Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 8

31. srpna 2014 v 11:13 | JzM |  "Politika"
Novinky.cz
Návrh zákona o zákazu vjezdu kamionu na okresní silnice má díru.
Neděle, 31. srpna 2014, 11:09:51

Zpráva sTisku: Jako všechny zákony této země, které slouží účelově jen těm, kteří mají vliv, tak i tento má díru. To že kamiony na okreskách ničí silnice, ale i domy kolem kterých jezdí, ví každý kdo u takové silnice bydlí. To, že jsou kamiony přemnoženy, jako krysy v kanále je taky fakt. Globalizace je plná problémů. Egypské brambory v zemi, která byla jedním z největších pěstitelu brambor, je anomálie, kterou zavinilo 25 let vlády kapitálu. Jak se nám to vymstí poznáme při prvním konfliktu, který je na obzoru. Hladomor už v ČESKU byl díky neúrodě, ale dnes může být díky tomu, že jsme se vykašlali na potravinovou soběstačnost. Hloupá rozhodnutí bez hlubší analýzy poplatné momentální poptávce, ničí tuto zemi od doby KUPONOVÉ PRIVATIZACE.Děkujeme pane Klausi za sladké řeči o pěti létech utahování opasků, která byla jen dobře zamaskovanou lží...to platí i pro pana HAVLA
2 komentář:

Zpráva sTisku: ...Kdyby se nepřeváželo (nejen dřevo ) z lesa kolem zeměkoule na zpracování a zpět na další zpracování a potom zase do někam na prodání. Třikrát každá skříňka objede svět a já si jik koupím v IKEA z Brazilie, kterou, když jsem měl stolárnu jsem udělal za pár hodin. Vozíme a převážíme věci, které jsme uměli a dosud umíme udělat sem a tam, jako kočka přenáší koťata z jednoho koutu do druhého, jen proto aby kapitál bohatnul.Převážení to navíc všechno zdražuje.
Sprostota nezná hranic.
P.S. Jaká je přidaná hodnota toho co se převáží kamiony. Někdo tu operoval tím, že si budeme bez kamionu chodit kupovat zboží na nádraží. To snad spolkne jen ten kdo nezažil jiný režim, kdy byly výrobny v každém kraji a okrese. Cukrovary,mlékarny, textilky,a,a,a, všechno se nevozilo s ČÍNY. Dokonce i děti bylo dost do ČESKÝCH lázní a nemusely se vozit s ČÍNY. Viz dnes jiný příspěvek na novinkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama