Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 6

29. srpna 2014 v 6:57 | JzM
Novinky.cz
Ať zakážou motorkářům nosit černé helmy,braní šátky českých muslimů jejich předseda Hassan.
Pátek, 29. srpna 2014, 06:47:56 +27

Zpráva sTisku: Jak jsem napsal včera( http://johanz.blog.cz/1408/stisk-5 ) a musím to doplnit. Takové sjednoceni české veřejnosti k nějakému problému bylo snad naposledy v 89 roce. Cigánska menšina je sice nepříjemná, ale není jich 1.5 miliardy, jako muslimů jak řekl předseda muslimské komunity v Česku HASSAN,. Naučili jsme se s nimi žít a pokud příliš nevylézají se svých slumů my tam nechodíme. Od muslimské komunity cítíme doopravdické ohrožení ne proto, že podřízli jednoho amerického novináře ( ostatně jel do té země, kde se to stalo dobrovolně), ale proto, že chtějí aby jsme respektovali jejich "kultůru". To, že si je angličané nabrali do své země je jejich problém a například nejen v Norsku,, už svůj postoj k muslimum začínají měnit. Tak že, než to přeroste ve velký problém a když nám bude Evropska unie vnucovat nějaké kvoty pro přistěhovalce, řekněme si k čemu tu máme tyto přivandrovalce. STOJÍ ZA TO VYSTOUPIT Z EU, KDYŽ TO JINAK NEPŮJDE. Toto je pravé nebezpečí a paní Šabatova se svým pseudohumanismem pořádně přestřelila...

Novinky.cz
Obama:Za násilí na Ukrajině je odpovědné Rusko.
Pátek, 29. srpna 2014, 07:14:17

Zpráva sTisku: Konečně máme obětního beránka, na kterého svedeme násili u Ruských hranic. Zřejmě ten černý občan nezná co je to časová posloupnost a kdo hájí své hranice. Přítomnost Rusu u svých hranic je přirozená a dokonce chápů proč pomáhají svým bratrům. Porošenko za podpory svých Amerických našeptavačů posílá pravidelnou armádu na likvidaci občanů své země, kteří chtěli referendum. Tento válečný zločinec si neuvědomuje, že nemůže vyhrát.Rusové jen hasí požár, který vznikl u jeho hranic. Veškere Embarga vyhlašená EU se vrátí, jako bumerang zpět k nám a Rusové si najdou jiného dodavatele. Globalizace zničí ty, kteři ji vymysleli a nedodržujou její pravidla. P.S.Nechceme americké základny na Ukrajině ani Ruské na Kubě.


Novinky.czBritové chtějí odříznout Rusko od platebního systému SWIFT
Pátek, 29. srpna 2014, 21:26:38

Zpráva sTisku. Komu není rady tomu není pomoci. Další návrch ekonomický poradců??? Jen to urychlí přechod Rusů na Juan a zlatý rubl. Dolar případně Euro půjde do pekel. Věřím, že se po této zprávě začal třást Dolar s Eurem v základech. Rusové ještě nezačali s odvetným opatřením a navíc zima se blíží. Tato banda evropských politiku neposlouchá hlas rozumu a jestli ano, musí jim radit nějaký šílenec.
P.S. Ruská banka má přichystáno půl milionu platebních karet Čínské banky.Budiž vám země lehká panové ze SWIFTu, jestli poslechnete rady tohoto mdlého rozumu, který vám radí.
P.S. I když na druhou stranu možná, že by Francie dostala rada zaplaceno za dvě letadlové lodi v zlatých rublech.

Pátek, 29. srpna 2014, 21:52:23
+15
Zpráva sTisku: Všiml jsem si že USA tak nějak, teda alespoň podle dostupných zpráv na internetu, ubralo na nenávistné rétorice. Nevím jestli Putin zavolal Obamovi, že všechny jeho ponorky nabité atomovými zbraněmi (Submersible Ship Ballistic Nuclear), resp. rusky PLARB (podvodnaja lodka atomnaja, raketnaja ballističeskaja),jsou rozestavený v mezinarodních vodách kolem USA. Dnešní slova o jaderné velmoci mají v sobě skrytou pohrůžkou, že je Rusko nebude váhat použít, kdyby se jim někdo cpal na dvorek.Všichni ti váleční štváči na této straně hranice by si měli uvědomit, že to zasáhne hlavně bohaté, a že ze svých protiatomových krytů budou muset na povrch, kde ani tráva neporoste.Je těžké umřít bohatý a mladý.Braň se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama