Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Srpen 2014

sTisk 8

31. srpna 2014 v 11:13 | JzM |  "Politika"
Novinky.cz
Návrh zákona o zákazu vjezdu kamionu na okresní silnice má díru.
Neděle, 31. srpna 2014, 11:09:51

Zpráva sTisku: Jako všechny zákony této země, které slouží účelově jen těm, kteří mají vliv, tak i tento má díru. To že kamiony na okreskách ničí silnice, ale i domy kolem kterých jezdí, ví každý kdo u takové silnice bydlí. To, že jsou kamiony přemnoženy, jako krysy v kanále je taky fakt. Globalizace je plná problémů. Egypské brambory v zemi, která byla jedním z největších pěstitelu brambor, je anomálie, kterou zavinilo 25 let vlády kapitálu. Jak se nám to vymstí poznáme při prvním konfliktu, který je na obzoru. Hladomor už v ČESKU byl díky neúrodě, ale dnes může být díky tomu, že jsme se vykašlali na potravinovou soběstačnost. Hloupá rozhodnutí bez hlubší analýzy poplatné momentální poptávce, ničí tuto zemi od doby KUPONOVÉ PRIVATIZACE.Děkujeme pane Klausi za sladké řeči o pěti létech utahování opasků, která byla jen dobře zamaskovanou lží...to platí i pro pana HAVLA
2 komentář:

Zpráva sTisku: ...Kdyby se nepřeváželo (nejen dřevo ) z lesa kolem zeměkoule na zpracování a zpět na další zpracování a potom zase do někam na prodání. Třikrát každá skříňka objede svět a já si jik koupím v IKEA z Brazilie, kterou, když jsem měl stolárnu jsem udělal za pár hodin. Vozíme a převážíme věci, které jsme uměli a dosud umíme udělat sem a tam, jako kočka přenáší koťata z jednoho koutu do druhého, jen proto aby kapitál bohatnul.Převážení to navíc všechno zdražuje.
Sprostota nezná hranic.
P.S. Jaká je přidaná hodnota toho co se převáží kamiony. Někdo tu operoval tím, že si budeme bez kamionu chodit kupovat zboží na nádraží. To snad spolkne jen ten kdo nezažil jiný režim, kdy byly výrobny v každém kraji a okrese. Cukrovary,mlékarny, textilky,a,a,a, všechno se nevozilo s ČÍNY. Dokonce i děti bylo dost do ČESKÝCH lázní a nemusely se vozit s ČÍNY. Viz dnes jiný příspěvek na novinkách.

Leknín.

30. srpna 2014 v 20:20 | JzM |  Foto-Atmosféra
Kdo by to řekl, že takový kousek od smradlavého a dýmajícího komína
bude ukryto ve starém, bohem opuštěném lomu, nádherné zákoutí s jezírkem a lekníny.
Na břehu rostou šípky a keře obsypané černými oky ostružin, které jsou tak sladké, že se ani pusa nezkřiví, jako to udělala při sklízení ostružin ze zahrady.Peggy poletuje po břehu a chlemtá vodu, ale nechutná ji to tolik, jako free od Bernarda a tak si rychle odfrkne..
Výlet se podařil a litr lesních ostružin je v mražáku nachystaný na zmrzlinu.
Vždy když někam "neplánovaně odbočím do uličky tak to stojí za to.
Dnes jsem objevil v polích opuštěný strom sladkých červenajících jablíček o loni zase zdravou švestku bez šárky a to je dnes tady vzácnost.
Foto Johanz Nikon D3100

sTisk 7

30. srpna 2014 v 8:55 | JzM
Novinky.cz
Sobota, 30. srpna 2014, 08:50:27
Bráníte se hrozí vám trest...

Zpráva sTisku: Pane Bursa, kdyby zloděj věděl, že ho čeká majitel s nabitou kulovnici a okradený, že se mu nic nestane když ho zastřelí, bylo by méně krádeží, ale i loupeží. Jenže táto justice si chrání předevšim své zájmy a hodnoty a o občana nemá zájem. Kriminalizovat postižené je v jejich zájmu. Tisíce paragrafů a složitá legislatíva přímo nahrávají tomu, aby lidé vzali spravedlnost do svých rukou. Divím se, že to tak nečiní.Odsoudit pána SVOBODU za to, že přikreslil tykadla politikům na plakát to je absurdní a směšné a svědčí to o vypatlanosti mozku soudkyně ale i strany, která podala žalobu na politickou objednávku. Dlouho se vlekoucí spor Janečka, který úmyslně zavinil dopravní nehodu, přímo vybízí rodinu postižené, aby zahajila VENDETU. To o čem píšete vy předpokláda vyspělou společnost a vysoké právní uvědomění a to tady v ČESKÉ zemi není a ještě dlouho nebude.
Braň se.


Vosy-černý tunel.

29. srpna 2014 v 8:35 | JzM |  Fejetonky
Hukot nad hlavou se již nedal přeslechnout. Když jsem naposledy likvidoval hnízdo sršňů, kteří si jej vykousali v polystyrenové izolaci ve stropě, byl to nekonečný boj. Nakonec zvítězila trubička s biolitem, kterou jsem vyvrtaným otvorem vsunul do hnízda. Tentokrát jsem vymyslel jiný způsob obrany. Vosy vyletovaly a vracely se jedním otvorem ve výšce dva a půl metrů. Jako vždy dobré nápady přicházejí znenadání. Postavil jsem k výletovému otvoru žebřík a na něj jsem připevnil malý vysavač, který už v domácnosti nebyl k ničemu. Zapnul jsem vysávání a teď začalo to správné rodeo. Všechny vylétávající i vracející se vosy byly strženy proudem vzduchu do sáčku. Nebylo návratu. Byl to černý tunel, co je pohltilo. Bohužel to nebyla cesta do jiného vesmíru, ale na věčnost. Týden trvalo, než prořídly řady polapených vos, a jestli to mohu odhadnout, bylo jich hodně přes deset tisíc. Poslední roky se mi vosy neusídlují v podkroví terasy. Možná ty poslední, které odletěly, když už jsem vysavač vypnul, si odnesly vzpomínku na černý otvor, ve kterém mizí všechny, které se mu přiblíží.

sTisk 6

29. srpna 2014 v 6:57 | JzM
Novinky.cz
Ať zakážou motorkářům nosit černé helmy,braní šátky českých muslimů jejich předseda Hassan.
Pátek, 29. srpna 2014, 06:47:56 +27

Zpráva sTisku: Jak jsem napsal včera( http://johanz.blog.cz/1408/stisk-5 ) a musím to doplnit. Takové sjednoceni české veřejnosti k nějakému problému bylo snad naposledy v 89 roce. Cigánska menšina je sice nepříjemná, ale není jich 1.5 miliardy, jako muslimů jak řekl předseda muslimské komunity v Česku HASSAN,. Naučili jsme se s nimi žít a pokud příliš nevylézají se svých slumů my tam nechodíme. Od muslimské komunity cítíme doopravdické ohrožení ne proto, že podřízli jednoho amerického novináře ( ostatně jel do té země, kde se to stalo dobrovolně), ale proto, že chtějí aby jsme respektovali jejich "kultůru". To, že si je angličané nabrali do své země je jejich problém a například nejen v Norsku,, už svůj postoj k muslimum začínají měnit. Tak že, než to přeroste ve velký problém a když nám bude Evropska unie vnucovat nějaké kvoty pro přistěhovalce, řekněme si k čemu tu máme tyto přivandrovalce. STOJÍ ZA TO VYSTOUPIT Z EU, KDYŽ TO JINAK NEPŮJDE. Toto je pravé nebezpečí a paní Šabatova se svým pseudohumanismem pořádně přestřelila...

Novinky.cz
Obama:Za násilí na Ukrajině je odpovědné Rusko.
Pátek, 29. srpna 2014, 07:14:17

Zpráva sTisku: Konečně máme obětního beránka, na kterého svedeme násili u Ruských hranic. Zřejmě ten černý občan nezná co je to časová posloupnost a kdo hájí své hranice. Přítomnost Rusu u svých hranic je přirozená a dokonce chápů proč pomáhají svým bratrům. Porošenko za podpory svých Amerických našeptavačů posílá pravidelnou armádu na likvidaci občanů své země, kteří chtěli referendum. Tento válečný zločinec si neuvědomuje, že nemůže vyhrát.Rusové jen hasí požár, který vznikl u jeho hranic. Veškere Embarga vyhlašená EU se vrátí, jako bumerang zpět k nám a Rusové si najdou jiného dodavatele. Globalizace zničí ty, kteři ji vymysleli a nedodržujou její pravidla. P.S.Nechceme americké základny na Ukrajině ani Ruské na Kubě.


Novinky.czBritové chtějí odříznout Rusko od platebního systému SWIFT
Pátek, 29. srpna 2014, 21:26:38

Zpráva sTisku. Komu není rady tomu není pomoci. Další návrch ekonomický poradců??? Jen to urychlí přechod Rusů na Juan a zlatý rubl. Dolar případně Euro půjde do pekel. Věřím, že se po této zprávě začal třást Dolar s Eurem v základech. Rusové ještě nezačali s odvetným opatřením a navíc zima se blíží. Tato banda evropských politiku neposlouchá hlas rozumu a jestli ano, musí jim radit nějaký šílenec.
P.S. Ruská banka má přichystáno půl milionu platebních karet Čínské banky.Budiž vám země lehká panové ze SWIFTu, jestli poslechnete rady tohoto mdlého rozumu, který vám radí.
P.S. I když na druhou stranu možná, že by Francie dostala rada zaplaceno za dvě letadlové lodi v zlatých rublech.

Pátek, 29. srpna 2014, 21:52:23
+15
Zpráva sTisku: Všiml jsem si že USA tak nějak, teda alespoň podle dostupných zpráv na internetu, ubralo na nenávistné rétorice. Nevím jestli Putin zavolal Obamovi, že všechny jeho ponorky nabité atomovými zbraněmi (Submersible Ship Ballistic Nuclear), resp. rusky PLARB (podvodnaja lodka atomnaja, raketnaja ballističeskaja),jsou rozestavený v mezinarodních vodách kolem USA. Dnešní slova o jaderné velmoci mají v sobě skrytou pohrůžkou, že je Rusko nebude váhat použít, kdyby se jim někdo cpal na dvorek.Všichni ti váleční štváči na této straně hranice by si měli uvědomit, že to zasáhne hlavně bohaté, a že ze svých protiatomových krytů budou muset na povrch, kde ani tráva neporoste.Je těžké umřít bohatý a mladý.Braň se

sTisk 5

28. srpna 2014 v 14:01 | JzM |  "Politika"

Novinky.cz
Číňané u nás chtějí stavět dálnice.
Čtvrtek, 28. srpna 2014, 13:36:00

Zpráva sTisku: Nejdříve si na ty šikmooké zvykneme, že jsou u nás jako doma. Potom až jim budeme dlužit tolik Euro, jako USA dolarů tak se tady začnou zabydlovat, jako Rusové v Karlových Varech, nebo islám v Teplicích.No a vzhledem, že naším politikům jsou peníze důležitější než národní sebevědomí a hrdost tak nás klidně zaprodají za mrzký groš. ČÍNÁ má obrovský trh takže nevěřím, že se tady cpou bez postranního úmyslu. Tím úmyslem je ovládnuti světa pomocí JUANU. Český mraveneček, který má nasysleno díky zlodějským politikům tak akorát, aby přežil zimu, páchá skrytou sebevraždu tím, že se otevírá světu. Dopadneme, jako američtí indiání.Budeme vytlačeni do rezervaci a to v lepším případě. Hlavně, že tam dojedeme po ČÍNSKÉ dálnici .


Novinky.cz
Šabatova to schytala za hidžaby.
Čtvrtek, 28. srpna 2014, 20:10:17 +27

Zpráva sTisku: České ženy dlouho dobývaly své postavení v této společnosti než se dostaly na dnešní úroveň. Myslí si snad paní Šabatová, že by si mohla podepsat CHARTU v muslimské komunitě.Usekli by ji hlavu. Myslí si snad, že stížnost na školu daly ty dvě mladé muslimky. Ženy, které nemají žádné právo ve společnosti, než chodit zahalené a sloužit mužům. Ženy, které nevyšly ze středověku a ve společnosti kde nemají žádná práva se domluvily a podaly stížnost??? NE. JE TO POKUS, JAK BUDE TATO SPOLEČNOST REAGOVAT A PANÍ ŠABATOVA NA TO NALETĚLA.Naletěla na to na rozdíl od většiny ostatních, včetně čtenářu novinek.

sTisk 4

25. srpna 2014 v 15:50 | JzM |  "Politika"
Novinky.cz
Pondělí, 25. srpna 2014, 15:46:45

Zpráva sTisku: Ve světle toho, že se ISLÁM rozlézá, jako červ v mrtvém těle a vytváří cestičky pro otevřený boj, je zbraňová amnestie vyhlášená "našími politiky" výsměchem občanům, kteří si skrývají nějakou opuštěnou zbraň doma, ve strachu, co kdyby někdo chtěl vyrabovat jejich domovy, zabít jejich děti, a znásilnit ženy . Že se to děje v malém i u nás na to nepotřebujeme ani islám s jeho metodami.
Jak nás chtějí pánové politici uchránit, když dojezd policie je zoufale pomalý? Ostatně, jako mrtvola s proříznutým hrdlem se spravedlnosti nedovolám. Jen proto, že politici mají strach z toho, že lidé budou mít zbraně a vezmou spravedlnost do vlastních rukou???Nebo se bojí, že lidé nastolí jiný spravedlivější řád a nebudou jich potřebovat??? (Stejně jsou k ničemu, jen kalí vodu a plivou síru)...ochraňuj nás bůh...

Novinky.cz
Úterý, 26. srpna 2014, 20:00:12

Zpráva sTisku: Možná by na protest proti rozhodnutí ombusmanky šabatové mohli studentky zdravotní školy začít nosit kukly co jsou pod přilbu na lyže nebo motorku, vypadá to stejně...nejen ve škole, ale po celé Praze...Myslím si, že to by opět vyvolalo protesty muslimské obce a navíc, jak by učitele poznali, kdo je kdo...Ps není u nás náhodou zákaz zahalování...

Novinky.cz
Úterý, 26. srpna 2014, 19:18:27 +23

Zpráva sTisku: Myslím že Belgičané, kteří jsou jistě tolerantnější zemi než my a kteří přijali zákon o nenošení "pokrývky hlavy" a jejihž úředník strhl pokrývku hlavy"džilbab" Katarské "princezně" udělal správné...P.S. Co jsem nenapsal posledně , že pod šaty a přikrývkou hlavy, kde koukají jen oči může být ukrytý muž s výbušninou...I když tam se odpálí i ženská.

Novinky.cz
Islám nabývá rozměry i u nás jenže na rozdíl od zemi na západ od nás nemáme ještě s islámem zkušenosti a myslím si, že OMBUDSMANKA ŠABATOVÁ UDĚLALA CHYBU, jak s příspěvku vyplývá navíc s křižkem po funuse...Můžou založit s Diensbírem klub.


P.S. Pravda věděl někdo před touto kauzou ,jak se obmudsmanka jmenuje???

Kočičí ráno.

22. srpna 2014 v 9:02 | JzM |  Fejetonky
Sluníčko začína odebírát z trávy noční déšť a Já se chystám s Wapkou na mytí motorky. Jeden se tří kocourů mne pozoruje ostřížím zrakem co budu dělat. Ta tam je plachost kotěte, když zjistilo že jsem jeden s těch, kteří mu nosí pamlsky ve formě ohlodaných kuřecích kostí a nalévá do misky mléko. Nechá se i v klidu vyfotit ve skrýší proti dešti, kterou si našel v hromadě dřeva na topení. Zatím co Peggy ještě dospáva v křesle u počítače s očima upřenýma do svých snů, kohout už na zahradě vykřikuje své poselství okolí. Kykyryký už je ráno. Možná by tak nevykřikoval, kdyby věděl, že mu můj vnuk přichystal překvapení a to patnáct mladých slepiček plných síly a ochoty snášet oplodněná vajíčka. Nezavidím ti kokrheli to bude fuška.


sTisk 3

19. srpna 2014 v 14:41 | JzM |  "Politika"
Úterý, 19. srpna 2014, 14:27:52 |
Souhlasím
+15
Co si budeme nalhávat.Za 25 let budování kapitalismu a to bez války, zdražilo v Česku všechno tak, že stačí násobit cenu deseti. Voda kubík původně za 30 haléřů, stojí 50 korun. Naprosto byly devalvovány úspory a to tak, že ten kdo si šetřil na důchod dnes přežíva ze dne na den. Zlikvidován je veškerý průmysl, jako po plošnem bombardování. Zemědělství na lopatkách.Naše chlouba ATOMOVÝ PRŮMYSL JE V ....To je ta pravá zrůdnost kapitálu. Zisky za každou cenu třeba i války. Tak prosím nestrašte tím, že v RUSKU ZDRAŽUJÍ. Zdražením v zemi, kterou kapitál a jeho političtí přisluhovači srazili na lopatky.
V.H. Budou vás strašit nezaměstnanosti, zdražováním...nevěřte tomu. Samé lži.
Jsme jako ti mexičti bastardi(kuliové), kteří dělali na farmách, kde se zadlužili u farmáře a nemohli se vymamit se sevření dluhů. Když chtěli uprchnout tak na ně poštvali psy (dnes EXEKUTORY).

POPRAVA NOVINÁŘE
Souhlasím
+11
Zpráva sTisku: Je mi líto těchto předsunutých pracovníku tisku, kteří riskuji své životy, aby jsme mohli v teple domova u internetu komentovat novinky... Přesto se musím ozvat proti jednomu zákonu a to o zbranich a střelivu. Černý mor rozlezlý po celé evropě a USA se začíná aktivizovat a hrozí pomstou. Za co? Za to, že je státy USA a Evropy pustili na svůj dvorek? A tak tváří v tvář tomuto černému moru vyhlásí Česká republika zbraňovou amnestii...Co to má znamenat??? Čeho se bojí nemocní mocní??? Bojí se, že zbraně nepoužijeme na ochranu svých domovů, ale vyjdeme do ulic a bude to rovný s rovným??? Cep ani bejsbolka nám nenÍ k ničemu proti fanatickému zločinci s nožem a samopalem, který jedná bez skurpulí. Až budou černé masky napadat domy naších politiků, kteří tuto situaci zavinili a budou utíkat za moře, jako krysy opouštějíci potápějící se loď. My tady budeme muset zůstat.

Málem ubil 80letého seniora.
Středa, 20. srpna 2014, 18:37:54 |
Zpráva sTisku: Už jsem o tom dnes psal jednou v souvislosti s útoky islamistu, kteří vyhrožuji podřezaním hrdel i lidem v Evropě a USA. Jak je možné, že politici této země vyhlásili zbraňovou amnestii. ČÍM SE BUDOU LIDE BRÁNIT. Vím, že se asi 80 letý pán neubrání před útokem v druhém patře, který ani nečeká. Nedokáže toto nebezpečí ani vyhodnotit. Ale co my ostatní, kteří jsme slušní, platíme daně. Nemáme právo vlastnit zbraň? Tuto možnost nám naši politici odebrali a zbraň může vlastnit jen hrstka vyvolenýh a ostatní jen na povolení, které je zoufale dnes získat. Přitom každý sigr se neohlíží na povolení a zbraň si pořídí a nic mu nehrozí. Když ano, počítá s tím...

sTisk 2

17. srpna 2014 v 15:42 | JzM |  "Politika"
Zprávy sTisku:
Není to tak dávno, když jsem viděl tady na Novinkách.cz fotografii utěčenců se vztyčenými dvěma prsty ve tvaru V jako(victoria) se států, kde bují islám,utečenců kteří se denně vyloďují na území (nejen)Itálie za víkend 1000 lidí. Vzal bych v potaz kolik z nich jsou pátou kolonou Islámu. Nebyli to žádní zbědovaní lidé, ale muži v plné síle a zdraví.Takže, Není to poprvé kdy se islám tlačil do Evropy.

Zprava sTisku:
Zákon o zbraních a střelivu brání, aby jsme své domovy chránili proti všem, kteří nám chtějí ublížit. Nejen proti zlodějům, islámu, vrahům,ale i proti vlastním zakonodárcům, kteří chtějí, aby jsme byli slabí a poslušní a tak vymýšlejí zákony na politickou objednávku. No a politici škoda mluvit...
Z Angličtiny beru jen MŮJ DŮM, MŮJ HRAD, proto fandím všem těm, kteří brání svůj domov...

Toto video níže, které jsem našel, stojí za shlédnutí...

http://cassad.net/tv/videos/616/

sTisk 1

16. srpna 2014 v 15:36 | JzM sTisk |  "Politika"

Sobota, 16. srpna 2014, 15:28:33

Zpráva sTisku: Neposlouchejte Meinstreamová média, která píšou a vysílají jen to, co chtějí aby jste si mysleli. Jak jsme říkali zamlada..."Lže, jako když tiskne".Každý si udělá obrázek sám, když vidí jak mluví váleční štváčí, kteří schvalují, aby byla válka...mrtví rodiče, děti, milenci, vyhořelé domy, to chtějí?...proč? aby mohli obnovovat po válce zničenou zemi? To už tu bylo. Děkuji nechci, aby mi vnuci, kteří jsou na prahu života umírali v nesmyslných půtkách, které vyvolavají bohatí a (ne)mocní. Jestli mi dají do ruky samopal, obratím ho proti nim.

Sobota, 16. srpna 2014, 15:05:40 |
Zpráva sTisku:Není to poprvé, kdy píší o tom, že Porošenko je valečný zločinec, který bude souzený vlastním lidem, jako hromadný vrah.Nikdo s obyčejných lidí,si nepřeje válku ani Ukrajinců proti Ukrajincům ani proti Rusům. Evropské embargo proti Rusku, které protlačuje USA je kontraproduktívní a naprosto zbytečné...poškozuje EU více než Rusko a pomáha hlavně USA. Prožil jsem celý život bez války a mé zkušenosti jsou ty, že nejvíce lžou politici a vrcholní představitelé kapitálu. Všechny války rozpoutali za vylhaných záminek. NE bojům, ANO spolupráci.JzM

NOVINKY.CZ...CENZURA

7. srpna 2014 v 19:44 | Bez komentáře.... |  Cenzura

ZDENĚK xxxxx, Ostrava

Čtvrtek, 7. srpna 2014, 19:17:06 | +8

Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Pravidla pro vkládání příspěvků. Opakované porušování pravidel může mít za následek zablokování účtu.

Dobrý den,

dnes jsme vám na jeden den zablokovali přístup do názorového fóra na službách Novinky.cz a Sport.cz kvůli příspěvku:

"To jsou neuvěřitelné žvásty. Dnes každý ví, že všechny krávy dojí pro EU , žádné české zboží neexistuje a Rusové nejsou nebezpečím tohoto světa. Rozpoutáním hystérie se zakrývají jiné problémy, a to že kapital jde do s.r.a.č.e.k. Na ukrajině utíkají muži před mobilizaci do armády. Porošenko je v koncích. Koukněte i na jiné weby. Protiproudu.cz...jsou tam ukázky přímo od zahraničich novinářu a to nejen Ruských, ale i Německých...

Tento příspěvek odporuje pravidlům názorového fóra Novinky.cz.

S dodržováním těchto pravidel jste vyslovil/a souhlas při registraci.

Pokud budete i nadále vkládat příspěvky, které jsou v rozporu s pravidly, přístup do názorového fóra vám již nebude obnoven.

Hezký den
redakce

Tak se nám ten svět sere.

6. srpna 2014 v 15:54 | JzM |  "Politika"
Co s tím, Ukrajina povoláva brance do boje a oni nechtějí. USA se sere do Evropy. Rusové posilují hranice a co JÁ s tím???