Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Září 2014

sTisk 30...Volební manuál ODS

30. září 2014 v 10:15 | JzM
Úterý, 30. září 2014, 10:12:10 |

Zpráva sTisku. Odvolávám co jsem odvolal, a slibuji co jsem slíbil. To je výsledek dvaceti pětiletého budování kapitalismu v Čechách. Země v troskách plná ruin bývalých fabrik, cca 700 tisíc nezaměstnaných a další statisíce lidí na pokraji bídy. Země, která byla soběstačná téměř ve všech směrech od potravin počínaje až po energetiku konče. V zemi, která měla vlastní atomový program a byla schopna si postavit tři atomové elektrárny do posledního šroubku dnes platí lidé za energie nejvíce v Evropě. S této země unikají peníze už ne potůčkem, ale řekou, díky zahraničnímu kapitálu, který vlastní většinu firem v ČR. V této chvíli, nám ODS, která jako nástupce OF chce operovat tím , že snížila daně o mizivé procento. Strana, která v čele s VÁCLAVEM KLAUSEM rozpoutala inflaci na tisíc procent. Znehodnotila úspory všech lidí. Vybrakovala důchodový fond tak, že důchodci mají jen na základní potřeby a trpně čekají, kdy přijde zubatá. Jděte už do X vy nenažraní příživníci.

WWW.Johanz.blog.cz

sTisk 28...Klaus o Rusku.

28. září 2014 v 18:09 | JzM |  "Politika"

Neděle, 28. září 2014, 17:59:26 |

Zpráva sTisku:

Pravda co si budeme nalhávat. Hlavním klaunem této frašky nazvané privatizace, byl od začátku OF Václav Klaus. Schválně jsem nenapsal soudruh, abych neurazil ty poctivé dříče, kteří po převratu nepřevlekli kabát a vystavili se tak opovržení nás ošálených vidinou blahobytu a svobody. Ukázalo se, že je pravda to, co tvrdili komunisté. Ne to co tvrdil Havel, který říkal... Budou vás strašit nezaměstnanosti a zdražováním. Nevěřte jim.Ukázalo se, že komunisté měli pravdu a Havel lhal, jako hlas Ameriky, nebo svobodná Evropa. K věci. V tomto případě, kdy Klaus hlásá, že rozbíjet spojenectví s Ruskem je krátkozraké si nemyslím, že by prozřel, ale výjimečně mluví a má pravdu. Ostatně teď už si to může dovolit, když jeho role skončila. Soudit ho už bude jen historie za to, že uvrhl naši zemi do chřtánu kapitálu, ve kterém jsme se neuměli a dosud neumíme pohybovat.


sTisk 28...Minimální mzda.

28. září 2014 v 13:47 | JzM |  "Politika"


Neděle, 28. září 2014, 13:45:15 |

Zpráva sTisku: Nedávno tady, ale i tiskem proběhlo, že minimální mzda v Německu činí 39000 korun. Nějak mi to hlava nebere, že jsme se ani za dvacet pět let budování kapitalismu nepřiblížili českou průměrnou mzdou 24000 té Německé minimální, ani ze dvou třetin. Je to možné, že těch pár podnikatelů napojených na politiky dokáží rozkrást celou produkci České republiky. Navíc zemi za tu dobu zadlužit biliony dluhů. Po komunistech tady zbyla soběstačná země se spoustou fungujících fabrik vyvážejících do celého světa. Byla vybudovaná kompletní infrastruktura. Co zbylo? Oči pro pláč, vykradená země, a vysmátí komunisté, kteří v 89 utekli z KSČ. (Neplatí na ty, kteří zůstali věrni).

Václav Klaus je tím nejdůležitějším člověkem, který při kuponové privatizaci (kuponovém rozkradení) slíbil, že si budeme utahovat pár let opasky a zapomněl dodat, že to bude na krku.

Malý indián+Hlučín

27. září 2014 v 17:22 | JzM |  Foto-Atmosféra
Foto... Dutka Nikon D3100

sTisk 25... Živnostníkům hrozí ve stáří chudoba.

26. září 2014 v 21:57 | JzM |  "Politika"

Pátek, 26. září 2014, 21:23:30 +18
Zpráva sTisku:

Je mi 62 let, začínal jsem jako jeden z prvních živnostníku v roce 1985. Až do roku 1989 šlo všechno, jako po másle a přišla "revoluce" Dnes vím, že to byl sametový převrat. Kuponová privatizace zničila tuto zemi a vše co bylo dobrého, bylo rozkradeno. Ten obrovský majetek bez dluhů by nám všem zajistil spokojené stáří. Nám, našim dětem a ještě i vnukům. Dnes, kdy odtékají peníze ze země, jako z děravé lodi, slyšíme vyhrůžky, abychom si šetřili více na důchod, kterého se pravděpodobně nedožijeme. Děkujeme pane KLAUSI, a vy ostatní se spolku lupičů bez hany. Odejděte na smetiště dějin, bez vás nám tady bude lépe. Stydím se za to, že jsem si myslel, že kapitalismus je něco co nám tady chybí. Stydím se, že jsem si někdy myslel, že USA jsou nositele demokracie. Stydím se za to, že jsem chtěl do Evropy. Byli jsme krásná soběstačná země, kterou kapitál omámil svými lžemi, aby ji rozcupoval na malé kousky a udělal s ní svou montovnu.

http://johanz.blog.cz/1201/jste-vinen-pane-prezidente-klausi

Co se do Novinek nevešlo: Pominu skutečnost, že se v době Československa před rokem 1989 nikdo nebál stáří a důchodu. Lidé se realizovali na svých chalupách a chatách, kde s nich mnoho dnes žije, protože by neměli na byt a ještě si k tomu držet chalupu. Lide, měli k sobě blíže, než dnes kdy všemu vládnou peníze.

sTisk 24...Propuštěný zaměstnanec ošálil Plzeňskou radnici.

25. září 2014 v 19:57 | JzM |  "Politika"

Novinky.cz

Čtvrtek, 25. září 2014, 19:51:52 |


Zpráva sTisku: Je to lepší pomsta, než zabít své dva nadřízené a pak sebe, jak bylo včera v novinkách.cz. Někdo dělal špatně svoji práci a měli vyletět i nadřízení Chalupského. Jenže všichni nekompetentní úředníci, jsou přisátí ve svých "funkcích " jako pijavice. Nic nedělat, špatně rozhodovat, nemít žádnou odpovědnost, brát velký jistý prachy. To je svět, který jsme si vyzvonili. Kdyby existovala cesta časem a mohl jsem se vrátit zpět tak hodím klíče do Ostravice, nebo raději do Odry tam je větší hloubka..

sTisk 24...Další poprava v režií IS

25. září 2014 v 1:33 | JzM |  "Politika"
Novinky.cz
Čtvrtek, 25. září 2014, 01:24:08
Zpráva sTisku:
Nebude to dlouho trvat a hněv IS se přenese do Evropy. Její pátá kolona čítající několik milionu uprchlíku před ISLAMEM, kteří zůstali v hloubí srdce ve své domovině, a KORÁN je jejich bible, se po několika vraždách svých souvěrců v EVROPSKÉ komunitě, podvolí násilí a začne noc dlouhých nožů. Seznamy novinářů, odpůrců režimu, ale i obyčejných lidí, kteří nesouhlasí s právem Šaría, budou krvácet na EVROPSKÝCH ulicích. Evropa vykrvácí na svou politiku rasové smířlivosti a strachu z vylidnění. Nejsme multikulturní stát, jako je USA. I když geneticky pocházíme s jednoho místa na zeměkouli v AFRICE, odkud začal pochod kmenů po celém světě, Bohužel rozdílné podmínky vývoje z nás udělaly "rozličné druhy "KTEŘÍ SPOLU BOJUJÍ O PŘEŽITÍ. Proto rozhodně NE ISLÁMU.

sTisk 23...Propuštěný zaměstnanec zastřelil dva nadřízené a pak sebe.

23. září 2014 v 23:50 | JzM |  "Politika"
Novinky.cz


Úterý, 23. září 2014, 23:44:14

Zpráva sTisku: Ač jsem mírumilovný člověk, který si raději užívá života, a násilí neschvaluji, dokáží pochopit toho člověka, který vezme právo do svých rukou. Zaměstnavatele jsou mnohdy horší než hyeny a nemusí to být ani v soukromém sektoru. Někteří nadřízení ač mnohdy bez vzdělání a je mi záhadou jak se třeba absolventka policejní akademie se svou rétorikou natvrdlého prvorepublikového policisty, mohla dostat na místo, kde řídí zdravotní úsek. Zpět k věci. Nechci navádět, ale každý, kdo se cítí ponižován nebo neprávem okrádán o majetek (EXEKUTOŘI) by se měl bránit třeba i se zbraní v ruce. Soudy nahrávající lidem, kteří mají peníze, nám spravedlnost nepřinesou. Bohužel sem tam na to doplatí nevinný člověk, ale to i dnes. Viz např. včera... Traťový komisař. Braň se.

sTisk 23... Propouštění v ČSA

23. září 2014 v 23:10 | JzM |  "Politika"
Novinky.cz


Zpráva sTisku:
Úterý, 23. září 2014, 23:01:21

Výsledky sankcí na sebe nedaly dlouho čekat. USA se mohou radovat, že Evropa začíná padat ke dnu. Rozpoutali protiruskou hysterií a nyní se začínáme divit, jak jsou ty sankce účinné.
Holt si Rusové najdou jinou destinaci, kam mohou jezdit, aniž by si před nimi zmanipulovaní lidé na chodníku neodplivovali. Naši piloti mohou létat tak kolem Ruzyně!!! Jistě i mezi piloty se najdou voliči politiků, kteří halasně volali po sankcích Rusku. Tak nezapomeňte, až půjdete volit, že to byli hlavně Kamarádíčci kolem toho Rakouského mudry a vyznamenaného chemika. Tak dlouho poklonkoval svým bankéřským partnerům, až málem TOP 09 neprošla do sněmovny. Dnes ho Prezident Zeman označil škrtičem této země a ďáblem. No já už o něm napsal 24. září 2011 v 10:03 v nadsázce toto a málem se mu to povedlo. Tak vzkaz pro piloty. Nevolte ďáblovy děti.

http://johanz.blog.cz/1109/vize

Podzim 2014

23. září 2014 v 19:06 | JzM |  Fejetonky 222+
Je tady podzimní rovnodennost. Právě dnes. Ještě včera jsem uháněl na motocyklu s větrem v zádech a dnes topím dřívím celý den. Sluníčko uložilo své paprsky do borovicových větví, které lesníci nechávají napospas, sběračům klestí. Kufr auta je za chviličku naplněný k prasknutí a já jedu domu. Zuby pily se zakusují do větví a dělají z nich úhlednou hromádku dříví. Do kuchyně klapetky dvacet centimetrů a do kotle čtyřicet.
Ovšem nasbírat na celou zimu tak to by byla práce pro sebevraha a Tak to hromada odkoru s pily jistí.
Snad nebude ta RUSKÁ ZIMA, o které píší jinde v souvislosti a tím jak "NAŠI" poklonkuji EU a USA s uvalováním sankcí na RUSKO. To by na jaře zbyly místo lesu holiny.

Foto Dutka SONY DSC H9...ARCHÍV

sTisk 22...Bez Francouských lodí se obejdeme.

22. září 2014 v 9:22 | JzM |  "Politika"

Zdeněk Dutka, Ostrava


Pondělí, 22. září 2014, 09:13:49

Zpráva sTisku:

To že Rusko je schopno si postavit lodě samo je jasné už z toho, že pro velkou většinu světa vypouštějí do kosmu satelity. Pravda pamatuji si jejich techniku z dob, kdy jsem byl na vojně. Byla trošku masivnější, ale bezporuchová nekazila se.
Obrovská zakázka na hranicích s Čínou, kde se bude stavět největší přístav na světě a bude tam jistě i obří loděnice vezme vítr s plachet rusobijcům.
Tisíce lodařu ve Francii přijdou o zaměstnání, která přinašela práci do země, která také trpí, jako celá EU nezaměstnanosti. Pravda mužou kolem Paříže kopat hladový příkop, jak už to bylo jednou v davné historii.Povede je prezident François Hollande,(nejen on) který nedokázal pochopit, že prvotním přáním USA není pokořit v této fázi Rusko, ale oslabení Evropské ekonomiky a následná jeji ekonomická kolonizace. Kolo dějin se obrací.

P.S. Ještě jednou jsem si přečetl příspěvek v novinkách.cz
Pochopil jsem, že Rusko vzhledem k tomu, že dokáže vyrobit lodi typu Mistral levou zadní, zadalo výrobu do Francie v rámci budování dobrých vztahu . Totéž je i z ostatními komoditamí a v jiných zemích. Bylo to jen takové testování spolehlivosti Evropske unie. Rusové nejsou žádní hlupáci.Prostě Evropa skočila USA na vějičku a Rusku na špek.Vypovědět Rusku smlouvy na příkáz USA jen proto, že v těsné blízkosti jeho hranic se bojuje a ono jako dobrý hospodář se stará o své přihraničí.TO JE EVROPSKA ZASLEPENOST A POHLEBOVÁNÍ USA

Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Spolupráce Ruska a Číny viz:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Dodatek: 18.4.2015

Důsledky spojovány s dodávkou lodí Mistral

Socialistická vláda platí za svoji vazbu na americkou diplomacii u dodávek lodí Mistral. Indie, nyní spravována hindskými nacionalisty, prakticky zahájila kroky k usmíření se s Čínou, přiklonění se k Rusku, což bylo rozčarováním pro americká očekávání ohledně nějaké proti-ruské a proti-čínské osy.
Z tohoto nového pohledu bude objednávka francouzských Rafale záviset na pravidelných dodávkách náhradních dílů vyrobených ve Francii, a také na periodických modernizacích, které budou letouny potřebovat, ve výzbroji a navigačním vybavení atp. Ale vzhledem k odmítnutí Francie předat lodě Mistral Rusku se Indie obává, že se ocitne ve stejné situaci, když budou USA tlačit na Francii, aby tyto dodávky omezila, nebo nedodávala prvotřídní díly. Stručně řečeno, spolehlivost a důvěryhodnost Francie coby dodavatele zbraní je silně pošramocena a indická vláda si vůbec nepřeje riskovat svoji strategickou nezávislost. Objednávka, okrajová, 36 kusů pravděpodobně indické letectvo - které bude zásobeno z jiného zdroje - neohrozí.sTisk 22...ZFP a její přisluhovači.

22. září 2014 v 8:00 | JzM
Milý příteli. Známe se dvacet pět let a já tě znám jako sebe sama. Zatím co ty jsi pozoroval, jak utrácím své peníze abych si dělal dobře(holky,lyže,motocykl,) já sledoval, jak je hromadíš.Vím, že by sis nechal pro pětník vrtat koleno (ne svoje) a taky se mi to několikrát už stalo, že jsem od tebe koupil předražené něco co bych jinde pořídil levněji. Jenže od doby, kdy jsi vstoupil do společnost ZFP to jde s tebou s kopce. Proč bych si měl myslet, že najednou chceš, aby mé peníze tím, že se o ně bude starat tvoje společnost, byly v heboučku a teploučku. Vykládáš mi, že tvé společnosti jde především o to, abychom byli "finančně gramotní" abychom ušetřili. Koupil sis Mercedes (fajn šetřil jsi dlouho)a vykládáš, že to je pro to, že to bylo tvým zbožným přáním, a na druhou stranu, že na schůzky společnosti jezdí dámy v Mercedesech a Audinách. Asi to bylo taky jejich zbožným přáním? Zřejmě se velmi dobře starají o peníze svých klientů, když si mohou dovolit tak drahá auta. Několikrát jsem ti dal najevo můj vztah k virtuálním penězům a taky k lidem, kteří si tímto způsobem vydělávají na luxusní život.
V této zemi je velké množství lidí, kteří dělají absolutní hovno a tady si to mohu napsat, není tu cenzura jako na novinkách.cz. Vysvětli mi, jakou hodnotu mají peníze, které vzniknou tím, že si někdo s těch novodobých lapků nadstaví penále za nesplacení splátky na třeba sto procent za den.
Jakou přidanou hodnotu má například práce exekutora??? Jen zmar a lidská traumata..
Tato virtuální realita skončí v okamžiku, kdy lidé pochopí, že jediný způsob je vyměňovat si služby (dovednosti) navzájem. Upeču ti chleba a ty mi vyměníš kolo na vozidle.Vyměnit se dá všechno.
Dojdou na úbytě všichni ti ŠMÉJDI, BANKÉŘI, PSEUDOPODNIKATELÉ, POLITICI ATD. Znám tě dobře a tak jedinou radu než ti to tvé pomatení skupinou ZFP, kteří ti dokonce dali i vizitky (Nevím proč si mi ji dával, když bydlíš za rohem), vymyje zbytek mozku.
Nezapomeň své dovednosti, které ti stačili dosud ke slušnému živobytí, protože až čas nazraje, půjdete všichni do prdele i se svými virtuálními penězi.

sTisk 21...Sexbyznys nese miliardy.

21. září 2014 v 8:07 | JzM |  "Politika"

Novinky.cz
Neděle, 21. září 2014, 08:03:16
Zpráva sTisku.
Na hraně prostituce se pohybuje každá žena. Prodávají se mužům pod záminkou lásky a manipuluji s ním ke svému prospěchu. Co na tom jestli je jeden, nebo je jich deset. Ekonomická bída vhání ženy, které musí živit sebe a své děti do náruče mužů.
Mnoho matek si tak přivydělává, aby uživili své děti. Jsou lepší, nebo horší než ty které to nečiní a nechávají své děti žít na hranici nedostatku?
Studentky, které nemají na koleje a chtějí si zajít občas na dobrou večeři a zaplatí svým tělem. Jsou lepší než ty, které nemají tento problém, protože jim to platí rodiče.
No a ta pouliční sorta, která neumí nic jiného a která je vykořisťovaná pasáky?
Muži dělají to, co do nich vložila příroda a hledají, jak se uspokojit a oplodnit. Někteří se ožení, jiní najdou singl milenku, no a někteří to řeší s "prostitutkou".

Je to nic proti té sortě politických prostitutů, kteří jsou pokaždé s jinou děvkou(stranou) a oplodňuji ji semenem chamtivosti a hlouposti. Tady je zakopaný pes.


Nespavost.

21. září 2014 v 6:25 | JzM |  Fejetonky 222+
Je 5.20 a nějaký pitomec si cvičně zkusil zatroubit, když projížděl kolem mého domu. Možná se polekal blikajícího modrého světla, které vydávalo policejní auto na parkovišti u domu. Ti co mne mají rádi mohou být klidní nebylo to kvůli mne. Jenže zatroubení vzbudilo mne a kohouta. Kohout rozkokrhal svým mladým silným hlasem spící okolí a tak kokrhá cela ves. Naštěstí psi zůstali v klidu, protože kdyby se roztěkali bylo by jisté že už je ráno.
Pomlel jsem si v novém mlýnku starou kávu, zalil horkou vodou a mlékem přímo z kravína. Můj stárnoucí čich hledá alespoň stopy vůně, kterou by káva koupena přímo v Tchibu měla mít, ale vypadá to, že zrovna vymetli pytel.
Zasmál jsem se jedné z blbosti na novinkách, že někomu zarostly pouta s nápisem STB do masa tak, že mu budou muset amputovat ruku a říkal si, že kdyby ty pouta měly nápis FBI, že by to autor článku taktně pomlčel.
Jistě ta pouta byla vyrobena ve zrušené fabrice v Kladně, která vyvážela do celého světa a jako 90 procent fabrik které vyráběly zboží pro světový trh zmizela díky dvaceti pětiletému hospodaření "odborníku" v politice.
No po ránu se nebudu zabředávat do politiky, abych si nezkazil celý den.

Dobré ráno. Ostrava,15 stupňů, svítá...

UFO v přímém přenosu.

19. září 2014 v 19:59 | JzM |  Foto-AtmosféraViděl jsem UFO? MRZÍ MNE, ŽE SNÍMKY NEJSOU ÚPLNĚ JASNÉ, ALE ANI NIKON D3100 nezaručí v noci dobrý obraz.Postupně je budu přidávat. Zvažoval jsem, že to jsou ty Čínské lampionky, ale na to že tady není žádný vítr se pohybovaly docela rychle a ve formaci.

Na Posledním snímku je formace, která se sice na fotce jeví daleko od sebe, ale je to zaviněno objektivem a tím, že jsem pozdě reagoval...Letěly tři formace za sebou a mezi němi po jednom. Měly různou rychlost a byly bezhlučné.
CELEK NAD DOMEM SOUSEDA

Vpravo lampa pouličního osvětlení a vlevo neznámý předmět, který se během minuty přesunul v pohledu ze západu na sever.


Byla to ohnivá koule, a to že je to čára znamená, že tuto vzdálenost urazili během expozice fotoaparátu.
Kdyby se mi netřepaly ruce tak by čára byla naprosto rovná.

Západně za stromem v zahradě.
Formace vzdálenost v mezeře mezi dvěma domy.

Kritik.

19. září 2014 v 13:23 | JzM |  Nezařazeno
Pátek, 19. září 2014, 12:30:32
Zpráva sTisku:
Při psaní komentářů, nehledím na to jestli se někde překlepnu, nebo to napíší trochu jinak, než je člověk zvyklý. To ještě neznamená, že kurvím češtinu, jak napsal jeden člověk s iniciály FT a JT, ale se stejnou IP adresou. Když nerozumí nemusí to číst. Přečíst si tři příspěvky na blogu z téměř tisíc pěti set a doporučit mi, abych nepsal...tak to už tady BYLO. Cenzura.
Naštěstí mi stačí těch 23 000 návštěv na mém blogu, ale hlavně ti, kteří se vracejí a nedloubou se v exkrementech vlastních schopností, když někdo druhý nedosahuje jejich kvalit a velikosti. No a pro vás pane FT vzkaz: Nechoďte tady do té žumpy a čtěte si třeba Dostojevského...pardon Shakespeare bude vhodnější

Dodatek:
Už vůbec nesnáším lidi, kteří se schovávají za anonymitu, která vlastně dnes neexistuje.
PRO:
IP adresa 85.70.243.147 (IPv4)
Obec: Modrice
Kraj: Jihomoravsky kraj
Stát: Czech Republic

Nezmaři.

19. září 2014 v 8:30 | JzM |  Stalo se (m)iDnes.
Jako vždy, měla Bobo zpoždění a přispěchala o dvacet minut později. Tak dlouho jsem nečekal na žádnou ženu, ani když jsme měli první rande. Při hledání, kde zaparkovat v centru Ostravy jsme málem prošvihli začátek pořadu v televizi NOE.
Bylo plno, my přišli poslední a tak nám dali dvě skládací židličky dozadu hned mezi kamery. Jedna zabírala celek a jedna detaily. Třetí skrytá za oponou z plátna, byla zaměřena na stůl moderátora.
Tři minuty do začátku vysílání se ozvalo ze zákulisí. Připomnělo mi to dobu, kterou jsem strávil jako kulisák v divadle. Sem tam jsem si zahrál v nějaké hře. Třeba biřice v Hamletovi a smýkal jsem Hamleta (R: Krajčo) z vězení před trůn. Později mi Krajčo řekl, abych to tak neprožíval a nemačkal mu tolik ruku, že mi neuteče a že to je jen JAKO.
Jel jsem jen s BOBO, protože Lenka, která to vše spískala zůstala doma. Sedmdesát minut uběhlo, jako když peláší pendolino a byl konec. Pár písniček, které jsem nikdy neslyšel, obohatilo můj písničkový fond, ale budou zastrčeny někde hodně hluboko. Přece jen mám raději Rock. Konec vše napravil, protože skupina nahrávala pro vánoční pořad píseň HALELUJA, kterou mám rád ve všech podobách. Na desetistupňové zážitkové stupnici byla celá akce tak na úrovní pět a to ještě díky přítomnosti BOBO.

Foto Zdeněk Dutka Nikon D3100. Bez úprav.

sTisk 20...Zablokování po druhé.

18. září 2014 v 18:32 | JzM |  "Politika"

Dobrý den,

dnes jsme vám na jeden den zablokovali přístup do názorového fóra na službách Novinky.cz a Sport.cz kvůli příspěvku:

"kdo se tě o to prosil bývalý prezidente a autore zpackanékuponové privatizace??? Komu vadil kromě Mečiara společný stát Čechů a Slováků? Američanům? Pamatuji si ty pokusy rozpoutat mezi Slováky a Čechy na hranicích v beskydech nenávist, ale naštěsti ti lidé (goroli z obou stran) měli vice rozumu, než celý ten tvůj politický ansábl.TO VŠE JE ROPAGANDISTICKÁ DIALÝZA.

Slepice, Mičurin a bezdomovci.viz:

http://johanz.blog.cz/1202/propagandisticka-dialyza"

Tento příspěvek odporuje pravidlům názorového fóra Novinky.cz.

S dodržováním těchto pravidel jste vyslovil/a souhlas při registraci.

Pokud budete i nadále vkládat příspěvky, které jsou v rozporu s pravidly, přístup do názorového fóra vám již nebude obnoven.

Můj dodatek: Na věčné časy a nikdy jinak.

sTisk 19...Kalousek versus Ondráček

18. září 2014 v 15:02 | JzM |  "Politika"
Rozepsáno...

Fakt nevím co je v níže napsaném... Vulgární výraz???
Novinky:cz
Zpráva sTisku:Čtvrtek, 18. září 2014, 15:06:08

Vy všichni co hážete špínu na bývalé komunisty.
Uvědomte si, že byla jediná strana ve státě, která měla vliv a tak její členstvo muselo jednoznačně mít v sobě určité procento hajzlíků. Dnes kdy stran je mnoho jsou ti hajzlikové rozlezlí po všech stranách a typoval bych si že většina s nich rychle utekla s KSČ. Co si budem povídat nikdo je nenutil do KSČ vstupovat a mnoho jich vstupovalo z důvodu zištných...Když "vystudovali" a potřeba pominula tak přestali být aktívní a po 1989 vyšli na světlo z pokřikem . Komunisté jsou s.v.i.n.ě, fizlové, a a a a
Takže jestli je někdo fízl a všechny ty perojativní slova tak ti co s KSČ vystoupili a jsou nalezli v jiných stranách, jako vši v kožichu.

WWW.Johanz.blog.cz

P.S. Nebojím se KSČM ani ANO(ZATÍM),Ale zbytku TOP 09,nebo ODS

Jenže dopadnou, jako Strana zelených když se jeji předsedou stal Bursík


Čtvrtek, 18. září 2014, 14:37:18 |
Souhlasím |
Nesouhlasím |
Nahlásit |
+26
Zpráva Stisku. Čekal jsem, kdo před volbama vytáhne komunistickou kartu a ejhle on to KALOUSEK TOP 09. Ten, který převlekl kabát tolikrát, že je odřený zevnitř. Ten, který lidem této země ublížil svou politikou nejvíce po Vaclavu Klausovi a možná Vladimíru Dlouhém. Záměrně nezmiňuji V.Havla...Jen vzkaz pro pana Kalouska. Po dvaceti pěti letech budování kapitalismu už strašák komunismu nefunguje a navíc komunistická ČÍNA dokazuje, že v systému to není, ale v lidech. Bohužel většina těch, kteří jsou schopni pro korunu nechat vrtat koleno, ale ne svoje, volí pravici.

www.johanz.blog.cz

sTisk 18...Čechům nestačí výplata... Spolupráce RUSKA a ČÍNY.

17. září 2014 v 9:32 | JzM sTisk |  "Politika"

Novinky.cz
Čechům nestačí výplata.
Středa, 17. září 2014, 08:52:27


K tomu, že většina lidí žije od výplaty k výplatě, není co dodat. Mnoho lidí je na tom ještě hůře.
Pán Singr z ČNB svým nepředloženým jednáním, jdoucím proti lidem této země, zavinil další zvednutí cenové hladiny už tak předražených výrobku (alespoň co se týče cen v okolních zemích). My co jsme vycvičení z dob dávno minulých, kdy každý "modrý" tvrdí, že bylo hůře než dnes, si umíme ještě spoustu věcí udělat sami.
Například umýt si auto. Ušetřím 200 kč za měsíc. Na ty přihlouple filmy v Cinema nemusím vůbec a podle toho, že jsem kdysi chodil do kina s dcerou min 4x za měsíc tak ušetřím min 400. Do zoo 160, bazén nemusím, stačí štěrkovna přes léto tak ušetřím nejmíň 1000 kč, pečeme si doma vlastní chleba, který je kvalitnější a levnější než s pekáren. Že tím ničím a nejen já, ty lidi, kteří se pustili do živnosti to je mi líto, bohužel. Rozdíl mezi tím, když mám peníze je jednoduchý,...prostě si na cestu do přírody uvařím kávu a ušetřím tak 30 Kč, že si jej nedám v restauraci. Jenže to je cesta do pekel.
Děláme si domácí marmeládu, která je marmeláda a ne ovocná směs, ve které je jedna jahoda na kilo škrobu z brambor. ATD... Dnes co se dá udělat doma je mnohem levnější a mnohdy i kvalitnější.

Byly doby, kdy začaly vznikat továrny, proto, aby nemusel každý dělat všechno doma a bylo to levnější. Zároveň si lidé vydělali peníze, mohli si kupovat věci a začala civilizace spotřeby.
Majitelé byli na svou firmu hrdi a budovali ji třeba po generace. Nyní přijde bankéř a pod vylhanou záminkou konkurence je schopen zavřít fabriku, která v regionu dávala práci stovkám lidí a bude vozit zboží z druhého konce světa. Komu to vyhovuje je nasnadě.

Jste nenasytní vy bando bankéřů, exekutorů, soudců, advokátů, úředníků, Ale i ředitelů firem, které vysávají peníze z této země do zahraničí(O2.T.mobil,majitele vodáren a a a a), a patří vám, aby jste umřeli bohatí s pochopením, že veškeré zisky vám jsou k ničemu.

Štěstí to chodí jinými cestičkami.

Rusko a Čína chtějí vybudovat obrovský přístav u společné hranice.


Středa, 17. září 2014, 11:34:04 |

Zpráva sTisku: Když se dva perou třetí se směje. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho utrhne. Zatímco USA nutí Evropu do sankcí a Britové chtějí vyřadit Rusko s platebního systému SWIFT

http://johanz.blog.cz/1409/stisk-14

Tak ČÍNA ta jeden a půl miliardová země se zachycuje drápkem a nabízí RUSKU investice ve výši miliard dolarů(Juanů, Rublů), které mimochodem jim dluží USA. Tak peníze, které USA dluží ČÍNĚ pomohou RUSKU.
USA a EU, jako malé děti pořád chtějí bořit bábovičku RUSKU a nevidí, že jim roste konkurence, která staví hrad z kamene spolupráce.
Váleční štváčí v USA chtějí vyprovokovat konflikt za každou cenu, aby zakryli své obrovské dluhy. Jsou ochotni zničit starý kontinent a tlačí ho do připitomělých sankcí, o kterých každý ze soudně uvažujicích politiku ví, že nemohou být učinné. Možná v jejich světě ano, ale to je jen marným snem politiku z Woolstreat.

Shoda buduje neshoda ruinuje.

Díl Druhý:

Diplomat USA: Sankce by mohly být zmírněny i bez vrácení Krymu

Středa, 17. září 2014, 19:02:00
Zpráva sTisku:
Že by přímý důsledek toho co RUSKO a ČÍNA oznámili o vzájemném obchodu??? 30 Velkých zakázek včetně stavby jednoho z největších přístavu a překladiště na světě.
možná, že už i USA a EU pochopili, že jediný kdo na sankce uvalené na RUSKO doplatí je USA a hlavně Evropa? Že čína okamžitě zaplní trhy, které se v RUSKU uvolní.

Viz:http://johanz.blog.cz/1409/stisk-18-cechum-nestaci-vyplata


Stejně tak jak se to stalo u nás po roce 1989. Za každou zavřenou Českou fabrikou a opuštěním trhu se zahraniční kapitál s chutí vrhl na zaplňování děr v nabídce.
Nejlépe to bylo vidět na zbrojní výrobě, kterou HAVEL přenechal tehdy ještě západnímu kapitálu napospas. Myslím si, že přední poradci v USA jsou ČIŇANE.Tolik kopanců, se kterých má ČÍNA profit to přece není normální.

P.S. Taky je možné,že je to úmysl,aby Evropa byla zbankrotována a pro USA banky, snadnou kořistí....

Jenže i u nás už byla ČÍNA se svou nabídkou svého platebního systému UnionPay, tak aby se USA nepřepočítaly.

Podzim se blíží.

16. září 2014 v 20:46 | JzM |  Fejetonky
Přesto, že podzim je přede dveřmi, sálalo dnes sluníčko na plný výkon. Cítil jsem ho v obličeji, jako když kolem mne po železničním přejezdu projížděl vlak rozžhavených ingotů. Seděli jsme s Xxxxx na houpačce a já jednou nohou uděloval houpačce pulsy. Sem tam, sem tam. Houpačka skřípala, jako nenamazané dveře ve veřejích starého domu. Seděli jsme na terase a probírali své životy. Teda já jsem spíše poslouchal a sem tam řekl hm... Jenže a na tom jsme se shodli, je lepší poznat lásku i za cenu utrpení, než nepoznat i za cenu duševního klidu. Nejlepší by bylo poznat a nebýt vyveden z míry, ale jaký by to byl poznatek, kdyby v něm prvky utrpení nebyly. Když vezmu v potaz poslední necelé čtyři roky s JJ myslím si, že v tom bylo naprosto všechno, co člověk potřebuje k tomu, aby mohl říct. Díky to stačilo.

Celý ten blog "zRaje do Pekla" povídá o tom jak je život krásný. DOBRO KE ZLU je 50:50

A tak si užijme začínajícího podzimu a čekejme, co přijde dále. No a ti netrpěliví mohou jít svému osudu vstříc tím, že ho budou směrovat tam, kam chtějí.


Foto: Johanz Nikon D3100 Upraveno v Zoner foto studio

sTisk 17...Zlodějský exekutor

16. září 2014 v 7:20 | JzM |  "Politika"
Novinky.cz
Úterý, 16. září 2014, 07:11:07
Licitátor dražby přiklepl dům sám v sobě a justice je v koncích
Zpráva sTisku:
Cesta za vysněným domem je pro někoho snadná a pro jiného trnitá. Musel jsem si půjčít peníze z banky a od kamarádu a rodiny a potom jsem pracoval 25 hodin denně, abych to splatil. Naštěstí to bylo v roce 1990 a to ještě měl každý důchodce peníze a tak jsem o zakázky neměl nouzí. V TÉ DOBĚ I BANKY JEŠTĚ BYLY PRO LIDI A TAK I ÚROK BYL LIDKÝ A SPLATIT JSEM TO MOHL JEŠTĚ DŘÍVE A BEZ POKUTY. Potom se něco v této společnosti zvrhlo a začal hon za penězi bez skurpulí. Jenže a to mohu už dnes zodpovědně prohlásít, peníze nikomu štěstí samy o sobě ještě nepřinesly. Rubáš nemá kapsy a majetek si sebou nikdo do hrobu neodnese. Jak říkám jednomu kamarádovi, který se už dostal na hranici výše popsaného.

TY UMŘEŠ BOHATÝ.

Řidím se heslem "ŽIJ A NECHEJ ŽÍT"

Přeji hodně sluníčka, hodně slušných lidí kolem sebe a hlavně to co hledají moudří lidé. ŽÍT SÁM SE SEBOU V ROVNOVÁZE.

sTisk 16... Večerní zpráva.

14. září 2014 v 20:18 | JzM |  "Politika"
Novinky.cz

Rusko má problém,sankce tvrdě zasáhnou jeho ropné projekty.
Neděle, 14. září 2014, 20:04:18
Zpráva sTisku: Vidím že ukončení bojů a příměří na Ukrajině v Doněcku byly jen hloupá záminka a vůbec o to nešlo. Prostě se pokouší Americká administrativa srazit Rusko na kolena. To se ji nepodáří a doplatíme na to hlavně my v Evropě. Ty kecy, že máme plynu na půl roku jsou jen kecy aby se veřejnost nezneklidnila. Tak lidičky připravte se na tuhou zimu, která jednou bude v análech nazývaná, jako RUSKÁ ZIMA.

Co se týče technologií možná že stát, který léta do kosmu a vypouští pro celý svět družice si poradí i s tou těžební technologií. Jo a peníze...už vidím, že tam kde jsou pozastaveny úvěry v dolarové oblasti nastupuje ČÍNA. Ostatně její systém UnionPay plně nahradí systém SWIWT.

Takže rada pro naše politiky... neváhejte a nabídku Číny na platební systém UnionPay, kterou jste tento týden dostali, přijměte.
Amerika ani EU totiž i když jsou "spřátelené" země NEJSOU SOLIDNÍ PARTNEŘI.

Tady je jasně vidět, že Americká administrativa vidí Rusko, jako nějakého negramotného partnera, ale v podstatě to je jen ...přání je otcem myšlenky.

Tak ještě jednou. Je vidět že Amerika chce Rusku ublížit za každou cenu. Jenže to ji ještě jednou bude dobré v boji proti černému moru, který se sem začíná blížít . Dnes opět zachytila italská pobřežní stráž více než tisíc muslimských běženců.Tento rok už přes sto tisíc.

sTisk 16... IS vyhrůžky...Volby...

14. září 2014 v 8:12 | JzM
Neděle, 14. září 2014, 08:00:48 |
Zpráva sTisku: Stejně,jako jsem napsal 4 září ve svém "sTisku"

http://johanz.blog.cz/1409/stisk-11

Armáda Muslimů v Evropě,jako předsunutá jednotka se změní v čiré zlo až příjde signál.Mezi těmi,kteří chtěli změnit svůj život tím, že migrovali do Evropy je pátá kolona uprchlíku, kteří obratným nátlakem,(pokud se proříznuté hrdlo dá tak nazvat)změní tuto muslimskou komunitu v časovanou bombu, která otevře ISIS (IS) dveře do Evropy. My zhýčkání snadným životem, beze zbraní, nenaučení bránit se skutečnému zlu budeme zírat na to,jak Evropa padá na kolena. Padá na kolena díky tomu, že prodejní politici ve strachu o svá privilegia otevírají cestu muslimskému zlu a zároveň zákonem o zbraních a střelivu brání, aby lidé alespoň částečně bránili své domovy sami.
Je to strach z toho že nejsme takové ovečky, jak se o nás říká jen to zatím nevíme. Je to jen tušení,že nepůjdeme na jatka dobrovolně. Jenže k čemu jsou nám cepy a sudlice proti dobře ozbrojenému a organizovanému nepříteli.

Zpráva sTisku.
ČSSD CHce zatočit s drogami a podpořit české pěstitele a zatočit s drogami.
Neděle, 14. září 2014, 12:57:16


To jsou ale kecy. Toho jsme slyšeli už tolik až nám zaléhaly uši. Předvolební sliby...kde jsou církevní restituce? Co nás čeká? Stíhání těch, kteří si pěstují konopí pro vlastní potřebu, aby si policie udělala čárku. Zatím co veřejnost ví, jak je konopí léčívé.Další ti co vaří pervitin zůstanou nepotrestání, protože se tam pohybují velké peníze. Zatím nikdo z politiku neukázal, že to myslí s lidem této země dobře. Sobotkovi ujíždí vlak a všechny preference jdou dolů. Slíbí vám i věčně modrou oblohu a strdí zdarma...Volit budu, ale jistě ne ČSSD.Sobotka je tam už dlouho na to, aby muselo být pořad hůř. Stejně tak ti ostatní mafiání s Kalouskem v čele.
Pozor na ty skryté přestupovače co byli v OF, potom ODS, potom TOP 09, ...
Ještě se musím zmínit jen abych nezapoměl na ty umělce v čele s Krajčou, kteří každé volby nesou jinou korouhev.

