Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 4

25. srpna 2014 v 15:50 | JzM |  "Politika"
Novinky.cz
Pondělí, 25. srpna 2014, 15:46:45

Zpráva sTisku: Ve světle toho, že se ISLÁM rozlézá, jako červ v mrtvém těle a vytváří cestičky pro otevřený boj, je zbraňová amnestie vyhlášená "našími politiky" výsměchem občanům, kteří si skrývají nějakou opuštěnou zbraň doma, ve strachu, co kdyby někdo chtěl vyrabovat jejich domovy, zabít jejich děti, a znásilnit ženy . Že se to děje v malém i u nás na to nepotřebujeme ani islám s jeho metodami.
Jak nás chtějí pánové politici uchránit, když dojezd policie je zoufale pomalý? Ostatně, jako mrtvola s proříznutým hrdlem se spravedlnosti nedovolám. Jen proto, že politici mají strach z toho, že lidé budou mít zbraně a vezmou spravedlnost do vlastních rukou???Nebo se bojí, že lidé nastolí jiný spravedlivější řád a nebudou jich potřebovat??? (Stejně jsou k ničemu, jen kalí vodu a plivou síru)...ochraňuj nás bůh...

Novinky.cz
Úterý, 26. srpna 2014, 20:00:12

Zpráva sTisku: Možná by na protest proti rozhodnutí ombusmanky šabatové mohli studentky zdravotní školy začít nosit kukly co jsou pod přilbu na lyže nebo motorku, vypadá to stejně...nejen ve škole, ale po celé Praze...Myslím si, že to by opět vyvolalo protesty muslimské obce a navíc, jak by učitele poznali, kdo je kdo...Ps není u nás náhodou zákaz zahalování...

Novinky.cz
Úterý, 26. srpna 2014, 19:18:27 +23

Zpráva sTisku: Myslím že Belgičané, kteří jsou jistě tolerantnější zemi než my a kteří přijali zákon o nenošení "pokrývky hlavy" a jejihž úředník strhl pokrývku hlavy"džilbab" Katarské "princezně" udělal správné...P.S. Co jsem nenapsal posledně , že pod šaty a přikrývkou hlavy, kde koukají jen oči může být ukrytý muž s výbušninou...I když tam se odpálí i ženská.

Novinky.cz
Islám nabývá rozměry i u nás jenže na rozdíl od zemi na západ od nás nemáme ještě s islámem zkušenosti a myslím si, že OMBUDSMANKA ŠABATOVÁ UDĚLALA CHYBU, jak s příspěvku vyplývá navíc s křižkem po funuse...Můžou založit s Diensbírem klub.


P.S. Pravda věděl někdo před touto kauzou ,jak se obmudsmanka jmenuje???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama