201/pravda

Hřiby 4.9.2014

4. září 2014 v 19:33 | JzM |  Fejetonky
Ráno probuzen dvěma kohouty překřikujícími se kdo to umí líp, se dovídám, že jdeme na hřiby. Když přijde Marcela tak jdeme do lesa. V projíždějící tramvaji vidím odjíždějící houbaře s plnými košíky hub. Je deset hodin a les je prázdný, jako kostel v obci, kde nevěří ani farář tomu co káže. Po půl hodině mne to nebaví a tak zavelím k odchodu. Kafíčko a pokecík je lepší než les bez hřibů.
Odpoledne 14.00. Prohlašuji, že startuji motorku a žena se připojuje, že chce jet se mnou také. Pomalou jízdou po okreskách, jak je mým zvykem, dojíždím do naší oblíbené části lesa, kde protéká potok, ve kterém si dávám Prieznitzový ponor na nohy. Voda je po včerejších deštích ledová, ale kupodivu čistá, tak to dlouho nevydržím.


"Zastav, půjdu kousek pěšky!" Říká moje žena na zpáteční cestě.
Je mi to jedno a tak zastavuji a zároveň vypouštím Peggy z cestovní brašny. Její štěkot zaplní les do hloubky jistě několika kilometrů. Chtěla by balonek .Tak říkáme všemu co se dá aportovat.
Z lesa slyším.
"Zdenků pojď sem."
Jsem zvyklý na ty poplachy, kdy se nic neděje a tak si dávám na čas.
Jenže v lese mne čeká překvapení. Mezi stromy se usmívají hnědé hlavičky hub, jako kdyby je tam někdo zasadil. Za chvíli je plná taška.

V Kyjovicích vidím, že na zahradě u své chaty, klečí v předklonu naše kamarádka Lenka, jako kdyby se modlila. To mi bylo divné, a tak obracím moto a jedu to zjistit.
Neklaněla se k Mekce, což jistě bude brzy národní povinnost, ale po kolenou vybírala spadané švestky a dělila je na dobré a špatné.
Dali jsme si kafé a vyměnili pár hříbků za pár kousku melounu, probrali všechny důležité informace a za šera odjížděli v chladnoucím vzduchu domů. Teď sedím a datluji dnešní den.
P.S. Malem jsem zapomněl na litr lesních ostružin, které jsme nasbírali u Vaňkova kopce. Jsem od těch keřů popíchaný, jako kdybych strčil ruku do vosího hnízda.

sTisk 11

4. září 2014 v 13:00 | JzM |  "Politika"

Novinky.cz
Irácký voják přežil masovou vraždu.
Čtvrtek, 4. září 2014, 11:38:12

Zpráva sTisku:Ti ze zajatců,kteří přistoupí na víru jsou zadokumentování a poslání, jako běženci do Evropy, aby potom na pokyn povstali, začali noc dlouhých nožů a ovládli tak města v Evropě.Ti co na to nepřistoupí jsou zavraždění a jejich snímky koluji internetem na zastrašení Evropanů. První v Čechách jsou na řadě TEPLICE za jejích VLEZDOPRDELKOST (toto slovo neprošlo cenzůrou) k islámu. Peníze nejsou všechno i když si to spousta podnikavců myslí a klidně je ubytují( TI PŮJDOU POD NŮŽ PRVNÍ).I když jsem si přečetl, že polovina z běženců do Evropy jsou dětí, je třeba si uvědomit, že desetileté dítě už není dítě, pokud unese zbraň. Ostatně z osmdesátípěti beženců, kteří se snažili proniknout na trajekt v Calais do Británie, nebyla ani jedna žena či dítě.
Nikdo mi nevymluví že to není pátá kolona. Jako vždy, když jde o vážnou věc připojím- bůh s námi.Není to tak dávno,kdy na novinkách.cz byl záběr na několik muslimských běženců,tentokrát ne černých, kteří se dvěmi vztyčenými prsty a pohledem upřeným do kamery vystupovali z lodi. Nebyli ani roztrhani ani podvyživeni a dokonce bych řekl že jejich ruce poznali manikůru. Znovu se ptám co tady chtějí???
Autor si vyhrazuje právo doplnit článek o další otazníky.

sTisk 10

2. září 2014 v 21:13 | JzM |  "Politika"
Novinky.cz
Vláda ma návrh dalších protiruských sankcí. Sobotka si dal čas na rozmyšlenou.
Úterý, 2. září 2014, 12:55:49 | +32
+32
Zpráva sTisku: Zpochybnění... Kurňa už se té EU postavte copak necítíte, kde je pravda. Musí vám Rusové zastavit ropu a plyn? Až nám bude zima a auta budou mrznout bez benzínu, tak vás národ smete. Jak dlouho si necháte s..t na hlavy. P.S. Už bylo dost špatných hospodářů v této zemi a to poslední co zbýva, tu trochu svobody si necháte vzít válečnými štváči z USA a EU.Dějiny se nedají zmanipulovat ani překreslit a jména těch, kteří podepíší jsou navždy vytesána v historii. Tak, jako Klaus,Dlouhý,Havel,Kalousek,Drábek,Bursík,Gros, a, a, a,...ostatní jména (a bylo by jich na celou rotu na Ukrajinu) si doplňte podle svých vzpomínek.

Novinky.cz
Roboti jsou čím dál dokonalejší.
Úterý, 2. září 2014, 23:31:18 |

Zpráva sTisku. Dovedu si představit že místo automobilu sjíždějí s linek tisíce robotu denně a nahrazují člověka kterého obsluhují, bojuji za něj ve válkach, řídí stroje. Soumrak lidstva je na obzoru. Nepotřební jsou likvidování malými roboty, kteří se pohybuji po zemi a kapkou jedu likvidují každého člověka, kterého potkají. Zůstává jen "elita" ve svých "hradech"...Konec civilizace se blíží.

sTisk 9

1. září 2014 v 15:48 | JzM
Novinky.czPondělí,
Sedm státu nato zvažuje síly rychlého nasazení.
1. září 2014, 13:02:17

Zpráva sTisku: Nechceme válku vyvolanou americkou CIA. Umírat pro kapitál, který spolehlivě ukrytý přečká dopady bomb na evropská města a vyleze s krytu opět posílen. První A. bomba doufám spadne na WASHINGTON DC v Americe

Novinky.cz
Mrtvá bezdomovkyně v křoví.Pondělí, 1. září 2014, 18:01:29
|
Zpráva sTisku: Pravdu mají, jako vždycky trochu všichni. Znám lidi, kteří jsou bez práce, ale bydlí a jejich potřeby jsou z minima krytý společnosti. Nemyslím tím menšinové etnikum (cigány).Jenže k tomu, aby člověk tím způsobem mohl existoval nesmí být nemocný(deprese). Pro tyto lidi existovaly za KSČ v KAŽDÉ větší obci ústavy a byl vypracovaný systém, který tyto lidi zachytil. Pokud šlo o člověka, kterému se nechtělo pracovat tak ano šel do vězení.Ale nikdo neumíral na ulici ani v lese a i minimální důchod mu zajištoval skromné přežití. Pro všechny vychvalovače tohoto systému, kteří si myslí, že jsou schopní žít tím, že budou spekulovat například na burze, nebo vykořisťovat druhé(šmejdi). NEJSTE O NIC POTŘEBNĚJŠÍ TÉTO SPOLEČNOSTI, NEŽ ONA BEZDOMOVKYNĚ...Nakonec: JAK SE ŘÍKA RUBÁŠ NEMÁ KAPSY