Neděle, 14. září 2014, 13:26:29

Zpráva sTisku: Pro NOWAK...Když pominu tu obrosku sumu, kterou bývala ČSSR měla v přebytku zahraničního obchodu, a že byla bez dluhů tak nebylo zase tzak zle . Třípokojový byt moji matky, která byla účetní a otec soustružnik nebyla žádná králikárna. Králikárny byly ty předválečné byty, kde bydleli mi prarodiče. Tři auta během života jim taky stačily.Fabrik, které byly postaveny na zelené louce včetně dnešního MITTALU, bych mohl vyjmenovat stovky. Byly rozkradeny v kuponové privatizaci a tu zodpovědnost panu Václavu Klausovi nikdo neodpáře. Z kvetoucí a soběstačné země (i když nebyly někdy mandarinky), Kapitalisté a politici ti zakuklenci, kteří, jako krysy opustili KSČ v roce 89, udělali zemi, která je závisla na cizím kapitalů, který si veškeré zisky odvede do svých krajin.Jsme vyplundrovaní, jako po světové válce a ještě tak nás zavléct do další.


Zpráva sTisku:
IS a Syrští rebelové ve shodě.
Neděle, 14. září 2014, 16:42:07

Když si nejprve přečtu diskuzi tak jsou mi mnohdy vzata slova s úst a já si připadám, jako plagiátor což nechci. Tudiž, když se můj příspěvek podobá druhému, není to opisování, ale vzácná shoda.

Tak se islamisté dohodli se Syrskými rebely a jejich společným cílem je svržení režimu Basada Asada...moje oblíbené slovo KECY, dnes už používám po druhé. Jejich cílem je přece obnovení Islámu v hranicích končících někde v Evropě. Teď nebudu hledat mapku.
Takže se připravme ...když se dohodne nepřítel IS, s přítelem Syrie...tak to zavání tím, že USA přibylo nepřátel. Teď už čekám jen na první pořádný odpal v Evropě a to na zastrašení EU a získání Muslimské menšiny na svou stranu. Jo strach je mocný nepřítel a to na straně Evropské civilizace mnohem více než na straně islámu. Křestanům nikdo neslibuje posmrtný ráj plný černookých hurisek, ale peklo při neposlušnosti k církví...

Polibek.

13. září 2014 v 20:41 | Laura Janáčková. |  Poradce mladého muže....
Už dlouho jsem nenapsal nic o lásce a politika je na dvě věci. Všichni jistě ví na co.
Dnes jsem objevil článek, se kterým bezvýhradně souhlasím.

Napsala ho sexuoložka Laura Janačková. Tady je.

LÍBÁNÍ.

Líbání je budíček pro bezpočet hormonů, nervů a svalů. Výzkumy uvádějí, že se při vášnivém polibku spálí asi 12 kalorií a uvede do činnosti 38 obličejových svalů. Líbání dokáže zahřát tělo a vzbudit tělesnou touhu.
Mozek se jako řídící centrum našeho organismu rázem zapojí do každičkého tělesného počinu, jemným dotekem ruky na šíji partnera počínaje, slastným průnikem jazyka do jeho úst konče.
Při vášnivém polibku cítíte sexuální vzrušení, váš mozek nařizuje plicím, aby prudce lapaly po dechu, srdci, aby zrychlilo tempo, slinným žlázám, aby přeřadily produkci na vyšší rychlost. Smyslné informace tlaku a hmatu se přenášejí velice rychle, takže polibek začne být příjemný ihned a bezprostředně.

Zatímco se takto líbáte, vaše tělo naráz zapojí do činnosti páteř, slinivku, nadledvinky a nervová zakončení v oblasti pánve. Na signály vysílané rty reagují i tepny a žíly. Líbáte se a vaše pocity, myšlenky i prchavé vzpomínky posílají zprávy nervům, které zaznamenávají signály rychle se rozlévající slasti.

Muži občas říkají, že si někdy nevybírají, s jakou ženou půjdou do postele, ale vždy si rozmyslí, s jakou se políbí. Překvapuje mě, jak i v dnešní době přikládají někteří z nich polibku větší spojitost s láskou než samotné souloži. Docela klidně si dokážou představit sex bez polibků, ale čtyři z pěti žen nikoliv. Alespoň podle průzkumu německé agentury DPA.

Překvapujících 63 procent žen by se podle něj klidně vzdalo sexu, pokud by si musely vybrat mezi milováním a líbáním. Naopak většina mužů by prý zvolila sex bez polibku. Téměř polovina dam tvrdí, že polibek jim může dát víc než pohlavní styk. Že by mluvily o vášni duše a daly tak za pravdu mužům, kteří mají strach z lásky?
Milé dámy, nešetřete polibky.
Líbejte muže na usmířenou i na uvítanou,
neboť tyto polibky jsou báječným preventivním lékem.
PROTI VŠEM NEMOCEM TĚLA I DUŠE.
Dětská říkanka k probouzení života říká: "Motýlek, polibek, raz, dva, tři, vyskoč, než spadneš, kam nepatříš." A tak milé dámy nešetřete polibky. Líbejte muže na usmířenou i na uvítanou, neboť tyto polibky báječným preventivním lékem. Nezapomeňte však, že při polibku na uvítanou se rty zcela nedotknou tváře, stejně jako tváře navzájem. Dotknou-li se, lze to považovat za flirtování.
Líbejte se víc, když flirtujete, jemné polibky postupně střídejte s důraznějšími s otevřenými ústy, jež pátrají v těle toho druhého. Odměnou vám bude pocit nejniternější, neboť takhle dáváme a současně i dostáváme.
Žena se může prolíbat až k orgasmu, nebo také může jen líbat a líbat a líbat. Líbání má tu výhodu, že jej můžete používat za každého počasí...

Co dodat? SLOVA VÁS MOHOU OŠÁLIT, POLIBEK NIKOLIV.