Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

sTisk 3

19. srpna 2014 v 14:41 | JzM |  "Politika"
Úterý, 19. srpna 2014, 14:27:52 |
Souhlasím
+15
Co si budeme nalhávat.Za 25 let budování kapitalismu a to bez války, zdražilo v Česku všechno tak, že stačí násobit cenu deseti. Voda kubík původně za 30 haléřů, stojí 50 korun. Naprosto byly devalvovány úspory a to tak, že ten kdo si šetřil na důchod dnes přežíva ze dne na den. Zlikvidován je veškerý průmysl, jako po plošnem bombardování. Zemědělství na lopatkách.Naše chlouba ATOMOVÝ PRŮMYSL JE V ....To je ta pravá zrůdnost kapitálu. Zisky za každou cenu třeba i války. Tak prosím nestrašte tím, že v RUSKU ZDRAŽUJÍ. Zdražením v zemi, kterou kapitál a jeho političtí přisluhovači srazili na lopatky.
V.H. Budou vás strašit nezaměstnanosti, zdražováním...nevěřte tomu. Samé lži.
Jsme jako ti mexičti bastardi(kuliové), kteří dělali na farmách, kde se zadlužili u farmáře a nemohli se vymamit se sevření dluhů. Když chtěli uprchnout tak na ně poštvali psy (dnes EXEKUTORY).

POPRAVA NOVINÁŘE
Souhlasím
+11
Zpráva sTisku: Je mi líto těchto předsunutých pracovníku tisku, kteří riskuji své životy, aby jsme mohli v teple domova u internetu komentovat novinky... Přesto se musím ozvat proti jednomu zákonu a to o zbranich a střelivu. Černý mor rozlezlý po celé evropě a USA se začíná aktivizovat a hrozí pomstou. Za co? Za to, že je státy USA a Evropy pustili na svůj dvorek? A tak tváří v tvář tomuto černému moru vyhlásí Česká republika zbraňovou amnestii...Co to má znamenat??? Čeho se bojí nemocní mocní??? Bojí se, že zbraně nepoužijeme na ochranu svých domovů, ale vyjdeme do ulic a bude to rovný s rovným??? Cep ani bejsbolka nám nenÍ k ničemu proti fanatickému zločinci s nožem a samopalem, který jedná bez skurpulí. Až budou černé masky napadat domy naších politiků, kteří tuto situaci zavinili a budou utíkat za moře, jako krysy opouštějíci potápějící se loď. My tady budeme muset zůstat.

Málem ubil 80letého seniora.
Středa, 20. srpna 2014, 18:37:54 |
Zpráva sTisku: Už jsem o tom dnes psal jednou v souvislosti s útoky islamistu, kteří vyhrožuji podřezaním hrdel i lidem v Evropě a USA. Jak je možné, že politici této země vyhlásili zbraňovou amnestii. ČÍM SE BUDOU LIDE BRÁNIT. Vím, že se asi 80 letý pán neubrání před útokem v druhém patře, který ani nečeká. Nedokáže toto nebezpečí ani vyhodnotit. Ale co my ostatní, kteří jsme slušní, platíme daně. Nemáme právo vlastnit zbraň? Tuto možnost nám naši politici odebrali a zbraň může vlastnit jen hrstka vyvolenýh a ostatní jen na povolení, které je zoufale dnes získat. Přitom každý sigr se neohlíží na povolení a zbraň si pořídí a nic mu nehrozí. Když ano, počítá s tím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama